eog 0.3 - en to uk translation catalogue (185 entries)

en: % of original size
uk: % оригінального розміру

en: %i x %i pixel  %s    %i%%
uk: %i x %i т  %s    %i%%

en: %s x %s pixel
uk: точок: %s x %s

en: /Best _Fit
uk: /Піді_гнати

en: /Rotate C_lockwise
uk: /Повернути за _годинниковою стрілкою

en: /Rotate Counte_r Clockwise
uk: /Повернути _проти годинникової стрілки

en: /Zoom _Out
uk: /З_меншити

en: /_Close
uk: /_Закрити

en: /_Normal Size
uk: /_Нормальний розмір

en: /_Zoom In
uk: /З_більшити

en: <b>Image Interpolation</b>
uk: <b>Інтерполяція зображень</b>

en: <b>Image Zoom</b>
uk: <b>Збільшення зображення</b>

en: <b>Sequence</b>
uk: <b>Послідовність</b>

en: <b>Transparent Parts</b>
uk: <b>Прозорі частини</b>

en: A value greater 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
uk: Значення більше 0 визначає кількість секунд, яку зображення лишатиметься на екрані  перед появою наступного. Нуль вимикає автоматичний перегляд.

en: About this application
uk: Про цю програму

en: Adjust to
uk: Вирівняти на

en: All Files
uk: Всі файли

en: All Images
uk: Всі зображення

en: Allow _zoom greater than 100% initially
uk: Дозволяти початковий _масштаб більше 100%

en: Allow zoom greater than 100% initially
uk: Дозволяти початкове масштабування більше 100%

en: As _background
uk: Колір _тла

en: As check _pattern
uk: _Шахівниця

en: As custom c_olor
uk: _Інший колір

en: Attribute
uk: Ознака

en: Best _Fit
uk: Піді_гнати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel saving
uk: Скасувати збереження

en: Center
uk: Центр

en: Change the visibility of the statusbar in the current window
uk: Змінити видимість рядка стану в поточному вікні

en: Change the visibility of the toolbar in the current window
uk: Змінити видимість пенала в поточному вікні

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Collection
uk: Колекція

en: Collection View
uk: Перегляд колекції

en: Color for Transparent Areas
uk: Колір прозорих ділянок

en: Could not display help for Eye of Gnome.
    %s
uk: Не вдається відобразити довідку до Ока GNOME.
    %s

en: Could not open `%s'
uk: Не вдається відкрити "%s"

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
uk: Не вдалось виділити пам'яті для завантаження файла у форматі JPEG

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
uk: Не вдалось створити тимчасовий файл для збереження: %s

en: Cutting help
uk: Довідка про друк з відсіканням

en: Delay in seconds until showing the next image
uk: Затримка у секундах перед наступним зображенням

en: Desired Window Height
uk: Бажана висота вікна

en: Desired Window Width
uk: Бажана ширина вікна

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are CHECK_PATTERN, COLOR and NONE. If COLOR is choosen, then the trans_color key determines the used color value.
uk: Визначає як потрібно позначати прозорість. Правильними значеннями є  CHECK_PATTERN (клітинки), COLOR (колір) і NONE (нічого). Якщо вибрано COLOR, то колір, яким позначатиметься прозорість буде визначатися ключем trans_color.

en: Do you want to overwrite %s?
uk: Бажаєте переписати %s?

en: Down, then right
uk: Вниз і праворуч

en: EOG Image
uk: Зображення EOG

en: EOG Image Collection Viewer
uk: Переглядач колекції зображень

en: EOG Image Viewer
uk: Переглядач зображень

en: EOG Image collection view factory
uk: Фабрика відображення колекції зображень

en: EOG Image viewer factory
uk: Фабрика переглядачів зображень

en: Embeddable EOG Image
uk: Зображення, що вбудовується (програма EOG)

en: Eye of Gnome
uk: Око гнома

en: Eye of Gnome Preferences
uk: Настройка

en: File exists
uk: Файл існує

en: File(s) not found.
uk: Файлів не знайдено.

en: Filename
uk: Файл

en: Filesize
uk: Розмір файла

en: Fit
uk: Підігнати

en: Fit to page
uk: Під сторінку

en: Flip _Horizontal
uk: Перевернути _горизонтально

en: Flip _Vertical
uk: Перевернути _вертикально

en: Full Screen
uk: На весь екран

en: Height
uk: Висота

en: Help On this application
uk: Довідка про програму

en: Horizontally
uk: Горизонтально

en: Horizontally by
uk: Горизонтально на

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
uk: Якщо ключ transparency має значення COLOR, то цей ключ визначає колір, яким позначатиметься прозорість.

en: If this is set to FALSE small images will not be streched to fit into the screen initially.
uk: Якщо це не увімкнено, то малі зображення не буде розтягуватись до розмірів екрану на початку.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Collection
uk: Колекція зображень

en: Image Height
uk: Висота зображення

en: Image Viewer
uk: Перегляд зображень

en: Image Width
uk: Ширина зображення

en: Image _View
uk: _Перегляд зображень

en: Image saving failed
uk: Не вдалось зберегти зображення

en: Image successfully saved
uk: Зображення успішно збережено

en: Images can only be saved as local files.
uk: Зображення можна зберігати лише локально.

en: Images: %i/%i
uk: Зображення: %i/%i

en: In
uk: Більше

en: Interpolate Image
uk: Інтерполювати зображення

en: Load Image
uk: Завантажити зображення

en: Loading failed
uk: Збій завантаження

en: Loading of image %s failed.
uk: Не вдалось завантажити зображення %s.

en: Loading of image %s failed.
    Reason: %s.
uk: Не вдалось завантажити зображення %s.
    Причина: %s.

en: Loop through the image sequence
uk: Циклічна послідовність зображень

en: Margins
uk: Відступи

en: Millimeter
uk: Міліметр

en: Move to Trash
uk: Перенести у смітник

en: Name
uk: Назва

en: New
uk: Створити

en: Next
uk: Наступне

en: Next Image
uk: Наступне зображення

en: No image loaded.
uk: Не завантажено зображень.

en: Normal
uk: Нормальний

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Open a directory
uk: Відкрити каталог

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Open a new window
uk: Відкрити нове вікно

en: Open images in a new window
uk: Відкрити зображення у новому вікні

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open in this window
uk: Відкрити у цьому вікні

en: Open multiple single windows?
uk: Відкрити багато вікон?

en: Ordering help
uk: Довідка з впорядкування

en: Out
uk: Менше

en: Overlap
uk: Накладання

en: Overlap help
uk: Довідка про друк з перекриванням

en: Page
uk: Сторінка

en: Page order
uk: Порядок сторінок

en: Paper
uk: Папір

en: Prefere_nces
uk: Н_астройка

en: Preferences for Eye of Gnome
uk: Настройка компонентів "Ока GNOME"

en: Preview
uk: Перегляд

en: Previews the image to be printed
uk: Перегляд зображення до друку

en: Previous
uk: Попереднє

en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

en: Print Previe_w...
uk: _Попередній перегляд...

en: Print Set_up
uk: Пара_метри принтера

en: Print image to the printer
uk: Надрукувати зображення на принтері

en: Progress of Image Loading
uk: Перебіг завантаження зображення

en: Quit the program
uk: Вийти з програми

en: Right, then down
uk: Праворуч і вниз

en: Rotate 180 _Degrees
uk: Повернути на 1_80°

en: Rotate C_lockwise
uk: Повернути за _годинниковою стрілкою

en: Rotate Counte_r Clockwise
uk: Повернути _проти годинникової стрілки

en: Rotate Left
uk: Повернути ліворуч

en: Rotate Right
uk: Повернути праворуч

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Save _As...
uk: Зберегти _як...

en: Saving finished
uk: Збереження завершено

en: Saving image
uk: Збереження зображення

en: Scale
uk: Масштаб

en: Setup the page settings for your current printer
uk: Налаштувати параметри сторінки для вашого поточного принтера

en: Show
uk: Показати

en: Show _next image automatically after:
uk: Показувати _наступне зображення автоматично із затримкою:

en: Show/hide the window statusbar.
uk: Показати чи приховати рядок стану вікна.

en: Show/hide the window toolbar.
uk: Показати чи прибрати пенал вікна.

en: Single Windows
uk: Окремі вікна

en: Sli_de Show
uk: Слайд-_шоу

en: Slide Show
uk: Слайд-шоу

en: Status Text
uk: Текст стану

en: Statusbar Text
uk: Текст рядка стану

en: The GNOME image viewing and cataloging program.
uk: Програма перегляду та каталогізації зображень для GNOME

en: The name of the file or data to print
uk: Назва файла чи даних, що друкуватимуться

en: Transparency color
uk: Колір прозорості

en: Transparency indicator
uk: Індикатор прозорості

en: Unsupported image type for saving.
uk: Непідтримуваний формат файла для збереження.

en: Value
uk: Значення

en: Vertically
uk: Вертикально

en: Vertically by
uk: Вертикально на

en: View as I_mage Collection
uk: Показати, як _колекцію зображень

en: View as Image Collection
uk: Показати як колекцію зображень

en: View many different types of images
uk: Відображення багатьох різних типів зображень

en: Whether opening an image should create a new window instead of replacing the image in the current window.
uk: Визначає, чи має відкривання зображення створювати нове вікно, замість того, щоб замінити зображення в поточному.

en: Whether or not the sequence of images should be shown in an endless loop.
uk: Визначає, що потрібно показувати послідовність зображень у нескінченному циклі.

en: Whether the image should be interpolated on zoom or not. This leads to better quality but is somewhat slower than non interpolated images.
uk: Визначає, чи потрібно інтерполювати зображення коли змінюється їхній масштаб. Інтерполяція дає кращу якість але це призводить до деякого сповільнення роботи.

en: Width
uk: Ширина

en: Window Title
uk: Заголовок вікна

en: You are about to open %i windows simultanously. Do you want to open them in a collection instead?
uk: Ви збираєтесь відкрити %i вікон одночасно. Чи не хочете ви відкрити
    їх в колекції?

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: _About
uk: _Про програму

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Contents
uk: В_міст

en: _Edit
uk: _Правка

en: _File
uk: _Файл

en: _Full Screen
uk: На _весь екран

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Interpolate image on zoom
uk: _Інтерполювати зображення

en: _Loop sequence
uk: _Циклічна послідовність

en: _New
uk: _Створити

en: _Normal Size
uk: _Нормальний розмір

en: _Open Directory...
uk: Відкрити к_аталог...

en: _Open...
uk: _Відкрити...

en: _Print...
uk: Д_рук...

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Statusbar
uk: Рядок _стану

en: _Toolbar
uk: _Панель інструментів

en: _Undo
uk: _Скасувати

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Zoom In
uk: З_більшити

en: empty file
uk: порожній файл

en: seconds
uk: с

en: translator_credits-PLEASE_ADD_YOURSELF_HERE
uk: Юрій Сирота
    Максим Дзюманенко <mvd@mylinux.com.ua>
