control-center 2.0.1.1 - en to uk translation catalogue (681 entries)

en: %d Hz
uk: %d Гц

en: %d minute until the next break | %d minutes until the next break
uk[0]: %d хвилина до наступної перерви
uk[1]: %d хвилини до наступної перерви
uk[2]: %d хвилин до наступної перерви

en: %i of %i
uk: %i з %i

en: %s is the path where the theme files will be installed. This can not be selected as the source location
uk: %s - це шлях, де будуть встановлюватись файли теми. Його не можна вказувати у якості розташування джерела

en: /_About
uk: /_Про програму

en: /_Preferences
uk: /Н_астройка

en: /_Take a Break
uk: /_Зробити перерву

en: <New accelerator...>
uk: <Новий прискорювач...>

en: <Unknown Action>
uk: <Невідома дія>

en: <b>Applications</b>
uk: <b>Програми</b>

en: <b>Behavior and Appearance</b>
uk: <b>Поведінка та зовнішній вигляд</b>

en: <b>Cannot start the preferences application for your window manager</b>
    
    %s
uk: <b>Не вдається запустити програму настоювання віконного менеджера</b>
    
    %s

en: <b>Cursor Blinking</b>
uk: <b>Блимання курсора</b>

en: <b>Desktop _Wallpaper</b>
uk: <b>_Фоновий малюнок</b>

en: <b>Double-Click Timeout </b>
uk: <b>Затримка подвійного клацання </b>

en: <b>Drag and Drop</b>
uk: <b>Перетягування</b>

en: <b>Enable Bo_unce Keys</b>
uk: <b>Увімкнути _пружні клавіші</b>

en: <b>Enable Slo_w Keys</b>
uk: <b>Увімкнути "_повільні" клавіші</b>

en: <b>Enable _Mouse Keys</b>
uk: <b>Увімкнути керування рухом _миші</b>

en: <b>Enable _Repeat Keys</b>
uk: <b>Увімкнути _повторення клавіш</b>

en: <b>Enable _Sticky Keys</b>
uk: <b>Увімкнути "липкі" клавіші</b>

en: <b>Features</b>
uk: <b>Особливості</b>

en: <b>Font Rendering</b>
uk: <b>Режим малювання шрифтів</b>

en: <b>Hinting</b>:
uk: <b>Уточнення</b>:

en: <b>Locate Pointer</b>
uk: <b>Пошук вказівника</b>

en: <b>Mouse Orientation</b>
uk: <b>Орієнтація миші</b>

en: <b>Preview</b>
uk: <b>Зразок</b>

en: <b>Repeat Keys</b>
uk: <b>Автоповтор</b>

en: <b>Smoothing</b>:
uk: <b>Згладжування</b>:

en: <b>Speed</b>
uk: <b>Швидкість</b>

en: <b>Subpixel order</b>:
uk: <b>Субпіксельне згладжування</b>:

en: <b>Support</b>
uk: <b>Підтримка</b>

en: <b>Toggle Keys</b>
uk: <b>Клавіші-перемикачі</b>

en: <b>_Automatic proxy configuration</b>
uk: <b>_Автоматична конфігурація проксі</b>

en: <b>_Desktop Colors</b>
uk: <b>_Кольори стільниці</b>

en: <b>_Direct internet connection</b>
uk: <b>_Безпосереднє з'єднання з Інтернетом</b>

en: <b>_Lock screen to enforce typing break</b>
uk: <b>_Блокувати екран для примусової перерви в роботі</b>

en: <b>_Manual proxy configuration</b>
uk: <b>_Ручна конфігурація проксі</b>

en: <b>_Use authentication</b>
uk: <b>_Використовувати автентифікацію</b>

en: <i><small><b>Note:</b> Changes to this setting will not take effect until you next log in.</small></i>
uk: <i><small><b>Зауваження:</b> Зміна цього параметра матиме дію лише після наступного входу у сеанс.</small></i>

en: <i>Fast</i>
uk: <i>швидко</i>

en: <i>High</i>
uk: <i>висока</i>

en: <i>Large</i>
uk: <i>великий</i>

en: <i>Low</i>
uk: <i>низька</i>

en: <i>Slow</i>
uk: <i>повільно</i>

en: <i>Small</i>
uk: <i>малий</i>

en: <small><i><b>Note:</b> Changes to this setting will not take effect until you next log in.</i></small>
uk: <small><i><b>Зауваження:</b> Зміна цього параметра матиме дію лише після наступного входу у сеанс.</i></small>

en: <small><i>Fast</i></small>
uk: <small><i>Вище</i></small>

en: <small><i>Long</i></small>
uk: <small><i>Більше</i></small>

en: <small><i>Short</i></small>
uk: <small><i>Менше</i></small>

en: <small><i>Slow</i></small>
uk: <small><i>Нижче</i></small>

en: <span size="larger" weight="bold">Install a Theme</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Встановити тему</span>

en: <span size="larger" weight="bold">Save Theme to Disk</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Зберегти тему на диску</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Apply new font?</span>
uk: <span weight="bold" size="larger">Застосувати новий шрифт?</span>

en: A MIME type with that name already exists, overwrite?
uk: Тип MIME з цією назвою вже існує, переписати?

en: A computer break reminder.
uk: Програма нагадування про перерву.

en: ABCDEFG
uk: АБВГҐДЕЄ

en: A_vailable layouts:
uk: _Наявні розкладки:

en: A_vailable options:
uk: _Наявні параметри:

en: About GNOME Typing Monitor
uk: Про "Монітор набору"

en: About this application
uk: Про цей додаток

en: Accel Mode
uk: Режим прискорювача

en: Accelerator key
uk: Клавіша

en: Accelerator keycode
uk: Код клавіші-прискорювача

en: Accelerator modifiers
uk: Модифікатор

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Accessibility Settings
uk: Параметри спеціальних можливостей

en: Action
uk: Дія

en: Actions
uk: Дії

en: Add File Type
uk: Додати тип файлів

en: Add Service
uk: Додати службу

en: Add Wallpapers
uk: Додавання фонового малюнка

en: Add _File Type...
uk: Додати тип _файлів...

en: Add _Service...
uk: Додати _службу...

en: Add...
uk: Додати...

en: Advanced
uk: Додатково

en: Advanced Settings
uk: Додаткові параметри

en: All_ow postponing of breaks
uk: Дозволити _відкладання перерв

en: Antialiasing
uk: Згладжування

en: Apply _Background
uk: Застосувати _тло

en: Apply _Font
uk: Застосувати _шрифт

en: Are you sure you want to permanently delete this entry?
uk: Ви дійсно бажаєте остаточно видалити цей елемент?

en: Assign shortcut keys to commands
uk: Пов'язати комбінації клавіш з командами

en: Assistive Technology Preferences
uk: Настройка допоміжних технологій

en: Assistive Technology Support
uk: Підтримка допоміжних технологій

en: Audio
uk: Аудіо

en: Autoconfiguration _URL:
uk: _URL автоконфігурації:

en: Basic
uk: Основні

en: Beep if key is re_jected
uk: Подавати сигнал, коли клавішу _відкинуто

en: Beep when _features turned on or off from keyboard
uk: Подавати сигнал, коли _функція вмикається чи вимикається

en: Beep when _modifier is pressed
uk: Подавати сигнал, коли _модифікатор натиснуто

en: Beep when an LED is turned on and two beeps when one is turned off.
uk: Подавати один сигнал, коли світловий індикатор засвічується і два сигнали, коли гасне

en: Beep when key is:
uk: Подавати сигнал, коли клавішу

en: Best _shapes
uk: Найкраща _форма

en: Best co_ntrast
uk: Найкраща _контрастність

en: Break reminder
uk: Нагадування про перерву

en: Brightness down
uk: Зменшення яскравості

en: Brightness down's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для зменшення яскравості.

en: Brightness up
uk: Збільшення яскравості

en: Brightness up's shortcut.
uk: Комбінація клавіш збільшення яскравості.

en: Browse icons
uk: Перегляд значків

en: Buttons
uk: Кнопки

en: C_hoose...
uk: _Вибрати...

en: C_ustom Editor
uk: В_ласний редактор

en: C_ustom Mail Reader:
uk: В_ласна поштова програма:

en: C_ustom Terminal:
uk: В_ласний термінал:

en: C_ustom Web Browser:
uk: В_ласний переглядач Інтернету:

en: C_ut
uk: _Вирізати

en: Callback
uk: Зворотній виклик

en: Callback to be issued when data are to be converted from GConf to the widget
uk: Робити цей зворотній виклик, коли дані перетворюються з GConf у віджет

en: Callback to be issued when data are to be converted to GConf from the widget
uk: Робити цей зворотній виклик, коли дані перетворюються з віджета у GConf

en: Callback to be issued when property editor object data is to be freed
uk: Робити цей зворотній виклик, коли дані об'єкту редактору властивостей звільнюються

en: Cannot create the directory "%s".
    This is needed to allow changing cursors.
uk: Не вдається створити каталог "%s".
    Це потрібно, щоб дозволити зміну курсорів.

en: Cannot determine user's home directory
uk: Не вдається визначити домашній каталог користувача

en: Capplet directory object
uk: Об'єкт каталогу каплету

en: Capplet directory that this view is viewing
uk: Каталог каплету, що показує цей вигляд

en: Cate_gory:
uk: _Категорія:

en: Category
uk: Категорія

en: Centered
uk: У центрі

en: Change screen resolution
uk: Зміна параметрів екрану

en: Change set
uk: Група змін

en: Change your Desktop Background settings
uk: Змінює малюнок на тлі стільниці

en: Check if breaks are allowed to be postponed
uk: Встановіть, якщо дозволено відкладати перерви

en: Choose a file category
uk: Виберіть категорію файлів

en: Click for a list of keyboard navigation schemes.
uk: Клацніть для переліку схем навігації клавіш.

en: Close and _Log Out
uk: Закрити та _вийти з системи

en: Co_mmand:
uk: _Команда:

en: Connecting...
uk: З'єднання...

en: Control theme
uk: Тема для елементів керування

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Conversion from widget callback
uk: Зворотній виклик при перетворенні з віджета

en: Conversion to widget callback
uk: Зворотній виклик при перетворенні у віджет

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Could not initialize Bonobo
uk: Не вдається встановити Bonobo

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this command exists.
uk: Не вдається виконати команду: %s
    Перевірте чи команда існує.

en: Couldn't find the file '%s'.
    
    Please make sure it exists and try again, or choose a different background picture.
uk: Не вдається знайти файл '%s'.
    
    Перевірте чи він існує та спробуйте ще раз, або оберіть інше зображення для тла.

en: Couldn't load sound file %s as sample %s
uk: Не вдається завантажити звуковий файл %s як фрагмент %s

en: Couldn't load the Glade file.
    Make sure that this daemon is properly installed.
uk: Не вдається завантажити Glade файл.
    Переконайтесь, що ця служба правильно встановлена.

en: Couldn't put the machine to sleep.
    Verify that the machine is correctly configured.
uk: Не вдається перевести комп'ютер у стан призупинення.
    Перевірте чи правильно налаштований комп'ютер.

en: Current URI index
uk: Поточний індекс URI

en: Current URI index - starts from 1
uk: Поточний індекс URI (починається з 1)

en: Cursor Size
uk: Розмір вказівника

en: Cursor Theme
uk: Тема вказівника

en: Cursor _blinks in text boxes and fields
uk: Курсор _блимає у полях вводу тексту

en: Cursors
uk: Курсори

en: Custom
uk: Власне

en: Custom Editor Properties
uk: Властивості власного редактора

en: Custom data required by the specific property editor
uk: Особливі дані, що потрібні специфічному редактору властивостей

en: Custom theme
uk: Інша тема

en: Customize the appearance of toolbars and menubars in applications
uk: Налаштовування вигляду пеналів та меню у додатках

en: DPI
uk: точок на дюйм

en: D_efault action:
uk: _Типова дія:

en: De_tails...
uk: _Подробиці...

en: Default Cursor
uk: Типовий вказівник

en: Default Cursor - Current
uk: Типовий вказівник - Поточний

en: Default Mail Reader
uk: Типова поштова програма

en: Default Settings
uk: Типові параметри

en: Default Terminal
uk: Типовий термінал

en: Default Text Editor
uk: Типовий текстовий редактор

en: Default Web Browser
uk: Типовий переглядач Інтернету

en: Default Window Manager
uk: Типовий менеджер вікон

en: Default _action:
uk: Типова _дія:

en: Del_ay:
uk: За_тримка:

en: Delay between keypress and pointer mo_vement:
uk: Затримка між натисненням і ру_хом вказівника:

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Desktop Background
uk: Фоновий малюнок

en: Desktop Background Preferences
uk: Настройка тла стільниці

en: Desktop properties manager.
uk: Менеджер властивостей стільниці.

en: Detailed documentation
uk: Докладна документація

en: Disa_ble if two keys pressed together
uk: В_имикати, якщо натиснуто дві клавіші одночасно

en: Disabled
uk: Немає

en: Display a dialog when there are errors running XScreenSaver
uk: Відображати діалог, при помилках запуску зберігача екрана

en: Do _not apply font
uk: _Не застосовувати шрифт

en: Do you want to activate Slow Keys?
uk: Бажаєте ввімкнути режим "Повільні клавіші"?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
uk: Бажаєте ввімкнути режим "Липкі клавіші"?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
uk: Бажаєте вимкнути режим "Повільні клавіші"?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
uk: Бажаєте вимкнути режим "Повільні клавіші"?

en: Do you want to keep this resolution?
uk: Бажаєте зберегти ці настройки?

en: Downloading...
uk: Звантаження...

en: Duration of the break when typing is disallowed
uk: Тривалість перерви, коли робота за клавіатурою заборонена

en: Duration of work before forcing a break
uk: Тривалість роботи перед примусовою перервою

en: E-mail
uk: Ел.адреса

en: E-mail's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для ел.адреси

en: E_nable Toggle Keys
uk: Увімкнути клавіші-перемика_чі

en: E_nable sound server startup
uk: За_пускати сервер звуку на початку

en: E_xec Flag:
uk: _Параметр виконання:

en: Edit file category
uk: Виправити категорію файлів

en: Edit file type
uk: Виправити тип файлів

en: Edit service information
uk: Виправити інформацію про послугу

en: Edit...
uk: Виправити...

en: Eject
uk: Витягування

en: Eject's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для витягування.

en: Electronic mail transmission
uk: Передача електронної пошти

en: Enable sound and associate sounds with events
uk: Увімкнути озвучення подій менеджера вікон

en: Enable support for GNOME assistive technologies at login
uk: Ввімкнення допоміжних технологій GNOME при вході у систему

en: Error activating XKB configuration.
    Probably internal X server problem.
    
    X server version data:
    %s
    %d
    %s
    If you report this situation as a bug, please include:
    - The result of <b>xprop -root | grep XKB</b>
    - The result of <b>gconftool-2 -R /desktop/gnome/peripherals/keyboard/xkb</b>
uk: Помилка ініціалізації конфігурації XKB.
    Можливо це внутрішня проблема X сервера.
    
    Дані про версію X-сервера:
    %s
    %d
    %s
    Якщо ви хочете повідомити про цю ситуацію, як про помилку, включіть:
    - результат виконання <b>xprop -root | grep XKB</b>
    - результат виконання <b>gconftool-2 -R /desktop/gnome/peripherals/keyboard/xkb</b>

en: Error creating signal pipe.
uk: Помилка створення звукового сигналу.

en: Error setting new accelerator in configuration database: %s
uk: Помилка встановлення нового прискорювача у базі даних параметрів: %s

en: Error unsetting accelerator in configuration database: %s
uk: Помилка звільнення прискорювача у базі даних параметрів: %s

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
uk: Помилка при спробі запуску (%s)
    що пов'язаний з клавішею (%s)

en: Event
uk: Подія

en: Evolution Mail Reader
uk: Поштова програма Evolution

en: Extension
uk: Розширення

en: Extensions
uk: Розширення

en: Eye candy added by Anders Carlsson
uk: Дизайн: Anders Carlsson

en: Factory for the fontilus context menu
uk: Фабрика для контекстного меню "Шрифтілуса"

en: File Types and Programs
uk: Типи файлів і програми

en: File transfer protocol
uk: Протокол передачі даних (FTP)

en: File types and programs
uk: Типи файлів і програми

en: Filename extensions:
uk: Розширення файлів:

en: Fill Screen
uk: На весь екран

en: Filters
uk: Фільтри

en: Flash _entire screen
uk: Блимання всього _екрану

en: Flash _window titlebar
uk: Блимання за_головку вінка

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Preferences
uk: Настройка шрифту

en: Font Rendering Details
uk: Подробиці відтворення шрифтів

en: Font context menu items
uk: Елементи контекстного меню шрифту

en: Font may be too large
uk: Шрифт можу бути надто великим

en: Fontilus context menu
uk: Контекстне меню Fontilus

en: Fontilus context menu factory
uk: Фабрика контекстного меню Fontilus

en: Fraction completed
uk: Частково завершено

en: Fraction of transfer currently completed
uk: Частину перенесення завершено

en: From URI
uk: З URI

en: From: %s
uk: З: %s

en: GConf change set containing data to be forwarded to the gconf client on apply
uk: Група змін GConf містить дані, що будуть надіслані замовнику gconf при застосуванні змін

en: GConf key %s set to type %s but its expected type was %s
uk: Ключ GConf %s встановлено в тип %s, а очікувався тип %s

en: GConf key to which this property editor is attached
uk: Ключ GConf з яким з'єднаний цей редактор властивостей

en: GNOME Control Center
uk: Центр керування GNOME

en: GNOME Control Center: %s
uk: Центр керування GNOME: %s

en: GNOME Default
uk: Типовий

en: G_rayscale
uk: Від_тінки сірого

en: General
uk: Загальні

en: Gnome Control Center : %s
uk: Центр керування GNOME: %s

en: Gnome Terminal
uk: Термінал середовища Gnome

en: Gnome documentation
uk: Документація GNOME

en: Go _to font folder
uk: Перейти _до теки шрифтів

en: GtkTreeModel that contains the category data
uk: GtkTreeModel, що містить дані категорії

en: HTTP Proxy Details
uk: Подробиці проксі HTTP

en: H_TTP proxy:
uk: Проксі _HTTP

en: Height if applier is a preview: Defaults to 48.
uk: Висота взірця: звичайна - 48.

en: Highlight the _pointer when you press Ctrl
uk: Під_свічувати вказівник при натисканні Ctrl

en: Hinting
uk: Уточнення

en: Home Folder
uk: Домашня тека

en: Horizontal Gradient
uk: Горизонтальний градієнт

en: I don't know how to open the file '%s'.
    Perhaps it's a kind of picture that is not yet supported.
    
    Please select a different picture instead.
uk: Невідомо як відкривати файл '%s'.
    Можливо, зображення такого типу, ще не підтримується.
    
    Виберіть замість нього інший файл.

en: I_gnore duplicate keypresses within:
uk: _Ігнорувати натискання в період:

en: Icon theme
uk: Тема значків

en: Icons
uk: Значки

en: Icons only
uk: Лише значки

en: If set to true, then OpenType fonts will be thumbnailed.
uk: Якщо встановлено, тоді до шрифтів у форматі OpenType створюватимуться мініатюри

en: If set to true, then PCF fonts will be thumbnailed.
uk: Якщо встановлено, тоді до шрифтів у форматі PCF створюватимуться мініатюри

en: If set to true, then TrueType fonts will be thumbnailed.
uk: Якщо встановлено, тоді до шрифтів у форматі TrueType створюватимуться мініатюри

en: If set to true, then Type1 fonts will be thumbnailed.
uk: Якщо встановлено, тоді до шрифтів у форматі Type1 створюватимуться мініатюри

en: If set to true, then installed themes will be thumbnailed.
uk: Якщо встановлено, тоді для встановлених тем створюватимуться мініатюри перегляду.

en: If set to true, then themes will be thumbnailed.
uk: Якщо встановлено, тоді для тем створюватимуться мініатюри перегляду.

en: If true, the mime handlers for text/plain and text/* will be kept in sync
uk: Якщо встановлено, обробники для типів MIME text/plain і text/* будуть синхронізуватись

en: Ignore all subsequent presses of the SAME key if they happen within a user selectable period of time.
uk: Ігнорувати всі послідовності натискання однієї клавіші, якщо вони стаються у вказаний користувачем проміжок часу.

en: Images
uk: Зображення

en: Import Feature Settings File
uk: Імпортувати файлу параметрів

en: Internet Services
uk: Служби Інтернет

en: Invalid protocol name. Please enter a protocol name without any spaces or punctuation.
uk: Неправильна назва протоколу. Введіть назву протоколу без пропусків і знаків пунктуації.

en: Is add
uk: Додавання

en: Is add dialog
uk: Є діалогом додавання

en: Issue this callback when the value associated with key gets changed
uk: Робити цей зворотній виклик, коли змінюється значення пов'язане з ключем

en: It seems that another application already has access to key '%d'.
uk: Схоже, що інша програма вже має доступ до ключа '%d'.

en: Just apply settings and quit
uk: Лише застосувати параметри і вийти

en: Just apply settings and quit (compatibility only; now handled by daemon)
uk: Лише вжити параметри та вийти (тільки для сумісності; тепер обробляється службою)

en: Key
uk: Ключ

en: Key Binding (%s) has its action defined multiple times
uk: Комбінації клавіш (%s) призначена більше ніж одна дія

en: Key Binding (%s) has its binding defined multiple times
uk: Комбінації клавіш (%s) визначено декілька разів

en: Key Binding (%s) is already in use
uk: Комбінації клавіш (%s) вже використовується

en: Key Binding (%s) is incomplete
uk: Комбінації клавіш (%s) не завершена

en: Key Binding (%s) is invalid
uk: Комбінація клавіш (%s) неправильна

en: Key presses _repeat when key is held down
uk: _Повторення клавіатури при утримуванні клавіші

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Keyboard Accessibility Preferences (AccessX)
uk: Настройка спеціальних можливостей клавіатури (AccessX)

en: Keyboard Preferences
uk: Настройка клавіатури

en: Keyboard Shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Keyboard _model:
uk: _Модель клавіатури:

en: Large Cursor
uk: Збільшений вказівник

en: Large Cursor - Current
uk: Великий вказівник - Поточний

en: Large White Cursor
uk: Збільшений білий вказівник

en: Large White Cursor - Current
uk: Збільшений білий вказівник - Типовий

en: Large version of normal cursor
uk: Збільшена версія звичайного курсору

en: Large version of white cursor
uk: Збільшена версія білого вказівника

en: Launch Help Browser
uk: Запуск переглядача довідки

en: Launch Help Browser's shortcut.
uk: Комбінація клавіш запуску переглядача довідки.

en: Launch Web Browser
uk: Запуск переглядача Інтернет

en: Launch Web Browser's shortcut.
uk: Комбінація клавіш запуску переглядача Інтернет.

en: Layout
uk: Розташування

en: Layout Options
uk: Параметри розкладки

en: Layout to use for this view of the capplets
uk: Тип розташування для цього вигляду каплетів

en: Layouts
uk: Розкладки

en: Less than one minute until the next break
uk: Менше хвилини до наступної перерви

en: Links Text Browser
uk: Текстовий переглядач WWW Links

en: Lock Screen
uk: Блокування екрану

en: Lock Screen's shortcut.
uk: Комбінація клавіш блокування екрану.

en: Lock screen after a certain duration to help prevent repetitive keyboard use injuries
uk: Блокувати екран через визначений проміжок часу для запобігання хворобам, пов'язаним з тривалим користуванням клавіатурою

en: Log Out
uk: Завершення роботи

en: Log Out's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для завершення роботи.

en: Look at content
uk: Дивитись вміст

en: Lynx Text Browser
uk: Текстовий переглядач WWW Lynx

en: MIME category info
uk: Інформація про категорію MIME

en: MIME type information
uk: Інформація про тип MIME

en: Ma_ximum pointer speed:
uk: _Максимальна швидкість вказівника:

en: Mail Reader
uk: Поштова програма

en: Manual pages
uk: Сторінки посібника (man)

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Menu and Toolbar Preferences
uk: Настройка пенала та меню

en: Menus & Toolbars
uk: Меню та пенали

en: Meta
uk: Мета

en: Misc
uk: Різне

en: Model
uk: Модель

en: Model for categories only
uk: Модель лише для категорій

en: Motion
uk: Рух

en: Mouse
uk: Миша

en: Mouse Keys
uk: Кнопки миші

en: Mouse Preferences
uk: Настройка миші

en: Mouse _Preferences...
uk: Н_астройка миші...

en: My Home Folder's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для переходу у домашню теку.

en: N_one
uk: Н_емає

en: Name:
uk: Назва:

en: Nautilus context menu entries for fonts
uk: Елементи контекстного меню шрифтів Fontilus

en: Network Proxy
uk: Служба проксі

en: Network Proxy Configuration
uk: Настройка проксі

en: Network proxy preferences
uk: Настройка проксі-сервера

en: New File
uk: Створити файл

en: New themes can also be installed by dragging them into the window.
uk: Нові теми можна також встановити шляхом перетягування їх у вікно.

en: Next track key's shortcut.
uk: Комбінація клавіш переходу на наступну доріжку.

en: No Assistive Technology is available on your system.  The 'gok' package must be installed in order to get on-screen keyboard support, and the 'gnopernicus' package must be installed for screenreading and magnifying capabilities.
uk: У вашій системі не встановлено допоміжні технології.  Для підтримки екранної клавіатури необхідний пакет 'gok'. Для підтримки читання с екрану та збільшення необхідний пакет 'gnopernicus'.

en: No Wallpaper
uk: Без малюнка

en: No theme file location specified to install
uk: Не вказаний файл теми для встановлення

en: No themes could be found on your system.  This probably means that your "Theme Preferences" dialog was improperly installed, or you haven't installed the "gnome-themes" package.
uk: Жодної теми не знайдено у системі. Швидше за все, це означає, що діалог тем було неправильно встановлено чи не було встановлено пакет "gnome-themes".

en: None
uk: Немає

en: Not all available assistive technologies are installed on your system.  The 'gnopernicus' package must be installed for screenreading and magnifying capabilities.
uk: У вашій системі встановлено підтримку не всіх наявних допоміжних технологій. Для підтримки збільшувача та читання з екрану необхідно встановити пакет 'gnopernicus'.

en: Not all available assistive technologies are installed on your system.  The 'gok' package must be installed in order to get on-screen keyboard support.
uk: У вашій системі встановлено підтримку не всіх наявних допоміжних технологій. Для підтримки екранної клавіатури необхідно встановити пакет 'gok'.

en: Object that controls the property (normally a widget)
uk: Об'єкт, що керує властивістю (зазвичай віджет)

en: Only accept keys after they have been pressed and held for a user adjustable amount of time.
uk: Приймати клавіші тільки якщо після натискання їх було утримано на визначений користувачем проміжок часу.

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Options
uk: Параметри

en: Overview of the control center
uk: Огляд центру керування

en: P_rogram:
uk: _Програма:

en: Pause
uk: Пауза

en: Pause key's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для паузи.

en: Perform multiple simultaneous key press operations by pressing modifier keys in sequence.
uk: Імітувати одночасне натискання декількох клавіш шляхом послідовного натискання з клавішами-модифікаторами.

en: Permissions on the file %s are broken
uk: Неправильні права файлу %s

en: Pick a color
uk: Виберіть колір:

en: Play (or Play/Pause)
uk: Програвання (або Програвання/Пауза)

en: Play (or Play/Pause) key's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для програвання (або програвання/паузи)

en: Please enter a protocol name.
uk: Введіть назву протоколу.

en: Please enter a valid MIME type.  It should be of the form class/type and may not contain any spaces.
uk: Введіть правильний тип MIME.  Він має бути у формі клас/тип та не повинен містити жодного пропуску.

en: Please select an image.
uk: Виберіть зображення.

en: Please specify a name and a command for this editor.
uk: Вкажіть назву та команду цього редактора.

en: Port:
uk: Порт:

en: Preferred Applications
uk: Вподобані програми

en: Preview Height
uk: Висота перегляду

en: Preview Width
uk: Ширина перегляду

en: Previous track key's shortcut.
uk: Комбінація клавіш переходу на попередню доріжку.

en: Program to Run
uk: Програма для запуску

en: Property editor data freeing callback
uk: Зворотній виклик звільнення даних редактору властивостей

en: Property editor object data
uk: Дані об'єкту редактора властивостей

en: RGBA Order
uk: Порядок RGBA

en: R_esolution:
uk: _Роздільна здатність:

en: Re_fresh rate:
uk: _Частота оновлення:

en: Reset to de_faults
uk: Скинути на _типові значення

en: Resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch
uk: Роздільна здатність, що використовуватиметься для перетворення розмірів шрифтів у розміри пікселя, у точках на дюйм

en: Retrieve and store legacy settings
uk: Отримання і збереження старих параметрів

en: Roll up
uk: Згорнути

en: Run XScreenSaver at login
uk: Запускати зберігач екрана під час запуску системи

en: Run a program
uk: Запустити програму

en: Run in _Terminal
uk: Запустити у т_ерміналі

en: S_ocks host:
uk: Вузол _SOCKS:

en: S_peed:
uk: _Швидкість

en: Save File
uk: Зберегти файл

en: Save Theme
uk: Зберегти тему

en: Scaled
uk: Масштабувати

en: Screen
uk: Екран

en: Screen %d Settings
uk: Параметри екрану %d

en: Screen Resolution
uk: Параметри екрану

en: Screen Resolution Preferences
uk: Настройка екрану

en: Screen on which BGApplier is to draw
uk: Екран, на якому BGApplier буде малювати

en: Search
uk: Пошук

en: Search's shortcut.
uk: Комбінація клавіш пошуку.

en: Select Sound File
uk: Виберіть звуковий файл

en: Select fonts for the desktop
uk: Обрання шрифту для стільниці

en: Select the window manager you want.  You will need to hit apply, wave the magic wand, and do a magic dance for it to work.
uk: Оберіть бажаний менеджер вікон.  Щоб це спрацювало, вам слід натиснути "вжити", та виконати магічний танок.

en: Select theme for the desktop
uk: Обрання теми для стільниці

en: Select themes for various parts of the desktop
uk: Обрання тем різних частин стільниці

en: Select your default applications
uk: Обрання типових програм

en: Service info
uk: Інформація про службу

en: Set as Application Font
uk: Зробити шрифтом програм

en: Set the font for applications
uk: Встановлює типовий шрифт додатків

en: Set the font for the icons on the desktop
uk: Встановлює шрифт значків на стільниці

en: Set the monospace font for terminals and similar applications
uk: Встановити моноширинний шрифт для терміналів і схожих додатків

en: Set this key to the command used to create thumbnails for OpenType fonts.
uk: Вкажіть у цьому ключі команду, що використовуватиметься для створення мініатюр для шрифтів у форматі OpenType

en: Set this key to the command used to create thumbnails for PCF fonts.
uk: Вкажіть у цьому ключі команду, що використовуватиметься для створення мініатюр для шрифтів у форматі PCF

en: Set this key to the command used to create thumbnails for TrueType fonts.
uk: Вкажіть у цьому ключі команду, що використовуватиметься для створення мініатюр для шрифтів у форматі TrueType

en: Set this key to the command used to create thumbnails for Type1 fonts.
uk: Вкажіть у цьому ключі команду, що використовуватиметься для створення мініатюр для шрифтів у форматі Type1

en: Set this key to the command used to create thumbnails for installed themes.
uk: Команда створення мініатюр для встановлених тем.

en: Set this key to the command used to create thumbnails for themes.
uk: Команда створення мініатюр для тем.

en: Set your keyboard accessibility preferences
uk: Настройка спеціальних можливостей клавіатури

en: Set your keyboard preferences
uk: Встановити настройки клавіатури

en: Set your mouse preferences
uk: Встановлення настройок миші

en: Short _description:
uk: Короткий _опис:

en: Shortcut
uk: Комбінація клавіш

en: Show Startup Errors
uk: Показувати помилки запуску системи

en: Show _icons in menus
uk: Показувати з_начки у меню

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skip to Next track
uk: Перехід на наступну доріжку

en: Skip to Previous track
uk: Перехід на попередню доріжку

en: Sleep
uk: Призупинення

en: Sleep's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для призупинення комп'ютера.

en: Slow Keys Alert
uk: Сповіщення про режим "Повільні клавіші"

en: Solid Color
uk: Суцільний колір

en: Sound
uk: Звук

en: Sound Events
uk: Звукові події

en: Sound File
uk: Звуковий файл

en: Sound Preferences
uk: Настройка звуку

en: Sound _file:
uk: Звуковий _файл:

en: Sound preferences
uk: Настройка звуку

en: Specify which programs are used to open or view each file type
uk: Вказати, які програми використовуються для відкривання чи перегляду файлів кожного типу

en: Specify which programs are used to open or view each type of file
uk: Налаштовування відповідностей між типом файлів та програмами, які використовуються для їх відкривання чи перегляду

en: Standard XTerminal
uk: Стандартний X-термінал

en: Start XScreenSaver
uk: Запускати зберігач екрана

en: Start in T_erminal
uk: Запустити в т_ерміналі

en: Start the page with the typing break settings showing
uk: Починати сторінку з відображення параметрів перерви в роботі

en: Start these assistive technologies every time you log in:
uk: Запускати наступні допоміжні технології при кожному вході у систему:

en: Sticky Keys Alert
uk: Сповіщення про режим "Липкі клавіші"

en: Stop playback key
uk: Клавіша зупинки програвання

en: Stop playback key's shortcut.
uk: Комбінація клавіш зупинки програвання.

en: Structure containing information on the MIME category
uk: Структура, що містить інформацію про категорію MIME

en: Structure containing service information
uk: Структура, що містить інформацію про службу

en: Structure with data on the MIME type
uk: Структура з даними типу MIME

en: Style:
uk: Стиль:

en: Sub_pixel (LCDs)
uk: С_убпіксельне (РК-монітори)

en: Sub_pixel smoothing (LCDs)
uk: С_убпіксельне згладжування (РК-монітори)

en: Super (or "Windows logo")
uk: Super (чи "Логотип системи Windows")

en: Sync text/plain and text/* handlers
uk: Синхронізувати обробники для text/plain і text/*

en: System Bell
uk: Системний сигнал

en: TRUE if this is an add service dialog
uk: Дорівнює "істині", якщо це діалог додавання служби

en: Take a break!
uk: Зробіть перерву!

en: Terminal
uk: Термінал

en: Testing the new settings. If you don't respond in %d second the previous settings will be restored. | Testing the new settings. If you don't respond in %d seconds the previous settings will be restored.
uk[0]: Перевірка нових параметрів.  Якщо ви не затвердите їх протягом %d секунди, тоді будуть відновлені попередні параметри.
uk[1]: Перевірка нових параметрів.  Якщо ви не затвердите їх протягом %d секунд, тоді будуть відновлені попередні параметри.
uk[2]: Перевірка нових параметрів.  Якщо ви не затвердите їх протягом %d секунд, тоді будуть відновлені попередні параметри.

en: Text Editor
uk: Текстовий редактор

en: Text below icons
uk: Текст під значками

en: Text beside icons
uk: Текст за значками

en: Text only
uk: Лише текст

en: The GNOME configuration tool
uk: Засіб настроювання GNOME

en: The XServer does not support the XRandR extension.  Runtime resolution changes to the display size are not available.
uk: X-сервер не підтримує розширення XRandr. Негайна зміна параметрів неможлива.

en: The default cursor inverted
uk: Інвертований типовий вказівник

en: The default cursor that ships with X
uk: Типовий вказівник, який постачається з X

en: The default theme schemas could not be found on your system.  This means that you probably don't have metacity installed, or that your gconf is configured incorrectly.
uk: У системі не знайдено типової теми.  Це може означати, що не встановлено віконний менеджер Metacity, або що gconf налаштований неправильно.

en: The file %s is not a valid wav file
uk: Файл %s не є правильним wav-файлом

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a size smaller than %d. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a size smaller than %d.
uk[0]: Розмір вибраного шрифту - %d точка, це може ускладнити ефективне користування комп'ютером. Рекомендується вибрати розмір менший ніж %d.
uk[1]: Розмір вибраного шрифту - %d точки, це може ускладнити ефективне користування комп'ютером. Рекомендується вибрати розмір менший ніж %d.
uk[2]: Розмір вибраного шрифту - %d точок, це може ускладнити ефективне користування комп'ютером. Рекомендується вибрати розмір менший ніж %d.

en: The font selected is %d point large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a smaller sized font. | The font selected is %d points large, and may make it difficult to effectively use the computer.  It is recommended that you select a smaller sized font.
uk[0]: Розмір вибраного шрифту - %d точка, це може ускладнити ефективне користування комп'ютером. Рекомендується вибрати розмір шрифт меншого розміру.
uk[1]: Розмір вибраного шрифту - %d точки, це може ускладнити ефективне користування комп'ютером. Рекомендується вибрати розмір шрифт меншого розміру.
uk[2]: Розмір вибраного шрифту - %d точки, це може ускладнити ефективне користування комп'ютером. Рекомендується вибрати розмір шрифт меншого розміру.

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" - red on left, most common. "bgr" - blue on left. "vrgb" - red on top. "vbgr" - red on bottom.
uk: Порядок субпіксельних елементів у РК-моніторі; використовується лише коли згладжування встановлено у  "rgba". Можливі значення: "rgb" — червоний ліворуч (найбільш поширено), "bgr" — синій ліворуч, "vrgb" — червоний вгорі, "vbgr" — червоний внизу.

en: The quick brown fox jumps over the lazy dog. 0123456789
uk: Жебракують філософи при ґанку церкви в Гадячі; ще й шатро їхнє знаємо. 0123456789

en: The shortcut "%s" is already used for:
     "%s"
uk: Комбінація клавіш "%s" вже використовується для
     "%s"

en: The sound file for this event does not exist.
uk: Звукового файлу для цієї події не існує.

en: The sound file for this event does not exist.
    You may want to install the gnome-audio package
    for a set of default sounds.
uk: Звукового файла для цієї події не існує.
    Можна встановити пакет gnome-audio
    з набором типових звуків.

en: The theme file location specified to install is invalid
uk: Вказаний шлях розташування файлу теми неправильний

en: The theme you have selected suggests a new font. A preview of the font is shown below.
uk: Вибрана тема передбачає новий шрифт. Зразок шрифту показано нижче.

en: The type of accelerator.
uk: Тип прискорювача.

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" - no antialiasing. "grayscale" - standard grayscale antialiasing. "rgba" - subpixel antialiasing. (LCD screens only).
uk: Тип згладжування, що використовується для малювання шрифтів. Можливі значення: "none" — немає згладжування, "grayscale" — стандартне напівтонове згладжування, "rgba" — субпіксельне згладжування (лише для РК-моніторів).

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" - no hinting, "slight", "medium", and "full" - as much hinting as possible; may cause distortion of letter forms.
uk: Тип уточнення, що використовується для малювання шрифтів. Можливі значення: "none" — немає уточнення, "slight", "medium", і "full" — найбільше можливе уточнення (може викликати спотворення форм букв).

en: The typing monitor is already running.
uk: Монітор набору вже запущений.

en: The typing monitor uses the notification area to display information. You don't seem to have a notification area on your panel. You can add it by right-clicking on your panel and choose 'Add to panel -> Utilities -> Notification area'.
uk: Монітор набору для відображення інформації використовує область сповіщення. Схоже, що у вашій панелі немає області сповіщення. Її можна додати, якщо натиснути правою кнопкою на панелі та вибрати "Додати до панелі -> Утиліта -> Область сповіщення".

en: The version of the XRandR extension is incompatible with this program. Runtime changes to the display size are not available.
uk: Версія розширення XRandR несумісна з даною програмою. Негайна зміна параметрів неможлива.

en: Theme
uk: Тема

en: Theme Details
uk: Подробиці теми

en: Theme Installation
uk: Встановлення теми

en: Theme Preferences
uk: Настройка теми

en: Theme Properties content view component
uk: Компонент перегляду властивостей теми

en: Theme _Details
uk: _Подробиці теми

en: Theme name must be present
uk: Назва теми повинна бути вказана

en: Themes
uk: Теми

en: Themus Theme Properties view
uk: Вигляд параметрів теми Themus

en: There is already a protocol by that name.
uk: Вже є протокол з вказаною назвою.

en: There was an error displaying help: %s
uk: Помилка відображення довідки: %s

en: There was an error launching the keyboard capplet : %s
uk: Помилка при виконанні аплету клавіатури: %s

en: There was an error launching the mouse preferences dialog: %s
uk: Помилка під час запуску діалогу настройки миші: %s

en: There was an error starting up the screensaver:
    
    %s
    
    Screensaver functionality will not work in this session.
uk: Помилка запуску зберігача екрана:
    
    %s
    
    Функціональність зберігання екрана не працюватиме в цьому сеансі.

en: This application can open _URIs
uk: Цей додаток може відкривати _URI

en: This application can open _multiple files
uk: Цей додаток може відкривати _декілька файлів

en: This application needs to be run in a _shell
uk: Цей додаток потрібно запускати в _оболонці

en: This system does not seem to have the XKB extension.  The keyboard accessibility features will not operate without it.
uk: Схоже, що система не має розширення XKB. Спеціальні властивості клавіатури не працюватимуть без нього.

en: This theme does not suggest any particular font or background.
uk: Ця тема не передбачає окремого шрифту або тла.

en: This theme suggests a background:
uk: Ця тема передбачає тло:

en: This theme suggests a font and a background:
uk: Ця тема передбачає тло та шрифт:

en: This theme suggests a font:
uk: Ця тема передбачає шрифт:

en: Thumbnail command for OpenType fonts
uk: Команда створення мініатюр для шрифтів у форматі OpenType

en: Thumbnail command for PCF fonts
uk: Команда створення мініатюр для шрифтів у форматі PCF

en: Thumbnail command for TrueType fonts
uk: Команда створення мініатюр для шрифтів у форматі TrueType

en: Thumbnail command for Type1 fonts
uk: Команда створення мініатюр для шрифтів у форматі Type1

en: Thumbnail command for installed themes
uk: Команда створення мініатюр для встановлених тем

en: Thumbnail command for themes
uk: Команда створення мініатюр для тем

en: Tiled
uk: Черепицею

en: Time to acce_lerate to maximum speed:
uk: Час при_скорення до максимальної швидкості:

en: To URI
uk: До URI

en: To _move a window, press-and-hold this key then grab the window:
uk: Для перемі_щення вікна, натиснути і тримати цю клавішу, а потім захопити вікно:

en: To edit a shortcut, click on the corresponding row and type a new accelerator, or press backspace to clear.
uk: Щоб змінити прискорювач, клацніть у відповідному рядку та введіть новий прискорювач, або натисніть Backspace для очищення.

en: To: %s
uk: До: %s

en: Toolbar _button labels:
uk: _Етикетки кнопок:

en: Total URIs
uk: Загалом URI

en: Total number of URIs
uk: Загальна кількість URI

en: Transferring: %s
uk: Перенесення: %s

en: True if this dialog is for adding a MIME type
uk: Дорівнює "істині", якщо діалог для додавання типу MIME

en: Turn the numeric keypad into a mouse control pad.
uk: Зробити цифрову клавіатуру панеллю керування вказівником миші.

en: Type
uk: Тип

en: Type of bg_applier: BG_APPLIER_ROOT for root window or BG_APPLIER_PREVIEW for preview
uk: Тип bg_applier: BG_APPLIER_ROOT для головного вікна або BG_APPLIER_PREVIEW для перегляду

en: Type:
uk: Тип:

en: Typing Break
uk: Перерва у роботі

en: UI Control
uk: Керування інтерфейсом

en: URI currently displayed
uk: Поточний URI, що відображається

en: URI currently transferring from
uk: URI, з якого переносяться дані

en: URI currently transferring to
uk: URI, на який переносяться дані

en: Unable to bring up the typing break properties dialog with the following error: %s
uk: Не вдається відобразити діалогове вікно настройки перерви у роботі. Помилка: %s

en: Unable to find any keyboard themes.  This means your GTK+ installation has been incompletely installed.
uk: Не вдається знайти жодної теми клавіатури.  Це означає, що GTK+ було встановлено не до кінця.

en: Unable to import AccessX settings from file '%s'
uk: Не вдається імпортувати параметри AccessX з файла "%s"

en: Unable to load capplet stock icon '%s'
uk: Не вдається завантажити типовий значок "%s"

en: Unable to start the settings manager 'gnome-settings-daemon'.
    Without the GNOME settings manager running, some preferences may not take effect. This could indicate a problem with Bonobo, or a non-GNOME (e.g. KDE) settings manager may already be active and conflicting with the GNOME settings manager.
uk: Не вдається запустити менеджер параметрів 'gnome-settings-daemon'.
    Якщо менеджер параметрів GNOME не запущений, деякі настройки не буде вжито. Це може означати проблему з Bonobo, або те, що вже активний інший не-GNOME (наприклад KDE) менеджер параметрів.

en: Underlying model to notify when Ok is clicked
uk: Нижче розташована модель, для сповіщення при натисканні Гаразд

en: Understands _Netscape Remote Control
uk: Підтримує _Netscape Remote Control

en: Unknown Cursor
uk: Невідомий вказівник

en: Unknown service types
uk: Невідомі типи службу

en: Use _previous resolution
uk: Використовувати _попередні настройки

en: Use parent category _defaults
uk: Використовувати _типові значення батьківської категорії

en: Use shell even if nautilus is running.
uk: Використовувати командну оболонку, навіть, якщо запущено Наутілус

en: Use this _editor to open text files in the file manager
uk: Використовувати цей _редактор для відкривання текстових файлів у файловому менеджері

en: Version:
uk: Версія:

en: Vertical Gradient
uk: Вертикальний градієнт

en: Very soon, XKB settings in gconf will be overridden (from the system configuration)
uk: Дуже скоро, настройки XKB у gconf будуть перевизначені (з системних параметрів)

en: Video
uk: Відео

en: View as %s
uk: Переглядати як %s

en: Volume
uk: Гучність

en: Volume down
uk: Зменшення гучності.

en: Volume down's shortcut.
uk: Комбінація клавіш зменшення гучності.

en: Volume mute
uk: Вимкнення звуку

en: Volume mute's shortcut
uk: Комбінація клавіш вимкнення звуку

en: Volume step
uk: Крок гучності

en: Volume step as percentage of volume.
uk: Крок зміни гучності у відсотках.

en: Volume up
uk: Збільшення гучності

en: Volume up's shortcut.
uk: Комбінація клавіш для збільшення гучності.

en: W3M Text Browser
uk: Текстовий переглядач WWW W3M

en: Web Browser
uk: Переглядач Інтернет

en: Whether to thumbnail OpenType fonts
uk: Чи створювати мініатюри шрифтам у форматі OpenType

en: Whether to thumbnail PCF fonts
uk: Чи створювати мініатюри шрифтам у форматі PCF

en: Whether to thumbnail TrueType fonts
uk: Чи створювати мініатюри шрифтам у форматі TrueType

en: Whether to thumbnail Type1 fonts
uk: Чи створювати мініатюри шрифтам у форматі Type1

en: Whether to thumbnail installed themes
uk: Чи створювати мініатюри для встановлених тем

en: Whether to thumbnail themes
uk: Чи створювати мініатюри тем

en: White Cursor
uk: Білий вказівник

en: White Cursor - Current
uk: Білий вказівник - Поточний

en: Width if applier is a preview: Defaults to 64.
uk: Ширина взірця: звичайна - 64.

en: Window Border
uk: Рамка вікна

en: Window Management
uk: Керування вікнами

en: Window Manager
uk: Віконний менеджер

en: Window Preferences
uk: Настройка вікон

en: Window Properties
uk: Настройка вікон

en: Window border theme
uk: Тема рамки вікна

en: Window manager "%s" has not registered a configuration tool
uk: Віконний менеджер "%s" не зареєстрував засіб налаштування

en: Windows
uk: Вікна

en: World wide web
uk: Всесвітня мережа

en: Written by Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;
uk: Автор: Richard Hult &lt;richard@imendio.com&gt;

en: XKB keyboard layout
uk: XKB розкладка клавіатури

en: XKB keyboard model
uk: XKB модуль клавіатури

en: XKB options
uk: XKB параметри

en: XKB settings in gconf will be overridden from the system ASAP
uk: Настройки XKB у gconf будуть перезаписуватись з системних параметрів якомога швидше

en: You are using XFree 4.3.0.
    There are known problems with complex XKB configurations.
    Try using simpler configuration or taking more fresh version of XFree software.
uk: Ви використовуєте систему XFree 4.3.0.
    Вона має відому помилку з складними конфігураціями XKB.
    Спробуйте використовувати простішу конфігурацію або поновіть систему XFree.

en: You can save this theme by pressing the Save Theme button.
uk: Ви можете зберегти цю тему, натиснувши кнопку "Зберегти тему"

en: You have a keyboard remapping file (%s) in your home directory whose contents will now be ignored. You can use the keyboard preferences to restore them.
uk: У вашому домашньому каталозі є файл розкладок клавіатури (%s), вміст якого буде ігноруватись. Ви можете використовувати настройку клавіатури для його відновлення.

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви щойно утримували натиснутою клавішу Shift протягом 8 секунд. Це сигнал для ввімкнення режиму "Повільні клавіші", який впливає на роботу клавіатури.

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви щойно утримували натиснутою клавішу Shift протягом 5 секунд. Це сигнал для ввімкнення режиму "Липкі клавіші", який впливає на роботу клавіатури.

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
uk: Ви щойно натиснули дві клавіші одночасно, або утримували натиснутою клавішу Shift протягом 5 секунд. Це сигнал для вимкнення режиму "Липкі клавіші", який впливає на роботу клавіатури.

en: _About
uk: _Про програму

en: _Acceleration:
uk: П_рискорення:

en: _Accessibility
uk: _Спеціальні можливості

en: _Accessibility...
uk: _Спеціальні можливості...

en: _Add Wallpaper
uk: _Додати малюнок

en: _Add:
uk: _Додати:

en: _Application font:
uk: Шрифт п_рограм:

en: _Apply font
uk: Застосувати _шрифт

en: _Break interval lasts:
uk: Тривалість _перерви:

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delay:
uk: _Затримка:

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Desktop font:
uk: Шрифт _стільниці:

en: _Desktop shortcuts:
uk: Комбінації клавіш _стільниці:

en: _Detachable toolbars
uk: В_ід'єднувані панелі

en: _Details
uk: По_дробиці

en: _Disable if unused for:
uk: _Вимкнути, якщо не використовується протягом:

en: _Do not show this message again
uk: Більше _не показувати цього повідомлення

en: _Double-click titlebar to perform this action:
uk: Под_війне клацання на заголовку виконує таку дію:

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Edit...
uk: _Правка...

en: _Enable assistive technologies
uk: _Увімкнути допоміжні технології

en: _Enable keyboard accessibility features
uk: _Увімкнути спеціальні можливості клавіатури

en: _FTP proxy:
uk: Проксі _FTP

en: _File
uk: _Файл

en: _Full
uk: _Повне

en: _Go To Theme Folder
uk: _Перейти до теки теми

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Import
uk: _Імпорт

en: _Import Feature Settings...
uk: _Імпортувати налаштування...

en: _Install
uk: _Встановити

en: _Install Theme...
uk: В_становити тему...

en: _Interval before raising:
uk: За_трика перед підйомом:

en: _Keep resolution
uk: З_берегти настройки

en: _Large
uk: З_більшений

en: _Left-handed mouse
uk: Миша під _ліву руку

en: _Location:
uk: _Розташування:

en: _MIME type:
uk: Тип _MIME:

en: _Magnifier
uk: _Збільшувач

en: _Make default for this computer (%s) only
uk: Зробити типовим лише для _цього (%s) комп'ютера

en: _Medium
uk: _Середнє

en: _Monochrome
uk: _Монохромний

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _New
uk: _Створити

en: _None
uk: _Немає

en: _On-screen keyboard
uk: _Екранна клавіатура

en: _Only accept keys held for:
uk: _Приймати натискання лише після:

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Play
uk: _Відтворити

en: _Postpone break
uk: _Відкласти перерву

en: _Print
uk: Д_рук

en: _Program to run:
uk: Програма до _запуску:

en: _Properties...
uk: Н_астройка...

en: _Protocol:
uk: _Протокол:

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Raise selected windows after an interval
uk: _Піднімати вибране вікно після певної затримки

en: _Remove
uk: В_идалити

en: _Resolution:
uk: _Розмір:

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save Theme...
uk: З_берегти тему...

en: _Screenreader
uk: _Читання з екрану

en: _Secure HTTP proxy:
uk: _Безпечний проксі HTTP

en: _Select
uk: _Вибрати

en: _Select a Mail Reader:
uk: Ви_брати поштову програму:

en: _Select a Terminal:
uk: Ви_брати термінал:

en: _Select a Web Browser:
uk: Ви_брати переглядач Інтернету:

en: _Select an Editor:
uk: Ви_брати редактор:

en: _Select windows when the mouse moves over them
uk: Пере_микатись на вікна, коли над ними проходить курсор

en: _Selected layouts:
uk: _Вибрані розкладки:

en: _Selected options:
uk: _Вибрані параметри:

en: _Sensitivity:
uk: _Чутливість:

en: _Slight
uk: Сл_абке

en: _Small
uk: _Зменшений

en: _Sound an audible bell
uk: Від_творювати звуковий сигнал

en: _Sounds for events
uk: _Звуки до подій

en: _Sounds:
uk: _Звуки:

en: _Speed:
uk: _Швидкість

en: _Style:
uk: _Стиль:

en: _Terminal font:
uk: _Термінальний шрифт:

en: _Text editing shortcuts:
uk: Комбінації клавіш редагування _тексту:

en: _Theme name:
uk: Назва _теми:

en: _Threshold:
uk: _Поріг:

en: _Timeout:
uk: _Затримка

en: _Type to test settings:
uk: П_оле для перевірки настройок:

en: _Use Font
uk: _Використовувати шрифт

en: _Username:
uk: _Користувач:

en: _Viewer component:
uk: Компонент _перегляду:

en: _Visual feedback:
uk: _Візуальне відображення:

en: _Window title font:
uk: Шрифт за_головку вікна:

en: _Work interval lasts:
uk: Тривалість _роботи:

en: _accepted
uk: _прийнято

en: _pressed
uk: _натиснуто

en: _rejected
uk: _відкинуто

en: characters/second
uk: символів за секунду

en: dots per inch
uk: точок на дюйм

en: milliseconds
uk: мс

en: minutes
uk: хвилин

en: pixels/second
uk: точок на секунду

en: seconds
uk: с

en: theme selection tree
uk: дерево вибору тем
