balsa 2.0.16 - en to uk translation catalogue (1206 entries)

en: 
    --
    This is an OpenPGP signed message part:
uk: 
    --
    Це частина підписаного OpenPGP повідомлення:

en: 
    <b>This certificate was issued by:</b>
uk: 
    <b>Сертифікат виданий:</b>

en: 
    Chain ID: %s
uk: 
    Ід ланцюга: %s

en: 
    Disable support for protocol %s.
uk: 
    Вимкнути підтримку протоколу %s.

en: 
    Issuer name: %s
uk: 
    Назва подавця: %s

en: 
    Issuer serial number: %s
uk: 
    Серійний номер подавця: %s

en: 
    Key created on: %s
uk: 
    Ключ створений: %s

en: 
    Key fingerprint: %s
uk: 
    Відбиток ключа: %s

en: 
    Mail address: %s
uk: 
    Електронна адреса: %s

en: 
    Owner trust: %s
uk: 
    Довіра до власника: %s

en: 
    Signed by: %s
uk: 
    Підписано: %s

en: 
    Signed on: %s
uk: 
    Підписаний: %s

en: 
    User ID: %s
uk: 
    Ід користувача: %s

en: 
    Validity: %s
uk: 
    Дійсність: %s

en:      to %s
uk:      до %s

en:    from %s
uk:    від %s

en:  Press '%s' to toggle write
uk:  Натисніть '%s' для перемикання запису

en: "%s" parts
uk: "%s" частини

en: %d kept, %d deleted.
uk: %d лишилось, %d переміщено.

en: %d kept, %d moved, %d deleted.
uk: %d лишилось, %d перемішеною, %d видалено.

en: %d kept.
uk: %d лишилось.

en: %s (default)
uk: %s (типова)

en: %s has insecure permissions!
uk: %s має небезпечні права!

en: %s is an invalid IMAP path
uk: %s не є правильним IMAP шляхом

en: %s is not a mailbox.
uk: %s не є поштовою скринькою

en: %s isn't a regular file.
uk: %s не є звичайним файлом.

en: %s no longer exists!
uk: %s вже не існує!

en: %s on %s
uk: %s на %s

en: %s wrote:
uk: %s написав:

en: %s: Opening %s Refcount: %d
uk: %s: Відкривається %s Посилань: %d

en: %s: could not create context: %s
uk: %s: не вдається створити контекст: %s

en: %s: could not create new data object: %s
uk: %s: не вдається створити новий об'єкт даних: %s

en: %s: could not create new data: %s
uk: %s: не вдається створити новий об'єкт даних: %s

en: %s: could not get data from buffer: %s
uk: %s: не вдається отримати дані з буфера: %s

en: %s: could not get data from file: %s
uk: %s: не вдається отримати дані з файлу: %s

en: %s: could not get data from mailbox file: %s
uk: %s: не вдається отримати дані файлу скриньки: %s

en: %s: could not get data: %s
uk: %s: не вдається отримати дані: %s

en: %s: could not get decrypted data: %s
uk: %s: не вдається отримати розшифровані дані: %s

en: %s: could not list keys for %s: %s
uk: %s: не вдається отримати перелік ключів для %s: %s

en: %s: could not retreive crypto engine information: %s.
uk: %s: не вдається отримати інформацію про криптографічний механізм: %s

en: %s: could not retrieve key for %s: %s
uk: %s: не вдається отримати ключ %s: %s

en: %s: decryption and signature verification failed: %s
uk: %s: помилка розшифровування та перевірки підпису: %s

en: %s: decryption failed: %s
uk: %s: помилка розшифрування: %s

en: %s: encryption failed: %s
uk: %s: помилка шифрування: %s

en: %s: signature verification failed: %s
uk: %s: помилка перевірки підпису: %s

en: %s: signing and encryption failed: %s
uk: %s: помилка підписування та шифрування: %s

en: %s: signing failed: %s
uk: %s: помилка підписування: %s

en: (Example: write December 31, 2000, as %s)
uk: (Наприклад: напишіть 31 грудня 2000, як %s)

en: (No identity set)
uk: (Профіль не встановлено)

en: (No sender)
uk: (Немає відправника)

en: (No subject)
uk: (Без теми)

en: (need 'view-attachments' bound to key!)
uk: (вимагається 'view-attachments' межа для ключа!)

en: (r)eject, accept (o)nce
uk: (r)відмовитись, (o)дозволити одноразово

en: (r)eject, accept (o)nce, (a)ccept always
uk: (r)відмовитись, (o)дозволити одноразово, (a)прийняти назавжди

en: (size %s bytes)
uk: (розмір %s байт)

en: (unknown protocol)
uk: (невідомий протокол)

en: (use '%s' to view this part)
uk: (використовуйте '%s' для перегляду цієї частини

en: *** ERROR: Mailbox Lock Exists: %s ***
uk: *** ПОМИЛКА: Блокування Mailbox вже існує: %s ***

en: *** ERROR: Mailbox Stream Closed: %s ***
uk: *** ПОМИЛКА: Потік поштової скриньки закрито: %s ***

en: ------forwarded message from %s------
uk: ------переслане повідомлення від %s------

en: 7 Bits
uk: 7 бітів

en: 8 Bits
uk: 8 бітів

en: <b>This certificate belongs to:</b>
uk: <b>Сертифікат належить:</b>

en: <b>This certificate is valid</b>
    from %s
    to %s
    <b>Fingerprint:</b> %s
uk: <b>Цей сертифікат діє</b>
    з %s
    до %s
    <b>Відбитки:</b> %s

en: A filter run dialog is open.Close it before you can modify filters.
uk: Відкритий діалог запуску фільтра. Закрийте його перед правкою фільтрів.

en: AND
uk: ТА

en: A_dd
uk: _Додати

en: A_ddress Book Name
uk: Назва _адресної книги

en: Accept&_Save
uk: Прийняти та з_берегти

en: Access type: %s
uk: Тип доступу: %s

en: Access type: URL
uk: Тип доступу: URL

en: Access type: local-file
uk: Тип доступу: локальний файл

en: Access type: mail-server
uk: Тип доступу: mail-server

en: Action
uk: Дія

en: Action to perform:
uk: Виконувана дія:

en: Add Address Book
uk: Додавання адресної книги

en: Add a new IMAP folder
uk: Додати нову теку IMAP

en: Add a new IMAP mailbox
uk: Додати нову поштову скриньку IMAP

en: Add a new IMAP subfolder
uk: Додати нову підтеку IMAP

en: Add a new MH style mailbox
uk: Додати нову поштову скриньку MH

en: Add a new Maildir style mailbox
uk: Додати нову поштову скриньку типу Maildir

en: Add a new mbox style mailbox
uk: Додати нову поштову скриньку Mbox

en: Add attachments to this message
uk: Додати вкладення до цього повідомлення

en: Add the current word to your personal dictionary
uk: Додати поточне слово в особистий словник

en: Address Book
uk: Адресна книга

en: Address Book Name
uk: Назва адресної книги

en: Address Books
uk: Адресні книги

en: Address book could not be accessed.
uk: Адресна книга недоступна.

en: Address could not be written to this address book.
uk: не вдається записати адресу у адресну книгу.

en: All
    headers
uk: Всі
    заголовки

en: All Done!
uk: Завершено!

en: All _Headers
uk: Всі _заголовки

en: Always
uk: Завжди

en: An IMAP folder that is not a mailbox
    has no properties that can be changed.
uk: IMAP тека, що не є поштовою скринькою
    не має властивостей, які можна змінити.

en: An error prevented the signature verification.
uk: Помилка, що заважає перевірці підпису.

en: Anonymous authentication failed.
uk: Помилка анонімної автентифікації

en: Ask me
uk: Перепитувати

en: Attach
uk: Долучити

en: Attach _Message(s)
uk: Долучити _повідомлення

en: Attach as Reference?
uk: Долучити як посилання?

en: Attach file
uk: Долучити файл

en: Attach file at PATH
uk: Долучити файл за шляхом PATH

en: Attaching message failed.
    Possible reason: not enough temporary space
uk: Помилка при вкладенні.
    Можлива причина: не вистачає простору для тимчасового файлу

en: Attachment %s is not a regular file.
uk: Вкладення %s не є звичайним файлом.

en: Attempt to apply an invalid filter
uk: Спроба застосувати неправильний фільтр

en: Authenticating (CRAM-MD5)...
uk: Автентифікація (CRAM-MD5)...

en: Authenticating (GSSAPI)...
uk: Автентифікація (GSSAPI)...

en: Authenticating (SASL)...
uk: Автентифікація (SASL)...

en: Authenticating (anonymous)...
uk: Автентифікація (анонімно)...

en: Authentication failed
uk: Ідентифікація не вдалась

en: Automatically close mailbox if unused more than
uk: Автоматично закривати скриньку, якщо вона не використовувалась протягом

en: Automatically commit mailbox if unused more than
uk: Автоматично вносити зміни у скриньку, якщо вона не використовувалась протягом

en: Automatically quote original when replying
uk: Автоматично цитувати оригінал при відповіді

en: Automatically view message when mailbox opened
uk: Автоматично показувати повідомлення коли відкрито скриньку

en: Available buttons
uk: Доступні кнопки

en: Bad Spellers
uk: Не грамотні

en: Bad local mailbox path "%s"
uk: Неправильний шлях локальної скриньки "%s"

en: Bad mailbox name
uk: Неправильна назва поштової скриньки

en: Bad mailbox name for filter: %s
uk: Неправильна назва фільтру: %s

en: Balsa Filters
uk: Фільтри Balsa

en: Balsa Filters Export
uk: Експорт фільтрів Balsa

en: Balsa Filters of Mailbox:
uk: Фільтри Balsa поштової скриньки:

en: Balsa Preferences
uk: Настройка Balsa

en: Balsa cannot open your "%s" mailbox.
uk: Не вдається відкрити вашу поштову скриньку "%s".

en: Balsa could not find font "%s".
    Use the "Fonts" page on the "Print message" dialog to change it.
uk: Balsa н вдається знайти шрифт "%s".
    Використовуйте вкладку "Шрифти" у діалоговому вікні "Друк повідомлення", щоб змінити шрифт.

en: Balsa is not compiled with LDAP support
uk: Balsa не скомпільована з підтримкою LDAP

en: Balsa is sending a mail now.
    Abort sending?
uk: Триває надсилання пошти.
    Перервати надсилання?

en: Balsa: %s (readonly)
uk: Balsa: %s (лише для зчитування)

en: Balsa: New mail
uk: Balsa: Нова пошта

en: Balsa: message print preview
uk: Balsa: перегляд друку повідомлення

en: Base Domain _Name
uk: Назва базового _домену

en: Body font
uk: Шрифт тексту

en: CLOSE failed
uk: Помилка CLOSE

en: CRAM-MD5 authentication failed.
uk: Помилка автентифікація CRAM-MD5

en: C_hange...
uk: З_мінити...

en: C_heck Spelling
uk: Перевірити ор_фографію

en: C_lear
uk: О_чистити

en: Calling URL %s...
uk: Викликається URL %s...

en: Can't create filter
uk: Не вдається створити фільтр

en: Can't dotlock %s.
uk: Не вдається встановити блокування %s.

en: Can't stat %s: %s
uk: Не вдається отримати інформацію про %s: %s

en: Can't write message
uk: Не вдається записати повідомлення

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel this message
uk: Скасувати це повідомлення

en: Cannot access the message's body
uk: Не вдається отримати доступ до тіла повідомлення

en: Cannot add duplicate entry
uk: Не можна додавати дублікат запису

en: Cannot connect to server
uk: Не вдається з'єднатись з сервером

en: Cannot get info on file '%s': %s
uk: Не вдається отримати інформацію про файл "%s": %s

en: Cannot load mailbox %s
uk: Не вдається завантажити поштову скриньку %s

en: Cannot open temporary file %s.
uk: Не вдається відкрити тимчасовий файл %s.

en: Cannot read from address book
uk: Не вдається прочитати з книги адрес

en: Cannot search in the address book
uk: Помилка пошуку у книзі адрес

en: Cannot write to address book
uk: Не вдається записати у книгу адрес

en: Certificate Pass Phrase
uk: Пароль сертифіката

en: Certificate saved
uk: Сертифікат збережено

en: Change...
uk: Змінити...

en: Check
uk: Перевірка

en: Check INBOX _only
uk: Перевіряти IMAP _лише скриньки

en: Check _IMAP mailboxes
uk: Перевіряти _IMAP скриньки

en: Check for new email
uk: Перевірити на нову пошту

en: Check mail upon startup
uk: Перевіряти пошту при запуску

en: Check quoted
uk: Перевіряти цитований текст

en: Check signature
uk: Перевіряти підпис

en: Check the spelling of the message
uk: Перевірити орфографію у повідомленні

en: Checking
uk: Перевірка

en: Checking Mail...
uk: Перевірка пошти...

en: Checking the signature of the message sent by %s with subject "%s" failed with an error!
uk: Помилка при перевірці підпису повідомлення надісланого %s з темою "%s".

en: Checking the signature of the message sent by %s with subject "%s" returned:
    %s
uk: Перевірка підпису надісланого %s повідомлення з темою "%s" повернула:
    %s

en: Choose Address
uk: Вибір адреси

en: Choose Address Book
uk: Вибір адресної книги

en: Choose charset
uk: Вибір кодування

en: Choose depth 1 for fast startup; this defers scanning some folders.
    To see more of the tree at startup, choose a greater depth.
uk: Для швидкого запуску виберіть глибину сканування 1,
    це призведе до відкладання сканування деяких тек.
    Щоб побачити при запуску більше, виберіть більший рівень сканування.

en: Choose destination folder
uk: Вибір теки призначення

en: Close
uk: Закрити

en: Close current mailbox
uk: Закрити поточну скриньку

en: Close mailbox
uk: Закрити поштову скриньку

en: Closing connection to %s...
uk: Закривання з'єднання з %s...

en: Closing connection to IMAP server...
uk: Закривання з'єднання з IMAP сервером...

en: Co_mments
uk: _Коментарі

en: Co_mmit Current
uk: За_фіксувати

en: Collapse all expanded threads
uk: Згорнути всі розкриті гілки

en: Colors
uk: Кольори

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Commit _All
uk: Зафіксувати _всі

en: Commit the changes in all mailboxes
uk: Зафіксувати зміни в усіх поштових скриньках

en: Commit the changes in the currently opened mailbox
uk: Зафіксувати зміни в поточній поштовій скриньці

en: Commiting mailbox %s failed.
uk: Помилка фіксування поштової скриньки %s.

en: Committing changes...
uk: Фіксування змін...

en: Compose
uk: Закрити

en: Compose a new email to EMAIL@ADDRESS
uk: Скласти нове повідомлення до ЕЛПОШТА@АДРЕСА

en: Compose a new message
uk: Написати нове повідомлення

en: Compose message
uk: Створити повідомлення

en: Compose window
uk: Вікно написання

en: Composition Window
uk: Вікно написання

en: Configure Balsa
uk: Настройка Balsa

en: Confirm
uk: Підтвердження

en: Connected to MTA
uk: Встановлено з'єднання з MTA

en: Connecting to %s ...
uk: Встановлення з'єднання з %s ...

en: Connecting to %s...
uk: З'єднання з %s...

en: Connection refused
uk: З'єднання відкинуто

en: Connection to %s closed
uk: З'єднання з %s закрито

en: Contain/Does _Not Contain
uk: Містить/_Не містить

en: Content
uk: Вміст

en: Content Type: %s
uk: Тип вмісту: %s

en: Content Type: external-body
uk: Тип вмісту: зовнішнє тіло

en: Continue
uk: Продовжити

en: Continue editing current message
uk: Продовжити редагування поточного повідомлення

en: Continue message
uk: Продовжити написання повідомлення

en: Continue message to %s: %s
uk: Продовження повідомлення до %s: %s

en: Continue?
uk: Продовжити?

en: Copy outgoing mail to sentbox
uk: Копіювати надіслані повідомлення у "Надіслані"

en: Copy to folder:
uk: Копіювати у теку:

en: Copying %d messages to %s...
uk: Копіювання %d повідомлень у %s...

en: Copying message %d to %s...
uk: Копіювання повідомлення %d до %s...

en: Could not append message
uk: Не вдається додати повідомлення

en: Could not compile %s
uk: Не вдається скомпілювати %s

en: Could not connect to %s (%s).
uk: Не вдається з'єднатись з %s (%s).

en: Could not create MH directory at %s (%s)
uk: Не вдається створити каталог MH на %s (%s)

en: Could not create MH structure at %s (%s)
uk: Не вдається створити структуру MH на %s (%s)

en: Could not create a MailDir at %s (%s)
uk: Не вдається створити MailDir на %s (%s)

en: Could not create a MailDir directory at %s (%s)
uk: Не вдається створити каталог MailDir на %s (%s)

en: Could not create a mailbox of type %s
uk: Не вдається створити поштову скриньку типу %s

en: Could not create temporary file %s
uk: Не вдається створити тимчасовий файл %s

en: Could not create temporary file!
uk: Не вдається створити тимчасовий файл!

en: Could not find the host "%s"
uk: Не вдається знайти вузол "%s"

en: Could not launch %s to get the public key %s.
uk: Не вдається запустити %s для отримання публічного ключа %s.

en: Could not negotiate TLS connection
uk: Не вдається встановити TLS з'єднання

en: Could not open %s
uk: Не вдається відкрити %s

en: Could not open mailbox for spooling
uk: Не вдається відкрити поштову скриньку для накопичення

en: Could not open the file %s.
uk: Не вдається відкрити файл %s.

en: Could not remove %s:
    %s
uk: Не вдається видалити %s:
    %s

en: Could not remove contents of %s:
    %s
uk: Не вдається видалити вміст %s:
    %s

en: Could not reopen mailbox!
uk: Не вдається перевідкрити поштову скриньку!

en: Could not run the delivery program (procmail)
uk: Не вдається запустити програму доставки (procmail)

en: Could not save %s: %s
uk: Не вдається зберегти %s: %s

en: Could not send the message to %s:
    %d: %s
    Message left in your outbox.
uk: Не вдається надіслати повідомлення до %s:
    %d: %s
    Повідомлення залишилось у скриньці вихідних повідомлень.

en: Could not synchronize mailbox %s!
uk: Не вдається синхронізувати поштову скриньку %s!

en: Could not write the message
uk: Не вдається записати повідомлення

en: Couldn't create a directory: mkdir() failed on pathname "%s".
uk: Не вдається створити каталог: помилка mkdir() зі шляхом "%s".

en: Couldn't lock %s
uk: Не вдається заблокувати %s

en: Couldn't open destination mailbox (%s) for copying
uk: Не вдається поштову скриньку призначення (%s) для копіювання

en: Couldn't open destination mailbox (%s) for writing
uk: Не вдається поштову скриньку призначення (%s) для запису

en: Couldn't open mailbox "%s"
uk: Не вдається відкрити поштову скриньку "%s"

en: Create %s?
uk: Створити %s?

en: Create and set current identities
uk: Створити та встановити поточні профілі

en: Create mailbox:
uk: Створити поштову скриньку:

en: Create subfolder
uk: Створити підтеку

en: Crypto engine %s is not installed properly.
uk: Криптографічний модуль %s не встановлений відповідним чином.

en: Crypto engine %s version %s is installed, but at least version %s is required.
uk: Встановлено криптографічний модуль %s версії %s, але потрібна принаймні версія %s.

en: Current
uk: Поточний

en: Current toolbar
uk: Поточна панель

en: Customize Toolbars
uk: Настройка панелі інструментів

en: Customize toolbars
uk: Настройка панелей

en: Date
uk: Дата

en: Date encoding (for strftime):
uk: Кодування дати (як у strftime):

en: Date interval
uk: Інтервал дат

en: Date:
uk: Дата:

en: Debug
uk: Налагодження

en: Debug Messages
uk: Налагоджувальні повідомлення

en: Debug POP3 connection
uk: Налагодження POP3 з'єднань

en: Decrease magnification
uk: Зменшити вигляд

en: Default
uk: Початковий

en: Default Client
uk: Типовий клієнт

en: Default threading style
uk: Типовий стиль розбору за темою

en: Delete immediately and irretrievably
uk: Видаляти одразу та безповоротно

en: Delete messages from the Trash mailbox
uk: Видалити повідомлення зі поштової скриньки "Смітник"

en: Delete the current message
uk: Видалити поточне повідомлення

en: Delete the selected mailbox
uk: Видалити вибрану поштову скриньку

en: Deleted
uk: Видалено

en: Deleting Messages
uk: Видалення повідомлень

en: Descriptive _Name:
uk: _Описова назва:

en: Directory: %s
uk: Каталог: %s

en: Disconnected
uk: З'єднання розірвано

en: Display
uk: Відображення

en: Display Progress Dialog
uk: Відображення вікна перебігу

en: Display all headers
uk: Показати всі заголовки

en: Display message if new mail has arrived in an open mailbox
uk: Відображати повідомлення при надходженні нової пошти у відкриту скриньку

en: Display message size as number of lines
uk: Відображати розмір повідомлення як кількість рядків

en: Display no headers
uk: Не показувати заголовків

en: Display of Multipart/Alternative Parts
uk: Відображення складових та альтернативних частин

en: Display selected headers
uk: Показати виділені заголовки

en: Disposition-Notification-To:
uk: Сповіщення про отримання:

en: Do background check quietly (no messages in status bar)
uk: Виконувати фонову перевірку тихо (без сповіщення у панелі стану)

en: Do you really want to delete the selected identity?
uk: Дійсно бажаєте видалити вказаний профіль?

en: Do you want to correct the path?
uk: Бажаєте виправити шлях?

en: Do_wn
uk: В_низ

en: Don't include HTML parts as text when replying or forwarding mail
uk: Не включати HTML частини тексту при відповіді чи пересиланні пошти

en: Down
uk: Вниз

en: Draftbox
uk: Чернетки

en: E-Mail Address
uk: Електронна адреса

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: E_xpand All
uk: Р_озгорнути все

en: Edit condition for filter:
uk: Правка умови фільтру:

en: Edit headers in external editor
uk: Редагувати заголовки у зовнішньому редакторі

en: Edit the current message with the default Gnome editor
uk: Редагувати поточне повідомлення у типовому редакторі Gnome

en: Edit the selected mailbox
uk: Правити вибрану поштову скриньку

en: Edit/Apply _Filters
uk: Правити/застосувати фільтри

en: Elaborate JWZ threading
uk: Розвиток розбору за темами JWZ

en: Empty Trash
uk: Очистити смітник

en: Empty Trash on exit
uk: Очищати смітник на виході

en: Empty _Trash
uk: О_чистити смітник

en: Enable _TLS
uk: Увімкнути _TLS

en: Encoding
uk: Кодування

en: Encrypt
uk: Шифрувати

en: Encrypt message using GPG
uk: Зашифрувати повідомлення використовуючи GPG

en: Enter passphrase to decrypt message
uk: Введіть пароль для розшифровування повідомлення

en: Enter passsphrase to OpenPGP sign the first message part
uk: Введіть пароль для підписування OpenPGP першої частини повідомлення

en: Enter passsphrase to decrypt message part
uk: Введіть пароль для розшифровування частини повідомлення

en: Enter passsphrase to sign message
uk: Введіть пароль для підписування повідомлення

en: Error Messages
uk: Повідомлення про помилки

en: Error converting "%s" to UTF-8: %s
uk: Помилка перетворення "%s" у UTF-8: %s

en: Error displaying %s: %s
uk: Помилка відображення %s: %s

en: Error displaying condition help: %s
uk: Помилка відображення довідки про умови: %s

en: Error displaying filter help: %s
uk: Помилка відображення довідки про фільтр: %s

en: Error displaying help for identities: %s
uk: Помилка відображення довідки про профіль: %s

en: Error displaying link_id %s: %s
uk: Помилка відображення link_id %s: %s

en: Error displaying run filters help: %s
uk: Помилка відображення довідки про запуск фільтрів: %s

en: Error displaying toolbar help: %s
uk: Помилка відображення довідки про панель інструментів: %s

en: Error during filters loading:
uk: Помилка при завантаженні фільтрів:

en: Error during filters loading: %s
    Filters may not be correct.
uk: Помилка при завантаженні фільтрів: %s
    Можливо фільтри некоректні.

en: Error in regular expression syntax
uk: Помилка у синтаксисі регулярного виразу

en: Error loading %s: %s
uk: Помилка завантаження %s: %s

en: Error opening GConf database
uk: Помилка відкривання бази даних GConf

en: Error opening address book '%s':
    %s
uk: Не вдається відкрити адресну книгу '%s':
    %s

en: Error opening mailbox
uk: Помилка відкривання поштової скриньки

en: Error placing messages from %s on %s
    Messages are left in %s
uk: Помилка розміщення повідомлень з %s у %s
    Повідомлення залишаються у %s

en: Error sending message, child exited %d (%s).
uk: Повідомлення про помилку відсутнє, нащадок завершився %d (%s).

en: Error setting GConf field: %s
uk: Помилка надсилання GConf поля: %s

en: Error showing %s: %s
uk: Помилка відображення: %s: %s

en: Error talking to %s (%s)
uk: Помилка спілкування з %s (%s)

en: Error when applying filters
uk: Помилка при застосуванні фільтрів

en: Error when copying messages
uk: Помилка при копіюванні повідомлень

en: Error when moving messages
uk: Помилка при переміщенні повідомлень

en: Error when trashing messages
uk: Помилка при викиданні повідомлень

en: Error writing to temporary file %s.
    Check the directory permissions.
uk: Помилка запису в тимчасовий файл %s.
    Перевірте режим доступу каталогу.

en: Error: An identity with that name already exists
uk: Помилка: профіль з такою назвою вже існує

en: Error: The identity does not have a name
uk: Помилка: профіль не має назви

en: Error: multipart/encrypted has no protocol parameter!
uk: Помилка: multipart/encrypted не містить параметр протоколу!

en: Error: multipart/signed has no protocol.
uk: Помилка: multipart/signed не містить параметр протоколу.

en: Escape special and non-ASCII characters
uk: Екранувати спеціальні та не-ASCII символи

en: Exchange
uk: Надіслати/отримати

en: Exit
uk: Вийти

en: Expand aliases
uk: Розширювати псевдоніми

en: Expand all threads
uk: Розкрити всі гілки

en: Expand mailbox tree on open
uk: Розгортати дерево поштової скриньки при відкриванні

en: Export filters as Sieve scripts
uk: Експорт фільтрів та Sieve сценаріїв

en: Expunge failed
uk: Помилка викреслення

en: Expunging messages from server...
uk: Викреслення повідомлення на сервері...

en: External query (a program)
uk: Зовнішній запит (програма)

en: FATAL:
uk: КРИТИЧНА ПОМИЛКА:

en: FTP site: %s
uk: Сайт FTP: %s

en: F_ilter:
uk: _Фільтр:

en: F_ilters...
uk: _Фільтри...

en: F_older Path:
uk: _Шлях до теки:

en: F_orward String:
uk: Р_ядок пересилання:

en: F_rom:
uk: _Від:

en: Failed to find enough entropy on your system
uk: Не вдається знайти джерело достатньої ентропії у вашій системі

en: Failed to find mailbox
uk: Не вдається знайти поштову скриньку

en: Fast
uk: Найшвидший

en: Fatal Error Messages
uk: Повідомлення про критичні помилки

en: Fatal error!  Could not reopen mailbox!
uk: Критична помилка! Не вдається перевідкрити поштову скриньку!

en: Fatal error.  Message count is out of sync!
uk: Критична помилка. Лічильник повідомлень не синхронізований!

en: Fetch new incoming mail
uk: Забрати нову пошту

en: Fetching message headers... [%d/%d]
uk: Отримання заголовків повідомлення... [%d/%d]

en: Fetching message...
uk: Отримання повідомлення...

en: Fi_lter Command:
uk: Команда ф_ільтру:

en: File %s cannot be read
uk: Не вдається прочитати файл %s

en: File already exists. Overwrite?
uk: Файл вже існує.  Переписати?

en: File name:
uk: Назва файлу:

en: File name: %s
uk: Назва файлу: %s

en: Filling entropy pool: %s...
uk: Заповнення фонду ентропії: %s...

en: Filter "%s" already exists.
uk: Фільтр "%s" вже існує.

en: Filter has matched
uk: Відповідність фільтру знайдено

en: Filter must have conditions.
uk: Фільтр повинен мати умови.

en: Filter the content of the selected mailbox
uk: Фільтрувати вміст вибраних скриньок

en: Fingerprint: %s
uk: Відбитки: %s

en: Finish spell checking
uk: Завершити перевірку орфографії

en: Finished Checking.
uk: Перевірка завершена.

en: Flag condition
uk: Ознака умови

en: Flagged
uk: Відмічено

en: Flat
uk: Суцільний

en: Font <b>not</b> available for printing. Closest: %s
uk: Шрифт <b>недоступний</b> для друку. Найближчий: %s

en: Font available for printing
uk: Шрифт для друку

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Footer font
uk: Шрифт нижнього колонтитулу

en: Forward
uk: Переслати

en: Forward _Inline...
uk: Переслати вкл_юченням...

en: Forward _inline...
uk: Переслати вкл_юченням...

en: Forward button attaches mail instead of quoting it
uk: Кнопка пересилання створює вкладення, а не цитує вміст

en: Forward inline...
uk: Переслати включеним...

en: Forward message to %s: %s
uk: Переслане повідомлення до %s: %s

en: Forward the current message
uk: Переслати поточне повідомлення

en: Forward the current message as attachment
uk: Переслати поточне повідомлення як вкладення

en: Forward the current message inline
uk: Переслати поточне повідомлення включивши у тіло повідомлення

en: Forward this message as attachment
uk: Переслати це повідомлення як вкладення

en: Forward this message inline
uk: Переслати це повідомлення включеним у текст повідомлення

en: Fr_om
uk: _Від

en: From
uk: Від

en: From:
uk: Від:

en: GPG encrypt by default
uk: Шифрувати використовуючи GPG

en: GPG sign by default
uk: Підписувати використовуючи GPG

en: GSSAPI authentication failed.
uk: Помилка GSSAPI автентифікації

en: Get new mail on staartup
uk: Отримувати нову пошту при запуску

en: Getting folder list...
uk: Отримання переліку тек...

en: Getting namespaces...
uk: Отримання простору назв...

en: Gnome editor is not defined in your preferred applications.
uk: Типовий редактор Gnome не визначений у ваших настройках додатків.

en: GnomeCard Address Book
uk: Адресна книга GnomeCard

en: GnuPG is rebuilding the trust database and is currently unavailable.
uk: GnuPG зайнятий перебудовою бази даних довіри та зараз недоступний.

en: Gpgme has been compiled without support for protocol %s.
uk: Gpgme скомпільований без підтримки протоколу %s.

en: Header font
uk: Шрифт заголовка

en: Help
uk: Довідка

en: Hide deleted messages
uk: Приховати видалені повідомлення

en: High date is incorrect
uk: Верхня дата неправильна

en: Highlight cited text
uk: Підсвічення цитованого тексту

en: Host not found
uk: Вузол не знайдено

en: Hyperlink color
uk: Колір гіперпосилання

en: I/O error
uk: помилка вводу/виводу

en: IMAP Folder Scanning
uk: Сканування IMAP тек

en: IMAP SEARCH command failed for mailbox %s
    falling back to default searching method
uk: Помилка виконання команди IMAP SEARCH для поштової скриньки %s
    переключено на типовий метод пошуку

en: IMAP SEARCH command failed for mailbox %s
    or query was incompatible with IMAP (perhaps you use regular expressions)
    falling back to default searching method
uk: Помилка виконання команди IMAP SEARCH для поштової скриньки %s
    або запит несумісний з IMAP (можливо ви використовуєте регулярний вираз)
    переключено на типовий метод пошуку

en: IMAP TLS certificate
uk: IMAP TLS сертифікат

en: I_nclude Message(s)
uk: Вкл_ючити повідомлення

en: Identity
uk: Профіль

en: Identity:
uk: Профіль:

en: If Possible
uk: Якщо можливо

en: Ignore words shorter than
uk: Ігнорувати слова коротші

en: In:
uk: У:

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Incl_ude Signature
uk: Вклю_чати підпис

en: Include Signature When For_warding
uk: Включати підпис при п_ересиланні

en: Include Signature When Rep_lying
uk: Включати підпис при _відповіді

en: Include file
uk: Включити файл

en: Incoming
uk: Надходження

en: Increase magnification
uk: Збільшити вигляд

en: Information - Balsa
uk: Інформація - Balsa

en: Information Messages
uk: Показ інформаційних повідомлень

en: Insert Si_gnature
uk: Вставити п_ідпис

en: Inside/outside the date interval
uk: В/поза межами діапазону

en: Invalid filter: %s
uk: Неправильний фільтр: %s

en: Invalid filters %s for mailbox %s
uk: Неправильні фільтри %s для поштової скриньки %s

en: Invalid or incomplete address label color
uk: Колір неправильних або неповних адрес

en: Invoking autoview command: %s
uk: Викликається команда автоперегляду: %s

en: Key ID
uk: Ід ключа

en: Keywords:
uk: Ключові слова:

en: LDAP Address Book
uk: Адресна книга LDAP

en: LDAP Directory for %s
uk: Каталог LDAP для %s

en: LDIF Address Book
uk: Адресна книга LDIF

en: LOGIN disabled on this server.
uk: Вхід заборонено на цьому сервері.

en: Length
uk: Довжина

en: Link Color
uk: Колір посилання

en: Load program location
uk: Розташування програми завантаження

en: Local MH mailbox...
uk: Локальну скриньку MH...

en: Local M_H mailbox...
uk: Локальна скринька M_H...

en: Local Mail
uk: Локальна пошта

en: Local Mail Problem
    %s
uk: Проблема з локальною поштою
    %s

en: Local Mail_dir mailbox...
uk: Локальна скринька mail_dir...

en: Local Maildir mailbox...
uk: Локальну скриньку Maildir...

en: Local _mbox mailbox...
uk: Локальна скринька _mbox...

en: Local folder %s
uk: Локальна тека %s

en: Local mailbox %s loaded as: %s
uk: Локальна скринька %s завантажена як: %s

en: Local mbox mailbox...
uk: Локальну скриньку Mbox...

en: Lock count exceeded, remove lock for %s?
uk: Переповнення лічильник блокувань, видалити блокування для %s?

en: Logging in...
uk: Реєстрація...

en: Login failed.
uk: Помилка реєстрації.

en: Looking up %s...
uk: Пошук %s...

en: Low date is greater than high date
uk: Нижні дата пізніша за верхню

en: Low date is incorrect
uk: Нижня дата неправильна

en: MAILBOXNAME
uk: НАЗВА_ПОШТОВОЇ_СКРИНЬКИ

en: M_ove
uk: П_емістити

en: Mail Files
uk: Поштові файли

en: Mail Options
uk: Параметри пошти

en: Mail Servers
uk: Поштові сервери

en: Mail server: %s
uk: Поштовий сервер: %s

en: Mail_box
uk: По_штова скринька

en: Mailbox
uk: Скринька

en: Mailbox "%s" is used by Balsa and I cannot remove it.
    If you really want to remove it, assign its function
    to some other mailbox.
uk: Поштова скринька "%s" використовується Balsa, тому її неможливо видалити.
    Якщо ви справді бажаєте її видалити, призначте її функцію
    деякій іншій поштовій скриньці.

en: Mailbox %s does not appear to be a Maildir mailbox.
uk: Поштова скринька "%s" не схожа на скриньку Maildir.

en: Mailbox %s does not appear to be a Mh mailbox.
uk: Поштова скринька "%s" не схожа на скриньку MH.

en: Mailbox %s does not appear to be an Mbox mailbox.
uk: Поштова скринька "%s" не схожа на скриньку Mbox.

en: Mailbox Colors
uk: Кольори поштової скриньки

en: Mailbox Configurator
uk: Настройка поштової скриньки

en: Mailbox Name
uk: Назва поштової скриньки

en: Mailbox Path
uk: Шлях до поштової скриньки

en: Mailbox _Name:
uk: Наз_ва поштової скриньки:

en: Mailbox _Path:
uk: _Шлях до поштової скриньки:

en: Mailbox _password for %s@%s:
uk: _Пароль до поштової скриньки %s@%s:

en: Mailbox closed
uk: Скринька закрита

en: Mailbox created.
uk: Поштову скриньку створено.

en: Mailbox is corrupt!
uk: Поштова скринька пошкоджена!

en: Mailbox is marked unwritable. %s
uk: Поштова скринька позначена не записуваною. %s

en: Mailbox is read-only.
uk: Поштова скринька лише для зчитування

en: Mailbox is unchanged.
uk: Поштової скринька не змінилась.

en: Mailbox must have a name.
uk: Скринька повинна мати назву.

en: Mailbox was corrupted!
uk: Поштова скринька була пошкоджена!

en: Mailbox with unread messages color
uk: Колір скриньки з непрочитаними повідомленнями

en: Main Window
uk: Головне вікно

en: Main window
uk: Основне вікно

en: Manage Identities
uk: Керування профілями

en: Manage filters
uk: Керування фільтрами

en: Mark all
uk: Позначити всі

en: Mark all messages in current mailbox
uk: Позначити всі повідомлення в поточній скриньці

en: Mark all messages in current mailbox as read
uk: Позначити всі повідомлення в поточній скриньці прочитаними

en: Mark all read
uk: Позначити всі прочитаними

en: Mark as D_raftbox
uk: Позначити як "_Чернетки"

en: Mark as _Inbox
uk: Позначити як "В_хідні"

en: Mark as _Trash
uk: Позначити як "_Смітник"

en: Marking %d messages deleted...
uk: Позначення %d повідомлень видаленими...

en: Match
uk: Відповідність

en: Match In
uk: Відповідність

en: Match when date is in the interval:
uk: Відповідність коли дата у межах:

en: Match when date is outside the interval:
uk: Відповідність коли дата поза межами:

en: Match when none of these flags is set:
uk: Відповідність коли жоден з атрибутів не встановлений:

en: Match when one flag is set/when no flag is set
uk: Відповідає, коли одна ознака встановлена/коли ознаки не встановлені

en: Match when one of these flags is set:
uk: Відповідність коли одна з ознак встановлена:

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message Colors
uk: Кольори повідомлення

en: Message Disposition Notification Requests
uk: Запити на сповіщення про отримання повідомлення

en: Message Font
uk: Шрифт тексту повідомлення

en: Message Source
uk: Джерело повідомлення

en: Message Subject Font
uk: Шрифт теми повідомлення

en: Message parts
uk: Частини повідомлення

en: Message submission problem, placing it into your outbox.
    System will attempt to resubmit the message until you delete it.
uk: Помилка відправки повідомлення, кладеться у скриньку вихідних повідомлень.
    Система намагатиметься повторно надіслати це повідомлення доки ви його не видалите.

en: Message window
uk: Основне повідомлення

en: Message window title format:
uk: Формат заголовка вінка повідомлення:

en: Message-ID: %s
uk: Ідентифікатор: %s

en: Misc
uk: Інше

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Miscellaneous Spelling Settings
uk: Різні настройки орфографії

en: Modify Address Book
uk: Зміна адресної книги

en: Move To _Trash
uk: Перемістити у _смітник

en: Move the current message to Trash mailbox
uk: Перемістити поточне повідомлення у скриньку "Смітник"

en: Move the current message to trash
uk: Перемістити поточне повідомлення у смітник

en: Move to folder:
uk: Перемістити у теку:

en: Moving read messages to %s...
uk: Переміщення повідомлень до %s...

en: Msg Preview
uk: Перегляд повідомлення

en: N_o Headers
uk: Б_ез заголовків

en: Name
uk: Назва

en: National (8-bit) characters in broken messages without codeset header
uk: Національні (8-бітні) символи у повідомленнях без заголовка з кодуванням

en: Ne_w
uk: С_творити

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Нове

en: New Address Book type:
uk: Новий тип адресної книги:

en: New Identity
uk: Новий профіль

en: New filter
uk: Новий фільтр

en: New message to %s: %s
uk: Нове повідомлення до %s: %s

en: Next
uk: Наступне

en: Next
    flagged
uk: Наступне
    відмічене

en: Next
    unread
uk: Наступне
    непрочитане

en: Next Flagged Message
uk: Наступне відмічене повідомлення

en: Next Message
uk: Наступне повідомлення

en: Next Part
uk: Наступна частина

en: Next Unread Message
uk: Наступне непрочитане повідомлення

en: Next part in message
uk: Наступна частина повідомлення

en: No address book selected....
uk: Немає вибраної адресної книги...

en: No authenticators available
uk: Автентифікація недоступна

en: No boundary parameter found! [report this error]
uk: Відсутній параметр boundary! [повідомте про цю помилку]

en: No error
uk: Без помилки

en: No filter name specified.
uk: Не вказано назви фільтра.

en: No magnification
uk: Без збільшення

en: No mailbox selected.
uk: Немає вибраної поштової скриньки.

en: No open or view action defined in GNOME MIME for this content type
uk: Немає дії для відкривання чи перегляду визначеної в GNOME MIME для цього типу вмісту

en: No such folder
uk: Такої теки не існує

en: No such mailbox type: %s
uk: Неправильний тип поштової скриньки: %s

en: No threading at all
uk: Не розбирати за темами

en: No-Id
uk: Без-ідентифікатора

en: No-Name
uk: Без назви

en: None of the regular expressions matches
uk: Немає відповідностей регулярним виразам

en: None of the specified fields contains:
uk: Жодне з вказаних полів не містить:

en: Normal
uk: Звичайний

en: Notification:
uk: Сповіщення:

en: OR
uk: АБО

en: O_rganization:
uk: _Організація:

en: On %s, %s wrote:
uk: %s, %s написав:

en: On exit
uk: При виході

en: On reception
uk: При отриманні

en: One _Matches/None Matches
uk: Одна _відповідність/Немає відповідностей

en: One of the regular expressions matches
uk: Відповідність одному регулярному виразу

en: One of the specified f_ields contains
uk: Одне з вказаних _полів містить

en: One of the specified fields contains:
uk: Одне з вказаних полів містить:

en: Oooop! mailbox not found in balsa_app.mailbox nodes?
uk: Ой! скриньку не знайдено у balsa_app.mailbox nodes?

en: Open Inbox upon startup
uk: Відкривати "Вхідні" при запуску

en: Open next
uk: Відкрити наступне

en: Open next flagged message
uk: Відкрити наступне відмічене повідомлення

en: Open next unread message
uk: Відкрити наступне непрочитане повідомлення

en: Open of %s failed. Errno = %d,
uk: Помилка відкривання %s. Код помилки = %d,

en: Open previous
uk: Відкрити попереднє

en: Open the address book
uk: Відкрити адресну книгу

en: Open with %s
uk: Відкрити за допомогою %s

en: Opening mailbox %s. Please wait...
uk: Відкривання поштової скриньки %s. Зачекайте...

en: Opening remote mailbox %s.
    The _password for %s@%s:
uk: Відкривання віддаленої поштової скриньки %s.
    _Пароль для %s@%s:

en: Opens MAILBOXNAME
uk: Відкрити НАЗВА_ПОШТОВОЇ_СКРИНЬКИ

en: Opens default Inbox on startup
uk: Отримати типову скриньку вхідної пошти

en: Opens first unread mailbox
uk: Відкрити першу непрочитану поштову скриньку

en: Operation between conditions
uk: Операція над умовами

en: Options
uk: Параметри

en: Other Options
uk: Інші параметри

en: Out of memory!
uk: Недостатньо пам'яті!

en: Outbox
uk: Вихідні

en: Outgoing
uk: Відправка

en: Outgoing Mail
uk: Відправка пошти

en: Output of the delivery process
uk: Виведена інформація процесу доставки

en: Owner trust
uk: Довіра власнику

en: PGP Signature:
uk: PGP підпис:

en: PGP signature: %s
uk: PGP підпис: %s

en: POP command execution failed
uk: Помилка виконання команди POP

en: POP3 mailbox %s accessing error:
    %s
uk: Помилка доступу до поштової скриньки POP3 %s:
    %s

en: POP3 mailbox %s temp file error:
    %s
uk: Помилка тимчасового файлу поштової скриньки POP3 %s:
    %s

en: POP3 mailbox %s temp mailbox error:
uk: Помилка тимчасової скриньки для поштової скриньки POP3 %s:

en: Page: %i/%i
uk: Сторінка: %i/%i

en: PageUp/PageDown keys scroll message by:
uk: Клавіші PageUp/PageDown прокручують повідомлення на:

en: Pass Phrase
uk: Пароль

en: Pass_word:
uk: _Пароль:

en: Password needed
uk: Потрібний пароль

en: Play sound:
uk: Відтворити звук:

en: Please enter information about yourself.
uk: Введіть інформацію про себе.

en: Please enter the passphrase for the secret key!
    
    Key: %s
uk: Введіть пароль секретного ключа!
    
    Ключ: %s

en: Please verify the locations of your default mail files.
    These will be created if necessary.
uk: Перевірте розміщення ваших типових поштових файлів.
    Вони будуть створені при необхідності.

en: Popup text:
uk: Контекстний текст:

en: Postpone
uk: Відкласти

en: Postpone current message
uk: Відкласти поточне повідомлення

en: Pr_efix
uk: Пр_ефікс

en: Preconnect command failed.
uk: Помилка команди попереднього з'єднання.

en: Prepend Si_gnature
uk: Передмова підпису

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Previous
uk: Попереднє

en: Previous Message
uk: Попереднє повідомлення

en: Previous Part
uk: Попередня частина

en: Previous part in message
uk: Попередня частина повідомлення

en: Print
uk: Друкувати...

en: Print current message
uk: Друкувати поточне повідомлення

en: Print message
uk: Друк повідомлення

en: Print on printer:
uk: Друкувати на принтері:

en: Print the edited message
uk: Друкувати поточне повідомлення

en: Print to console
uk: Виводити на консоль

en: Problem Creating Mailboxes
    %s
uk: Помилка створення поштових скриньок
    %s

en: Processing an HTML message part, which must start on a new page.
    Print this part?
uk: Готується HTML частина, яка повинна починатися з нової сторінки.
    Друкувати цю сторінку?

en: Pspell Settings
uk: Параметри pspell

en: Purge %d deleted message?
uk: Очистити %d видалених повідомлення?

en: Purge %d deleted messages?
uk: Очистити %d видалених повідомлень?

en: Question
uk: Запитання

en: Queue this message in Outbox for sending
uk: Поставити це повідомлення у чергу на відсилання у Вихідні

en: Quote level %d color
uk: Колір цитати рівня %d

en: Quoted
uk: Екрановане

en: Quoted Text Regular Expression
uk: Регулярний вираз тексту цитати

en: Quoted and Flowed Text
uk: Цитований текст та перенос по рядках

en: Reading %s...
uk: Читання %s...

en: Reading %s... %d
uk: Читання %s... %d

en: Reading %s... %d (%d%%)
uk: Читання %s... %d (%d%%)

en: Received %d bytes of %d
uk: Отримано %d байтів з %d

en: Redo
uk: Повторити

en: Redo most recent change
uk: Повернути скасовані раніше зміни

en: References:
uk: Посилання:

en: Regular Expression
uk: Регулярний вираз

en: Relaying refused:
    %d: %s
    Message left in your outbox.
uk: Відмова у ретрансляції:
    %d: %s
    Повідомлення залишилось у скриньці вихідних повідомлень.

en: Remember open mailboxes between sessions
uk: Пам'ятати відкриті скриньки між сеансами

en: Remote IMAP _folder...
uk: Віддалена _тека IMAP...

en: Remote IMAP _subfolder...
uk: Віддалена _підтека IMAP...

en: Remote IMAP folder
uk: Віддалена тека IMAP

en: Remote IMAP folder set
uk: Віддалений набір тек IMAP

en: Remote IMAP folder...
uk: Віддалену теку IMAP...

en: Remote IMAP mailbox...
uk: Віддалену скриньку IMAP...

en: Remote IMAP subfolder
uk: Віддалена підтека IMAP

en: Remote IMAP subfolder...
uk: Віддалену підтеку IMAP...

en: Remote Mailbox Servers
uk: Віддалені сервери поштових скриньок

en: Remote POP3 mailbox...
uk: Віддалена скринька POP3...

en: Remote SMTP Server
uk: Віддалений сервер SMTP

en: Remote _IMAP mailbox...
uk: Віддалена скринька _IMAP...

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove duplicated messages from the selected mailbox
uk: Видалити дублікати повідомлень з вибраної скриньки

en: Remove from _list
uk: Видалити зі _списку

en: Remove from list and _disk
uk: Видалити зі списку та _диску

en: Rename INBOX
uk: Перейменувати Вхідні

en: Rename of %s to %s failed:
    %s
uk: Не вдається перейменувати %s на %s:
    %s

en: Rename or move subfolder
uk: Перейменувати чи перемістити теку

en: Renaming INBOX is special!
    You will create a subfolder %s in %s
    containing the messages from INBOX.
    INBOX and its subfolders will remain.
    What would you like to do?
uk: Перейменування INBOX обробляється особливим чином!
    Буде створено підтеку %s у %s,
    що буде містити повідомлення з INBOX.
    INBOX та її підтеки залишатимуться.
    Що ви бажаєте зробити?

en: Reopening mailbox...
uk: Повторне відкривання скриньки...

en: Replace all occurences of the current word with the selected suggestion
uk: Замінити всі поточне слово вибраним в усьому тексті

en: Replace the current word with the selected suggestion
uk: Замінити поточне слово вибраним

en: Replied
uk: Дано відповідь

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply
    to all
uk: Відповісти
    всім

en: Reply
    to group
uk: Відповісти
    групі

en: Reply Prefix:
uk: Префікс відповіді:

en: Reply To _All...
uk: Відповісти ус_ім...

en: Reply To _Group...
uk: Відповісти у _групу...

en: Reply _String:
uk: _Рядок відповіді:

en: Reply _To:
uk: Відповідати н_а:

en: Reply to %s: %s
uk: Відповідь до %s: %s

en: Reply to MDN?
uk: Відповісти на СОП?

en: Reply to _All...
uk: Відповісти ус_ім...

en: Reply to _Group...
uk: Відповісти _групі...

en: Reply to all recipients
uk: Відповісти всім адресатам цього повідомлення

en: Reply to all recipients of the current message
uk: Відповісти всім адресатам поточного повідомлення

en: Reply to all recipients of this message
uk: Відповісти усім адресатам цього повідомлення

en: Reply to mailing list
uk: Відповісти у список розсилки

en: Reply to the current message
uk: Відповісти на поточне повідомлення

en: Reply to this message
uk: Відповісти на це повідомлення

en: Reply-To:
uk: Відповідати-на:

en: Required
uk: Завжди

en: Retrieving Message %d of %d
uk: Отримання повідомлення %d з %d

en: Revert
uk: Повернути

en: Revert all changes and finish spell checking
uk: Повернути всі зміни та завершити перевірку орфографії

en: Run GnomeCard
uk: Запустити GnomeCard

en: Run a spell check
uk: Виконати перевірку орфографії

en: Run program:
uk: Виконати програму:

en: Running gpg failed with return value %d:
    %s
uk: Помилка запуску gpg з кодом %d:
    %s

en: Running gpg successful:
    %s
uk: Запуск gpg успішно виконано:
    %s

en: S/MIME Signature:
uk: Підпис S/MIME:

en: SASL authentication failed.
uk: Помилка SASL автентифікації

en: SMTP server problem (%d): %s
    Message is left in outbox.
uk: Помилка SMTP сервера (%d): %s
    Повідомлення залишилось у скриньці вихідних повідомлень.

en: SMTP server refused connection.
    Balsa by default uses submission service (587).
    If you want to submit mail using relay service (25),specify it explicitly via: "host:smtp".
    Message is left in outbox.
uk: SMTP сервер відмовив у з'єднанні.
    Balsa типово використовує службу доставки (587).
    Якщо ви бажаєте надсилати пошту, використовуючи службу ретрансляції (25), вкажіть її у вигляді: "вузол:smtp".
    Повідомлення залишилось у скриньці вихідних повідомлень.

en: SSL Certificate check
uk: Перевірка SSL сертифіката

en: SSL connection using %s (%s)
uk: SSL з'єднання використовує %s (%s)

en: SSL disabled due the lack of entropy
uk: SSL вимкнено через відсутність джерела ентропії

en: SSL failed: %s
uk: Помилка SSL: %s

en: SSL is unavailable.
uk: підтримка SSL недоступна.

en: S_elected Headers
uk: Виді_лені заголовки

en: S_ubject
uk: _Тема

en: S_ubject:
uk: _Тема:

en: Sa_ve
uk: З_берегти

en: Save
uk: Зберегти

en: Save %s MIME Part
uk: Збереження %s MIME частини

en: Save Current Part...
uk: Зберегти поточну частину...

en: Save current part in message
uk: Зберегти поточну частину повідомлення

en: Save part
uk: Зберегти частину

en: Save program location
uk: Розташування програми збереження

en: Save selected...
uk: Зберегти виділене...

en: Save the current item
uk: Зберегти поточний елемент

en: Save this address and close the dialog?
uk: Зберегти цю адресу та закрити діалогове вікно?

en: Save this message
uk: Зберегти це повідомлення

en: Save...
uk: Зберегти...

en: Saving message status flags... [%d/%d]
uk: Збереження ознак стану повідомлень... [%d/%d]

en: Saying yes will not send the file `%s' itself, but just a MIME message/external-body reference.  Note that the recipient must have proper permissions to see the `real' file.
    
    Do you really want to attach this file as reference?
uk: Якщо відповісти "так", тоді замість файлу `%s' надсилатиметься MIME посилання message/external-body.  Зверніть увагу отримувач повинен мати належні права доступу для перегляду "справжнього" файлу.
    
    Бажаєте долучити цей файл як посилання?

en: Scan tree to depth
uk: Сканувати дерево до глибини

en: Scanning %s. Please wait...
uk: Триває сканування %s. Зачекайте...

en: Search T_ype:
uk: Т_ип пошуку:

en: Search mailbox
uk: Пошук у скриньці

en: Secure connection with TLS?
uk: Безпечні з'єднання з TLS?

en: Select Font
uk: Вибір шрифту

en: Select Identity
uk: Вибір профілю

en: Select _Identity...
uk: Вибрати _профіль...

en: Select a font to use
uk: Виберіть шрифт для використання

en: Select all
uk: Виділити все

en: Select all messages in current mailbox
uk: Виділити всі повідомлення в поточній скриньці

en: Select entire mail
uk: Виділити всю пошту

en: Select key
uk: Виберіть ключ

en: Select load program for address book
uk: Виберіть програму завантаження адресної книги

en: Select parent folder
uk: Вибір батьківської теки

en: Select path for LDIF address book
uk: Виберіть шлях до LDIF адресної книги

en: Select path for VCARD address book
uk: Виберіть шлях до VCARD адресної книги

en: Select save program for address book
uk: Виберіть програму збереження адресної книги

en: Select the Identity to use for the message
uk: Виберіть профіль для використання з цим повідомленням

en: Select the private key for the signer %s
uk: Виберіть приватний ключ відправника %s

en: Select the public key for the recipient %s
uk: Виберіть публічний ключ отримувача %s

en: Select your local mail directory
uk: Виберіть локальний поштовий каталог

en: Select...
uk: Вибрати...

en: Selected headers:
uk: Вибрані заголовки:

en: Selecting %s...
uk: Вибір %s...

en: Send
uk: Надіслати

en: Send and Receive messages
uk: Надіслати та отримати повідомлення

en: Send and _Receive Mail
uk: Надіслати та отримати по_шту

en: Send button queues outgoing mail in outbox instead of sending it
uk: Копка надсилання пошти відкладає повідомлення у "Вихідні"

en: Send message to obtain this part
uk: Надіслати повідомлення для отримання цієї частини

en: Send messages from the outbox
uk: Надіслати повідомлення з теки "Вихідні"

en: Send this message
uk: Надіслати це повідомлення

en: Send to Trash
uk: Переслати у смітник

en: Send-To
uk: Надіслати до

en: Sending Mail...
uk: Відсилання пошти...

en: Sending error: %s
uk: Помилка відсилання: %s

en: Sentbox
uk: Надіслані

en: Separator
uk: Розділювач

en: Server certificate has expired
uk: Сертифікат сервера застарів

en: Server certificate is not yet valid
uk: Сертифікат сервера недійсний

en: Set identity to use for this message
uk: Встановити профіль для використання з цим повідомленням

en: Show Mailbox _Tabs
uk: Показати _вкладки скриньок

en: Show address:
uk: Показати адресу:

en: Show all headers
uk: Показати всі заголовки

en: Show dialog
uk: Показувати діалогове вікно

en: Show in list
uk: Показувати в списку

en: Show mailbox statistics in left pane
uk: Показувати статистику скриньки в лівій панелі

en: Show nothing
uk: Не показувати

en: Show preview pane
uk: Показати вікно перегляду

en: Shown mailbox: %s with %ld messages, %ld new
uk: Показано скриньку: %s, повідомлень: %ld, нових: %ld

en: Si_mple threading
uk: Простий _розбір за темами

en: Sign
uk: Підписати

en: Sign message using GPG
uk: Підписати повідомлення використовуючи GPG

en: Signature _Path:
uk: _Шлях до підпису:

en: Simple
uk: Простий

en: Simple threading algorithm
uk: Простий алгоритм розбору за темами

en: Size
uk: Розмір

en: Skip all occurrences of the current word
uk: Пропустити поточне слово в усьому тексті

en: Skip the current word
uk: Пропустити поточне слово

en: Source mailbox (%s) is readonly. Cannot move messages
uk: Вихідна скринька (%s) лише для зчитування. Не вдається перемістити повідомлення.

en: Spell Check Module
uk: Модуль перевірки орфографії

en: Spell check
uk: Перевірка орфографії

en: Spelling
uk: Правопис

en: Startup
uk: Запуск

en: Status Messages
uk: Повідомлення стану

en: Store Address
uk: Збереження адреси

en: Store address of sender in addressbook
uk: Зберегти адресу відправника в адресній книзі

en: Store address: no addresses
uk: Зберегти адресу відправника в адресній книзі

en: Subject
uk: Тема

en: Subject:
uk: Тема:

en: Subject: %s
uk: Тема: %s

en: Subscribed _folders only
uk: _Лише підписані теки

en: Subscribing to %s...
uk: підписування на %s...

en: Suggestion Level
uk: Рівень варіантів слів

en: Syntax error in the filter configuration file
uk: Синтаксична помилка у фільтрі конфігураційного файла

en: T_oggle
uk: Пере_микнути

en: The Balsa E-Mail Client
uk: Поштовий клієнт Balsa

en: The Balsa email client is part of the GNOME desktop environment.  Information on Balsa can be found at http://balsa.gnome.org/
    
    If you need to report bugs, please do so at: http://bugzilla.gnome.org/
uk: Клієнт електронної пошти Balsa - частина середовища GNOME.  Інформацію про Balsa можна знайти на http://balsa.gnome.org/
    
    Якщо ви бажаєте повідомити про помилку, зробіть це на: http://bugzilla.gnome.org/

en: The OpenPGP encrypted message part contains 8-bit characters, but no header describing the used codeset (converted to %s)
uk: Зашифрована OpenPGP частина повідомлення містить 8-бітні символи, але немає заголовку, який описував би набір символів (перетворено у %s)

en: The address book file path "%s" is not correct. %s
uk: Шлях до адресної книги "%s" некоректний. %s

en: The destination mailbox of the filter "%s" is "%s".
    You can't associate it with the same mailbox (that causes recursion).
uk: Цільова поштова скринька фільтру "%s" - "%s".
    Ви не можете пов'язувати її з тією самою поштовою скринькою (це призведе до рекурсії).

en: The file with pathname "%s" is not a directory.
uk: Файл "%s" не є каталогом.

en: The filter "%s" is not compatible with the mailbox type of "%s".
    This happens for example when you use regular expressions match with IMAP mailboxes, it is done by a very slow method; if possible, use substring match instead.
uk: Фільтра "%s" несумісний з типом поштової скриньки "%s".
    Наприклад, це може статись коли ви використовуєте відповідність регулярному виразу у IMAP теках, що є дуже повільним методом; якщо можливо, використовуйте натомість пошук підрядків.

en: The filters dialog is opened, close it before you can run filters on any mailbox
uk: Відкрити діалогове вікно фільтрів, закрийте його перш ніж зможете запускати фільтри у будь-яких поштових скриньках

en: The folder edition to be written.
uk: Змінити теки будуть записані.

en: The load program path "%s" is not correct. %s
uk: Шлях до програми завантаження "%s" некоректний. %s

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
uk: Поштова скринька "%s" -- неправильна.

en: The mailbox "%s" does not appear to be valid.
    Your system does not allow for creation of mailboxes
    in /var/spool/mail. Balsa wouldn't function properly
    until the system created the mailboxes. Please change
    the mailbox path or check your system configuration.
uk: Схоже, що поштова скринька "%s" неправильна.
    Ваша система не дозволяє створення поштових скриньок
    у /var/spool/mail. Balsa не зможе нормально функціонувати
    доки система не створить поштові скриньки. Будь-ласка змініть
    шлях поштової скриньки або перевірте системні настройки.

en: The message cannot be encoded in charset %s.
    Please choose a language for this message.
    For multi-language messages, choose UTF-8.
uk: Повідомлення не можу бути закодоване у кодуванні %s.
    Виберіть мову цього повідомлення.
    Для повідомлення на кількох мовах виберіть Загальна UTF-8.

en: The message header looks clean
    (the notify-to address is equal to the return path,
    I am in the "To:" or "Cc:" list).
uk: Заголовок повідомлення виглядає правильним
    (адреса сповіщення така ж як і адреса відправника,
    моя адреса є у полях "До:" або "Cc:").

en: The message header looks suspicious.
uk: Заголовок повідомлення виглядає підозріло.

en: The message index is incorrect. Try reopening the mailbox.
uk: Індекс повідомлення некоректний. Спробуйте повторно відкрити скриньку.

en: The message sent by %s with subject "%s" contains 8-bit characters, but no header describing the used codeset (converted to %s)
uk: Повідомлення надіслане %s з темою "%s" містить 8-бітні символи, але відсутній заголовок, що описує кодування символів (перетворено у %s)

en: The message sent by %s with subject "%s" contains a S/MIME encrypted part, but balsa can not (yet) handle this format.
uk: Повідомлення надіслане %s з темою "%s" містить S/MIME зашифровану складову,але balsa (поки-що) не підтримує цей формат.

en: The message sent by %s with subject "%s" contains a S/MIME signed part, but balsa is not (yet) able to handle this format.
uk: Повідомлення надіслане %s з темою "%s" містить S/MIME підписану складову,але balsa (поки-що) не підтримує цей формат.

en: The message sent by %s with subject "%s" contains a signed part, but it's structure is invalid. The signature, if there is any, can not be checked.
uk: Повідомлення надіслане %s з темою "%s" містить підписану складову,але її структура неправильна. Підпис, якщо він є, не може бути перевірений.

en: The message sent by %s with subject "%s" contains an encrypted part, but it's structure is invalid.
uk: Повідомлення надіслане %s з темою "%s" містить зашифровану складову,але її структура неправильна.

en: The message to '%s' is modified.
    Save message to Draftbox?
uk: Повідомлення до '%s' змінено.
    Зберегти повідомлення у теці "Чернетки"?

en: The option not to recognize "format=flowed" text has been removed.
uk: Параметр не розпізнавати "format=flowed" текст було видалено.

en: The option not to send "format=flowed" is now on the Options menu of the compose window.
uk: Параметр не надсилати "format=flowed" тепер у меню "Параметри" вікна створення повідомлення.

en: The option to request a MDN is now on the Options menu of the compose window.
uk: Параметр запитування сповіщення про отримання тепер у меню "Параметри" вікна створення повідомлення.

en: The passphrase for this key was bad, please try again!
    
    Key: %s
uk: Неправильний пароль для цього ключа, спробуйте ще раз!
    
    Ключ: %s

en: The path "%s" is not correct. %s
uk: Шлях "%s" некоректний. %s

en: The path %s must be relative to the filesystem root (start with /).
uk: Шлях %s потрібно вказати від кореня системи (починається з /).

en: The pathname "%s" must be specified canonically -- it must start with a '/'.
uk: Шлях "%s" необхідно вказати в канонічній формі -- він мусить починатися з "/".

en: The save program path "%s" is not correct. %s
uk: Шлях до програми збереження "%s" некоректний. %s

en: The sender of this mail, %s, requested 
    a Message Disposition Notification(MDN) to be returned to `%s'.
    Do you want to send this notification?
uk: Відправник цього повідомлення, %s, зробив запит на повернення
    сповіщення про отримання повідомлення (СОП) на "%s".
    Бажаєте надіслати це сповіщення?

en: The signature could not be verified due to a missing key.
uk: Підпис не може бути перевірений, тому що ключ відсутній.

en: The signature could not be verified due to an invalid crypto engine.
uk: Підпис не може бути перевірений, через неправильний криптографічний механізм.

en: The signature is invalid.
uk: Цей підпис неправильний.

en: The signature is valid but expired.
uk: Підпис правильний, але вийшов його термін.

en: The signature is valid but the key used to verify the signature has expired.
uk: Підпис правильний, але вийшов термін дії ключа, що використовується для перевірки підпису.

en: The signature is valid.
uk: Цей підпис правильний.

en: The user ID is fully valid.
uk: Ідентифікатор користувача повністю дійсний.

en: The user ID is marginally valid.
uk: Ідентифікатор користувача незначно дійсний.

en: The user ID is never valid.
uk: Ідентифікатор користувача недійсний.

en: The user ID is of unknown validity.
uk: Дійсність ідентифікатора користувача невідома.

en: The user ID is ultimately valid.
uk: Ідентифікатор користувача зрештою дійсний.

en: The validity of the user ID is undefined.
uk: Дійсність ідентифікатора користувача невизначена.

en: There are opened filter run dialogs, close them before you can modify filters.
uk: Відкрито діалогові вікна запуску фільтрів, закрийте їх перед правкою фільтрів.

en: This IMAP server is ancient. Mutt does not work with it.
uk: Цей IMAP сервер дуже старий. Mutt не може працювати з ним.

en: This certificate belongs to:
uk: Сертифікат належить:

en: This certificate is valid
uk: Сертифікат є дійсним

en: This certificate was issued by:
uk: Сертифікат виданий:

en: This file is not encoded in US-ASCII or UTF-8.
    Please choose the charset used to encode the file.
    (if unsure chose Generic UTF-8)
uk: Цей файл не закодований у US-ASCII або UTF-8.
    Виберіть набір символів, що використовується для кодування файлу.
    (якщо невпевнені виберіть Загальний UTF-8)

en: This folder is not stored in configuration. I do not yet know how to remove it from remote server.
uk: Ця тека не зберігається в конфігурації. Її видалення з віддаленого сервера поки-що не підтримується.

en: This mail address is already in this address book.
uk: Ця поштова адреса вже є у адресній книзі.

en: This message will not be encrpyted for the BCC: recipient(s).
uk: Це повідомлення не буде шифруватись для BCC: отримувача(ів).

en: This part is not a real PGP signature.
uk: Ця частина не є справжнім підписом PGP.

en: This will exit Balsa.
    Do you really want to do this?
uk: Це призведе до завершення Balsa.
    Ви дійсно хочете вийти?

en: This will remove the folder "%s" from the list.
    You may use "New IMAP Folder" later to add this folder again.
uk: Це призведе до видалення теки "%s" зі списку.
    Пізніше ви зможете використати "Створити нову теку IMAP", щоб додати її знову.

en: This will remove the mailbox "%s" and all its messages from your IMAP server.  If %s has subfolders, it will still appear as a node in the folder tree.
    You may use "New IMAP subfolder" later to add a mailbox with this name.
    What would you like to do?
uk: Це призведе до видалення поштової скриньки "%s" а всіх повідомлень у ній з вашого IMAP сервера. Якщо %s містить підтеки, вона все ще буде відображатись як вузол у дереві тек.
    Пізніше ви можете додати поштову скриньку з цією назвою, використовуючи "Створити нову теку".
    Щоб ви бажаєте зробити?

en: This will remove the mailbox "%s" from the list of mailboxes.
    You may use "Add Mailbox" later to access this mailbox again.
    What would you like to do?
uk: Це призведе до видалення поштової скриньки "%s" зі списку поштових скриньок.
    Пізніше ви можете додати цю поштову знову, використовуючи "Створити нову теку".
    Щоб ви бажаєте зробити?

en: This will remove the mailbox "%s" from the list of mailboxes.  You may also delete the disk file or files associated with this mailbox.
    If you do not remove the file on disk you may "Add  Mailbox" to access the mailbox again.
    What would you like to do?
uk: Ви видалите поштову скриньку "%s" зі списку скриньок.
    Також ви можете видалити на диску чи файли пов'язані з цією поштовою скринькою.
    Якщо ви не видалите файл з диску, ви зможете знову отримати до доступ скриньки додавши її.
    Що ви бажаєте зробити?

en: Threading
uk: Розбір за темами

en: Timeout exceeded while attempting fcntl lock!
uk: Вийшов час очікування на спробі виконати блокування через fcntl!

en: Timeout exceeded while attempting flock lock!
uk: Вичерпано час очікування на спробі виконати блокування через flock!

en: To
uk: До

en: To:
uk: До:

en: Toggle
    new
uk: Перемикнути
    новий

en: Toggle New
uk: Перемикнути ознаку "нове"

en: Toggle display of mailbox and folder tree
uk: Перемикання між відображенням скриньки і деревом тек

en: Toggle display of mailbox notebook tabs
uk: Перемикнути показ вкладок поштових скриньок

en: Toggle flagged
uk: Перемикнути відмітку

en: Toggle new message flag
uk: Перемикнути ознаку нового повідомлення

en: Toolbar Buttons
uk: Кнопки панелі

en: Toolbar options
uk: Параметри панелі

en: Total
uk: Всього

en: Trash
uk: Смітник

en: Trash /
    Delete
uk: Видалити/
    у смітник

en: Treat multiple addresses as:
uk: Вважати множинні адреси:

en: Try again later.
uk: Спробуйте пізніше.

en: Type
uk: Тип

en: Type:
uk: Тип:

en: Type: %s (%s)
uk: Тип: %s (%s)

en: Unable to Open Mailbox!
    Please check the mailbox settings.
uk: Не вдається відкрити поштову скриньку!
    Перевірте настройки поштової скриньки.

en: Unable to allocate memory
uk: Не вдається розподілити пам'ять

en: Unable to append to IMAP mailboxes at this server
uk: Не вдається додати до IMAP скриньки на сервері

en: Unable to export filter %s, an error occured.
uk: Не вдається експортувати фільтр %s, виникла помилка.

en: Unable to fetch headers from this IMAP server version.
uk: Не вдається отримати заголовки з цієї версії IMAP сервера.

en: Unable to get certificate from peer
uk: Не вдається отримати сертифікат від вузла

en: Unable to load message body to match filter
uk: Не вдається завантажити вміст повідомлення у фільтр відповідностей

en: Unable to lock mailbox!
uk: Не вдається заблокувати поштову скриньку!

en: Unable to open sentbox - could not get IMAP server information
uk: Не вдається відкрити теку надісланих повідомлень - не вдається отримати інформацію про IMAP сервер

en: Unable to open temporary file!
uk: Не вдається відкрити тимчасовий файл!

en: Undelete the message
uk: Скасувати видалення повідомлення

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo most recent change
uk: Скасувати останні зміни

en: Unexpected address book error. Report it.
uk: Неочікувана помилка адресної книги. Повідомте про неї.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown problem with engine for protocol %s.
uk: Невідома проблема з механізмом для протоколу %s.

en: Unknown toolbar icon "%s"
uk: Невідомий значок панелі інструментів "%s"

en: Unread
uk: Непрочитаних

en: Unsubscribing to %s...
uk: Припинення підписки на %s...

en: Until Closed
uk: Поки не буде закрито

en: Up
uk: Вгору

en: Uploading message ...
uk: Відправка повідомлення ...

en: Use 'toggle-write' to re-enable write!
uk: Використовуйте 'toggle-write' для поновлення запису!

en: Use SS_L (IMAPS)
uk: Використовувати SSL (IMAPS)

en: Use SS_L (pop3s)
uk: Використовувати _SSL (pop3s)

en: Use Sound...
uk: Використовувати звук...

en: Use TLS
uk: Використовувати TLS

en: Use _APOP Authentication
uk: Використовувати _автентифікацію APOP

en: Use alternative main window layout
uk: Використовувати альтернативну схему розташування головного вікна

en: Use balsa as default email client?
uk: Використовувати balsa як типову поштову програму?

en: Use preview pane
uk: Використовувати панель попереднього перегляду

en: Use_r name:
uk: _Реєстраційне ім'я:

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: Ід користувача

en: User Settings
uk: Настройки користувача

en: VCard Address Book (GnomeCard)
uk: Адресна книга vCard (GnomeCard)

en: Validity
uk: Дійсність

en: View part with %s
uk: Переглянути частину в %s

en: View source form of the message
uk: Переглянути вихідний текст повідомлення

en: WARNING:
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

en: Waiting for fcntl lock... %d
uk: Очікування блокування через fcntl... %d

en: Waiting for flock attempt... %d
uk: Очікування блокування через flock... %d

en: Warning Messages
uk: Попереджувальні повідомлення

en: Warning: Couldn't save certificate
uk: Попередження: не вдається зберегти сертифікат

en: Welcome to Balsa!
uk: Ласкаво просимо до Balsa!

en: When I receive a message and its sender requested to return a
    Message Disposition Notification (MDN), send it in the following cases:
uk: При отриманні повідомлення, в якому відправник вимагає повернення
    сповіщення про отримання, надсилати його у наступних випадках:

en: While Retrieving Messages
uk: При отриманні повідомлень

en: Word Wrap
uk: Перенос слів

en: Wrap Incoming Text at:
uk: Переносити текст, що вводиться на:

en: Wrap Outgoing Text at:
uk: Переносити текст, що вводиться на:

en: Wrap message lines
uk: Перенос в рядках повідомлення

en: Write failed!  Saved partial mailbox to %s
uk: Помилка запису! Частково збережено поштову скриньку %s

en: Writing %s...
uk: Записування %s...

en: Writing messages... %d (%d%%)
uk: Запис повідомлень ... %d (%d%%)

en: You can apply filters only on mailbox
uk: Застосовувати фільтри модна лише на поштову скриньку

en: You have received %d new messages.
uk: Ви отримали %d повідомлень.

en: You have received 1 new message.
uk: Ви отримали 1 повідомлення.

en: You must provide a sound to play
uk: Необхідно вказати звук для відтворення

en: You must provide a string
uk: Необхідно вказати рядок

en: You must provide at least one regular expression
uk: Необхідно ввести принаймні один регулярний вираз

en: You must specify at least one field for matching
uk: Необхідно вказати принаймні одне поле для перевірки відповідності

en: You must specify the name of the user header to match on
uk: Необхідно вказати назву користувацького заголовка з яким перевіряти відповідність

en: You seem to be running Balsa for the first time. The following steps will set up Balsa by asking a few simple questions. Once you have completed these steps, you can always change them later in Balsa's preferences. If any files or directories need to be created, it will be done so automatically.
      Please check the about box in Balsa's main window for more information about contacting the authors or reporting bugs.
uk: Схоже, ви вперше запустили Balsa. Для початкової настройки Basla, необхідно від відповісти на декілька простих запитань. Початкові параметри можуть бути змінені пізніше у настройках Balsa. Якщо виникне необхідність створити будь-які файли чи каталоги, вони будутьстворені автоматично. 
    Інформацію про зв'язок з авторами або інформацію про повідомлення про помилки, дивіться у діалоговому вікні Balsa "Про програму".

en: You selected OpenPGP mode for a message with attachments. In this mode, only the first part will be signed and/or encrypted. You should select MIME mode if the complete message shall be protected. Do you really want to proceed?
uk: Ви вибрали OpenPGP режим для повідомлення з вкладенням. У цьому режимі, лише перша частина може бути підписана та/або Для захисту повідомлення в цілому, слід вибрати MIME режим. Бажаєте продовжувати?

en: You've successfully set up Balsa. Have fun!
       -- The Balsa development team
uk: Ви успішно наладнали Balsa. Щасливо!
       -- Команда розробників Balsa

en: Zoom _100%
uk: Масштаб _100%

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: [-- %s/%s is unsupported
uk: [-- %s/%s не підтримується

en: [-- Attachment #%d
uk: [-- Вкладення #%d

en: [-- Autoview stderr of %s --]
uk: [-- Стандартний потік помилок автоперегляду %s --]

en: [-- Autoview using %s --]
uk: [-- Автоперегляд використовуючи %s --]

en: [-- Can't run %s. --]
uk: [-- Не вдається запустити %s. --]

en: [-- Error:  Could not display any parts of Multipart/Alternative! --]
uk: [-- Помилка:  Не вдається відобразити жодну з частин Multipart/Alternative! --]

en: [-- Error: message/external-body has no access-type parameter --]
uk: [-- Помилка: message/external-body не містить параметру типу доступу --]

en: [-- This %s/%s attachment
uk: [-- Це %s/%s вкладення

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
uk: [-- Це %s/%s вкладення не включене, --]

en: [-- This %s/%s attachment is not included, --]
    [-- and the indicated external source has --]
    [-- expired. --]
uk: [-- Це вкладення %s/%s не включене, --]
    [-- та зазначене зовнішнє джерело --]
    [-- застаріло. --]

en: [-- Type: %s/%s, Encoding: %s, Size: %s --]
uk: [-- Тип: %s/%s, Кодування: %s, Розмір: %s --]

en: [-- and the indicated access-type %s is unsupported --]
uk: [-- та зазначений тип доступу %s не підтримується --]

en: [-- on %s --]
uk: [-- %s --]

en: [invalid date]
uk: [неправильна дата]

en: [unable to calculate]
uk: [не вдається підрахувати]

en: _Accept Once
uk: _Прийняти одноразово

en: _Add
uk: _Додати

en: _Add Signature Separator
uk: Від_окремлювати підпис

en: _Address Book...
uk: _Адресна книга...

en: _All
uk: _Всі

en: _Always show INBOX
uk: Зав_жди показувати Вхідні

en: _Attach File...
uk: _Долучити файл...

en: _Attachments
uk: До_лучення

en: _Attachments:
uk: До_лучення:

en: _Body
uk: _Тіло

en: _Brazilian
uk: _Бразильська

en: _Browse...
uk: О_гляд...

en: _Catalan
uk: _Каталонська

en: _Check mail automatically every:
uk: _Автоматично перевіряти пошту кожні:

en: _Chinese Simplified
uk: _Китайська спрощена

en: _Chinese Traditional
uk: _Китайська традиційна

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Collapse All
uk: З_горнути все

en: _Continue
uk: _Продовжити

en: _Create
uk: С_творити

en: _Czech
uk: _Чеська

en: _Danish
uk: _Датська

en: _Delete
uk: В_идалити

en: _Delete messages from server after download
uk: В_идаляти повідомлення з сервера після звантаження

en: _Delete...
uk: В_идалити...

en: _Displayed Name:
uk: _Відображуване ім'я::

en: _Domain:
uk: До_мен:

en: _Draftbox:
uk: _Чернетки:

en: _Dutch
uk: _Голландська

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Edit with Gnome-Editor
uk: Р_едагувати у Gnome-Editor

en: _Edit...
uk: _Правка...

en: _Edit/Apply filters
uk: _Правка/Застосувати фільтри

en: _Email Address:
uk: _Електронна адреса:

en: _Enable check for new mail
uk: _Увімкнути перевірку нової пошти

en: _Enable highlighting of cited text
uk: _Увімкнути підсвічення цитованого тексту

en: _Encrypt Message
uk: _Шифрувати повідомлення

en: _English (American)
uk: _Англійська (Американська)

en: _English (British)
uk: _Англійська (Британська)

en: _Escape Special Characters
uk: _Екранувати спеціальні символи

en: _Esperanto
uk: _Есперанто

en: _Estonian
uk: _Естонська

en: _Execute Signature
uk: _Виконувати підпис

en: _Expand aliases as you type
uk: _Розкривати псевдоніми при наборі

en: _Export Filters
uk: _Експорт фільтрів

en: _File Name
uk: Назва _файлу

en: _Filter messages through procmail
uk: _Фільтрувати повідомлення через procmail

en: _Filter name:
uk: Назва _фільтру:

en: _Finnish
uk: _Фінська

en: _First Name:
uk: _Ім'я:

en: _Flagged
uk: _Відмічено

en: _Flat index
uk: _Суцільний індекс

en: _Folder name:
uk: Назва _теки:

en: _Fonts
uk: _Шрифти

en: _Format = Flowed
uk: _Формат = З переносом

en: _Forward Attached...
uk: _Переслати вкладенням...

en: _Forward attached...
uk: _Переслати вкладенням...

en: _French
uk: _Французька

en: _From
uk: В_ід:

en: _From:
uk: _Від:

en: _Full Name:
uk: _Ім'я та прізвище:

en: _Generic UTF-8
uk: _Загальна UTF-8

en: _German
uk: _Німецька

en: _Get New Mail
uk: _Отримати нову пошту

en: _GnuPG uses MIME mode
uk: _GnuPG використовує MIME режим

en: _GnuPG uses old OpenPGP mode
uk: _GnuPG використовує старий OpenPGP режим

en: _Greek
uk: _Грецька

en: _Hebrew
uk: _Іврит

en: _Hide
uk: При_ховати

en: _Host Name
uk: Назва _вузла

en: _Hungarian
uk: _Угорська

en: _Identities...
uk: П_рофілі...

en: _Identity Name:
uk: _Назва профілю:

en: _Inbox:
uk: В_хідні:

en: _Include File...
uk: _Включити файл...

en: _Italian
uk: _Італійська

en: _JWZ threading
uk: Розбір за темами _JWZ

en: _Japanese
uk: _Японська

en: _Keywords
uk: Кл_ючові слова

en: _Korean
uk: _Корейська

en: _Language
uk: _Мова

en: _Last Name:
uk: _Прізвище:

en: _Latvian
uk: _Латвійська

en: _Lithuanian
uk: _Литовська

en: _Local Mail Directory:
uk: _Локальний поштовий каталог:

en: _Mailing Address:
uk: _Поштова адреса:

en: _Mark as Sentbox
uk: Позначити як "В_ихідні"

en: _Message
uk: П_овідомлення

en: _Message...
uk: _Повідомлення...

en: _Middle Name:
uk: По-_батькові:

en: _Modify
uk: З_мінити

en: _Move to
uk: Перемістити _у

en: _Move to Trash
uk: Перемістити у _смітник

en: _Name:
uk: _Ім'я:

en: _New
uk: _Створити

en: _Nickname:
uk: _Коротке ім'я:

en: _No
uk: Н_і

en: _No Headers
uk: _Без заголовків

en: _Norwegian
uk: _Норвезька

en: _One of the regular expressions matches
uk: _Один з регулярних виразів відповідає

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Options
uk: П_араметри

en: _Other...
uk: _Інше...

en: _Outbox:
uk: В_ихідні:

en: _Password
uk: _Пароль

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Polish
uk: _Польська

en: _Portugese
uk: _Португальська

en: _Postpone
uk: Від_класти

en: _Print...
uk: Д_рук...

en: _Properties...
uk: В_ластивості...

en: _Queue
uk: _Черга

en: _Quote Message(s)
uk: _Цитувати повідомлення

en: _Re-Import
uk: _Пере-імпортувати

en: _Reflow Selected Text
uk: Пере_розмістити виділений текст

en: _Reject
uk: _Відкинути

en: _Remember Password
uk: _Запам'ятати пароль

en: _Remember password
uk: З_апам'ятати пароль

en: _Remove
uk: В_идалити

en: _Remove Duplicates
uk: Видалити _дублікати

en: _Remove from list
uk: В_идалити зі списку

en: _Remove from server
uk: В_идалити з сервера

en: _Reply To
uk: Ві_дповісти

en: _Reply To:
uk: В_ідповісти на:

en: _Reply...
uk: _Відповісти...

en: _Request Disposition Notification
uk: _Запит на сповіщення про отримання

en: _Rescan
uk: _Пересканувати

en: _Restore toolbar to standard buttons
uk: По_вернути початкові кнопки панелі інструментів

en: _Reverse search
uk: _Зворотний пошук

en: _Romanian
uk: _Румунська

en: _Russian (ISO)
uk: _Російська (ISO)

en: _Russian (KOI)
uk: _Російська (KOI)

en: _SMTP Server:
uk: С_ервер SMTP:

en: _Search for Name:
uk: З_найти ім'я:

en: _Search for:
uk: З_найти:

en: _Select Text
uk: Виді_лити текст

en: _Selected Headers
uk: Ви_брані заголовки

en: _Send
uk: _Надіслати

en: _Send Queued Mail
uk: _Надіслати пошту з черги

en: _Sentbox:
uk: Над_іслані:

en: _Serbian
uk: _Сербська

en: _Serbian (Latin)
uk: _Сербська (Латина)

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: _Set as default
uk: _Встановити типовим

en: _Show
uk: _Вид

en: _Show Mailbox Tree
uk: _Показати структуру поштової скриньки

en: _Sign Message
uk: _Підписати повідомлення

en: _Slovak
uk: _Словацька

en: _Spanish
uk: _Іспанська

en: _Store Address...
uk: З_берегти адресу...

en: _Subfolder of:
uk: _Підтека:

en: _Subject
uk: Т_ема

en: _Subscribe
uk: _Підписатись

en: _Swedish
uk: _Шведська

en: _To
uk: Д_о

en: _To:
uk: _До:

en: _Toggle
uk: Пере_микнути

en: _Toolbars...
uk: _Панелі

en: _Trash:
uk: С_мітник:

en: _Turkish
uk: _Турецька

en: _Ukrainian
uk: _Українська

en: _Undelete
uk: Від_новити

en: _Unread
uk: _Непрочитане

en: _Unsubscribe
uk: _Відписатись

en: _Up
uk: В_гору

en: _Update
uk: О_новити

en: _User Name (Bind DN)
uk: _Ім'я користувача (Прив'язка DN)

en: _User header:
uk: Заголовок _користувача:

en: _Username:
uk: _Реєстраційне ім'я:

en: _View Source
uk: Переглянути вихідний _текст

en: _View Source...
uk: Переглянути вихідний _текст

en: _Wrap
uk: Пере_нос

en: _Wrap Body
uk: Пере_нос в тілі листа

en: _Wrap button labels
uk: _Переносити позначення кнопок

en: _Yes
uk: _Так

en: a distribution list
uk: списком розповсюдження

en: alternative addresses for the same person
uk: альтернативними адресами тієї ж особи

en: alternative parts
uk: альтернативні частини

en: arabic
uk: арабське

en: attach as file
uk: долучити як файл

en: attach as reference
uk: долучити як посилання

en: bad validity
uk: неправильна інформація дійсність

en: baltic
uk: балтійське

en: celtic
uk: кельтське

en: characters
uk: символі

en: connection error
uk: помилка з'єднання

en: could not create temporary file %s
uk: не вдається створити тимчасовий файл %s

en: could not get a private key for %s
uk: не вдається отримати приватний ключ %s

en: could not get a public key for %s
uk: не вдається отримати публічний ключ %s

en: cyrillic (iso/windows)
uk: кирилиця (iso/windows)

en: detected a good signature
uk: виявлено правильний підпис

en: detected a good signature with insufficient validity/trust
uk: виявлено правильний підпис з недостатньою дійсністю/довірою

en: display as "?"
uk: відображати як "?"

en: display using codeset
uk: відображати використовуючи кодування

en: east european
uk: східно-європейське

en: encrypted parts
uk: зашифровані частини

en: full
uk: повністю

en: greek
uk: грецьке

en: has been deleted --]
uk: було видалено --]

en: hebrew
uk: іврит

en: japanese
uk: японське

en: korean
uk: корейське

en: marginal
uk: частково

en: minutes
uk: хвилин

en: mixed parts
uk: змішані частини

en: multipart message has no boundary parameter!
uk: повідомлення з кількох частин без параметру boundary!

en: never
uk: Ніколи

en: nordic
uk: нордичне

en: north european
uk: північно-європейське

en: percent
uk: відсотків

en: prefer text/plain over html
uk: надавати перевагу звичайному тексту над html

en: remember passphrase for
uk: запам'ятати пароль на

en: rfc822 message
uk: rfc822 повідомлення

en: rfc822 message (from %s, subject "%s")
uk: rfc822 повідомлення (від %s, тема "%s")

en: run gpg to import key
uk: запустіть gpg для імпортування ключа

en: run gpg to import this key
uk: запустіть gpg для імпорту цього ключа

en: russian (koi)
uk: російське (KOI)

en: sending message with gpg mode %d
uk: надсилання повідомлення у gpg режимі %d

en: signed parts
uk: підписані частини

en: signs the message using GnuPG
uk: підписує повідомлення використовуючи GnuPG

en: signs the message using GnuPG for all To: and CC: recipients
uk: підписує повідомлення використовуючи GnuPG для всіх До: та CC: отримувачів

en: south european
uk: південно-європейське

en: sync: mbox modified, but no modified messages! (report this bug)
uk: синхронізація: mbox змінено, але немає змінених повідомлень! (повідомте про помилку)

en: thai
uk: тайське

en: turkish
uk: турецьке

en: ukranian (koi)
uk: українське (koi)

en: ultimate
uk: остаточно

en: undefined
uk: невизначено

en: unknown
uk: невідомо

en: unknown error
uk: невідома помилка

en: unspecified protocol error
uk: невизначена помилка протоколу

en: west european (euro)
uk: західно-європейське (євро)

en: west european (traditional)
uk: західно-європейське(традиційне)

en: you
uk: ви
