gnome-libs 1.0.12 - en to uk translation catalogue (334 entries)

en:   - OK? (yes or no)
uk:  - Гаразд? (так чи ні)

en:  (press return)
uk:  (натисніть ENTER)

en:  (yes or no)
uk:  (так чи ні)

en: %a %b %d %T %Y
uk: %H:%M %a %d %b %Y

en: %s options
uk: Параметри %s

en: %s: illegal option -- %c
uk: %s: не дозволений параметр -- %c

en: %s: invalid option -- %c
uk: %s: невірний параметр -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
uk: %s: параметр "%c%s" не має аргументу

en: %s: option `%s' is ambiguous
uk: %s: параметр "%s" є неоднозначним

en: %s: option `%s' requires an argument
uk: %s: параметру "%s" необхідний аргумент

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
uk: %s: параметр "--%s" не має аргументу

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
uk: %s: параметр `-W %s' не має параметрів

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
uk: %s: параметр `-W %s' є не однозначним

en: %s: option requires an argument -- %c
uk: %s: параметру необхідний аргумент -- %c

en: %s: unrecognized option `%c%s'
uk: %s: нерозпізнаний параметр `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
uk: %s: нерозпізнаний параметр `--%s'

en: (Internal use only) GOAD file descriptor
uk: (Лише для внутрішнього використання) Дескриптор файлу GOAD

en: (Internal use only) GOAD server ID to activate
uk: (Лише для внутрішнього використання) GOAD ID сервера для активації

en: About
uk: Про

en: About this application
uk: Про цю програму

en: Above Dock
uk: Над доком

en: Accelerator
uk: Клавіатурне скорочення

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accept run-together words
uk: Приймати склеєнні слова

en: Accept the word for
    this session only
uk: Прийняти слово правильним
    лише для цієї сесії

en: Add
uk: Додати

en: Add/Set
uk: Додати/Встановити

en: Advanced
uk: Додаткові

en: Alternatives:
uk: Варіанти:

en: Application "%s" (process %d) has crashed
    due to a fatal error.
    (%s)
uk: Програма "%s" (процес %d) зазнала аварійного збою
    через фатальну помилку.
    (%s)

en: Apply
uk: Застосувати

en: Author:
uk: Автор:

en: Authors:
uk: Автори:

en: Authors:
uk: Автори:

en: Back
uk: Повернутись

en: Basic
uk: Загальні

en: Below
uk: Знизу

en: Browse...
uk: Перегляд...

en: Bulleted List
uk: Непронумерований список

en: CLASS
uk: КЛАС

en: C_lear
uk: _Очистити

en: C_ut
uk: Ви_різати

en: Calculator
uk: Калькулятор

en: Calculator...
uk: Калькулятор...

en: Calendar
uk: Календар

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
uk: hbox не знайдено, використовується звичайний вибір файлів

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Cancel Logout
uk: Відмінити вихід із системи

en: Check words longer than:
uk: Перевіряти слова довші ніж:

en: Choose an icon
uk: Вибрати піктограму

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear the selection
uk: Видалення виділеного

en: Close
uk: Закрити

en: Close the current file
uk: Закриття поточного файлу

en: Close the current window
uk: Закриття поточного вікна

en: Command:
uk: Команда:

en: Comment
uk: Коментарій

en: Comment:
uk: Коментарій:

en: Configure
uk: Змінити налаштування

en: Configure the application
uk: Налаштування програми

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy the selection
uk: Копіювання виділеного

en: Copyright (C) 1998
uk: Copyright © 1998

en: Could not get name service!
uk: Неможливо отримати назву сервісу!

en: Create New _Window
uk: Створити нове _Вікно

en: Create a new window
uk: Створення нового вікна

en: Creating '/GNOME' context %s %d
uk: Створення контексту '/GNOME' %s %d

en: Creating '/GNOME/Servers' context %s %d
uk: Створення контексту '/GNOME/Servers' %s %d

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cut
uk: Вирізати

en: Cut the selection
uk: Вирізання виділеного

en: DISPLAY
uk: ДИСПЛЕЙ

en: Date
uk: Дата

en: Debug
uk: Налагодження

en: Default Pixmap
uk: Початкова піктограма

en: Delete
uk: Видалити

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Disable connection to session manager
uk: Заборонити з'єднання з менеджером сесій

en: Disable sound server usage
uk: Заборонити використання сервера звуку

en: Discard accepted words on kill
uk: Викидати прийняті слова при знищені процесу

en: Display brief usage message
uk: Показати коротку довідку про використання

en: Dock
uk: Док

en: Documentation:
uk: Документація:

en: Don't use X shared memory extension
uk: Не використовувати розшірення колективної пам'яті X-сервера

en: Down
uk: Вниз

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: E_xit
uk: Ви_йти

en: Edit
uk: Редагування

en: Edit/
uk: Редагування/

en: Enable sound server usage
uk: Дозволити використання сервера звуку

en: Enable tooltips
uk: Дозволити підказки

en: End the current game
uk: Завершення поточної гри

en: Error
uk: Помилка

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: Помилка в параметрах %s: %s.
    Запустіть '%s --help' щоб побачити повний список доступних параметрів.

en: Exit the program
uk: Вихід з програми

en: FLAGS
uk: ФЛАГИ

en: Failed to obtain CORBA authentication cookie, exiting
uk: Неможливо отримати CORBA authentication cookie, завершення

en: Failed to open CORBA cookie file (%s) for writing: %s
uk: Неможливо відкрити файл CORBA cookie (%s) для записування: %s

en: Failed to open CORBA cookie file `%s': %s
uk: Неможливо відкрити файл CORBA cookie "%s": %s

en: Failed to read CORBA cookie file `%s': %s
uk: Неможливо зчитати файл CORBA cookie "%s": %s

en: Failed to write CORBA cookie file (%s): %s
uk: Неможливо записати у файл CORBA cookie (%s): %s

en: Failed to write CORBA cookie to `%s': %s
uk: Неможливо записати CORBA cookie у "%s": %s

en: Fi_les
uk: Файли

en: Fi_les/
uk: Файли/

en: File
uk: Файл

en: File/
uk: Файл/

en: Files
uk: Файли

en: Files/
uk: Файли/

en: Find _Again
uk: Шукати _знову

en: Finish
uk: Завершити

en: Fixed Position
uk: Фіксована позиція

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Info
uk: Опис шрифту

en: GNOME GUI options
uk: Параметри інтерфейсу GNOME

en: GNOME options
uk: Параметри GNOME

en: GOAD ID of the server to activate
uk: GOAD ID сервера для активациї

en: GTK options
uk: Параметри GTK

en: Game
uk: Гра

en: Gdk debugging flags to set
uk: флаги відладки Gdk, що необхідно встановити

en: Gdk debugging flags to unset
uk: флаги відладки Gdk, що необхідно зняти

en: Get a hint for your next move
uk: Підказка наступного ходу

en: Get config entry
uk: Взяти елемент настройки

en: Global
uk: Загальний

en: Gnome Object Activation Directory
uk: Каталог активації об'єктів GNOME (GOAD)

en: Gtk+ debugging flags to set
uk: флаги відладки Gtk+, які необхідно встановити

en: Gtk+ debugging flags to unset
uk: флаги відладки Gtk+, які необхідно зняти

en: HOST
uk: ХОСТ

en: HOSTNAME:PORT
uk: НАЗВАХОСТА:ПОРТ

en: Help
uk: Довідка

en: Hidden
uk: Сховано

en: Host:port on which the sound server to use is running
uk: Хост:порт де запущений сервер звуку

en: I couldn't find any installed services.  Either you don't have
    any services installed or I don't know the path to find them.
    In either case, please check your GNOME installation.
uk: Не знайдено жодної встановленої служби. Або ви не маєте жодної встановленої
    служби, або не заданий шлях для їх знаходження. В обох випадках, необхідно
    перевірити правильність інсталяції GNOME.

en: ID under which GOAD knows this server
uk: ID під яким цей сервер відомий GOAD

en: Icon:
uk: Піктограма:

en: If you choose a font it will appear here
uk: Якщо ви виберете шрифт, він буде показаний тут

en: Ignore on Arrange
uk: Іґнорувати при розкладанні

en: Ignore this word
    this time only
uk: Проіґнорувати
    лише зараз

en: Indent
uk: З відступом

en: Information
uk: Інформація

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert the word
    in your personal dictionary
uk: Поміщення слова
    у ваш особистий словник

en: Insert the word
    in your personal dictionary
    (if mixed-case preserve
    case-sensitivity)
uk: Поміщення слова
    у ваш особистий словник
    враховуючи регістр

en: Insert with case
uk: Вставити з регістром

en: Ispell command:
uk: Команда ispell:

en: Kill ispell process
uk: Знищити процес ispell

en: Language
uk: Мова

en: Layer:
uk: Рівень:

en: Load an additional Gtk module
uk: Завантажити додатковий Gtk модуль

en: Loading Icons...
uk: Завантаження піктограм...

en: MODULE
uk: МОДУЛЬ

en: Main dictionary:
uk: Основний словник:

en: Make X calls synchronous
uk: Зробити X-виклики синхронними

en: Make all warnings fatal
uk: Зробити всі попередження фатальними

en: Maximized Horizontal
uk: Максимізовано горизонтально

en: Maximized Vertical
uk: Максимізовано вертикально

en: Menu Accelerator Keys
uk: Клавіатурні скоречення в меню

en: Menu Item
uk: Пункт меню

en: Message
uk: Повідомлення

en: Minimized
uk: Мінімізовано

en: Modify the file's properties
uk: Зміна властивостей файлу

en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
uk: Чисельні системні помилки; неможливо показати діалог з помилками

en: NAME
uk: НАЗВА

en: Name
uk: Назва

en: Name/Comment translations:
uk: Переклад назви/коментаря:

en: Name:
uk: Назва:

en: New
uk: Новий

en: New...
uk: Новий...

en: New/
uk: Новий/

en: Next
uk: Далі

en: No
uk: Ні

en: No Icon
uk: Немає піктограми

en: No Image
uk: Немає малюнка

en: Normal
uk: Звичайний

en: Numbered List
uk: Пронумерований список

en: OK
uk: Гаразд

en: On Top
uk: Зверху

en: Open a file
uk: Відкриття файлу

en: Open...
uk: Відкрити...

en: PORT
uk: ПОРТ

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste the clipboard
uk: Вставлення вмісту буфера обміну

en: Pause the game
uk: Зупинка гри

en: Personal dictionary:
uk: Особистий словник:

en: Pick a Font
uk: Виберить шрифт

en: Pick a color
uk: Виберіть колір

en: Please visit the GNOME Application Crash page for more information
uk: Відвідайте сторінку GNOME Application Crash для детальнішої інформації

en: Preferences...
uk: Параметри...

en: Prev
uk: Назад

en: Preview
uk: Вигляд

en: Print S_etup...
uk: На_строїти друк...

en: Print the current file
uk: Друк поточного файлу

en: Print...
uk: Друкувати...

en: Program class as used by the window manager
uk: Клас програми яка використовується віконним менеджером

en: Program name as used by the window manager
uk: Назва програми яка використовується віконним менеджером

en: Progress
uk: Виконання

en: Properties...
uk: Властивості...

en: Question
uk: Питання

en: Quit
uk: Завершити

en: Redo
uk: Повторити

en: Redo the undone action
uk: Відновлення одного кроку

en: Redo the undone move
uk: Повторити відмений хід

en: Remove
uk: Видалити

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace a string
uk: Заміна уривку тексту

en: Replace the word
uk: Заміна слова

en: Repository ID of the server to activate
uk: Архівний ID сервера що активується

en: Repository ID under which GOAD knows this server
uk: Архівний ID під яким цей сервер відомий GOAD

en: Restart the game
uk: Перезапуск гри

en: Revert to a saved version of the file
uk: Повернення до записаної версії файлу

en: Run in Terminal
uk: Запустити в терміналі

en: STYLE
uk: СТИЛЬ

en: Save
uk: Зберегти

en: Save _As...
uk: Зберегти _як...

en: Save as...
uk: Зберегти як...

en: Save the current file
uk: Збереження поточного файлу

en: Save the current file with a different name
uk: Збереження поточного файлу під іншою назвою

en: Score
uk: Рахунок

en: Scores...
uk: Рахунки...

en: Search again for the same string
uk: Продовження пошуку уривку тексту

en: Search for a string
uk: Пошук уривку тексту

en: Select
uk: Вибрати

en: Select Color
uk: Вибрати колір

en: Select dictionary
uk: Вибрати словник

en: Select everything
uk: Виділення всього вмісту

en: Select file
uk: Вибрати файл

en: Session management options
uk: Параметри менеджера сесій

en: Set Layer
uk: Задати рівень

en: Set Skip
uk: Задати іґнорування

en: Set State
uk: Задати стан

en: Set Workspace
uk: Задати робоче міце

en: Set config entry
uk: Встановити елемент настройки

en: Settings
uk: Установки

en: Settings/
uk: Установки/

en: Setup Page...
uk: Настроїти сторінку...

en: Setup the page settings for your current printer
uk: Встановлення параметрів сторінки для вашого поточного принтера

en: Shaded
uk: Звернуто

en: Show font size
uk: Показати розмір шрифту

en: Show this help message
uk: Показати це довідкове повідомлення

en: Simple test app to check how the WIN_HINTS work.
    And to test the gnome_win_hints_* functions for errors. :)
uk: Проста тестова програма для перевірки роботи WIN_HINTS.
    І для пошуку помилок у функціях gnome_win_hints_*. :)

en: Skip
uk: Пропустити

en: Skip Focus
uk: Іґнорувати фокус

en: Skip Taskbar / WinList
uk: Іґнорувати панель задач / список вікон

en: Skip Toggles:
uk: Іґнорувати перемикачі:

en: Skip Window Menu
uk: Іґнорувати меню вікна

en: Sort by correctness
uk: Сортувати в порядку правильності

en: Specify prefix of saved configuration
uk: Вказати префікс збереженого налаштування

en: Specify session management ID
uk: Вказати ID сесії

en: Spell
uk: Правопис

en: Start a new game
uk: Початок нової гри

en: State Toggles:
uk: Перемикачі стану:

en: Sticky
uk: Всюди

en: Submit a bug report
uk: Підготувати звіт про помилку

en: Table Borders
uk: Поля таблиці

en: Table Fill
uk: Заповнення таблиці

en: The GNOME Session Manager (process %d) has crashed
    due to a fatal error (%s).
    When you close this dialog, all applications will close and your session will exit.
    Please save all your files before closing this dialog.
uk: Менеджер сесій GNOME (процес %d) зазнав аварійного збою
    через фатальну помилку (%s).
    Коли ви закриєте це вікно, всі програми будуть закриті та ваша сесія буде завершена.
    Будь-ласка збережіть всі ваші файли перед закриттям цього вікна.

en: The user chose No/Cancel with data:
uk: Користувач вибрав Ні/Відмінити із даними:

en: The user chose Yes/OK with data:
uk: Користувач вибрав Так/Гаразд із даними:

en: The word `%s'
    is not in the dictionary.
    Proceed anyway?
uk: Слово `%s'
    в словнику відсутнє.
    Продовжувати?

en: This is an hbox with pixmap and text
uk: Це горизонтальний блок із піктограмою та текстом

en: Top Ten
uk: Гаряча десятка

en: Try this before using:
uk: Спробувати перед використанням:

en: Type:
uk: Тип:

en: Un-Indent
uk: Без відступу

en: Undo
uk: Відмінити

en: Undo the last action
uk: Повернення на один крок

en: Undo the last move
uk: Відмінити останній хід

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: Up
uk: Вверх

en: Usage: gnome_segv appname signum
uk: Використання: gnome_segv appname signum

en: Use Font in button with size
uk: Використовувати шрифт в кнопці з розміром

en: User
uk: Користувач

en: Valid chars in words:
uk: Дозволені символи у словах:

en: View
uk: Вигляд

en: View the scores
uk: Перегляд рахунків

en: View/
uk: Вигляд/

en: WIN_HINTS Test
uk: Перевірка WIN_HINTS

en: Warning
uk: Попередження

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Weird number in reply callback
uk: Дивний номер у відповіді зворотнього виклику

en: Windows
uk: Вікна

en: Windows/
uk: Вікна/

en: Word:
uk: Слово:

en: Workspaces:
uk: Робоче місце:

en: X display to use
uk: X-дисплей

en: Yes
uk: Так

en: _About...
uk: _Про...

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Close This Window
uk: _Закрити це вікно

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Edit
uk: _Редагування

en: _Edit/
uk: _Редагування/

en: _End game
uk: _Завершити гру

en: _File
uk: _Файл

en: _File/
uk: _Файл/

en: _Find...
uk: _Шукати...

en: _Game
uk: _Гра

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Help with this
uk: _Довідка про це

en: _Hint
uk: _Порада

en: _New
uk: _Новий

en: _New game
uk: _Нова гра

en: _New/
uk: _Новий/

en: _Open...
uk: _Відкрити...

en: _Paste
uk: _Вставити

en: _Pause game
uk: _Зупинити гру

en: _Preferences...
uk: _Параметри...

en: _Print
uk: _Друкувати

en: _Properties...
uk: _Властивості...

en: _Redo
uk: _Відновити

en: _Redo move
uk: _Повторити хід

en: _Replace...
uk: _Замінити...

en: _Restart game
uk: _Перезапустити гру

en: _Revert
uk: _Повернути

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Scores...
uk: _Рахунки...

en: _Select All
uk: _Виділити все

en: _Settings
uk: _Установки

en: _Settings/
uk: _Установки/

en: _Undo
uk: _Повернути

en: _Undo move
uk: _Відмінити хід

en: _View
uk: Ви_гляд

en: _View/
uk: Ви_гляд/

en: _Windows
uk: _Вікна

en: _Windows/
uk: _Вікна/

en: get
uk: взяти

en: n
uk: н

en: no
uk: ні

en: set
uk: встановити

en: tan
uk: tg

en: winhints-test
uk: перевірка winhints

en: wmhints-test
uk: перевірка wmhints

en: y
uk: т

en: yes
uk: так
