bug-buddy 0.6 - en to uk translation catalogue (163 entries)

en: 
    Welcome to Bug Buddy, a bug reporting tool for GNOME. It will step you through the process of submitting a bug report.
    
    Please, select the kind of problem you want to report and press the "Next" button:
uk: 
    Ласкаво просимо до програми Bug Buddy — засобу повідомлення про помилки для GNOME. Вона проведе вас через процес відсилання повідомлення про помилку.
    
    Виберіть тим проблеми, про яку ви бажаєте повідомити, та натисніть "Далі".

en: $GNOME_CRASHED_APPNAME is deprecated.
    Please use the --appname command lineargument instead.
uk: Змінна $GNOME_CRASHED_APPNAME більше не використовується.
    Натомість використовуйте аргумент командного рядка --appname

en: $GNOME_CRASHED_PID is deprecated.
    Please use the --pid command lineargument instead.
uk: Змінна $GNOME_CRASHED_PID більше не використовується.
    Натомість використовуйте аргумент командного рядка --pid

en: %d of %d
uk: %d з %d

en: %s
    
    Notice that the software you are running (%s) is older than six months.
    You may want to consider upgrading to a newer version of %s system
uk: %s
    
    Зверніть увагу, запущена програма (%s) випущена більш ніж шість місяців тому.
    Можливо слід виконати оновлення на новішу версію для %s системи.

en: '%s' doesn't seem to exist.
    
    Please check the path to sendmail again.
uk: "%s" не існує.
    
    Перевірте шлях до програми sendmail.

en: '%s' is a %s file.
    
    Bug Buddy can only submit plaintext (text/*) files.
uk: "%s" є файлом %s.
    
    Програма Bug Buddy може відсилати лише текстові файли (text/*).

en: <span weight="bold" size="larger">Bug Buddy update</span>
    
    The bug information that is stored on your system is outdated. Choosing "Update" will update it. Choosing "Don't update" will force the bug reporting to use old data.
uk: <span weight="bold" size="larger">Поновлення Bug Buddy</span>
    
    Інформація про помилки, що зберігається у вашій системі, застаріла. Вибір "Оновити" поновить її. Вибір "Не оновлювати" спричинить звітування про помилку з використанням старих даних.

en: Advanced
uk: Додатково

en: Binary file:
uk: Двійковий файл:

en: Bug Buddy can send debugging information with your bug report.
    The correct options should have been selected for you automatically.
uk: Програма Bug Buddy може відіслати у сповіщенні про помилку налагоджувальну інформацію.
    Допустимі параметри мають бути вибрані для вас автоматично.

en: Bug Buddy could not find any information on where to submit bugs.
    
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
    
    Bug Buddy will now quit.
uk: Не вдається знайти ніякої інформації про те, куди повідомляти про помилку.
    
    Переконайтесь, що Bug Buddy встановлено коректно.
    
    Програма Bug Buddy зараз завершиться.

en: Bug Buddy could not load its user interface file (%s).
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
uk: Не вдається завантажити файл інтерфейсу користувача (%s).
    Переконайтесь, що Bug Buddy встановлено коректно.

en: Bug Buddy could not open '%s'.
    Please make sure Bug Buddy was installed correctly.
    
    Bug Buddy will now quit.
uk: Не вдається відкрити "%s".
    Переконайтесь, що Bug Buddy встановлено коректно.
    
    Програма Bug Buddy зараз завершиться.

en: Bug Buddy could not update its bug information.
    The old one will be used.
uk: Не вдається поновити інформацію про помилки.
    Буде використано стару інформацію.

en: Bug Buddy is now collecting information on your crash to submit to a bug tracking system. This is an automated process, and may take a few minutes. When it is done, you can press 'Show Debugging Details' to see the information or press 'Forward' to move to the next step in the process.
uk: Bug Buddy збирає інформацію про збій, щоб відправити її у систему обробки помилок. Цей процес - автоматичний, він може зайняти декілька хвилин. Після його завершення, можете переглянути зібрану інформацію натиснувши на "Показати подробиці налагодження", або натисніть "Вперед", щоб перейти до наступного кроку процесу.

en: Bug Buddy uses email to submit the bug reports.
    Please choose how you would like Bug Buddy to send email.
uk: Для відсилання сповіщень про помилки програма Bug Buddy використовує електронну пошту.
    Виберіть спосіб, яким програма Bug Buddy користуватиметься для відсилання пошти.

en: Bug Description
uk: Опис помилки

en: Bug Report Tool
uk: Засіб сповіщення про помилки

en: Bug reporter name
uk: Ім'я особи, яка звітує про помилку

en: Cc:
uk: Копія:

en: Collecting debug info
uk: Збір налагоджувальної інформації

en: Component
uk: Компонент

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Core file
uk: Файл core

en: Core file from program
uk: Файл core від програми

en: Could not create a backup file.
uk: Не вдається створити резервну копію файла.

en: Could not find the gdb-cmd file.
    Please try reinstalling Bug Buddy.
uk: Не знайдено файл gdb-cmd.
    Спробуйте перевстановити Bug Buddy.

en: Could not find widget named %s at %s
uk: Не вдається віднайти віджет %s у %s

en: Could not read symbolic link information for %s
uk: Не вдалось зчитати інформацію за символьним посиланням для %s

en: Couldn't load icon for %s: %s
uk: Не вдається завантажити значок для %s: %s

en: D_ebug a crashed or running application (experts only)
uk: На_лагодження програми, що виконується чи зазнала збою (лише для експертів)

en: Debug
uk: Налагодження

en: Description
uk: Опис

en: Downloading files
uk: Завантаження файлів

en: EMAIL
uk: Е-ПОШТА

en: Email Address
uk: Електронна адреса

en: Email Address for submiting bug reports to GNOME Bugzilla. This email will be used for tracking the bug you are submitting. If you already have a GNOME Bugzilla account, please use it as your Email Address.
uk: Електронна адреса для сповіщення про помилки у GNOME Bugzilla. Ця адреса використовуватиметься для обробки знайдених вами помилок. Якщо у вас вже є обліковий рахунок GNOME Bugzilla, використовуйте його, як електронну адресу.

en: Email address of contact
uk: Електронна адреса

en: Email:
uk: Ел. адреса:

en: Error on read... aborting
uk: Помилка на зчитуванні... переривання

en: Error setting up sigchld handler: %s
uk: Помилка встановлення обробника сигналу SIGCHLD: %s

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: File is of type: %s
uk: Тип файлу: %s

en: File name of crashed program
uk: Назва файлу програми, що зазнала збою

en: File to save bug reports
uk: Файл для збереження звіту про помилку

en: File where you want to save your bug report in order to submit it later.
uk: Файл, в якому зберігатиметься звіт про помилку, у разі відкладання сповіщення для подальшого надсилання.

en: Finished!
uk: Завершено!

en: Frequently Reported Bugs
uk: Часті сповіщення про помилки

en: GDB could not be found on your system.
    Debugging information will not be obtained.
uk: GDB не було знайдено у вашій системі.
    Налагоджувальної інформації не буде зібрано.

en: GDB was unable to determine which binary created
    '%s'
uk: GDB не вдається визначити, який двійковий файл створено
    "%s"

en: Hide Debugging Options
uk: Сховати налагоджувальні параметри

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: If the URI has been visited before.
uk: Чи відвідувався URI раніше.

en: Include a text file
uk: Включити текстовий файл

en: Invalid filename.
uk: Неправильна назва файла.

en: Just s_ave to a file so I can submit a bug report manually
uk: Просто з_берегти у файлі, щоб можна було відіслати повідомлення вручну

en: Last time Bug Buddy checked for updates
uk: Час, коли востаннє виконувалась перевірка оновлень Bug Buddy

en: Mail Configuration
uk: Поштова конфігурація

en: Main loop isn't running!
uk: Не запущено основний цикл!

en: NAME
uk: ІМ'Я

en: Name of contact
uk: Ім'я контактної особи

en: Name:
uk: Назва:

en: Obtaining stack trace... (%d)
uk: Отримання стану стека... (%d)

en: Only send report to yourself
uk: Відіслати звіт лише собі

en: PACKAGE
uk: ПАКЕТ

en: PID of crashed program
uk: PID програми, що зазнала збою

en: Package containing the program
uk: Пакет, що містить програму

en: Path in your local filesystem where sendmail or equivalent is located.
uk: Шлях у локальній файловій системі до sendmail або його еквіваленту.

en: Path of sendmail:
uk: Шлях до sendmail:

en: Path to sendmail like mailer program
uk: Шлях до програми доставки пошти sendmail

en: Please choose a component, version, and severity level for application %s
uk: Виберіть компонент, версію та рівень важливості для програми %s

en: Please choose a component, version, and severity level for product %s
uk: Виберіть компонент, версію та рівень важливості продукту %s

en: Please choose a component, version, and severity level.
uk: Виберіть компонент, версію і рівень важливості.

en: Please choose a product for your bug report.
uk: Виберіть продукт для вашого звіту.

en: Please choose an application for your bug report.
uk: Виберіть додаток для вашого звіту про помилку.

en: Please enter a valid email address.
uk: Введіть вашу електронну адресу.

en: Please enter a valid email command.
uk: Введіть належну команду для відсилання електронною поштою.

en: Please enter your name.
uk: Введіть ваше ім'я.

en: Please make any final corrections to the bug report.
    Notice that it will be shown at http://bugzilla.gnome.org
    It will include your name, e-mail address, and maybe
    some information about how the application crashed. If the
    document you were working on contained sensitive information,
    you may not want to submit this bug report
uk: Будь ласка, внесіть останні виправлення у звіт.
    Зауважте, що його буде показано на http://bugzilla.gnome.org
    Він включатиме ваше ім'я, електронну адресу і, можливо,
    інформацію про те, як програма зазнала збою. Якщо документ,
    над яким ви працюєте, містить важливу інформацію, ви,
    можливо, не схочете відсилати цей звіт.

en: Please make your bug report in English, if possible.
uk: Будь ласка, напишіть ваш звіт англійською, якщо можете.

en: Please select the product or application for the bug you wish to report.
uk: Виберіть продукт чи додаток для помилки, про яку ви бажаєте подати звіт.

en: Please take a minute to see if your bug is one of the most frequently reported bugs.
    If the bug is already reported, please do not report it again.
uk: Витратьте хвилину на перевірку того, що про знайдену вами помилку не повідомив ще хтось.
    Якщо про помилку вже повідомлено, не повідомляйте про неї ще раз.

en: Please wait while Bug Buddy saves the stack trace...
uk: Зачекайте, доки програма Bug Buddy збереже трасування стека...

en: Please wait while Bug Buddy saves your bug report...
uk: Зачекайте, доки програма Bug Buddy збереже ваш звіт...

en: Please wait while Bug Buddy submits your bug report...
uk: Зачекайте, доки програма Bug Buddy відішле ваш звіт...

en: Please wait while Bug Buddy updates its list
    of products for the bug tracking systems.
uk: Зачекайте, доки програма Bug Buddy поновить свій список
    програм для системи обробки помилок.

en: Please, select the core file or running application to debug.
uk: Виберіть для налагодження файл core або програму, що виконується.

en: Process ID:
uk: Ідентифікатор процесу:

en: Product
uk: Продукт

en: Real name of user reporting the bug.
uk: Справжнє ім'я особи, яка звітує про помилку.

en: Report a bug in GNOME-based applications
uk: Сповіщення про помилки в програмах для середовища GNOME

en: Save Backtrace
uk: Зберегти трасування

en: Save in:
uk: Зберегти в:

en: Save report to file
uk: Зберегти звіт у файлі

en: Save the report to...
uk: Зберегти звіт у файлі...

en: Saving:
uk: Збереження:

en: Select a Component
uk: Виберіть компонент

en: Select a Product or Application
uk: Виберіть продукт чи додаток

en: Sendmail Settings
uk: Параметри Sendmail

en: Severity:
uk: Важливість:

en: Show Debugging Options
uk: Показати налагоджувальні параметри

en: Show _Applications
uk: Показати _додатки

en: Show _Debugging Details
uk: Показати подробиці _налагодження

en: Show _Products
uk: Показати _продукти

en: Show most frequent bugs in:
uk: Показати найчастіші повідомлення про помилки:

en: Simple
uk: Простий

en: Start
uk: Запустити

en: Stop
uk: Зупинити

en: Submit another bug
uk: Сповістити про іншу помилку

en: Submit bug report
uk: Відіслати звіт

en: Summary
uk: Зведення

en: Text file to include in the report
uk: Текстовий файл, який буде долучено до звіту

en: The _application does not function correctly
uk: П_рограма працює некоректно

en: The _documentation is wrong
uk: _Документація містить помилку

en: The _translation is wrong
uk: _Переклад містить помилку

en: The bug report was not saved in %s:
    
    %s
    
    Please try again, maybe with a different file name.
uk: Звіт про помилку не було збережено у %s:
    
    %s
    
    Спробуйте знову, використавши іншу назву файла.

en: The file has too many symbolic links.
uk: Файл має надто багато символьних посилань.

en: The graphical bug reporting tool for GNOME.
uk: Графічний інструмент звітування про помилки для GNOME.

en: The lame Bug Buddy web page
uk: Невелика веб-сторінка програми Bug Buddy

en: The specified file does not exist.
uk: Вказаний файл не існує.

en: The stack trace was not saved in %s:
    
    %s
    
    Please try again, maybe with a different file name.
uk: Трасування стека не було збережено у %s:
    
    %s
    
    Спробуйте знову, використавши іншу назву файла.

en: There already exists a file name '%s'.
    
    Do you wish to overwrite this file?
uk: Файл з назвою "%s" вже існує.
    
    Бажаєте переписати цей файл?

en: There was an error running gdb:
    
    %s
uk: Сталася помилка під час запуску gdb:
    
    %s

en: There was an error submitting the bug report:
    
    %s
uk: Помилка при відсиланні звіту:
    
    %s

en: This Application has bug information, but Bug Buddy doesn't know about it. Please choose another application.
uk: Ця програма має інформацію про помилку, але Bug Buddy не знає про неї. Виберіть іншу програму.

en: This is the last time (UNIX timestamp) when Bug Buddy checked for updates of Bugzilla information.
uk: Час (UNIX час у вигляді цілого числа), коли Bug Buddy перевіряв оновлення інформації Bugzilla.

en: To:
uk: До:

en: URI to show when clicked.
uk: URI, що показуватиметься після натиснення.

en: Unable to process core file with gdb:
    '%s'
uk: Не вдається обробити core-файл gdb:
    "%s"

en: Use _sendmail directly
uk: Використовувати sendmail _безпосередньо

en: Use sendmail for submitting bug reports to GNOME Bugzilla. Right now, this is the only supported method.
uk: Використовувати sendmail для надсилання звітів про помилки на GNOME Bugzilla. Наразі це єдиний можливий спосіб доставки.

en: Use sendmail to send bug reports
uk: Використовувати sendmail для надсилання повідомлень про помилки

en: VERSION
uk: ВЕРСІЯ

en: Version of the package
uk: Версія пакету

en: Version:
uk: Версія:

en: Visited
uk: Відвідано

en: Welcome to Bug Buddy
uk: Ласкаво просимо у Bug Buddy

en: You must include a comprehensible description in your bug report.
uk: Необхідно включити зрозумілий опис у ваш звіт про помилку.

en: You must include a comprehensible subject line in your bug report.
uk: Необхідно включити зрозумілий рядок теми у ваш звіт про помилку.

en: You must specify a component for your bug report.
uk: Необхідно вказати компонент для звіту.

en: Your bug report has been submitted to:
    
            <%s>
    
    Bug reporting is an important part of making Free Software. Thank you for helping.
uk: Ваше повідомлення про помилку було відправлено:
    
            <%s>
    
    Сповіщення про помилки -- важлива складова створення вільних програм. Дякуємо за підтримку.

en: Your bug report was saved in %s
uk: Ваш звіт було збережено в %s

en: _Don't update
uk: Н_е оновлювати

en: _Overwrite
uk: _Переписати

en: _Request a missing feature
uk: _Запит на додавання необхідної можливості

en: _Send Report
uk: Віді_слати звіт

en: _Start Mailer
uk: За_пустити поштову програму

en: _Update
uk: _Оновити

en: component
uk: компонент

en: core file
uk: Файл core

en: crashed application
uk: програма, що зазнала збою

en: desc
uk: опис

en: email info
uk: електронна адреса

en: finished
uk: завершено

en: gdb has already exited
uk: gdb вже завершив роботу

en: gdb has not finished getting the debugging information.
    Kill the gdb process (the stack trace will be incomplete)?
uk: gdb не завершив отримання налагоджувальної інформації.
    Знищити процес gdb (стан стеку буде неповним)?

en: intro
uk: вступ

en: mail config
uk: поштова конфігурація

en: mostfreq
uk: найчастіші

en: nothing
uk: нічого

en: product
uk: продукт

en: translator_credits-PLEASE_ADD_YOURSELF_HERE
uk: Юрій Сирота
    Максим Дзюманенко <mvd@mylinux.com.ua>
