file-roller-2.0.3 - en to uk translation catalogue (252 entries)

en: %d file (%s) | %d files (%s)
uk[0]: %d файл (%s)
uk[1]: %d файли (%s)
uk[2]: %d файлів (%s)

en: %d file selected (%s) | %d files selected (%s)
uk[0]: %d файл виділено (%s)
uk[1]: %d файли виділено (%s)
uk[2]: %d файлів виділено (%s)

en: %s Properties
uk: Властивості %s

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
uk: <i><b>Примітка:</b> пароль буде використано для шифрування і розшифрування файлів під час роботи з поточним архівом. Пароль буде знищено після закриття архіву.</i>

en: ARCHIVE
uk: АРХІВ

en: A_vailable application:
uk: До_ступні додатки:

en: Actions
uk: Дії

en: Add
uk: Додати

en: Add files and folders to the archive
uk: Додати у архів нові файли та теки

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
uk: Додати файли у архів із запитом назви архіву і вийти.

en: Add files to an archive
uk: Додати файли у архів

en: Add files to the archive
uk: Додати файли до архіву

en: Add files to the specified archive and quit the program
uk: Додати файли у вказаний архів і вийти

en: Adding file:
uk: Додавання файлу:

en: Adding files to archive
uk: Додавання файлів до архіву

en: All archives
uk: Всі архіви

en: All files
uk: Всі файли

en: An archive manager for GNOME.
uk: Менеджер архівів для середовища GNOME.

en: An error occurred while adding files to the archive.
uk: Помилка при додавання файлів у архів.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
uk: Помилка при видаленні файлів з архіву.

en: An error occurred while extracting files.
uk: Помилка при розпаковуванні файлів.

en: An error occurred while loading the archive.
uk: Помилка при завантаженні архіву.

en: An error occurred while testing archive.
uk: Помилка при перевірці архіву.

en: Archive Manager
uk: Менеджер архівів

en: Archive not created
uk: Архіву не створено

en: Archive type not supported.
uk: Непідтримуваний тип архіву.

en: Archive type:
uk: Тип архіву:

en: Arj (.arj)
uk: Архів (.arj)

en: Automatic
uk: Автовизначення

en: C_reate
uk: С_творити

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
uk: Не вдається знайти програму емуляції термінала. Замість неї буде використовуватися xterm, навіть якщо вона не працює.

en: Command _Line Output
uk: Показати вивід з _командного рядка

en: Command exited abnormally.
uk: Робота програми завершилась некоректно.

en: Command not found.
uk: Потрібної команди не знайдено.

en: Compression _level:
uk: _Рівень стиснення:

en: Cop_y...
uk: _Копіювати

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy current archive to another folder
uk: Скопіювати поточний архів у іншу теку

en: Could not add the files to the archive
uk: Не вдається додати файли до архіву

en: Could not copy the archive
uk: Не вдається скопіювати архів

en: Could not create the archive
uk: Не вдається створити архів

en: Could not create the destination folder: %s.
uk: Не вдається створити теку призначення: %s.

en: Could not delete the old archive.
uk: Не вдається видалити старий архів.

en: Could not display help
uk: Не вдається відобразити довідку

en: Could not display the folder "%s"
uk: Не вдається відобразити теку: "%s"

en: Could not move the archive
uk: Не вдається перенести архів

en: Could not open "%s"
uk: Не вдається відкрити "%s"

en: Could not perform the operation
uk: Не вдається виконати операцію

en: Could not rename the file
uk: Не вдається перейменувати архів

en: Could not rename the folder
uk: Не вдається перейменувати теку

en: Could not save the archive
uk: Не вдається зберегти архів

en: Could not save the archive "%s"
uk: Не вдається зберегти архів "%s"

en: Create Archive
uk: Створення архіву

en: Create Archive...
uk: Створити архів...

en: Create _Archive
uk: Створити _архів

en: Create _Folder
uk: Створити _теку

en: Create a new archive
uk: Створити новий архів

en: Create and modify an archive
uk: Створити та змінити новий архів

en: Create destination folder without asking confirmation
uk: Створювати теку призначення, не вимагаючи підтвердження

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: Date _modified
uk: Дата з_міни

en: Decompressing archive
uk: Розтиснення архіву

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
uk: Типова тека для використання з командами "--add" і "--extract"

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete selection from the archive
uk: Видалити файли з архіву

en: Deleting files from archive
uk: Видалення файлів з архіву

en: Dese_lect All
uk: _Зняти виділення

en: Deselect all files
uk: Зняти виділення з усіх файлів

en: Destination folder does not exist.  Do you want to create it?
uk: Тек призначення не існує. Створити її?

en: Display the File Roller Manual
uk: Показати посібник користувача

en: Do not e_xtract older files
uk: Проп_ускати застарілі файли

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
uk: Додати цей файл у поточний архів, чи відкрити його як новий?

en: Do you want to create a new archive with these files?
uk: Створити новий архів і додати в нього виділені файли?

en: E_xclude files:
uk: Виключати перера_ховані:

en: Ear (.ear)
uk: Архів (.ear)

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
uk: Виключати символьні _посилання на каталоги

en: Extract
uk: Розпакувати

en: Extract Here
uk: Розпакувати сюди

en: Extract archive
uk: Розпакувати архів

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
uk: Розпакувати файли із запитом назви теки призначення і вийти.

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
uk: Розпакувати у вказану теку і вийти.

en: Extract files from the archive
uk: Розпакувати файли з архіву

en: Extracting file:
uk: Розпаковування файлу:

en: Extracting files from archive
uk: Розпаковування файлів з архіву

en: Extraction not performed
uk: Розпаковування не здійснено

en: FOLDER
uk: ТЕКА

en: File Roller
uk: Файловий млин

en: File Roller Component add operations
uk: Операції додавання компонента "Файлового млина"

en: File Roller Component extract operations
uk: Операції добування компонента "Файлового млина"

en: File Roller Preferences
uk: Властивості додатка "Файловий млин"

en: File roller component
uk: Компонент "Файлового млина"

en: File size:
uk: Розмір файлу:

en: Files
uk: Файли

en: Folder
uk: Тека

en: Getting the file list
uk: Отримання списку файлів

en: Go to the home location
uk: Перейти у домашній каталог

en: Go to the next visited location
uk: Перейти до наступного відвіданого місця

en: Go to the previous visited location
uk: Перейти до раніше відвіданого місця

en: Go up one level
uk: Піднятись рівнем вище

en: Information about the program
uk: Відомості про програму

en: Jar (.jar)
uk: Архів (.jar)

en: Last Output
uk: Журнал повідомлень

en: Lha (.lzh)
uk: Архів (.lzh)

en: Load Options
uk: Завантажити параметри

en: Location
uk: Шлях

en: Location:
uk: Шлях:

en: Low
uk: малий

en: Maximum (slow)
uk: максимальний (повільно)

en: Minimum (fast)
uk: мінімальний (швидко)

en: Modified on:
uk: Змінено:

en: Move
uk: Перенести

en: Move current archive to another folder
uk: Перенести поточний архів у іншу теку

en: Move current archive to trash
uk: Перенести поточний архів у смітник

en: Move to _Trash
uk: Перенести архів у смі_тник

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: New
uk: Створити

en: New archive name (without extension)
uk: Нова назва (без розширення)

en: New file name
uk: Нова назва файлу

en: New folder name
uk: Нова назва теки

en: Normal
uk: звичайний

en: Number of files:
uk: Кількість файлів:

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Fi_les...
uk: Відкрити _файли

en: Open Files
uk: Відкрити файли

en: Open R_ecent
uk: Н_едавні файли

en: Open With...
uk: Відкрити файли...

en: Open archive
uk: Відкрити архів

en: Open selected files with an application
uk: Відкрити виділені файли за допомогою відповідної програми

en: Open selected files with the standard application
uk: Відкрити виділені файли за допомогою відповідної програми

en: Open with an _application
uk: Відкрити за допомогою _програми

en: Operation stopped
uk: Операцію зупинено

en: Options Name:
uk: Назва параметрів:

en: Over_write existing files
uk: Перезап_исати наявні файли

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Pass_word...
uk: _Пароль...

en: Password
uk: Пароль

en: Path:
uk: Шлях:

en: Please use a different name.
uk: Вкажіть іншу назву.

en: R_e-create folders
uk: Від_творити структуру каталогів

en: R_ecent applications:
uk: Н_едавно використані додатки:

en: Rar (.rar)
uk: Архів (.rar)

en: Reading archive
uk: Зчитування архіву

en: Recompressing archive
uk: Перепаковування архіву

en: Reload current archive
uk: Перезавантажити поточний архів

en: Removing file:
uk: Видалення файлу:

en: Rename
uk: Перей_менувати

en: Rename current archive
uk: Перейменувати поточний архів

en: Rename selection
uk: Перейменувати архів

en: Reverse the list order
uk: Обернути порядок сортування

en: Sa_ve Options
uk: З_берегти параметри

en: Save
uk: Збереження

en: Save Options
uk: Збереження параметрів

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: Select all files
uk: Виділити всі файли

en: Show archive properties
uk: Показати властивості архіву

en: Size
uk: Розмір

en: Sort file list by file size
uk: Сортувати список файлів за розміром

en: Sort file list by location
uk: Сортувати список файлів за шляхом

en: Sort file list by modification time
uk: Сортувати список файлів за часом останньої зміни

en: Sort file list by name
uk: Сортувати список файлів за назвою

en: Sort file list by type
uk: Сортувати список файлів за типом

en: Stat_usbar
uk: Рядок _стану

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop current operation
uk: Зупинити поточну операцію

en: Symbolic link
uk: Символьне посилання

en: Tar compressed with bzip (.tar.bz)
uk: Tar, стиснутий програмою bzip (.tar.bz)

en: Tar compressed with bzip2 (.tar.bz2)
uk: Tar, стиснутий програмою bzip2 (.tar.bz2)

en: Tar compressed with compress (.tar.Z)
uk: Tar, стиснутий програмою compress (.tar.Z)

en: Tar compressed with gzip (.tar.gz)
uk: Tar, стиснутий програмою gzip (.tar.gz)

en: Tar compressed with lzop (.tar.lzo)
uk: Tar, стиснутий програмою lzop (.tar.lzo)

en: Tar uncompressed (.tar)
uk: Tar, не стиснений (.tar)

en: Test Result
uk: Результат перевірки

en: Test whether the archive contains errors
uk: Перевірити чи архів містить помилки

en: Testing archive
uk: Перевірка архіву

en: The archive already exists.  Do you want to overwrite it?
uk: Архів вже існує. Перезаписати?

en: The archive cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it permanently?
uk: Архів не може бути перенесений у смітник. Бажаєте видалити його остаточно?

en: The file does not exist.
uk: Файл не існує.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
uk: Назва "%s" не є правильною, тому що вона не повинна містити символи: %s
    
    %s

en: The new name is equal to the old one.
uk: Нова назва дорівнює старій.

en: The new name is void.
uk: Нова назва - порожня.

en: The specified password is not valid, please specify a new password with the command: Edit->Password
uk: Вказаний пароль неправильний, вкажіть новий пароль командою: Правка->Пароль

en: This archive is password protected.
    Please specify a password with the command: Edit->Password
uk: Цей архів захищений паролем.
    Викажіть паролі командою: Правка->Пароль

en: Type
uk: Тип

en: Unknown type
uk: Невідомий тип

en: View
uk: Переглянути

en: View All _Files
uk: Показувати _всі файли

en: View File
uk: Переглянути файл

en: View as a F_older
uk: Показувати як _теку

en: View file with internal viewer
uk: Застосувати внутрішню функцію перегляду

en: View selected file
uk: Переглянути виділений файл

en: View the main toolbar
uk: Показувати головну панель інструментів

en: View the output produced by the last executed command
uk: Показати інформацію виведену останньою виконаною командою

en: View the statusbar
uk: Показувати рядок стану

en: View with internal _viewer
uk: Застосувати внутрішню _функцію перегляду

en: War (.war)
uk: Архів War (.war)

en: You can't add an archive to itself.
uk: Не можна додавати архів до самого себе.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
uk: Невистачає прав для створення архівів у цій теці

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
uk: Недостатньо прав для розпаковування архівів в теку "%s"

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
uk: Недостатньо прав для зчитування файлів з теки "%s"

en: You don't have the right permissions.
uk: Недостатньо прав.

en: You have to specify an archive name.
uk: Необхідно вказати назву архіву.

en: Zip (.zip)
uk: Архів Zip (.zip)

en: Zoo (.zoo)
uk: Архів Zoo (.zoo)

en: [read only]
uk: [лише для зчитування]

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add
uk: _Додати

en: _Add only if newer
uk: _Додавати лише оновлені файли

en: _Add...
uk: _Додати...

en: _All files
uk: _Всі файли

en: _Application:
uk: _Додаток:

en: _Archive
uk: _Архів

en: _Archive:
uk: _Архів:

en: _Arrange Files
uk: _Сортувати файли

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete...
uk: В_идалити...

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Extract
uk: _Розпакувати

en: _Extract...
uk: _Розпакувати у...

en: _Files:
uk: _Файли:

en: _Include files:
uk: В_ключати файли:

en: _Include subfolders
uk: Включати _підтеки

en: _Last Output
uk: _Журнал повідомлень

en: _Load Options
uk: За_вантажити параметри

en: _Location
uk: Р_озташування

en: _Move
uk: Пере_нести

en: _Move...
uk: Пере_нести...

en: _New
uk: _Створити

en: _Open destination folder after extraction
uk: В_ідкрити теку призначення після розпаковування

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: _Reload
uk: Пере_читати

en: _Rename
uk: Перей_менувати

en: _Rename...
uk: Перей_менувати...

en: _Reversed Order
uk: З_воротній порядок

en: _Selected files
uk: Виді_лені файли

en: _Size
uk: _Розмір

en: _Stop
uk: _Зупинити

en: _Test Integrity
uk: Перевірити _цілісність

en: _Toolbar
uk: _Панель інструментів

en: _Type
uk: _Тип

en: _View
uk: _Вигляд

en: _View File
uk: Пере_глянути файл

en: by T_ype
uk: за _типом

en: by _Date modified
uk: за _часом зміни

en: by _Location
uk: за _шляхом

en: by _Name
uk: за _назвою

en: by _Size
uk: за _розміром

en: example: *.o; *.bak
uk: (приклад: *.o; *.bak)

en: example: *.txt; *.doc
uk: приклад: *.txt; *.doc

en: wait please...
uk: будь ласка, зачекайте...
