gdm 2.5.90.0 - en to uk translation catalogue (690 entries)

en: 
    ... File too long to display ...
uk: 
    ... Файл надто великий для відображення ...

en: 
    Authentication failed.  Letters must be typed in the correct case.
uk: 
    Помилка автентифікації.  Літери необхідно вводити у правильному регістрі.

en: 
    Cannot change your password, you will not be able to log in, please try again later or contact your system administrator.
uk: 
    Не вдається змінити ваг пароль, ви не зможете зайти, зверніться до системного адміністратора.

en: 
    Cannot set your user group, you will not be able to log in, please contact your system administrator.
uk: 
    Не вдається встановити групу користувача, ви не зможете зайти, зверніться до системного адміністратора.

en: 
    Incorrect username or password.  Letters must be typed in the correct case.
uk: 
    Неправильне ім'я користувача чи пароль. Можливо літери набрані у неправильному регістрі.

en: 
    The change of the authentication token failed. Please try again later or contact the system administrator.
uk: 
    Не вдалась зміна ознаки автентифікації. Спробуйте пізніше або зверніться до системного адміністратора.

en: 
    The system administrator has disabled access to the system temporarily.
uk: 
    Системний адміністратор тимчасово заборонив доступ до системи.

en: 
    The system administrator has disabled your access to the system temporary.
uk: 
    Системний адміністратор тимчасово заборонив вам доступ до системи.

en: 
    The system administrator has disabled your account.
uk: 
    Системний адміністратор заблокував ваш реєстраційний запис.

en: 
    The system administrator is not allowed to login from this screen
uk: 
    Адміністратору заборонено входити в систему з цього екрану

en:   (You can change consoles by pressing Ctrl-Alt plus a function key, such as Ctrl-Alt-F7 to go to console 7.  X servers usually run on consoles 7 and higher.)
uk:  (Ви можете змінювати консолі натискаючи Ctrl-Alt разом с функціональними клавішами, наприклад Ctrl-Alt-F7 щоб перейти до консолі 7. X-сервери зазвичай виконуються на консолі 7 або більших за номером)

en: %a %b %d, %H:%M
uk: %a %d %b, %H:%M

en: %a %b %d, %l:%M %p
uk: %a %d %b, %k:%M %p

en: %s could not be opened
uk: не вдається відкрити %s

en: %s language selected
uk: Вибрана мова: %s

en: %s not a regular file!
uk: %s не є звичайним файлом!

en: %s session selected
uk: Вибрано сеанс %s

en: %s: %s does not exist but must exist.
uk: %s: %s не існує, але повинен існувати.

en: %s: %s is bigger than sysadmin specified maximum file size.
uk: %s: %s більшого розміру, ніж дозволено системним адміністратором.

en: %s: %s is not a regular file.
uk: %s: %s не є звичайним файлом.

en: %s: %s is not owned by uid %d.
uk: %s: %s не належить користувачу з ідентифікатором uid %d.

en: %s: %s is writable by group.
uk: %s: Запис у %s дозволений групі.

en: %s: %s is writable by group/other.
uk: %s: Запис у %s дозволений групі/іншим.

en: %s: %s is writable by other.
uk: %s: Запис у %s дозволений іншим.

en: %s: Aborting display %s
uk: %s: Аварійне від'єднання від дисплея %s

en: %s: Authdir %s does not exist. Aborting.
uk: %s: Каталог авторизації "%s" не існує. Аварійне завершення!

en: %s: Authdir %s has wrong permissions %o. Should be %o. Aborting.
uk: %s: Каталог авторизації %s має помилкові права %o. Мають бути %o. Аварійне завершення!

en: %s: Authdir %s is not a directory. Aborting.
uk: %s: Каталог авторизації "%s" не є каталогом. Аварійне завершення.

en: %s: Authdir %s is not owned by user %s, group %s. Aborting.
uk: %s: Каталог авторизації "%s" не належить користувачу %s, групі %s. Аварійне завершення!

en: %s: Bad address
uk: %s: неправильна адреса

en: %s: BaseXsession empty, using %s/gdm/Xsession
uk: %s: BaseXsession порожній, використовується %s/gdm/Xsession

en: %s: Can't find the gdm group (%s). Aborting!
uk: %s: Не знайдено групу gdm (%s). Аварійне завершення!

en: %s: Can't find the gdm user (%s). Aborting!
uk: %s: Не знайдено користувача gdm (%s). Аварійне завершення!

en: %s: Can't fork Xserver process!
uk: %s: Не вдається ініціалізувати процес X-сервера!

en: %s: Can't fork gdmchooser process
uk: %s: Не вдається ініціалізувати процес програми gdmchooser

en: %s: Can't fork gdmgreeter process
uk: %s: Не вдається створити процес програми привітання

en: %s: Can't fork script process!
uk: %s: Не вдається ініціювати процес сценарію!

en: %s: Can't init pipe to gdmchooser
uk: %s: Не вдається ініціалізувати канал до програми gdmchooser

en: %s: Can't init pipe to gdmgreeter
uk: %s: Не вдається ініціалізувати канал до gdmgreeter

en: %s: Can't open fifo!
uk: %s: не вдається відкрити файл FIFO!

en: %s: Cannot create pipe
uk: %s: не вдається створити канал

en: %s: Cannot find a free display number
uk: %s: Не вдається знайти вільний номер дисплея

en: %s: Cannot find or run the base Xsession script, will try GNOME failsafe
uk: %s: Не вдається знайти чи виконати основний сценарій Xsession, буде виконана спроба запустити сеанс Гном (захист від збоїв).

en: %s: Cannot fork to display error/info box
uk: %s: не вдається відобразити вікно помилки/інформації

en: %s: Cannot get local addresses!
uk: %s: не вдається отримати локальні адреси!

en: %s: Cannot safely open %s
uk: %s: не вдається безпечно відкрити %s

en: %s: Cannot start greeter trying default: %s
uk: %s: Помилка запуску програми привітання, пробується типова: %s

en: %s: Cannot start greeter with gtk modules: %s. Trying without modules
uk: %s: Не вдається запустити програму greeter з модулями gtk: %s. Буде виконана спроба запустити її без модулів

en: %s: Chooser not found or it can't be executed by the gdm user
uk: %s: Команду вибирання комп'ютера не знайдено або вона не може бути виконана користувачем gdm

en: %s: Could not become %s. Aborting.
uk: %s: Не вдається стати %s. Аварійне завершення.

en: %s: Could not bind socket
uk: %s: не вдається прив'язатись до сокета

en: %s: Could not bind to XDMCP socket!
uk: %s: не вдається прив'язатись до сокета XDMCP!

en: %s: Could not create XDMCP buffer!
uk: %s: не вдається створити буфер XDMCP!

en: %s: Could not create socket!
uk: %s: не вдається створити сокет!

en: %s: Could not exec %s %s %s
uk: %s: не вдається виконати %s %s %s

en: %s: Could not extract authlist from packet
uk: %s: не вдається виділити список авторизації з пакету

en: %s: Could not get server hostname: %s!
uk: %s: не вдається отримати назви сервера: %s!

en: %s: Could not lock cookie file %s
uk: %s: не вдається заблокувати файл cookie %s

en: %s: Could not make FIFO
uk: %s: не вдається створити FIFO

en: %s: Could not make new cookie file in %s
uk: %s: не вдається відкрити новий файл cookie %s

en: %s: Could not make socket
uk: %s: не вдається створити сокет

en: %s: Could not open FIFO
uk: %s: не вдається відкрити FIFO

en: %s: Could not open cookie file %s
uk: %s: не вдається відкрити файл cookie %s

en: %s: Could not open logfile for display %s!
uk: %s: Не вдається відкрити файл журналу для дисплея %s!

en: %s: Could not open ~/.xsession-errors
uk: %s: Не вдається відкрити ~/.xsession-errors

en: %s: Could not read Authentication Data
uk: %s: не вдається зчитати дані автентифікації

en: %s: Could not read Authentication Names
uk: %s: не вдається зчитати імена автентифікації

en: %s: Could not read Authorization List
uk: %s: не вдається зчитати список авторизації

en: %s: Could not read Client Address
uk: %s: не вдається зчитати адресу клієнта

en: %s: Could not read Connection Type
uk: %s: не вдається зчитати тип з'єднання

en: %s: Could not read Display Class
uk: %s: не вдається зчитати клас дисплея

en: %s: Could not read Display Number
uk: %s: не вдається зчитати номер дисплея

en: %s: Could not read Manufacturer ID
uk: %s: Не вдається зчитати ідентифікатор виробника

en: %s: Could not read Session ID
uk: %s: не вдається зчитати ідентифікатор сеансу

en: %s: Could not read XDMCP header!
uk: %s: не вдається зчитати заголовок XDMCP!

en: %s: Could not read address
uk: %s: не вдається зчитати адресу

en: %s: Could not read display address
uk: %s: не вдається зчитати адресу дисплея

en: %s: Could not read display port number
uk: %s: не вдається зчитати номер порта дисплея

en: %s: Could not setup environment for %s. Aborting.
uk: %s: Не вдається встановити середовище для %s. Аварійне завершення.

en: %s: Could not write cookie
uk: %s: не вдається записати файл cookie

en: %s: Could not write new authorization entry.  Possibly out of diskspace
uk: %s: не вдається записати новий елемент авторизації. Можливо скінчився простір на дисках

en: %s: Could not write new authorization entry: %s
uk: %s: не вдається записати новий елемент авторизації: %s

en: %s: Couldn't set groupid to %d
uk: %s: Не вдається встановити ідентифікатор групи у %d

en: %s: Couldn't set groupid to 0
uk: %s: Не вдається встановити ідентифікатор групи у 0

en: %s: Couldn't set userid to %d
uk: %s: Не вдається встановити ідентифікатор користувача у %d

en: %s: Directory %s does not exist.
uk: %s: Каталогу "%s" не існує.

en: %s: Display %s busy.  Trying another display number.
uk: %s: Дисплей %s зайнятий.  Пошук іншого номер дисплея.

en: %s: Display number %d in use!  I will use %d
uk: %s: Дисплей з номером %d вже зайнятий! Буде використаний номер %d

en: %s: Empty server command for display %s
uk: %s: Не вказана команда програми сервера для дисплея %s

en: %s: Empty server command, using standard one.
uk: %s: Рядок з програмою сервера пустий, використовується стандартний.

en: %s: Error forking user session
uk: %s: помилка знаходження сеансу користувача

en: %s: Error in checksum
uk: %s: помилка в контрольній сумі

en: %s: Error opening a pipe: %s
uk: %s: Помилка відкриття каналу: %s

en: %s: Error setting %s to %s
uk: %s: Помилка встановлення %s у %s

en: %s: Error setting signal %d to %s
uk: %s: помилка встановлення сигналу %d у %s

en: %s: Error setting up %s signal handler: %s
uk: %s: помилка встановлення обробника сигналу %s: %s

en: %s: Error setting up CHLD signal handler
uk: %s: помилка встановлення обробника сигналу CHLD

en: %s: Error starting chooser on display %s
uk: %s: Помилка запуску програми вибору комп'ютера на дисплеї %s

en: %s: Error starting greeter on display %s
uk: %s: Помилка запуску програми привітання на дисплеї %s

en: %s: Execution of PostLogin script returned > 0. Aborting.
uk: %s: Сценарій PreSession повернув значення > 0. Аварійне завершення.

en: %s: Execution of PreSession script returned > 0. Aborting.
uk: %s: Сценарій PreSession повернув значення > 0. Аварійне завершення.

en: %s: Failed checksum from %s
uk: %s: Неправильна контрольна сума з %s

en: %s: Failed creating pipe
uk: %s: Не вдається створити канал

en: %s: Failed executing: %s
uk: %s: помилка виконання: %s

en: %s: Failed forking gdm slave process for %s
uk: %s: не вдається запустити допоміжний процес для %s

en: %s: Failed starting: %s
uk: %s: Запуск не вдався: %s

en: %s: Fatal X error - Restarting %s
uk: %s: Фатальна помилка X Window - перезапуск %s

en: %s: Got KEEPALIVE from banned host %s
uk: %s: Отримано KEEPALIVE від забороненого комп'ютера %s

en: %s: Got Manage from banned host %s
uk: %s: отримано Manage(запит обслуговування) від забороненого комп'ютера %s

en: %s: Got REQUEST from banned host %s
uk: %s: отримано REQUEST(запит) від забороненого комп'ютера %s

en: %s: Greeter not found or can't be executed by the gdm user
uk: %s: Команду привітання не знайдено або вона не може бути виконана користувачем gdm

en: %s: Halt failed: %s
uk: %s: помилка зупинки: %s

en: %s: Home directory for %s: '%s' does not exist!
uk: %s: Домашнього каталогу користувача %s: "%s" не існує!

en: %s: Ignoring suspiciously looking cookie file %s
uk: %s: Проігноровано підозрілий файл cookie %s

en: %s: Incorrect XDMCP version!
uk: %s: неправильна версія XDMCP!

en: %s: Invalid server line in config file. Ignoring!
uk: %s: Неправильний рядок сервера в файлі конфігурації. Проігноровано!

en: %s: Logdir %s does not exist or isn't a directory.  Using ServAuthDir %s.
uk: %s: Каталог реєстрації "%s" не існує або він не є каталогом.  Використовується ServAuthDir %s.

en: %s: No Exec line in the session file: %s, starting failsafe GNOME
uk: %s:  у файлі сеансів відсутній рядок Exec: %s, запускається сеанс Гном (захист від збоїв)

en: %s: No XDMCP support
uk: %s: немає підтримки протоколу XDMCP

en: %s: No configuration file: %s. Using defaults.
uk: %s: Відсутній конфігураційний файл: %s. Використано типові значення.

en: %s: No daemon/ServAuthDir specified.
uk: %s: Не вказано значення daemon/ServAuthDir.

en: %s: No greeter specified.
uk: %s: Не встановлено програму привітання.

en: %s: No remote greeter specified.
uk: %s: Не вказано програму віддаленого привітання.

en: %s: No sessions directory specified.
uk: %s: Не вказано каталог сеансів.

en: %s: Reboot failed: %s
uk: %s: помилка перезавантаження: %s

en: %s: Remote greeter not found or can't be executed by the gdm user
uk: %s: Команду віддаленого привітання не знайдено або вона не може бути виконана користувачем gdm

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off automatic login
uk: %s: Адміністратор (root) не можне автоматично починати сеанс, автоматичний вхід вимкнено

en: %s: Root cannot be autologged in, turing off timed login
uk: %s: Адміністратор (root) не можне автоматично починати сеанс, автоматичний вхід після паузи вимкнено

en: %s: Running the XKeepsCrashing script
uk: %s: Виконується сценарій XKeepsCrashing

en: %s: Server was to be spawned by uid %d but that user doesn't exist
uk: %s: Сервер був запущений з ідентифікатором(uid) %d, але такий користувач не існує

en: %s: Session directory %s not found!
uk: %s: Не вказано каталог сеансів %s!

en: %s: Standard X server not found, trying alternatives
uk: %s: Стандартний X-сервер не знайдено, пробуються альтернативні

en: %s: String too long!
uk: %s: Рядок надто довгий!

en: %s: The gdm group should not be root. Aborting!
uk: %s: група gdm не повинна біти групою root. Аварійне завершення!

en: %s: The gdm user should not be root. Aborting!
uk: %s: Користувачем gdm не може бути root. Аварійне завершення!

en: %s: TimedLoginDelay less than 5, so I will just use 5.
uk: %s: значення TimedLoginDelay менше 5, буде використовуватись значення 5.

en: %s: Trying failsafe X server %s
uk: %s: Спроба запустити X-сервер %s в режимі захисту від збоїв

en: %s: Unknown opcode from host %s
uk: %s: невідомий код операції з комп'ютера %s

en: %s: User not allowed to log in
uk: %s: Користувачу не дозволено входити у систему

en: %s: User passed auth but getpwnam(%s) failed!
uk: %s: Користувач пройшов аутентифікацію, але не вдається виконати функцію getpwnam(%s)!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Aborting!
uk: %s: протокол XDMCP вимкнено, але локальних серверів не визначено. Аварійне завершення!

en: %s: XDMCP disabled and no local servers defined. Adding %s on :%d to allow configuration!
uk: %s: протокол XDMCP вимкнено, але локальних серверів не визначено. Додається %s на :%d для дозволу налаштування!

en: %s: XDMCP was enabled while there is no XDMCP support, turning it off
uk: %s: було ввімкнено протокол XDMCP, але він не підтримується, тому його вимкнено

en: %s: Xserver not found: %s
uk: %s: Не знайдено X-сервер: %s

en: %s: cannot fork
uk: %s: не вдається ініціалізувати процес

en: %s: cannot open display %s
uk: %s: не вдається відкрити дисплей %s

en: %s: fork() failed!
uk: %s: помилка у функції fork()!

en: %s: gnome-session not found for a failsafe GNOME session, trying xterm
uk: %s: програма gnome-session не знайдена для аварійного сеансу gnome, буде спробуваний xterm

en: %s: initgroups() failed for %s
uk: %s: помилка при виконанні функції initgroups() для %s

en: %s: setsid() failed: %s!
uk: %s: помилка у функції setsid(): %s!

en: %s: setusercontext() failed for %s. Aborting.
uk: %s: Помилка при виконанні функції setusercontext() для %s. Аварійне завершення.

en: %sWelcome to %s%s
uk: %sЛаскаво просимо до %s%s

en: (c) 2002 Bond, James Bond
uk: (c) 2002 Бонд, Джеймс Бонд

en: (current) UNIX password:
uk: (поточний) системний пароль:

en: (memory buffer
uk: (буфер пам'яті

en: (memory buffer)
uk: (буфер пам'яті)

en: A graphical application for configuring the GNOME Display Manager (GDM)
uk: Графічна програма для налаштування менеджера дисплеїв GNOME (GDM)

en: A-M
uk: А-Л

en: A-M|Albanian
uk: А-Б|Албанська

en: A-M|Amharic
uk: А-Л|Амхарська

en: A-M|Arabic (Egypt)
uk: A-M|Арабська (Єгипет)

en: A-M|Arabic (Lebanon)
uk: A-M|Арабська (Лісабон)

en: A-M|Azerbaijani
uk: А-Б|Азербайджанська

en: A-M|Basque
uk: А-Б|Баскська

en: A-M|Belarusian
uk: А-Л|Білоруська

en: A-M|Bengali
uk: А-Л|Бенгальська

en: A-M|Bengali (India)
uk: А-Л|Бенгальська (Індія)

en: A-M|Bosnian
uk: А-Л|Боснійська

en: A-M|Bulgarian
uk: А-Л|Болгарська

en: A-M|Catalan
uk: А-Л|Каталонська

en: A-M|Chinese (simplified)
uk: А-Л|Китайська (спрощена)

en: A-M|Chinese (traditional)
uk: А-Л|Китайська (традиційна)

en: A-M|Croatian
uk: М-Я|Хорватська

en: A-M|Czech
uk: М-Я|Чеська

en: A-M|Danish
uk: А-Л|Датська

en: A-M|Dutch
uk: А-Л|Голландська

en: A-M|English
uk: А-Л|Англійська

en: A-M|English (American)
uk: А-Л|Англійська (Америка)

en: A-M|English (Australian)
uk: А-Л|Англійська (Австралія)

en: A-M|English (British)
uk: А-Л|Англійська (Британія)

en: A-M|English (Canadian)
uk: А-Л|Англійська (Канада)

en: A-M|English (Ireland)
uk: А-Л|Англійська (Ірландія)

en: A-M|Estonian
uk: А-Л|Естонська

en: A-M|Finnish
uk: М-Я|Фінська

en: A-M|French
uk: М-Я|Французька

en: A-M|Galician
uk: А-Л|Галльська

en: A-M|German
uk: М-Я|Німецька

en: A-M|Greek
uk: А-Л|Грецька

en: A-M|Gujarati
uk: А-Л|Гуяраті

en: A-M|Hebrew
uk: А-Л|Єврейська

en: A-M|Hindi
uk: А-Л|Гінді

en: A-M|Hungarian
uk: М-Я|Угорська

en: A-M|Icelandic
uk: А-Л|Ісландська

en: A-M|Indonesian
uk: А-Л|Індонезійська

en: A-M|Interlingua
uk: А-Л|Інтерлінгва

en: A-M|Irish
uk: А-Л|Ірландська

en: A-M|Italian
uk: А-Л|Італійська

en: A-M|Japanese
uk: М-Я|Японська

en: A-M|Kannada
uk: А-Л|Каннада

en: A-M|Korean
uk: А-Л|Корейська

en: A-M|Latvian
uk: А-Л|Латвійська

en: A-M|Lithuanian
uk: А-Л|Литовська

en: A-M|Macedonian
uk: А-Л|Македонська

en: A-M|Malay
uk: А-Л|Малайська

en: A-M|Malayalam
uk: А-Л|Малаям

en: A-M|Marathi
uk: А-Л|Мараті

en: A-M|Mongolian
uk: А-Л|Монгольська

en: ADDRESS
uk: АДРЕСА

en: A_dd host:
uk: Додати _комп'ютер:

en: Abort login
uk: Відкинути вхід

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Allo_w running XDMCP chooser from the login screen
uk: Дозволити запуск _селектора XDMCP з екрану реєстрації

en: Allow _root to login with GDM
uk: Дозволити у GDM вхід користувачу _root

en: Allow c_onfiguration from the login screen
uk: Дозволити _налаштування з системного меню

en: Allow remote _timed logins
uk: Дозволити віддалений _автоматичний вхід у сеанс після паузи

en: Allow root to login r_emotely with GDM
uk: Дозволити користувачу root д_истанційний вхід у GDM

en: Always disallow TCP connections to _X server (disables all remote connections)
uk: Завжди забороняти TCP-з'єднання до _X-сервера (забороняє всі віддалені з'єднання)

en: Always use 24 hour cloc_k format
uk: Завжди використовувати 24 _часовий формат годинника

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  CList type widget should have %d columns.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
uk: При завантаженні елементу інтерфейсу користувача %s%s з файлу %s виникла помилка. Віджет типу CList повинен мати %d стовпчиків. Можливо файл інтерфейсу glade пошкоджений. Програма %s не може продовжуватись та зараз завершиться. Слід перевірити встановлення %s або перевстановити %s.

en: An error occured while loading the user interface element %s%s from file %s.  Possibly the glade interface description was corrupted.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
uk: При завантаженні елементу інтерфейсу користувача %s%s з файлу %s виникла помилка. Можливо файл інтерфейсу glade пошкоджений.  Програма %s не може продовжуватись та зараз завершиться. Слід перевірити встановлення %s або перевстановити %s.

en: An error occured while loading the user interface from file %s.  Possibly the glade interface description was not found.  %s cannot continue and will exit now.  You should check your installation of %s or reinstall %s.
uk: При завантаженні інтерфейсу користувача з файлу %s виникла помилка. Можливо файл інтерфейсу glade відсутній. Програма %s не може продовжуватись та зараз завершиться. Слід перевірити встановлення %s або перевстановити %s.

en: An error occured while trying to contact the login screens.  Not all updates may have taken effect.
uk: Помилка під час встановлення зв'язку з екраном входу. Можливо не всі оновлення було вжито.

en: An internal error occured, you will not be able to log in.
    Please try again later or contact your system administrator.
uk: Виникла внутрішня помилка, ви не зможете зайти у систему.
    Спробуйте пізніше або зверніться до системного адміністратора.

en: Answer questions here and press Enter when done.  For a menu press F10.
uk: Введіть відповіді на питання та натисніть Enter. Щоб попасти у меню натисніть F10.

en: Archive does not include a GdmGreeterTheme.info file
uk: До архіву не входить файл GdmGreeterTheme.info

en: Archive is not of a single subdirectory
uk: Архів складається не з одного каталогу

en: Archive is not of a subdirectory
uk: Архів складається не з каталогу

en: Are you sure you want to reboot the machine?
uk: Ви дійсно хочете перезавантажити машину?

en: Are you sure you want to shut down the machine?
uk: Ви дійсно хочете вимкнути машину?

en: Are you sure you want to suspend the machine?
uk: Ви дійсно хочете перевести комп'ютер у режим очікування?

en: Authenticate before running --command
uk: Проходити автентифікацію перед запуском --command

en: Authentication failed
uk: Помилка автентифікації

en: Authentication failure!
uk: Помилка автентифікації!

en: Authentication token change failed for user %s
uk: Помилка зміни ознаки автентифікації для користувача %s

en: Author:
uk: Автор:

en: Autologin or timed login to the superuser (root) account is not allowed.
uk: Автоматичний вхід чи вхід після паузи в обліковий запис адміністратора (root) не дозволяється.

en: Automatic Login
uk: Автоматичний вхід у сеанс

en: Automatic login
uk: Автоматичний вхід у систему

en: Background
uk: Тло

en: Bond, James Bond
uk: Бонд, Джеймс Бонд

en: Browse
uk: Огляд

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: C_onnect
uk: _З'єднатись

en: Can not get username
uk: Не вдається отримати назви користувача

en: Can not start fallback console
uk: Не вдається запустити резервну консоль

en: Can't disable xscreensaver display hacks
uk: Не вдається вимкнути трюки зберігача екрану xscreensaver

en: Can't find PAM configuration for gdm.
uk: Не вдається знайти файл конфігурації PAM для програми gdm.

en: Can't lock screen
uk: Не вдається заблокувати екран

en: Can't open %s for writing
uk: Помилка відкривання %s для запису

en: Can't open DefaultImage: %s!
uk: Не вдається відкрити DefaultImage: %s!

en: Can't open DefaultImage: %s. Suspending face browser!
uk: Не вдається відкрити типове зображення: %s. Переглядач портретів буде заблоковано!

en: Can't open default host icon: %s
uk: Не вдається відкрити файл типового значка комп'ютера: %s

en: Can't set EGID to user GID
uk: Не вдається встановити EGID у значення GID користувача

en: Can't set EUID to user UID
uk: Не вдається встановити EUID у значення UID користувача

en: Can't set PAM_RHOST=%s
uk: Не вдається встановити значення змінної PAM_RHOST=%s

en: Can't set PAM_TTY=%s
uk: Не вдається встановити значення змінної PAM_TTY=%s

en: Can't write to %s: %s
uk: Помилка запису в %s: %s

en: Cannot change display
uk: Не вдається змінити дисплей

en: Cannot communicate with GDM (The GNOME Display Manager)
uk: Не вдається з'єднатись з GDM (Менеджер дисплеїв середовища Гном)

en: Cannot communicate with gdm, perhaps you have an old version running.
uk: Не вдається з'єднатись з gdm, можливо у вас запущена стара версія.

en: Cannot connect to remote server
uk: Не вдається з'єднатись із віддаленим сервером

en: Cannot find "xterm" to start a failsafe session.
uk: Не вдається знайти "xterm" для запуску аварійного сеансу.

en: Cannot find host
uk: Не вдається знайти вузол

en: Cannot find or run the base session script, will try the GNOME failsafe session for you.
uk: Не вдається знайти чи виконати основний сценарій сеансу, буде виконана спроба запустити сеанс Гном (захист від збоїв).

en: Cannot get passwd structure for %s
uk: Не вдається отримати структуру passwd для %s

en: Cannot load user interface
uk: Не вдається завантажити інтерфейс користувача

en: Cannot open file
uk: Не вдається відкрити файл

en: Cannot run chooser
uk: Не вдається запустити програму вибору вузлів

en: Cannot set user group for %s
uk: Не вдається встановити групу користувача для %s

en: Cannot setup pam handle with null display
uk: Не вдається встановити обробник pam з пустим значенням дисплеєм

en: Cannot start new display
uk: Не вдається запустити новий дисплей

en: Cannot start the chooser program, you will probably not be able to log in.  Please contact the system administrator.
uk: Не вдається виконати програму вибору комп'ютера, ви не зможете зайти. Зверніться до системного адміністратора.

en: Cannot start the greeter
uk: Не вдається запустити програму привітання

en: Cannot start the greeter program, you will not be able to log in.  This display will be disabled.  Try logging in by other means and editing the configuration file
uk: Не вдається виконати програму привітання, ви не зможете ввійти. Цей дисплей буде вимкнено. Спробуйте ввійти іншим шляхом та виправте файл конфігурації

en: Cannot start the session due to some internal error.
uk: Не вдається запустити сеанс через внутрішню помилку.

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
uk: Не вдається записати PID файл %s, можливо скінчився простір на диску.  Помилка: %s

en: Cannot write PID file %s, possibly out of diskspace.  Error: %s
uk: Не вдається записати PID файл %s, можливо скінчився простір на диску.  Помилка: %s

en: Change the picture that will show in the GDM (login manager) face browser
uk: Встановлює зображення, що відображатиметься у переглядачі портретів GDM

en: Change to _Existing Display
uk: Змінити на _існуючий дисплей

en: Choose a Session
uk: Виберіть сеанс

en: Choose a ho_st to connect to:
uk: Виберіть комп'ютер для для _під'єднання:

en: Choose an Action
uk: Виберіть дію

en: Choose server
uk: Вибрати сервер

en: Choose the X server to start
uk: Виберіть X-сервер для запуску

en: Circles
uk: Круги

en: Client address to return in response to xdm
uk: Адреса клієнта при відповіді на запит серверу xdm

en: Co_lor
uk: _Колір

en: Configuration is not correct
uk: Конфігурація некоректна

en: Configure GDM (this login manager). This will require the root password.
uk: Налаштування GDM (цей менеджер сеансів входу). Вимагає паролю адміністратора (root).

en: Connection type to return in response to xdm
uk: Тип з'єднання  для повернення у запиті до xdm

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.
uk: Не вдається виконати програму налаштування. Перевірте що у конфігураційному файлі правильно встановлено шлях до неї.

en: Could not execute the configuration program.  Make sure it's path is set correctly in the configuration file.  I will attempt to start it from the default location.
uk: Не вдається виконати програму налаштування. Перевірте що у конфігураційному файлі правильно встановлено шлях до неї. Буде виконано спробу запустити її з типового місця розташування.

en: Could not find a free display number
uk: Не вдається знайти вільний номер дисплею

en: Could not find the GNOME installation, will try running the "Failsafe xterm" session.
uk: Не вдається знайти середовище GNOME, буде спробуваний сеанс "Аварійний xterm"

en: Could not fork a new process!
uk: Не вдається запустити новий процес!

en: Could not set signal mask!
uk: Не вдається встановити маску сигналу!

en: Could not setgid %d. Aborting.
uk: Не вдається встановити ідентифікатор групи(gid) %d. Аварійне завершення!

en: Couldn't authenticate user
uk: Не вдається визначити автентичність користувача

en: Couldn't authenticate user "%s"
uk: Не вдається визначити автентичність користувача "%s"

en: Couldn't open session for %s
uk: Не вдається відкрити сеанс для %s

en: Couldn't set acct. mgmt for %s
uk: Не вдається встановити керування обліком для користувача %s

en: Couldn't set credentials for %s
uk: Не вдалась акредитація користувача %s

en: D_isconnect
uk: _Від'єднатись

en: Debugging output
uk: Налагоджувальний вивід

en: Default System Session
uk: Типовий системний сеанс

en: Denied XDMCP query from host %s
uk: Отримано відмову на запит XDMCP від комп'ютера %s

en: Description:
uk: Опис:

en: Details: %s
uk: Подробиці: %s

en: Did not receive any response from host "%s" in %d seconds.  Perhaps the host is not turned on, or is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
uk: Не отримано жодної відповіді від вузлі "%s" протягом %d секунд. Можливо цей вузол вимкнений, або нили не не бажає підтримувати сеанс реєстрації зараз. Спробуйте пізніше.

en: Did not receive response from server
uk: Не отримано відповіді від сервера

en: Display
uk: Дисплей

en: Display %s is busy. There is another X server running already.
uk: Дисплей %s зайнятий. Вже запущено інший X сервер.

en: Display %s on virtual terminal %d
uk: Дисплей %s на віртуальному терміналі %d

en: Display '%s' cannot be opened by Xnest
uk: Дисплей '%s' не може бути відкритим сервером Xnest

en: Displays per _host:
uk: Дисплеїв на _комп'ютер:

en: Do direct query instead of indirect (chooser)
uk: Робити прямий запит замість непрямого (програма обрання)

en: Do not fork into the background
uk: Не переходити у фоновий режим

en: Do not lock current screen
uk: Не блокувати поточний екран

en: Do you really wish to remove theme '%s' from the system?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити тему '%s' з системи?

en: Don't check for running gdm
uk: Не перевіряти чи gdm вже запущений

en: Doubleclick on the user
    to log in
uk: Подвійне клацання на користувачі
    для входу в сеанс

en: Doubleclick on the user to log in
uk: Виконайте подвійне клацання на користувачі щоб ввійти

en: Enable _XDMCP
uk: Увімкнути _XDMCP

en: Enable _accessibility modules
uk: Ввімкнути модулі _спеціальних властивостей

en: Enter new UNIX password:
uk: Введіть новий системний пароль:

en: Enter the root password
    to run the configuration.
uk: Щоб запустити програму налаштовування
    введіть пароль адміністратора (root).

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: Помилка у параметрі %s: %s.
    Щоб отримати повний перелік наявних параметрів запустіть '%s --help'.

en: Error while changing NIS password.
uk: Помилка зміни пароля NIS.

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to (%s)
uk: Помилка при спробі виконати (%s)
    який є посиланням на (%s)

en: Error! Unable to set executable context.
uk: Помилка! Не вдається встановити контекст виконання.

en: Exit the application
uk: Вийти з програми

en: Extra options for Xnest
uk: Додаткові параметри для Xnest

en: Failed to restart self
uk: Помилка перезапуску себе

en: Failed to start X server several times in a short time period; disabling display %s
uk: Не вдається запустити X-сервер декілька разів за короткий проміжок часу; дисплей %s вимикається.

en: Failsafe Gnome
uk: Аварійний Gnome

en: Failsafe _Gnome
uk: Аварійний _GNOME

en: Failsafe _Terminal
uk: Аварійний _термінал

en: Failsafe xterm
uk: Аварійний xterm

en: File %s cannot be open for reading
    Error: %s
uk: Не вдається відкрити файл %s для зчитування
    Помилка: %s

en: File %s cannot be open for writing
    Error: %s
uk: Не вдається відкрити файл %s для запису
    Помилка: %s

en: File does not exist
uk: Файла не існує.

en: File not a tar.gz or tar archive
uk: Файл не є архівом формату tar.gz чи tar

en: Flexible server request denied: Not authenticated
uk: Запит гнучкого сервера заборонено: не автентифіковано

en: GDM (The GNOME Display Manager) is not running.
uk: GDM (Менеджер дисплеїв середовища Гном) не запущений.

en: GDM Host Chooser
uk: Вибір вузла в GDM

en: GDM Login
uk: Реєстрація за допомогою сервера GDM

en: GDM could not write a new authorization entry to disk.  Possibly out of diskspace.%s%s
uk: GDM не спроможний записати новий елемент авторизації на диск. Можливо скінчився дисковий простір.%s%s

en: GDM could not write to your authorization file.  This could mean that you are out of disk space or that your home directory could not be opened for writing.  In any case, it is not possible to log in.  Please contact your system administrator
uk: GDM не може записати у ваш файл авторизації. Це може означати, що закінчився простір на дисках, або ваш домашній каталог не може бути відкритий для запису. В усякому разі, увійти не вдається. Зверніться до вашого системного адміністратора.

en: GDM detected a shutdown or reboot in progress.
uk: GDM виявив, що триває процес зупинки системи або перезавантаження.

en: GDM is not running
uk: Сервер GDM не запущений

en: GDM restarting ...
uk: Перезапуск GDM...

en: GNOME Art variation of Circles
uk: Художні варіанти з кругами GNOME

en: GNOME Art variation of Circles with a Face Browser
uk: Художні варіанти з кругами GNOME з переглядачем облич

en: GNOME Artists
uk: Художники GNOME

en: GNOME Desktop Manager
uk: Менеджер робочого столу GNOME

en: General
uk: Загальне

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s
uk: Glade-файл зіпсовано! Перевірте чи встановлено правильний файл!
    файл: %s віджет: %s

en: Glade file is on crack! Make sure the correct file is installed!
    file: %s widget: %s expected clist columns: %d
uk: Glade-файл зіпсовано! Перевірте чи встановлено правильний файл!
    файл: %s віджет: %s очікувалось стовпчиків у clist: %d

en: Graphical greeter
uk: Графічна програма привітання

en: Greeter
uk: Програма привітання

en: Happy GNOME
uk: Веселий GNOME

en: Happy GNOME with Browser
uk: Веселий GNOME з переглядачем портретів

en: Honour _indirect requests
uk: Дозволити _непрямі запити

en: How to use this application
uk: Як користуватись цією програмою

en: I cannot find the host "%s", perhaps you have mistyped it.
uk: Не вдається найти вузол "%s", ймовірніше за все ім'я комп'ютера було введено з помилкою.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
uk: Не вдається запустити X-сервер (ваш графічний інтерфейс). Схоже на те, що він неправильно встановлений. Бажаєте визначити проблему та переглянути діагностичну інформацію, що видав X-сервер ?

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly.  You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
uk: Не вдається запустити X-сервер (ваш графічний інтерфейс). Схоже на те, що його неправильно встановлено. Вам потрібно повернутись до консолі та запустити програму налаштовування X Window. Потім перезапустіть GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It is likely that it is not set up correctly. You will need to log in on a console and rerun the X configuration program.  Then restart GDM.
uk: Не вдається запустити X-сервер (ваш графічний інтерфейс). Схоже на те, що він неправильно встановлений. Вам потрібно повернутись до консолі та запустити програму налаштування X Window. Потім перезапустіть GDM.

en: I cannot start the X server (your graphical interface).  It seems that the pointer device (your mouse) is not set up correctly.  Would you like to view the X server output to diagnose the problem?
uk: Не вдається запустити X-сервер (ваш графічний інтерфейс). Схоже на те, що неправильно встановлено ваш пристрій миші. Бажаєте визначити проблему та переглянути діагностичну інформацію, що видав X-сервер ?

en: I could not start the X
    server (your graphical environment)
    due to some internal error.
    Please contact your system administrator
    or check your syslog to diagnose.
    In the meantime this display will be
    disabled.  Please restart gdm when
    the problem is corrected.
uk: Не вдається запустити X-сервер
    (ваше графічне середовище) через 
    внутрішню помилку.
    Зверніться до системного
    адміністратора або перегляньте системний журнал.
    Через деякий час цей дисплей буде вимкнено.
    Перезавантажте gdm, коли проблему буде усунуто.

en: I could not start the regular X server (your graphical environment) and so this is a failsafe X server.  You should log in and properly configure the X server.
uk: Не вдається запустити звичайний X-сервер (ваше графічне середовище), і тому булозапущено аварійний X-сервер. Вам необхідно увійти та відповідним чином налаштувати X-сервер.

en: I could not start the standard greeter.  This display will abort and you may have to login another way and fix the installation of gdm
uk: Не вдається запустити стандартну програму привітання. Вхід буде перервано, необхідно зайти іншим шляхом та виправити встановлення gdm

en: I could not start your session and so I have started the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
uk: Не вдається запустити ваш сеанс, тому був запущений аварійний сеанс xterm. Фокус вводу передається вікнам лише якщо навести на вікно вказівник миші. Щоб вийти з цього режиму наберіть "exit" у вікні, розташованому у верхньому лівому куті.

en: I will disable this X server for now.  Restart GDM when it is configured correctly.
uk: Запуск X-серверу буде вимкнено. Коли його буде коректно налаштовано - перезапустіть GDM.

en: I will now try to restart the X server again.
uk: Зараз X-сервер буде запущено знову.

en: Icon
uk: Значок

en: If you still wish to use this feature, either start GDM yourself or ask your system administrator to start GDM.
uk: Якщо ви все ще бажаєте використовувати цю функціональність, тоді або запустіть GDM самостійно, або попросіть свого системного адміністратора запустити GDM.

en: Indirect XDMCP is not enabled
uk: Непрямі запити по протоколу XDMCP не дозволені

en: Internal error on passwdexpired
uk: Внутрішня помилка у passwdexpired

en: Invalid server command '%s'
uk: Неправильна серверна команда "%s"

en: Just For _This Session
uk: Лише для _цього сеансу

en: Just _Log In
uk: _Лише для цього сеансу

en: Just run Xnest, no query (no chooser)
uk: Просто запустити сервер Xnest, без запиту (без програми обирання)

en: L_ocal:
uk: _Локальний:

en: Language %s does not exist, using %s
uk: Мова "%s" не існує, використовується мова %s

en: Last
uk: Попередній

en: Last login:
    %s
uk: Вхід останнього разу:
    %s

en: Listen on _UDP port:
uk: Прослуховування на порту _UDP:

en: Log in anyway
uk: Ввійти у будь-якому разі

en: Log in as another user inside a nested window
uk: Вікно початку сеансу в якості іншого користувача у вкладеному вікні

en: Log in as another user without logging out
uk: Вікно початку нового сеансу в якості іншого користувача без завершення старого сеансу

en: Log in using the default system language
uk: Ввійти використовуючи типову мову системи

en: Log in using the language that you have used last time you logged in
uk: Входити використовуючи мову, яка використовувалась під час вашого попереднього сеансу

en: Log in using the session that you have used last time you logged in
uk: Ввійти використовуючи сеанс, що ви використовували минулого разу

en: Login Photo
uk: Фотографія входу

en: Login Screen Setup
uk: Настройка екрану входу в систему

en: Login a user automa_tically after a specified number of seconds
uk: Ав_томатично входити як користувач після згаданої кількості секунд

en: Login sound requested on non-local display or the play software cannot be run or the sound does not exist
uk: Спроба відтворити звук на не-локальному терміналі, або програма відтворення звуку не може запуститись, або звук не існує

en: Logo
uk: Логотип

en: Make _Default
uk: Встановити як _типовий

en: Make a _sound when login window is ready
uk: Подавати з_вуковий сигнал, при готовності вікна входу

en: Master halting...
uk: Зупинка системи...

en: Master rebooting...
uk: Перезавантаження системи...

en: Master suspending...
uk: Перехід у режим очікування...

en: Max p_ending indirect requests:
uk: Максимальна кількість _поточних непрямих запитів:

en: Maximum _pending requests:
uk: Максимальна кількість поточних _запитів:

en: Maximum _remote sessions:
uk: Максимальна кількість _віддалених сеансів:

en: Maximum _wait time:
uk: Максимальний час _очікування:

en: Maximum indirect w_ait time:
uk: Максимальний час о_чікування в непрямих запитах:

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: N-Z
uk: М-Я

en: N-Z|Norwegian (bokmal)
uk: М-Я|Норвезька (бокмель)

en: N-Z|Norwegian (nynorsk)
uk: М-Я|Норвезька (ньорськ)

en: N-Z|Oriya
uk: М-Я|Орія

en: N-Z|Panjabi
uk: А-Л|Пенджабі

en: N-Z|Persian
uk: М-Я|Перська

en: N-Z|Polish
uk: М-Я|Польська

en: N-Z|Portuguese
uk: М-Я|Португальська

en: N-Z|Portuguese (Brazilian)
uk: М-Я|Португальська (Бразилія)

en: N-Z|Romanian
uk: М-Я|Румунська

en: N-Z|Russian
uk: М-Я|Російська

en: N-Z|Serbian
uk: М-Я|Сербська

en: N-Z|Serbian (Jekavian)
uk: М-Я|Сербська (Jekavian)

en: N-Z|Serbian (Latin)
uk: М-Я|Сербська (Латиниця)

en: N-Z|Slovak
uk: М-Я|Словацька

en: N-Z|Slovenian
uk: М-Я|Словенська

en: N-Z|Spanish
uk: А-Л|Іспанська

en: N-Z|Spanish (Mexico)
uk: А-Л|Іспанська (Мексика)

en: N-Z|Swedish
uk: М-Я|Шведська

en: N-Z|Swedish (Finland)
uk: М-Я|Шведська (Фінляндія)

en: N-Z|Tamil
uk: М-Я|Тамільська

en: N-Z|Telugu
uk: М-Я|Телугу

en: N-Z|Thai
uk: М-Я|Таїландська

en: N-Z|Turkish
uk: М-Я|Турецька

en: N-Z|Ukrainian
uk: М-Я|Українська

en: N-Z|Vietnamese
uk: А-Л|В'єтнамська

en: N-Z|Walloon
uk: М-Я|Валлонська

en: N-Z|Welsh
uk: А-Л|Уельська

en: N-Z|Yiddish
uk: М-Я|Ідиш

en: Nested display %s on virtual terminal %d
uk: Вкладений дисплей %s на віртуальному терміналі %d

en: New Login
uk: Новий сеанс

en: New Login in a Nested Window
uk: Новий сеанс у вкладеному вікні

en: No XDMCP support in the binary.  To enable XDMCP support you must recompile GDM with the XDMCP libraries.
uk: Немає підтримки XDMCP у програмі. Щоб увімкнути XDMCP вам потрібно перекомпілювати GDM з бібліотекою XDMCP.

en: No configuration was found
uk: Конфігурація не знайдена

en: No console (local) servers to be run
uk: Без консольних (локальних) серверів

en: No daemon/ServAuthDir specified in the configuration file
uk: У конфігураційному файлі не встановлено daemon/ServAuthDir

en: No default session link found. Using Failsafe GNOME.
uk: Не знайдено посилань на типовий сеанс. Буде вибрано "Аварійний GNOME".

en: No file selected
uk: Не вибрано файлу

en: No interface could be loaded, BAD! (file: %s)
uk: Не вдається завантажити інтерфейси, ПОГАНО! (файл: %s)

en: No password supplied
uk: Не вказано пароль

en: No picture selected.
uk: Зображення не вибране.

en: No screenshot available
uk: Немає знімків екрану

en: No servers were defined in the configuration file and XDMCP was disabled.  This can only be a configuration error.  So I have started a single server for you.  You should log in and fix the configuration.  Note that automatic and timed logins are disabled now.
uk: У конфігураційному файлі не було визначено жодного сервера та протокол XDMCP був вимкнений. Це може бути лише помилка в конфігурації. Тому для вас було запущено один сервер, і вам необхідно ввійти та виправити конфігурацію. Зверніть увагу, що автоматичний вхід та автоматичний вхід після паузи наразі вимкнені.

en: No serving hosts were found.
uk: Немає комп'ютерів, що обслуговують.

en: Nobody
uk: Ніхто

en: Not a theme archive
uk: Не є архівом теми

en: OPTIONS
uk: ПАРАМЕТРИ

en: Only root wants to run gdm
uk: Лише адміністратор(root) може запустити gdm

en: Open Displays
uk: Відкривання дисплеїв

en: Open a session to the selected host
uk: Відкрити сеанс з вибраним комп'ютером

en: Options
uk: Параметри

en: Other|POSIX/C English
uk: Інші|Англійська POSIX/C

en: Password has been already used. Choose another.
uk: Пароль вже раніше використовувався. Виберіть інший.

en: Password of %s has expired
uk: Вийшов термін дії паролю %s

en: Password unchanged
uk: Пароль не змінено

en: Password:
uk: Пароль:

en: Perhaps you have an old version of GDM running.
uk: Можливо виконується стара версія GDM.

en: Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
uk: Можливо ваш .Xauthority файл встановлений неправильно.

en: Pick a color
uk: Вибір кольору

en: Picture is too large
uk: Зображення надто велике

en: Pin_g interval (seconds):
uk: _Інтервал опитування (в секундах):

en: Ping interval (seconds):
uk: Інтервал опитування (в секундах):

en: Ping to %s failed, whacking display!
uk: Опитування %s не вдається, дисплей зруйновано!

en: Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
uk: Попросіть системного адміністратора включити їх в програмі налаштовування GDM.

en: Please ask your system administrator to install it.
uk: Попросіть системного адміністратора встановити його.

en: Please ask your system administrator to start it.
uk: Попросіть системного адміністратора запустити його.

en: Please enter your username
uk: Введіть ім'я користувача

en: Please insert 25 cents to log in.
uk: Киньте 25 копійок для входу.

en: Please make sure the Caps Lock key is not enabled.
uk: Перевірте чи не активна клавіша Caps Lock.

en: Please type in the root (privileged user) password.
uk: Введіть пароль користувача root (адміністратора).

en: Please wait: scanning local network...
uk: Зачекайте: триває сканування локальної мережі...

en: Preserve LD_* variables
uk: Зберігати змінні LD_*

en: Preview:
uk: Зразок:

en: Print GDM version
uk: Вивести версію GDM

en: Probe the network
uk: Пошук у мережі

en: Query and add this host to the above list
uk: Опитати і додати цей комп'ютер до списку

en: Query logout action request denied: Not authenticated
uk: Опитування запиту дії завершення сеансу заборонено: не автентифіковано

en: Query vt request denied: Not authenticated
uk: Запит віртуального термінала заборонено: не автентифіковано

en: Re_mote welcome string:
uk: Р_ядок віддаленого привітання:

en: Reboot
uk: Перезавантажити

en: Reboot or Halt request when there is no system menu from display %s
uk: Запит на перевантаження або зупинку, за відсутності системного меню на дисплеї %s

en: Reboot your computer
uk: Перезавантажити комп'ютер

en: Requested server %s not allowed to be used for flexible servers, using standard server.
uk: Запитаний сервер %s використовувати не дозволено, використовується стандартний.

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restart, Reboot or Halt request from a non-local display %s
uk: Запит на перезавантаження або зупинку з віддаленого дисплею %s

en: Retry _delay (seconds) :
uk: Затримка _повтору(секунди):

en: Return to previous login
uk: Повернутись до попереднього сеансу

en: Retype new UNIX password:
uk: Повторіть новий системний пароль:

en: Root login disallowed on display '%s'
uk: Вхід у сеанс адміністратора (root) заборонений на дисплеї "%s"

en: Run _XDMCP chooser
uk: Запустити програму ви_бору вузла XDMCP

en: Run an XDMCP chooser which will allow you to log into available remote machines, if there are any.
uk: Запускає селектор XDMCP, який виводить перелік доступних для реєстрації віддалених вузлів (якщо такі є).

en: Run broadcast instead of indirect (chooser)
uk: Запускати широкомовний запит замість непрямого (програма обрання)

en: Run in background
uk: Запустити у фоні

en: SOCKET
uk: СОКЕТ

en: STRING
uk: РЯДОК

en: Security
uk: Безпека

en: Select _Language...
uk: Вибрати _мову...

en: Select _Session...
uk: Вибрати _сеанс...

en: Select a language
uk: Виберіть мову

en: Select a language for your session to use:
uk: Виберіть мову для використання у цьому сеансі:

en: Select a photograph to show in the facebrowser:
uk: Виберіть фотографію для показу у переглядачі портретів:

en: Select new theme archive to install
uk: Виберіть новий архів для встановлення

en: Send the specified protocol command to gdm
uk: Відіслати вказану протокольну команду до серверу gdm

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but has the wrong permissions, it should have permissions of %o. Please correct the permissions or the gdm configuration %s and restart gdm.
uk: Каталог авторизації сервера (daemon/ServAuthDir) встановлено у "%s", але він має неправильні права, він повинен мати права %o.  Виправте права або конфігурацію gdm %s та перезавантажте gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but is not owned by user %s and group %s. Please correct the ownership or gdm configuration %s and restart gdm.
uk: Каталог авторизації сервера (daemon/ServAuthDir) встановлено у "%s", але його власником є користувач %s та група %s.  Виправте права власності або конфігурацію %s та перезавантажте gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
uk: Каталог авторизації сервера (daemon/ServAuthDir) встановлено у "%s", але такий шлях не існує. Виправте конфігурацію менеджеру gdm %s та перезапустіть gdm.

en: Server Authorization directory (daemon/ServAuthDir) is set to %s but this is not a directory. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
uk: Каталог авторизації сервера (daemon/ServAuthDir) встановлено у "%s", але цей шлях не є каталогом.  Виправте конфігурацію менеджера gdm %s та перезапустіть gdm.

en: Server name '%s' not found, using standard server
uk: Сервер з іменем '%s' не знайдено, використовується стандартний сервер

en: Session directory is missing
uk: Не вказаний каталог сеансів.

en: Set logout action request denied: Not authenticated
uk: Встановлення запиту дії завершення сеансу заборонено: не автентифіковано

en: Show _actions menu
uk: Показувати меню _дій

en: Show choosable user images (_face browser)
uk: Показати зображення користувачів (_портрети)

en: Show the "Actions" menu (formerly known as the "System" menu).  If not set, none of the system commands will be available (this includes reboot, shutdown, configure, chooser)
uk: Показувати меню "Дії" (раніше відоме як меню "Система").  Якщо не ввімкнено, жодна з системних команд не буде доступна (включно перезавантаження, зупинку, настройку, вибір вузлів)

en: Shut _Down
uk: Вим_кнути

en: Shut _down the computer
uk: _Вимкнути комп'ютер

en: Shut down the system so that you may safely turn off the computer.
uk: Зупинити роботу комп'ютера до стану, коли можна безпечно вимкнути живлення.

en: Shut down your computer so that you may turn it off.
uk: Підготувати комп'ютер для вимикання живлення.

en: Shut_down
uk: Вим_кнути

en: Socket for xdm communication
uk: Сокет для зв'язку з xdm

en: Some error occured when installing the theme
uk: При встановленні теми виникла деяка помилка

en: Sorry, passwords do not match
uk: Паролі не співпадають

en: Sound _file:
uk: Звуковий _файл:

en: Standard greeter
uk: Стандартне привітання

en: Standard server
uk: Стандартний сервер

en: Start the first X server but then halt until we get a GO in the fifo
uk: Спочатку запустити X-сервер, але потім зупинитись доки буде встановлено fifo-канал

en: Starting a new login only works correctly on the console.
uk: Виконання нового входу у сеанс працює коректно лише на консолі.

en: Status
uk: Стан

en: String to be shown in the greeter as welcome.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
uk: Рядок привітання у запрошенні. Можна використовувати макрос %n, який буде замінений на назву комп'ютера.

en: String to be shown in the greeter for people logging in remotely with XDMCP.  You can insert %n in here and it will be replaced by the name of your computer.
uk: Рядок привітання для віддалених користувачів, які підключаються по XDMCP. Можна використовувати макрос %n, який буде замінений на назву комп'ютера.

en: Sus_pend
uk: Режим _очікування

en: Sus_pend the computer
uk: Перевести комп'ютер у режим очікування

en: Suspend your computer
uk: Перевести комп'ютер у режим очікування

en: System Default
uk: Типовий для системи

en: System default
uk: Типова для системи

en: System is rebooting, please wait ...
uk: Система перезавантажується, будь ласка, зачекайте...

en: System is shutting down, please wait ...
uk: Система зупиняється, будь ласка, зачекайте...

en: TYPE
uk: ТИП

en: The X server failed.  Perhaps it is not configured well.
uk: X-сервер завершено аварійно. Можливо він неправильно налаштований.

en: The X server is not available, it is likely that gdm is badly configured.
uk: X-сервер недоступний, схоже неправильно налаштовано gdm.

en: The allowed limit of flexible X servers reached.
uk: Досягнуто дозволений ліміт гнучких серверів.

en: The chooser version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
uk: Версія програми вибору (%s) не відповідає версії програми служби (%s). Можливо ви щойно оновили gdm. Перезавантажте службу gdm або перезавантажте комп'ютер.

en: The configuration file contains an invalid command line for the login dialog, and thus I ran the default command.  Please fix your configuration.
uk: Файл конфігурації містить неправильні рядки з командами для вікна входу, тому було запущено початкову команду. Виправте вашу конфігурацію.

en: The configuration was not found.  GDM is using defaults to run this session.  You should log in and create a configuration file with the GDM configuration program.
uk: Файл конфігурації не знайдено. GDM використав типові значення для цього сеансу. Необхідно увійти та створити файл конфігурації за допомогою програми настройки сервера GDM.

en: The display server has been shut down about 6 times in the last 90 seconds, it is likely that something bad is going on.  I will wait for 2 minutes before trying again on display %s.
uk: X-сервер завершувався близько 6 раз за останні 90 хвилин. Схоже з ним відбувається щось недобре. Наступна спроба запуску X-серверу на дисплеї %s відбудеться через 2 хвилини.

en: The face browser is not configured
uk: Переглядач портретів не налаштований

en: The face browser is not configured in the GDM configuration.  Please ask your system administrator to enable it in the GDM configurator program.
uk: Переглядач портретів не налаштовано. Попросіть вашого системного адміністратора ввімкнути його у програмі настройки сервера GDM.

en: The gdm group does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
uk: Групи gdm не існує. Виправте конфігурацію менеджеру gdm %s та перезапустіть gdm.

en: The gdm group is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
uk: Група gdm встановлена у root, але це не дозволяється, бо може становити загрозу безпеці. Виправте конфігурацію менеджеру gdm %s та перезапустіть gdm.

en: The gdm user does not exist. Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
uk: Користувача з назвою gdm не існує. Виправте конфігурацію менеджеру gdm %s та перезапустіть gdm.

en: The gdm user is set to be root, but this is not allowed since it can pose a security risk.  Please correct gdm configuration %s and restart gdm.
uk: Користувач gdm встановлений у root, але це не дозволяється, бо може становити загрозу безпеці.  Виправте конфігурацію менеджеру gdm %s та перезапустіть gdm.

en: The greeter program appears to be crashing.
    I will attempt to use a different one.
uk: Схоже виникла помилка у програмі привітання.
    Буде виконана спроба запуску іншої програми.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
uk: Версія програми привітання (%s) не відповідає версії служби (%s).
    Можливо ви щойно оновили gdm.
    Перезавантажте службу gdm або перевантажте комп'ютер.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version (%s).  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
uk: Версія програми привітання (%s) не відповідає версії служби (%s). Можливо ви щойно оновили gdm. Перезавантажте службу gdm або перевантажте комп'ютер.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.
    You have probably just upgraded gdm.
    Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
uk: Версія програми привітання (%s) не відповідає версії служби.
    Можливо ви щойно оновили gdm.
    Перезавантажте службу gdm або перевантажте комп'ютер.

en: The greeter version (%s) does not match the daemon version.  You have probably just upgraded gdm.  Please restart the gdm daemon or reboot the computer.
uk: Версія програми привітання (%s) не відповідає версії служби. Можливо щойно оновили gdm. Перезавантажте службу gdm або перевантажте комп'ютер.

en: The host "%s" is not willing to support a login session right now.  Please try again later.
uk: Вузол "%s" не бажає підтримувати сеанс реєстрації зараз.  Спробуйте пізніше.

en: The main area of this application shows the hosts on the local network that have "XDMCP" enabled. This allows users to login remotely to other machines as if they were logged on using the console.
    
    You can rescan the network for new hosts by clicking "Refresh".  When you have selected a host click "Connect" to open a session to that machine.
uk: Головна частина цієї програми показує комп'ютери локальної мережі на яких ввімкнено "XDMCP". Це дозволяє користувачам дистанційно входити на інші комп'ютери, немов вони входять з їх консолі.
    
    Ви можете пересканувати нові комп'ютери у мережі натиском на "Оновити". Коли оберете комп'ютер, для відкривання сеансу натисніть "З'єднатись".

en: The nested X server (Xnest) cannot connect to your current X server.  You may be missing an X authorization file.
uk: Вкладений X-сервер (Xnest) не може з'єднатися з вашим поточним X-сервером. Можливо у вас відсутній файл X-авторизації.

en: The nested X server (Xnest) is not available, or gdm is badly configured.
    Please install the Xnest package in order to use the nested login.
uk: Вкладений X-сервер (Xnest) відсутній, або gdm неправильно налаштований.
    Для використання вкладених входжень встановіть пакет Xnest.

en: The session you selected does not look valid.  I will run the GNOME failsafe session for you.
uk: Схоже, що вибраний сеанс недійсний. Буде запущений сеанс Гном (захист від збоїв).

en: The specified display number was busy, so this server was started on display %s.
uk: Дисплей з вказаним номером був зайнятий, тому цей сервер було запущено на дисплеї %s.

en: The system administrator disallowed pictures larger than %d bytes to show in the face browser
uk: Системний адміністратор заборонив показ у переглядачі портретів зображень більших за %d байтів

en: The system administrator has disabled your account.
uk: Системний адміністратор заблокував ваш обліковий запис.

en: The system administrator is not allowed to login from this screen
uk: Системному адміністратору не дозволено водити з цього екрану.

en: The theme does not contain definition for the username/password entry element.
uk: Тема не містить визначення для елементу імені користувача та паролю.

en: The theme for the graphical greeter is corrupt
uk: Тема для графічного запрошення пошкоджена

en: Theme directory '%s' seems to be already installed, install again anyway?
uk: Каталог теми '%s' здається вже встановлено, однак встановити?

en: Theme with blue circles
uk: Тема з блакитними кругами

en: There already appears to be an X server running on display %s.  Should I try another display number?  If you answer no, I will attempt to start the server on %s again.%s
uk: Здається, що X-сервер вже запущено на дисплеї %s. Чи можна спробувати інший дисплей? Якщо ви відповісте "ні" – відбудеться спроба запустити сервер на %s ще раз. %s

en: There are some displays already open.  You can select one from the list below or open a new one.
uk: Вже є декілька відкритих дисплеїв. Можете вибрати один зі списку або відкрити новий.

en: There was an error loading the theme %s
uk: Помилка завантаження теми "%s"

en: There was an error loading the theme, and the default theme also could not have been loaded, I will attempt to start the standard greeter
uk: Помилка при завантаженні теми, також не вдається завантажити типову тему. Буде виконана спроба запустити стандартну програму привітання.

en: There were errors trying to start the X server.
uk: Виникли помилки під час запуску X-сервера.

en: This configuration window changes settings for the GDM daemon, which is the graphical login screen for GNOME.  Changes that you make will take effect immediately.
    
    Note that not all configuration options are listed here.  You may want to edit %s if you cannot find what you are looking for.
    
    For complete documentation see the GNOME help browser Under the category GNOME/System.
uk: Це вікно налаштування змінює параметри служби GDM - графічного вікна входу у GNOME. Зміни, що ви зробите, буде вжито негайно.
    
    Зауважте, що тут перелічені не всі можливі параметри. Можливо ви захочете відредагувати %s, якщо ви не знайдете те, що шукаєте.
    
    Повну довідку з цієї програми можна знайти в переглядачі довідки середовища GNOME, в категорії GNOME/Система.

en: This is a failsafe session that will log you into GNOME.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  GNOME will use the 'Default' session.
uk: Це - аварійний сеанс входу у GNOME. Не буде виконуватись ніяких сценаріїв, він використовується тільки тоді, коли ви не можете ввійти іншим чином. GNOME буде використовувати сеанс 'Типовий'.

en: This is a failsafe session that will log you into a terminal.  No startup scripts will be read and it is only to be used when you can't log in otherwise.  To exit the terminal, type 'exit'.
uk: Це - аварійний сеанс входу, що призведе до входу у термінал. Не буде виконуватись ніяких сценаріїв, він використовується тільки тоді, коли ви не можете ввійти іншим чином. Щоб вийти з термінала наберіть 'exit'.

en: This is the Failsafe Gnome session.  You will be logged into the 'Default' session of Gnome with no startup scripts run.  This is only to fix problems in your installation.
uk: Це аварійний сеанс Gnome. Буде завантажено "Типовий" сеанс Gnome без запуску початкових сценаріїв. Він призначений лише для того, щоб ви змогли виправити проблеми системи.

en: This is the Failsafe xterm session.  You will be logged into a terminal console so that you may fix your system if you cannot log in any other way.  To exit the terminal emulator, type 'exit' and an enter into the window.
uk: Це аварійний сеанс xterm. Буде завантажено консольний термінал, щоб ви змогли поладнати вашу систему, якщо ви не можете ввійти ніяким іншим шляхом. Щоб вийти з емулятора терміналу наберіть у вікні 'exit' та натисніть Enter.

en: This is the default system session
uk: Це типовий системний сеанс

en: This is the failsafe xterm session.  Windows now have focus only if you have your cursor above them.  To get out of this mode type 'exit' in the window in the upper left corner
uk: Це аварійний сеанс xterm. Фокус вводу передається вікнам лише якщо навести на вікно вказівник миші. Щоб вийти з цього режиму наберіть "exit" у вікні, розташованому у верхньому лівому куті.

en: This session logs you into CDE
uk: Сеанс роботи в середовищі CDE

en: This session logs you into GNOME
uk: Сеанс роботи в середовищі GNOME

en: Timed Login
uk: Автоматичний вхід після паузи

en: Timed login us_ername:
uk: І_м'я користувача для автоматичного входу після паузи:

en: TimedLoginDelay was less than 5.  I'll just use 5.
uk: Значення TimedLoginDelay менше за 5. Буде використано значення 5.

en: Too many X sessions running.
uk: Запущено надто багато сеансів X Window.

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
uk: Надто багато псевдонімів для локалізації, можливо це петля

en: Too many messages were sent to gdm and it hung upon us.
uk: До gdm надіслано надто багато повідомлень, та він завис.

en: Too many users to list here...
uk: Надто багато користувачів, щоб показати їх перелік...

en: Trying to change to an invalid virtual terminal number.
uk: Намагання змінити на неправильний номер віртуального терміналу.

en: Trying to set an unknown logout action, or trying to set a logout action which is not available.
uk: Намагання встановити невідому дію при виході, або спроба встановити дію при виході, яка відсутня.

en: Trying to update an unsupported configuration key.
uk: Намагання оновити ключ конфігурації, який не підтримується.

en: Unable to establish service %s: %s
uk: Не вдається встановити службу %s: %s

en: Unknown error occured.
uk: Сталася невідома помилка.

en: Unknown server type requested, using standard server.
uk: Запитано невідомий тип сервера, використовується стандартний сервер.

en: User %s no longer permitted to access the system
uk: Користувач %s вже не має дозволу на доступ до системи

en: User %s not allowed to log in
uk: Користувачу %s не дозволено входити у систему

en: User %s not permitted to gain access at this time
uk: Користувачу %s не дозволено отримувати доступ до системи у цей час

en: User %s will login in %d seconds
uk: Користувач %s ввійде у сеанс через %d секунд

en: Username
uk: Користувач

en: Username:
uk: Користувач:

en: View details (~/.xsession-errors file)
uk: Переглянути подробиці (~/.xsession-errors file)

en: Virtual terminals not supported.
uk: Віртуальні термінали не підтримуються.

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Welcome to %n
uk: Ласкаво просимо на вузол %n

en: Would you like me to try to run the X configuration program?  Note that you will need the root password for this.
uk: Спробувати запустити програму налаштовування X Window? Зверніть увагу, для цього вам знадобиться пароль адміністратора.

en: Would you like me to try to run the mouse configuration program?  Note that you will need the root password for this.
uk: Спробувати запустити програму налаштовування миші?  Зверніть увагу, для цього вам знадобиться пароль адміністратора.

en: Would you like to view the detailed X server output as well?
uk: Бажаєте також переглянути докладну інформацію від X сервера?

en: XDMCP is disabled and gdm cannot find any local server to start.  Aborting!  Please correct the configuration %s and restart gdm.
uk: Протокол XDMCP вимкнено і gdm не може знайти та запустити жодного локального сервера. Аварійне завершення!  Виправте конфігураційний файл %s та перезапустіть gdm.

en: XDMCP is not enabled
uk: Підтримку XDMCP не ввімкнено

en: Xnest command line
uk: Командний рядок сервера Xnest

en: Xnest doesn't exist.
uk: Сервер Xnest не існує.

en: Xnest mode
uk: Режим сервера Xnest

en: Yaikes, nothing found in the session directory.
uk: Нічого не знайдено у каталозі сеансів.

en: You are already logged in.  You can log in anyway or abort this login
uk: Ви уже зареєстровані у системі.  Ви можете ввійти в систему ще раз, або відкинути цей вхід

en: You are already logged in.  You can log in anyway, return to your previous login session, or abort this login
uk: Ви уже зареєстровані у системі.  Ви можете ввійти в систему ще раз, повернутись до попереднього сеансу або відкинути цей вхід

en: You are required to change your password immediately (password aged)
uk: Термін дії паролю скінчився. Терміново змініть ваш пароль.

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
uk: Негайно змініть ваш пароль (за вимогою адміністратора)

en: You are required to change your password.
    Please choose a new one.
uk: Необхідно змінити ваш пароль.
    Виберіть новий.

en: You do not seem to be logged in on the console
uk: Здається, ви ввійшли у сеанс не з консолі

en: You do not seem to have authentication needed be for this operation.  Perhaps your .Xauthority file is not set up correctly.
uk: Здається ви не маєте потрібної автентифікації для цієї операції.  Можливо ваш .Xauthority файл встановлений неправильно.

en: You do not seem to have the authentication needed for this operation
uk: Здається ви не маєте потрібної автентифікації для цієї операції.

en: You have chosen %s for this session, but your default setting is %s.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
uk: Ви вибрали %s для цього сеансу замість вашого звичайного - %s.
    Чи хочете ви зробити %s типовим для майбутніх сеансів?

en: You have chosen %s for this session.
    If you wish to make %s the default for future sessions,
    run the 'switchdesk' utility
    (System->Desktop Switching Tool from the panel menu).
uk: Ви обрали %s для цього сеансу.
    Якщо ви бажаєте зробити  %s типовим для наступних сеансів,
    запустіть програму 'switchdesk' 
    (З меню панелі Система->Інструмент перемикання робочого столу).

en: You likely won't be able to log in either.
uk: Здається, вхід у сеанс неможливий.

en: You might in fact be using a different display manager, such as KDM (KDE Display Manager) or xdm.
uk: Можливо використовується інший менеджер, наприклад KDM (KDE Display Manager) або xdm.

en: You must be the superuser (root) to configure GDM.
uk: Необхідно бути адміністратором (root) для зміни конфігурації GDM.

en: You must choose a longer password
uk: Необхідно обрати більш довгий пароль

en: You must wait longer to change your password
uk: Вам необхідно ще зачекати для зімни вашого паролю

en: You've got capslock on!
uk: У вас ввімкнений CapsLock!

en: Your account has expired; please contact your system administrator
uk: Закінчився термін дії вашого облікового запису, зверніться до вашого системного адміністратора

en: Your home directory is listed as:
    '%s'
    but it does not appear to exist.  Do you want to log in with the / (root) directory as your home directory?
    
    It is unlikely anything will work unless you use a failsafe session.
uk: Ваш домашній каталог вказано як:
    '%s'
    але, схоже, його не існує. Бажаєте ввійти з кореневим каталогом у якості вашого домашнього каталогу?
    
    Навряд чи щось буде працювати, хіба що ви входите у аварійний сеанс.

en: Your password has been changed but you may have to change it again, please try again later or contact your system administrator.
uk: Ваш пароль було змінено, але, можливо, вам знадобиться змінити його знову, спробуйте ще раз або зверніться до системного адміністратора.

en: Your password has expired.
    Only a system administrator can now change it
uk: Закінчився термін дії вашого паролю
    Тепер його може змінити лише системний адміністратор

en: Your preferred session type %s is not installed on this machine.
    Do you wish to make %s the default for future sessions?
uk: Обраний вами тип сеансу %s не встановлений на цій машині.
    Чи хочете ви зробити %s типовим для майбутніх сенсів?

en: Your session directory is missing or empty!  There are two available sessions you can use, but you should log in and correct the gdm configuration.
uk: Каталог вашого сеансу відсутній або пустий! Ви можете використати два наявні сеанси, але необхідно зайти та виправити конфігурацію gdm.

en: Your session only lasted less than 10 seconds.  If you have not logged out yourself, this could mean that there is some installation problem or that you may be out of diskspace.  Try logging in with one of the failsafe sessions to see if you can fix this problem.
uk: Ваш останній сеанс тривав менше за 10 секунд. Якщо самі ви не виходили з сеансу, це може означати існування деякої проблеми в параметрах або недостатність вільного місця. Щоб побачити, чи зможете ви усунути цю проблему, спробуйте зайти використовуючи аварійний сеанс.

en: _Actions
uk: _Дії

en: _Add
uk: Д_одати

en: _Automatic login username:
uk: _Ім'я користувача для автоматичного входу

en: _Background color:
uk: Колір т_ла:

en: _Configure
uk: На_лаштувати

en: _Configure Login Manager...
uk: _Налаштувати GDM...

en: _Configure the login manager
uk: _Налаштувати менеджер входу

en: _Delete theme
uk: В_идалити тему

en: _Image
uk: _Зображення

en: _Install
uk: _Встановити

en: _Install new theme
uk: _Встановити нову тему

en: _Language
uk: _Мова

en: _Last
uk: _Попередній

en: _Login a user automatically on first bootup
uk: _Автоматично входити як користувач при першому завантаженні

en: _No background
uk: _Без тла

en: _Only color on remote displays
uk: _Тільки колір для віддалених дисплеїв

en: _Open New Display
uk: _Відкрити новий дисплей

en: _Other
uk: _Інші

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Reboot
uk: Пере_завантажити

en: _Reboot the computer
uk: Пере_завантажити комп'ютер

en: _Remote:
uk: _Віддалений:

en: _Scale background image to fit
uk: _Масштабувати зображення тла до повного розміру

en: _Seconds before login:
uk: _Секунд перед входом:

en: _Session
uk: _Сеанс

en: _Suspend
uk: Режим _очікування

en: _System Default
uk: Типова для _системи

en: _Test sound
uk: _Перевірка звуку

en: _Theme
uk: _Тема

en: _Username:
uk: _Користувач:

en: _Welcome string:
uk: _Рядок привітання:

en: _XDMCP Chooser
uk: Селектор вузлів _XDMCP

en: _XDMCP Chooser...
uk: Вибір комп'ютера _XDMCP

en: author
uk: автор

en: copyright
uk: авторське право

en: description
    widget
uk: віджет
    опису

en: gdm already running. Aborting!
uk: gdm вже запущено. Аварійне завершення!

en: gdmaskpass only runs as root
uk: gdmaskpass запускається лише від імені адміністратора (root)

en: initgroups() failed for %s. Aborting.
uk: Помилка при виконанні функції initgroups() для %s. Аварійне завершення!

en: main daemon: Got SIGABRT, something went very wrong. Going down!
uk: головна служба: Отримано SIGABRT, виникла якась помилка. Завершення роботи!

en: y = Yes or n = No? >
uk: y = так чи n = ні? >
