ggv - en to uk translation catalogue (240 entries)

en: A Ghostscript frontend to visualize PostScript files
uk: Програма перегляду файлів PostScript

en: A file with this name already exists.
    Do you want to overwrite it?
uk: Файл з такою назвою вже існує.
    Хочете його переписати?

en: A_ntialiasing
uk: З_гладжування

en: A_ntialiasing:
uk: З_гладжування:

en: A_uto-fit mode:
uk: Режим _автоматичного підгону:

en: About this application
uk: Про програму

en: Amount of _visible area to scroll
uk: Частина _видимої області для прокручування

en: And many more...
uk: І багато інших

en: Antialiased rendering
uk: Згладжена візуалізація

en: Antialiasing
uk: Згладжування

en: Antialiasing arguments
uk: Параметри згладжування

en: Autojump
uk: Автоперехід

en: Automatically _flip pages
uk: Автоматичне пере_скакування сторінок

en: Broken pipe.
uk: Обірвано канал.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot open file %s.
uk: Не вдається відкрити файл %s.

en: Change zoom factor to default
uk: Змінити масштаб на початковий

en: Clear marked state of all pages
uk: Очистити позначення усіх сторінок

en: Clear marked state of all pages: all pages will be unmarked.
uk: Зняти позначення з усіх сторінок: всі сторінки стануть не позначеними.

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Command line arguments for antialiasing.
uk: Аргументи командного рядка для згладжування.

en: Command line used to execute the PostScript interpreter.
uk: Команда, що використовується для виклику інтерпретатора PostScript.

en: Convert _PDF to DSC file:
uk: Перетворення _PDF у DSC:

en: Convert _PDF to PS:
uk: Перетворення _PDF у PS:

en: Coordinate units
uk: Координатні одиниці

en: Could not initialize Bonobo!
uk: Не вдалось ініціалізувати Bonobo

en: Current page number
uk: Номер поточної сторінки

en: Decrease zoom factor
uk: Зменшити масштаб

en: Default document orientation
uk: Початкова орієнтація документу

en: Default orientation
uk: Типова орієнтація

en: Default page size
uk: Початковий розмір сторінки

en: Default size
uk: Типовий розмір

en: Default zoom factor
uk: Початковий масштаб

en: Document
uk: Документ

en: Document height
uk: Висота документу

en: Document loaded.
uk: Документ завантажено.

en: Document orientation
uk: Орієнтація документу

en: Document title
uk: Заголовок документу

en: Document width
uk: Ширина документу

en: Error while converting pdf file %s:
uk: Помилка перетворення файла формату PDF %s:

en: Error while decompressing file %s:
uk: Помилка розтиснення файла %s:

en: Error while scanning file %s
uk: Помилка сканування файла %s

en: Fallback _media orientation:
uk: Нейтральна орієнтація _поверхні:

en: File is not a valid PostScript document.
uk: Файл не є правильним документом PostScript.

en: File is not readable.
uk: Файл прочитати не вдається.

en: First
uk: Перша

en: Fit
uk: Підігнати

en: Fit Width
uk: Підігнати ширину

en: Fit _Width
uk: Підігнати _ширину

en: Fit to Page _Size
uk: Підігнати до _розміру сторінки

en: Fit to Page _Width
uk: Підігнати до _ширини сторінки

en: Fit to page size
uk: Підігнати до розмірів сторінки

en: Fit to page width
uk: Підігнати до ширини сторінки

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: GGV PostScript Document Control
uk: Елемент керування переглядача документів PostScript

en: GGV PostScript View
uk: Вікно перегляду документів PostScript

en: GGV PostScript Viewer
uk: Перегляд документів PostScript

en: GGV PostScript viewer factory
uk: Фабрика переглядача документів PostScript

en: GGV Preferences
uk: Настройки GGV

en: GGV control status
uk: Стан елемента керування GGV

en: GGV: no document loaded
uk: GGV: немає завантаженого документу

en: GhostScript output
uk: Вивід програми Ghostscript

en: Gnome Ghostview
uk: GNOME Ghostview

en: Go to first page
uk: Перейти до першої сторінки

en: Go to last page
uk: Перейти до останньої сторінки

en: Go to next page
uk: Перейти до наступної сторінки

en: Go to previous page
uk: Перейти до попередньої сторінки

en: Help for this application
uk: Довідка про програму

en: If true, the orientation specified by the document will be overriden with the default orientation.
uk: Якщо встановлено, типова орієнтація матиме перевагу над орієнтацією, вказаною в документі.

en: In
uk: Збільшити

en: Increase zoom factor
uk: Збільшити масштаб

en: Interpreter failed.
uk: Збій інтерпретатора.

en: Invalid geometry string "%s"
uk: Неправильний рядок з геометрією вікна "%s"

en: Jaka Mocnik (current maintainer)
uk: Jaka Mocnik (поточний розробник)

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Last
uk: Остання

en: Layout
uk: Розташування

en: Navigation
uk: Навігація

en: Next
uk: Наступна

en: No document loaded.
uk: Немає завантаженого документу.

en: No pages have been marked.
    Do you want to print the whole document?
uk: Немає позначених сторінок.
    Бажаєте надрукувати весь документ?

en: No pages have been marked.
    Do you want to save the whole document?
uk: Немає позначених сторінок.
    Ви хочете зберегти весь документ?

en: None
uk: немає

en: Number of empty windows
uk: Кількість порожніх вікон

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: O_verride document orientation
uk: Ігнорувати _орієнтацію документу

en: Open
uk: Відкрити

en: Open a file.
uk: Відкрити файл.

en: Open a new PostScript document
uk: Відкрити новий документ PostScript

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open in this window
uk: Відкрити в цьому вікні

en: Open the preferences dialog
uk: Відкрити діалог настройок

en: Other
uk: Інший

en: Out
uk: Зменшити

en: Outline _last visible part when scrolling
uk: При прокручуванні лишати контур _останньої видимої частини

en: Override _document size
uk: Ігнорувати розміри доку_мента

en: Override document orientation
uk: Ігнорувати орієнтацію документу

en: Override document size
uk: Ігнорувати розміри документа

en: Override document specified orientation
uk: Ігнорувати вказану в документі орієнтацію

en: Override document specified page size
uk: Ігнорувати вказаний в документі розміри сторінки

en: PDF to DSC conversion command
uk: Команда перетворення PDF у DSC

en: PDF to PS conversion command
uk: Команда перетворення PDF у PS

en: Page flip
uk: Перескок сторінки

en: Page names
uk: Назви сторінок

en: Panel on right-hand side
uk: Вставляти бічну панель праворуч

en: Percentage of the viewable area to move when scrolling.
uk: Відсоток видимої області, який переміщується при прокручуванні.

en: Percentage of the viewable area to scroll
uk: Відсоток видимої області для прокручування

en: Portrait
uk: Книжкова

en: PostScript interpreter command
uk: Параметри інтерпретатора PostScript

en: Post_Script Viewer Preferences
uk: Настройки переглядача _PostScript

en: Prev
uk: Назад

en: Print marked pages
uk: Друкувати позначені сторінки

en: Print the whole document
uk: Друкувати весь документ

en: Printing
uk: Друк

en: Printing command
uk: Команда друку

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload current document
uk: Перезавантажити поточний документ

en: Respect EOF comment
uk: Відповідний EOF-коментар

en: Save _geometry
uk: Зберігати _геометрію

en: Save marked pages to a file
uk: Зберегти позначені сторінки у файлі

en: Save window geometry
uk: Зберегти геометрію вікна

en: Seascape
uk: Перевернута горизонтально

en: Select a PostScript document
uk: Виберіть документ PostScript

en: Select a file to save pages as
uk: Виберіть файл для збереження сторінок

en: Show Side_bar
uk: Показати _бічну панель

en: Show _Menus
uk: Показати _меню

en: Show _Statusbar
uk: Показати панель _стану

en: Show _Toolbar
uk: Показати панель _пеналу

en: Show _both icons and text
uk: Показати піктограми _та текст

en: Show _menubar
uk: Показувати панель _меню

en: Show _toolbar
uk: Показувати панель _пеналу

en: Show menubar
uk: Показати панель меню

en: Show only _icons
uk: Показати лише _піктограми

en: Show only t_ext
uk: Показати лише те_кст

en: Show previous visible area when scrolling
uk: Під час прокручування лишати контур останньої видимої частини

en: Show side panel
uk: Показувати бічну панель

en: Show statusba_r
uk: Показувати панель _стану

en: Show statusbar
uk: Показувати панель стану

en: Show toolbar
uk: Показувати панель інструментів

en: Show/hide the menus
uk: Показати чи сховати меню

en: Show/hide the sidebar
uk: Показати чи сховати бічну панель

en: Show/hide the statusbar
uk: Показати чи сховати панель стану

en: Show/hide the toolbar
uk: Показати чи сховати пенал

en: Specify the number of empty windows to open.
uk: Вказати кількість порожніх відкритих вікон.

en: The GNOME PostScript document previewer
uk: Переглядач документів PostScript

en: The command line used to convert PDF files to PostScript.
uk: Команда для перетворення файлів PDF у PostScript.

en: The command line used to create PostScript DSC files from PDF files.
uk: Команда для створення файлів PostScript DSC з PDF файлів.

en: The command used to unpack files compressed with bzip2.
uk: Команда, що використовується для розпаковування файлів стиснутих bzip2.

en: The command used to unpack files compressed with gzip.
uk: Команда, що використовується для розпаковування файлів стиснутих gzip.

en: The default page size to use when no page size is specified by the document or when the user wishes to override the size specified in the document.
uk: Типовий розмір сторінки, який використовується, якщо у документі не вказано розмір сторінки, або користувач бажає перевизначати розмір сторінки, вказаний у документі.

en: The default zoom factor for the document. The value should belong to the interval [0.05, 30.0].
uk: Початковий масштаб документу. Значення повинно бути у межах інтервалу [0.05, 30.0].

en: The file is not a PostScript document.
uk: Файл не є правильним документом PostScript.

en: The height of the viewer's window.
uk: Висота вікна програми перегляду.

en: The orientation to use when the document defines no orientation or when the user wishes to override the document specified orientation.
uk: Орієнтація, яка використовується, якщо у документі не визначено орієнтацію, або користувач бажає перевизначати орієнтацію, вказану у документі.

en: The shell command used to print files.
uk: Команда, що використовуватиметься для друку файлів.

en: The width of the viewer's window.
uk: Ширина вікна програми перегляду.

en: Toggle fullscreen mode
uk: Перемикнути режим на весь екран

en: Toggle marked state of all pages
uk: Перемикнути позначення усіх сторінок

en: Toggle marked state of all pages: previously marked pages will be unmarked and unmarked ones will become marked.
uk: Перемикнути стан позначення усіх сторінок: сторінки, що раніше не були позначеними будуть позначеними, та навпаки.

en: Toggle marked state of even pages
uk: Перемикнути позначення парних сторінок

en: Toggle marked state of even pages: previously marked even pages will be unmarked and unmarked ones will become marked.
uk: Перемикнути позначення парних сторінок: парні сторінки, що раніше були позначеними, будуть не позначеними та навпаки.

en: Toggle marked state of odd pages
uk: Перемикнути позначення непарних сторінок

en: Toggle marked state of odd pages: previously marked odd pages will be unmarked and unmarked ones will become marked.
uk: Перемикнути позначення непарних сторінок: непарні сторінки, що раніше були позначеними, будуть не позначеними та навпаки.

en: Toolbar style
uk: Стиль панелі інструментів

en: Unable to execute print command:
    %s
uk: Не вдається виконати команду друку:
    %s

en: Unable to load file:
    %s
uk: Не вдається завантажити файл:
    %s

en: Unable to load ggv stock icon '%s'
uk: Не вдається завантажити стандартний значок ggv "%s"

en: Unbzip2 command
uk: Команда unbzip2

en: Ungzip command
uk: Команда unzip:

en: Units for the coordinate display.
uk: Координатні одиниці дисплею.

en: Upside Down
uk: Перевернута

en: Viewer window height
uk: Висота вікна перегляду

en: Viewer window width
uk: Ширина вікна перегляду

en: Watch document for changes
uk: Оновлювати вміст при змінах файлу документа

en: Whether GGV should automatically flip pages when you scroll to the edge.
uk: Чи потрібно, щоб GGV автоматично перескакував на наступну сторінку, коли ви прокрутили сторінку до кінця.

en: Whether the PostScript display widget should poll the viewed file for changes and reload it if it changes.
uk: Чи потрібно, щоб вікно відображення PostScript слідкувало з змінами у відображуваному файлі, та його вміст автоматично оновлювався.

en: Whether the PostScript display widget should use its default page size instead of the one specified in the document.
uk: Чи потрібно, щоб у вікні відображення PostScript використовувався типовий розмір сторінки, замість визначеного в документі розміру.

en: Whether the PostScript display widget will respect the End Of File comment. If true, the widget will only parse the document until EOF comment.
uk: Чи потрібно, щоб віджет відображення PostScript дотримувався коментарю закінчення сторінки (EOF). Якщо так, віджет буде аналізувати документ лише до EOF коментарю.

en: Whether the control should jump to next page when using keyboard to scroll.
uk: Чи потрібно переходити на наступну сторінку при використання клавіатури для прокручування.

en: Whether the document should be rendered in an antialiased mode.
uk: Чи потрібно, щоб документ відображався у режимі згладження шрифтів.

en: Whether the menubar should be visible by default.
uk: Чи показувати панель меню.

en: Whether the side panel should appear on the right of the display area.
uk: Чи показувати бічну панель праворуч від області відображення.

en: Whether the side panel should be visible by default.
uk: Чи показувати бічну панель.

en: Whether the statusbar should be visible by default.
uk: Чи показувати рядок стану.

en: Whether the toolbar buttons show icons, text, both or use the GNOME-wide default.
uk: Чи повинні кнопки панелі інструментів показувати значки та текст або використовувати системну настройку GNOME.

en: Whether the toolbar should be visible by default.
uk: Чи показувати панель інструментів.

en: Whether the user wants to see a rectangle outlining the previously visible area when scrolling.
uk: Чи показувати при прокручуванні прямокутну рамку, яка відмічатиме попередню видиму область.

en: Whether the viewer should save and restore the window geometry.
uk: Чи має програма перегляду зберігати і відновлювати геометрію вікна.

en: X geometry specification (see "X" man page).
uk: Геометрія вікна (дивіться сторінку довідки до системи "X" )

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Zoom the page to be as wide as the window
uk: Підігнати розмір сторінки до ширини вікна

en: Zoom the page to fit in the window
uk: Підігнати розмір сторінки до розміру вікна

en: _About
uk: _Про програму

en: _Auto-fit
uk: _Підганяти автоматично

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Coordinate units:
uk: _Координатні одиниці:

en: _Default Zoom
uk: _Типовий масштаб

en: _Default Zoom:
uk: _Типовий масштаб:

en: _Document Orientation
uk: _Орієнтація документу

en: _Document Size
uk: _Розмір документу

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Fallback page size:
uk: Нейтральний _розмір сторінки:

en: _File
uk: _Файл

en: _First page
uk: Пер_ша сторінка

en: _Fit Window
uk: _Під вікно

en: _Fullscreen mode
uk: _На весь екран

en: _Go
uk: Пере_йти

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Interpreter:
uk: _Інтерпретатор:

en: _Jump to beginning of page
uk: Пере_ходити до початку сторінки

en: _Landscape
uk: _Альбомна

en: _Last page
uk: _Остання сторінка

en: _Layout
uk: Роз_ташування

en: _Next page
uk: _Наступна сторінка

en: _No Auto-fit
uk: _Без автоматичного підгону

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Orientation
uk: _Орієнтація

en: _Portrait
uk: _Книжкова

en: _Previous page
uk: _Попередня сторінка

en: _Print command:
uk: Команда _друку:

en: _Print document
uk: _Друкувати документ

en: _Print marked pages
uk: Д_рукувати позначені сторінки

en: _Put side panel on the right-hand side
uk: Вст_авити бічну панель праворуч

en: _Reload
uk: _Перезавантажити

en: _Respect EOF comments
uk: _Належний EOF-коментар

en: _Save marked pages
uk: З_берегти позначені сторінки

en: _Seascape
uk: Пере_вернута горизонтально

en: _Show side panel
uk: По_казувати бічну панель

en: _Size
uk: _Розмір

en: _Upside down
uk: _Перевернута

en: _Use GNOME defaults
uk: _Використовувати початкові значення GNOME

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Watch file
uk: _Стежити за файлом

en: _Zoom
uk: Мас_штаб

en: cm
uk: см

en: inch
uk: дюйм

en: mm
uk: мм

en: point
uk: пункт
