Dia 0.82 - en to uk translation catalogue (609 entries)

en: %0.3gcm x %0.3gcm
uk: %0.3gсм x %0.3gсм

en: %s Plugin could not be unloaded
uk: Доповнення %s не може бути вивантажене

en: %s error: no input file.
uk: %s помилка: немає вхідного файлу.

en: /Edit/C_ut
uk: /Редагування/Ви_різати

en: /Edit/Copy Text
uk: /Редагування/Скопіювати текст

en: /Edit/Cut Text
uk: /Редагування/Вирізати текст

en: /Edit/Paste _Text
uk: /Редагування/Вставити текст

en: /Edit/_Copy
uk: /Редагування/С_копіювати

en: /Edit/_Delete
uk: /Редагування/_Стерти

en: /Edit/_Paste
uk: /Редагування/_Вставити

en: /Edit/_Redo
uk: /Редагування/Повернути

en: /Edit/_Undo
uk: /Редагування/Відмінити

en: /File/---
uk: /Файл/---

en: /File/Page Set_up...
uk: /Файл/Наладнання сторінки...

en: /File/Save _As...
uk: /Файл/Зберегти _як...

en: /File/_Close
uk: /Файл/_Закрити

en: /File/_Diagram tree
uk: /Файл/_Діаграмне дерево

en: /File/_Export...
uk: /Файл/_Експортувати...

en: /File/_New
uk: /Файл/_Новий

en: /File/_Preferences...
uk: /Файл/В_подобання...

en: /File/_Print Diagram...
uk: /Файл/На_друкувати діаграму...

en: /File/_Quit
uk: /Файл/Ви_йти

en: /File/_Save
uk: /Файл/З_берегти

en: /Help/---
uk: /Довідка/---

en: /Help/_Manual
uk: /Довідка/_Посібник

en: /Objects/---
uk: /Об'єкти/---

en: /Objects/Align Horizontal/Adjacent
uk: /Об'єкти/Вирівнювання горизонтальне/Суміжне

en: /Objects/Align Horizontal/Center
uk: /Об'єкти/Вирівнювання горизонтальне/В центр

en: /Objects/Align Horizontal/Equal Distance
uk: /Об'єкти/Вирівнювання горизонтальне/Рівні відстані

en: /Objects/Align Horizontal/Left
uk: /Об'єкти/Вирівнювання горизонтальне/Ліворуч

en: /Objects/Align Horizontal/Right
uk: /Об'єкти/Вирівнювання горизонтальне/Ліворуч

en: /Objects/Align Vertical/Adjacent
uk: /Об'єкти/Вирівнювання вертикальне/Суміжне

en: /Objects/Align Vertical/Bottom
uk: /Об'єкти/Вирівнювання вертикальне/Донизу

en: /Objects/Align Vertical/Equal Distance
uk: /Об'єкти/Вирівнювання вертикальне/Рівні відстані

en: /Objects/Align Vertical/Top
uk: /Об'єкти/Вирівнювання вертикальне/Догори

en: /Objects/Align _Horizontal
uk: /Об'єкти/Вирівнювання горизонтальне

en: /Objects/Align _Vertical
uk: /Об'єкти/Вирівнювання вертикальне

en: /Objects/Bring to _Front
uk: /Об'єкти/Перемістити наверх

en: /Objects/Send to _Back
uk: /Об'єкти/Перемістити вниз

en: /Objects/_Group
uk: /Об'єкти/Згрупувати

en: /Objects/_Ungroup
uk: /Об'єкти/Розгрупувати

en: /Select/---
uk: /Вибрати/---

en: /Select/All
uk: /Вибір/Все

en: /Select/Connected
uk: /Вибір/З'єднаний

en: /Select/Intersect
uk: /Вибір/Перетин

en: /Select/Invert
uk: /Вибір/Інвертувати

en: /Select/None
uk: /Вибір/Нічого

en: /Select/Remove
uk: /Вибір/Видалити

en: /Select/Replace
uk: /Вибір/Замінити

en: /Select/Same Type
uk: /Вибір/Того ж типу

en: /Select/Transitive
uk: /Вибір/Транзитивний

en: /Select/Union
uk: /Вибір/Об'єднання

en: /Sort _diagrams
uk: /Сортування _діаграм

en: /Sort diagrams/_Default
uk: /Сортування діаграм/_Типове

en: /Sort objects/by _name
uk: /Сортування об'єктів/за _назвою

en: /Tools/Arc
uk: /Інструменти/Дуга

en: /Tools/Beziergon
uk: /Інструменти/Без'єкутник

en: /Tools/Bezierline
uk: /Інструменти/Крива Без'є

en: /Tools/Box
uk: /Інструменти/Прямокутник

en: /Tools/Ellipse
uk: /Інструменти/Еліпс

en: /Tools/Image
uk: /Інструменти/Зображення

en: /Tools/Line
uk: /Інструменти/Лінія

en: /Tools/Magnify
uk: /Інструменти/Збільшити

en: /Tools/Modify
uk: /Інструменти/Модифікувати

en: /Tools/Polygon
uk: /Інструменти/Многокутник

en: /Tools/Polyline
uk: /Інструменти/Ламана

en: /Tools/Scroll
uk: /Інструменти/Прокрутити

en: /Tools/Text
uk: /Інструменти/Текст

en: /Tools/Zigzagline
uk: /Інструменти/Згин

en: /View/---
uk: /Відображення/---

en: /View/Diagram Properties...
uk: /Відображення/Властивості діаграми...

en: /View/New _View
uk: /Відображення/_Новий вигляд

en: /View/Show _All
uk: /Відображення/Показати _все

en: /View/Show _Connection Points
uk: /Відображення/Показувати точки _з'єднання

en: /View/Show _Rulers
uk: /Відображення/Показувати _лінійки

en: /View/Zoom _In
uk: /Відображення/З_більшити

en: /View/Zoom _Out
uk: /Відображення/З_меншити

en: /View/Zoom/100%
uk: /Відображення/Масштаб/100%

en: /View/Zoom/141%
uk: /Відображення/Масштаб/141%

en: /View/Zoom/200%
uk: /Відображення/Масштаб/200%

en: /View/Zoom/25%
uk: /Відображення/Масштаб/25%

en: /View/Zoom/283%
uk: /Відображення/Масштаб/283%

en: /View/Zoom/35.4%
uk: /Відображення/Масштаб/35.4%

en: /View/Zoom/400%
uk: /Відображення/Масштаб/400%

en: /View/Zoom/50%
uk: /Відображення/Масштаб/50%

en: /View/Zoom/70.7%
uk: /Відображення/Масштаб/70.7%

en: /View/Zoom/85%
uk: /Відображення/Масштаб/85%

en: /View/_AntiAliased
uk: /Відображення/З_гладжування

en: /View/_Snap To Grid
uk: /Відображення/_Приєднувати до сітки

en: /View/_Zoom
uk: /Відображення/_Масштаб

en: /_Dialogs
uk: /Діалоги

en: /_Edit
uk: /_Редагування

en: /_File
uk: /_Файл

en: /_Help
uk: /_Довідка

en: /_Objects
uk: /Об'єкти

en: /_Properties
uk: /_Властивості

en: /_Select
uk: /Вибрати

en: /_Sort objects
uk: /_Сортування об'єктів

en: /_Tools
uk: /Інструменти

en: /_View
uk: /_Відображення

en: <Toolbox>/File/Quit
uk: <Toolbox>/Файл/Вийти

en: AND
uk: І

en: About Dia
uk: Про Dia

en: Abstract
uk: Абстракція

en: Acoustic Energy
uk: Акустична енергія

en: Active
uk: Діючий

en: Active object
uk: Активний об'єкт

en: Activity/Data identifier
uk: Ідентифікатор діяльності/даних

en: Actor
uk: Агент

en: Add Corner
uk: Додати кут

en: Add Handle
uk: Додати обробник

en: Add Segment
uk: Додати сегмент

en: Add connection point
uk: Додати точку з'єднання

en: Add segment
uk: Додати сегмент

en: Adjacent
uk: Суміжно

en: Aggregate
uk: Сукупність

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Align _Horizontal
uk: Вирівнювання горизонтальне

en: Align _Vertical
uk: Вирівнювання вертикальне

en: All
uk: Все

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow DOF
uk: Дозволити DOF

en: Amplify
uk: Підсилити

en: Arc
uk: Дуга

en: Arrow Properties
uk: Властивості стрілки

en: Aspect
uk: Вигляд

en: Attribute
uk: Ознака

en: Attribute data
uk: Дані ознаки

en: Attributes
uk: Ознаки

en: Attributes visible
uk: Видимі ознаки

en: Automatically gray vertical flows:
uk: Автоматично виділяти вертикальні потоки:

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Beziergon
uk: Без'єкутник

en: Bezierline
uk: Крива Без'є

en: Biological
uk: Біологічний

en: Bottom
uk: Вниз

en: Bottom:
uk: Внизу:

en: Boundary
uk: Межа

en: Box
uk: Прямокутник

en: Branch
uk: Гілка

en: Bring to _Front
uk: Перемістити наверх

en: Browse
uk: Переглянути

en: By extension
uk: За розширенням

en: Call
uk: Виклик

en: Can't connect to session manager!
uk: Не вдалось встановити з'єднання з менеджером сеансу!

en: Can't export png without libart!
uk: Неможливо експортувати в PNG без libart!

en: Can't open history file for writing.
uk: Неможливо відкрити файл історії для запису.

en: Cancel
uk: Відміна

en: Capture
uk: Захопити

en: Center
uk: В центр

en: Change
uk: Змінити

en: Channel
uk: Канал

en: Check
uk: Перевірити

en: Chemical
uk: Хімічний

en: Chronogram diagram objects
uk: Об'єкти діаграми хронограми

en: Class
uk: Клас

en: Class name:
uk: Назва класу:

en: Class scope
uk: Розмах класу

en: Clear
uk: Очистити

en: Close
uk: Закрити

en: Collaboration
uk: Співпраця

en: Color
uk: Колір

en: Colour:
uk: Колір:

en: Composition
uk: Композиція

en: Computer Graphics Metafile export filter
uk: Фільтр експорту в Computer Graphics Metafile

en: Condition
uk: Умова

en: Conduct
uk: Провести

en: Connect
uk: Зв'язок

en: Connected
uk: Приєднаний

en: Connection Points:
uk: Точки з'єднання:

en: Constrain
uk: Обмеження

en: Constraint:
uk: Обмеження:

en: Contributors:
uk: Розробники:

en: Control
uk: Керування

en: Control Magnitude
uk: Контрольне значення

en: Convert
uk: Перетворити

en: Convey
uk: Перетворити

en: Copy Text
uk: Скопіювати текст

en: Corner radius
uk: Радіус кута

en: Could not create PNG header info structure
uk: Не вдалося створити структуру інформаційного заголовку PNG

en: Could not create PNG write structure
uk: Не вдалося створити структуру запису PNG

en: Could not create per-user Dia config directory
uk: Неможливо створити користувацький каталог конфігурації Dia

en: Could not deduce correct path for `%s'
uk: Не вдалося визначити коректний шлях для "%s"

en: Could not determine which export filter
    to use to save '%s'
uk: Не вдалося визначити який експортний
    фільтр використовувати для збереження "%s"

en: Could not find plugin init function in `%s'
uk: Не вдалося знайти функції ініціалізації доповнення "%s"

en: Could not initialize Bonobo!
uk: Не вдалося ініціалізувати Bonobo!

en: Could not open '%s' for writing
uk: Не вдалось відкрити "%s" для запису

en: Could not open `%s' for writing
uk: Не вдалось відкрити: "%s" для записування

en: Could not run command '%s'
uk: Не вдалось виконати команду "%s"

en: Couldn't find standard objects when looking for object-libs, exiting...
uk: Не вдалось знайти стандартні об'єкти при пошуку object-libs, завершення роботи...

en: Couldn't open: '%s' for reading.
uk: Не вдилось відкрити: "%s" для зчитування.

en: Couldn't open: '%s' for writing.
uk: Не вдилось відкрити: "%s" для записування.

en: Create
uk: Створити

en: Create new diagram
uk: Створити нову діаграму

en: Curve distance
uk: Довжина кривої

en: Cusp control
uk: Керуюча точка

en: Custom
uk: Користувацька

en: Custom XML shapes loader
uk: Завантаження користувацьких XML-форм

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut Text
uk: Вирізати текст

en: Dash length:
uk: Довжина штриху:

en: Dash-Dot
uk: Штрих-крапка

en: Dash-Dot-Dot
uk: Штрих-крапка-крапка

en: Dashed
uk: Штрихова

en: Data
uk: Дані

en: Data color
uk: Колір даних

en: Data line width
uk: Ширина лінії даних

en: Def. value:
uk: Типове значення:

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete  connection point
uk: Стерти точку з'єднання

en: Delete Corner
uk: Видалити кут

en: Delete Handle
uk: Стерти обробник

en: Delete Layer
uk: Видалити шар

en: Delete Segment
uk: Стерти сегмент

en: Delete connection point
uk: Стерти точку з'єднання

en: Delete segment
uk: Видалити сегмент

en: Derived:
uk: Похідний:

en: Description:
uk: Опис:

en: Destroy
uk: Знищити

en: Detach
uk: Від'єднати

en: Details...
uk: Деталі...

en: Determine file type:
uk: Визначення типу файлу:

en: Dia
uk: Діа

en: Dia v %s
uk: Діа версії %s

en: Dia v %s by Alexander Larsson
uk: Dia версії %s. Автор: Alexander Larsson

en: Diagram Defaults
uk: Початкові властивості діаграми

en: Diagram Editor
uk: Редактор діаграм

en: Diagram Menu
uk: Меню діаграми

en: Diagram Properties
uk: Властивості діаграми

en: Diagram Properties...
uk: Властивості діаграми...

en: Diagram Tree
uk: Діаграмне дерево

en: Diagram modified!
uk: Діаграму змінено!

en: Diagram tree
uk: Діаграмне дерево

en: Diagram tree window:
uk: Вікно діаграмного дерева:

en: Diagrams:
uk: Діаграми:

en: Direct
uk: Напрямок

en: Direction:
uk: Напрямок:

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disconnect
uk: Закрити з'єднання

en: Dissipate
uk: Розсіяти

en: Distribute
uk: Розповсюдити

en: Dotted
uk: Пунктирна

en: Dotted arrow
uk: Пунктирна стрілка

en: Draw arrow heads on upward arcs:
uk: Малювати кінчик стрілки на східних дугах:

en: Draw background
uk: Намалювати тло

en: Draw border
uk: Намалювати рамку

en: Drawing Interchange File
uk: DIF (формат файлу обміну зображеннями)

en: Drawing Interchange File import and export filters
uk: Фільтр експорту/імпорту DIF (Drawing Interchange File)

en: Edit Layer Attributes
uk: Редагування ознак шару

en: Eject
uk: Викинути

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: End point
uk: Кінцева точка

en: End time
uk: Час завершення

en: Energy
uk: Енергія

en: Entity
uk: Сутність

en: Entity/Relationship diagram objects
uk: Об'єкти діаграми Сутностей та відношень

en: Equal Distance
uk: Рівни відстані

en: Error
uk: Помилка

en: Error loading diagram %s.
    Not a Dia file.
uk: Помилка завантаження діаграми %s.
    Це файл не Dia.

en: Error loading diagram %s.
    Unknown file type.
uk: Помилка завантаження діаграми %s.
    Невідомий тип файлу.

en: Error loading diagram.
    Linked object not found in document.
uk: Помилка завантаження діаграми.
    Зв'язаний об'єкт не знайдено у документі.

en: Error loading diagram.
    connection handle does not exist.
uk: Помилка завантаження діаграми.
    обробника з'єднання не існує.

en: Error loading diagram.
    connection point does not exist.
uk: Помилка завантаження діаграми %s.
    точок з'єднання не існує.

en: Error occured while printing
uk: Сталася помилка під час друку

en: Error occurred while writing PNG
uk: Сталася помилка на запису PNG

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: Помилка в параметрі %s: %s.
    Запустіть "%s --help", щоб продивиться повний список наявних параметрів командного рядка.

en: Error parsing point.
uk: Помилка аналізу точки.

en: Error reading FIG file: %s
uk: Помилка зчитування FIG-файлу: %s

en: Events
uk: Події

en: Export
uk: Експорт

en: Export Diagram
uk: Експортувати діаграму

en: Export Options
uk: Експортувати параметри

en: Export loaded file and exit
uk: Экспортувати завантажений файл та вийти

en: Failed to save file '%s'.
uk: Не вдалося зберегти файл "%s".

en: Fall time
uk: Час падіння

en: File
uk: Файл

en: File already exists
uk: Файл вже існує

en: File: %s type/version unsupported.
uk: Файл: тип/версія %s не підтримується.

en: Fill
uk: Заповнити

en: Fill colour
uk: Колір заповнення

en: Filled Diamond
uk: Заповнений ромб

en: Filled Ellipse
uk: Заповнений еліпс

en: Filled Triangle
uk: Заповнений трикутник

en: Filter
uk: Фільтр

en: Fit to:
uk: Заповнити до:

en: Flip Horizontal
uk: Відзеркалити горизонтально

en: Flip Vertical
uk: Відзеркалити вертикально

en: Flip horizontal
uk: Відзеркалити горизонтально

en: Flip vertical
uk: Відзеркалити вертикально

en: Flow style:
uk: Стиль потоку:

en: Flowchart objects
uk: Об'єкти діаграми потоків

en: Font
uk: Шрифт

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Force
uk: Сила

en: Foreground Color
uk: Колір переднього плану

en: Form
uk: Формувати

en: Formal parameter data
uk: Дані формального параметру

en: From A to B
uk: Від А до Б

en: From B to A
uk: Від Б до А

en: Function
uk: Функція

en: Function structure diagram objects
uk: Об'єкти діаграми функціональної структури

en: GRAFCET OR/AND vergent
uk: GRAFCET АБО/І хребет

en: GRAFCET diagram objects
uk: Об'єкти діаграми GRAFCET

en: Gamma Rays
uk: Гама-випромінювання

en: Gas
uk: Газ

en: Grid
uk: Сітка

en: Grid Lines
uk: Лінії сітки

en: Guide
uk: Керівництво

en: HP Graphics Language export filter
uk: Фільтр експорту в HP Graphics Language

en: Half Head
uk: Півколо

en: Hand
uk: Рука

en: Height:
uk: Висота:

en: Helvetica
uk: Гелветика

en: Hold
uk: Зберегти

en: Hollow Ellipse
uk: Порожній еліпс

en: Hollow Triangle
uk: Порожній трикутник

en: Human
uk: Людина

en: Human Force
uk: Людська сила

en: Human Motion
uk: Людське пересування

en: Hydraulic
uk: Гідравлічна

en: Identifying:
uk: Ідентифікація:

en: Image
uk: Зображення

en: Image file
uk: Файл зображення

en: Image height:
uk: Висота зображення:

en: Image row length larger than maximum cell array.
    Image not exported to CGM.
uk: Довжина рядка зображення більши максимальноюї кількості комірок масиву.
    Зображення не ехпортовано в CGM.

en: Image width:
uk: Ширина зображення:

en: Implementation
uk: Реалізація

en: Imply resource (not shown downstairs)
uk: Мати на увазі ресурс (не показувати зірочки)

en: Import
uk: Імпорт

en: Import resource (not shown upstairs)
uk: Імпорт ресурсу (не показувати зірочки)

en: Inheritance type:
uk: Тип наслідування:

en: Initial step
uk: Початковий крок

en: Initiate
uk: Ініціювати

en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: Internal error: Setting corner type of endpoint of bezier
uk: Внутрішня помилка: встановлення типу кута для кінцевої точки кривої Без'е

en: Intersect
uk: Перетин

en: Invert
uk: Інвертувати

en: Is object
uk: Це об'єкт

en: Keep aspect ratio
uk: Зберігати пропорції

en: Key:
uk: Ключ:

en: Layer name:
uk: Назва шару:

en: Layers
uk: Шари

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left Cardinality:
uk: Ліва потужність:

en: Left:
uk: Ліворуч:

en: Length:
uk: Довжина:

en: Lift
uk: Підняти

en: Line
uk: Лінія

en: Line Style Properties
uk: Властивості стилю лінії

en: Line color
uk: Колір лінії

en: Line colour
uk: Колір лінії

en: Line style
uk: Стиль лінії

en: Line width
uk: Ширина лінії

en: Line width:
uk: Ширина лінії:

en: Lines
uk: Лінії

en: Liquid
uk: Рідина

en: Loading ...
uk: Завантаження...

en: Locate
uk: Положення

en: Lower Layer
uk: Опустити шар

en: Macro call
uk: Виклик макроса

en: Macro call step
uk: Крок виклику макросу

en: Macro entry step
uk: Крок входу в макрос

en: Macro exit step
uk: Крок виходу з макросу

en: Magnetic Energy
uk: Магнітна енергія

en: Magnify
uk: Збільшити

en: Magnify:
uk: Збільшення:

en: Margins
uk: Відступи

en: Mark
uk: Позначити

en: Material
uk: Матеріал

en: Mechanical
uk: Механічний

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message type:
uk: Тип повідомлення:

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Microwaves
uk: Мікрохвильова

en: Modify
uk: Модифікувати

en: Modify object(s)
uk: Змінити об'єкт(и)

en: Mount
uk: Змонтувати

en: Move
uk: Перенести

en: Move down
uk: Перенести вниз

en: Move up
uk: Перенести вверх

en: Multi-bit data
uk: Багатобітові дані

en: Multiplicity:
uk: Чисельність:

en: Multiply
uk: Перемножити

en: Multivalue:
uk: Багатозначність:

en: NULL tooldata in tool_menu_select
uk: Дані інструменту NULL в tool_select_update

en: NULL tooldata in tool_select_update
uk: дані інструменту NULL в tool_select_update

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: Native Dia Diagram
uk: Рідна діаграма Dia

en: Network diagram objects
uk: Об'єкти діаграми мережі

en: New
uk: Новий

en: New Layer
uk: Новий шар

en: New _View
uk: Нове вікно

en: New diagram:
uk: Нова діаграма:

en: New layer
uk: Новий шар

en: New window:
uk: Нове вікно:

en: No
uk: Ні

en: No existing object to paste.
uk: Не існує об'єкту для вставляння.

en: No object menu
uk: Немає меню обє'кту

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Нормальний

en: Normalize
uk: Нормалізувати

en: North point
uk: Північна точка

en: Notice
uk: Нотатка

en: Number of undo levels:
uk: Кількість рівнів відкату:

en: OK
uk: Гаразд

en: OR
uk: АБО

en: OUTPUT
uk: ВИВІД

en: Object defaults
uk: Типові властивості об'єкту

en: Object properties
uk: Властивості об'єкта

en: Object properties:
uk: Властивості об'єкта:

en: Objects and filters internal to dia
uk: Об'єкти та фільтри всередині dia

en: Ok
uk: Гаразд

en: Open Diagram
uk: Відкрити діаграму

en: Open Options
uk: Відкрити параметри

en: Operation data
uk: Дані операції

en: Operations
uk: Операції

en: Operations visible
uk: Видимі дії

en: Orient
uk: Орієнтація

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: PNG Export Options
uk: Ппараметри експортування PNG

en: Page Set_up...
uk: Наладнання сторінки...

en: Page Setup
uk: Наладнання сторінки

en: Page breaks:
uk: Розділювачі сторінок:

en: Paper Size
uk: Розмір аркушу

en: Paper type:
uk: Тип аркуша:

en: Parameter data
uk: Дані параметру

en: Parameters
uk: Параметри

en: Parameters:
uk: Параметри:

en: Paste _Text
uk: Вставити текст

en: Plug-ins
uk: Доповнення

en: Pneumatic
uk: Пневматичний

en: Polygon
uk: Многокутник

en: Polyline
uk: Ламана

en: Position
uk: Позиція

en: Preferences
uk: Установки

en: Pressure
uk: Тиск

en: Printer
uk: Принтер

en: Private
uk: Приватний

en: Process
uk: Процес

en: Properties:
uk: Властивості:

en: Protect
uk: Захистити

en: Protected
uk: Захищений

en: Provision
uk: Постачання

en: Public
uk: Суспільний

en: Python scripting support
uk: Підтримка скриптів Python

en: Query
uk: Черга

en: Radio waves
uk: Радіохвильова

en: Radioactive
uk: Радіоактивна

en: Raise Layer
uk: Підняти шар

en: Receive
uk: Отримати

en: Recognize
uk: Розпізнати

en: Recursive
uk: Рекурсивний

en: Reduce
uk: Послабити

en: Regular step
uk: Звичайний крок

en: Regulate
uk: Реґулювати

en: Relationship
uk: Відношення

en: Release
uk: Звільнити

en: Remove
uk: Видалити

en: Replace
uk: Замінити

en: Represent
uk: Надати

en: Return
uk: Повернення

en: Right
uk: Праворуч

en: Right Cardinality:
uk: Права потужність:

en: Right:
uk: Праворуч:

en: Rise time
uk: Час підйому

en: Role:
uk: Роль:

en: Rotate
uk: Обертати

en: Rotate:
uk: Обертати:

en: SADT Arrow
uk: SADT стрілка

en: SADT box
uk: SADT комірка

en: SADT diagram objects
uk: Об'єкти діаграми SADT

en: Same Type
uk: Того ж типу

en: Save Diagram
uk: Зберегти діаграму

en: Scalable Vector Graphics
uk: SVG (векторна графіка)

en: Scale
uk: Масштабувати

en: Scale:
uk: Масштаб:

en: Scaling
uk: Масштабування

en: Scroll
uk: Прокрутити

en: Scroll around the diagram
uk: Прокрутити вікно діаграми

en: Secure
uk: Вберегти

en: Select Printer
uk: Вибрати принтер

en: Select color
uk: Вибір кольору

en: Select image file
uk: Вибрати файл зображення

en: Send to _Back
uk: Перемістити вниз

en: Shear angle
uk: Кут зміщення

en: Show _All
uk: Показати все

en: Show _Connection Points
uk: Показувати тояки з'єднання

en: Show _Rulers
uk: Показувати лінійки

en: Show arrow
uk: Показати стрілку

en: Show arrow:
uk: Показати стрілку:

en: Show attributes
uk: Показати ознаки

en: Show diagram tree
uk: Показати діаграмне дерево

en: Show this help message
uk: Показати цю довідку

en: Side A
uk: Сторона A

en: Side B
uk: Сторона Б

en: Signal
uk: Сигнал

en: Simple
uk: Простий

en: Slashed Cross
uk: Косий хрест

en: Smooth control
uk: Гладка точка

en: Solid
uk: Суцільна

en: South point
uk: Південна точка

en: Spacing
uk: Проміжок

en: Stabilize
uk: Стабілізувати

en: Standard objects
uk: Стандартні об'єкти

en: Start
uk: Розпочати

en: Start point
uk: Початкова точка

en: Start time
uk: Чос початку

en: Status
uk: Стан

en: Step name
uk: Назва кроку

en: Step type
uk: Тип кроку

en: Stereotype
uk: Стереотип

en: Stereotype:
uk: Стереотип:

en: Stop
uk: Стоп

en: Subprogram call step
uk: Крок виклику підпрограми

en: Support
uk: Подтримка

en: Suppress Attributes
uk: Приховати ознаки

en: Suppress Operations
uk: Приховати операції

en: Suppress operations
uk: Сховати операції

en: Symmetric control
uk: Симетричка точка

en: TeX PSTricks macros
uk: Макроси TeX PSTricks

en: TeX Pstricks export filter
uk: Фільтр експорту фалів TeX PSTricks

en: Template
uk: Шаблон

en: Template class
uk: Клас-шаблон

en: Templates
uk: Шаблони

en: Text
uk: Текст

en: Text alignment
uk: Вирівнювання тексту

en: Text colour
uk: Колір тексту

en: Text outside
uk: Текст назовні

en: Text padding
uk: Відступи тексту

en: The boolean equation of the condition
uk: Логічне рівнняння умови

en: The condition's color
uk: Колір умови

en: The condition's font
uk: Шрифт умови

en: The condition's font size
uk: Розмір шрифта умови

en: The file '%s' already exists.
    Do you want to overwrite it?
uk: Файл "%s" вже існує.
    Ви хочете переписати його?

en: The image file '%s' was not found in that directory.
    Using the file '%s' instead
uk: Файл зображення "%s" не знайдено в цьому каталозі.
    Замість нього використовується файл "%s"

en: The image file '%s' was not found.
uk: Файл зображення "%s" не знайдено.

en: The kind of step
uk: Тип кроку

en: The name of the step
uk: Назва кроку

en: This object doesn't support Undo/Redo.
    Undo information erased.
uk: Цей об'єкт не підтримує відміну
    Інформація відміни знищена.

en: This object has no defaults.
uk: Цей об'єкт не має типових властивостей.

en: This object has no properties.
uk: В цього об'єкта немає властивостей.

en: Top
uk: Вверх

en: Top:
uk: Вгорі:

en: Total:
uk: Загалом:

en: Transfer
uk: Перенесення

en: Transitive
uk: Транзитивний

en: Translate
uk: Переклад

en: Transmit
uk: Передати

en: Transport
uk: Транспорт

en: Turn
uk: Повертання

en: Type:
uk: Тип:

en: Unfilled Triangle
uk: Незаповнений трикутник

en: Unified Modelling Language diagram objects
uk: Об'єкти діаграм Уніфікованої Мови Моделювання (UML)

en: Union
uk: Об'єднання

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: User function
uk: Користувацька

en: Value:
uk: Значення:

en: Vergent type:
uk: Тип хребта:

en: Verify
uk: Підтвердити

en: View Defaults
uk: Типовий вигляд

en: Visibility:
uk: Видимість:

en: Visible Attributes
uk: Видимі ознаки

en: Visible Operations
uk: Видимі операції

en: Visible spacing
uk: Видимий проміжок

en: Voltage
uk: Напруга

en: Volumetric Flow
uk: Об'ємний потік

en: Warning
uk: Увага

en: Weak key:
uk: Слабкий ключ:

en: Weak:
uk: Слабкий:

en: Width:
uk: Ширина:

en: Width:
uk: Ширина:

en: Wish function
uk: Бажана

en: WordPerfect Graphics export filter
uk: Фільтр експорту в WordPerfect Graphics

en: X Size:
uk: Розмір X:

en: X-Rays
uk: Рентгенівська

en: XFig File Format
uk: Формат файлу XFig

en: XFig format
uk: Формат XFig

en: Y Size:
uk: Розмір Y:

en: Yes
uk: Так

en: You must specify a file, not a directory.
uk: Вам необхідно вказати файл, а не каталог.

en: Zigzagline
uk: Згин

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Zoom _In
uk: Збільшити

en: Zoom _Out
uk: Зменшити

en: Zoom in 50%
uk: Збільшити на 50%

en: Zoom out 50%
uk: Зменшити на 50%

en: [OPTION...] [FILE...]
uk: [ПАРАМЕТРИ...] [ФАЙЛ...]

en: _AntiAliased
uk: Згладжування

en: _Delete
uk: Видалити

en: _Diagram tree
uk: _Діаграмне дерево

en: _Dialogs
uk: _Діалоги

en: _Export...
uk: Експортувати...

en: _Group
uk: З_групувати

en: _Layers
uk: _Шари

en: _New diagram
uk: Нова діаграма

en: _Objects
uk: _Об'єкти

en: _Print Diagram...
uk: Надрукувати діаграму...

en: _Select
uk: _Вибрати

en: _Snap To Grid
uk: Приєднувати до сітки

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _Ungroup
uk: _Розгрупувати

en: _Zoom
uk: Масштаб

en: dia shape export filter
uk: фільтр експорту фалів форми dia

en: dia shape file
uk: файл форми dia

en: disable arrow heads
uk: вимкнути наконечники стрілок

en: none
uk: немає
