gnome-media 2.0.3 - en to uk translation catalogue (444 entries)

en: %.0f kb/s
uk: %.0f кб/с

en: %.1f kHz
uk: %.1f кГц

en: %d - Unknown
uk: %d - Невідоме

en: %s
    This means that the CD player will not be able to run.
uk: %s
    Ще означає, що програвач CD буде неспроможний запуститись.

en: %s (Has not been saved)
uk: %s (Не збережено)

en: %s Information
uk: Інформація про %s

en: %s Lock
uk: %s Спільн.

en: %s Mute
uk: %s Вимкн.

en: %s Record
uk: %s Запис

en: %s Slider
uk: %s регулятор

en: %s Slider %d
uk: %s регулятор %d

en: %s does not appear to point to a valid CD device. This may be because:
    a) CD support is not present in your machine
    b) You do not have the correct permissions to access the CD drive
    c) %s is not the CD drive.
uk: Здається %s вказує на неправильний пристрій програвача компакт-дисків.
    Можливо це викликано наступними причинами:
    а) На вашому комп'ютері відсутня підтримка компакт-дисків
    б) Ви не маєте належних прав доступу до пристрою програвача компакт-дисків
    в) %s не є пристроєм програвача компакт-дисків

en: %s is not installed in the path.
uk: %s не встановлено за шляхом.

en: %s.%s - Sound Recorder
uk: %s.%s - Запис звуку

en: 1 (mono)
uk: 1 (моно)

en: 2 (stereo)
uk: 2 (стерео)

en: <b>Default Sink</b>
uk: <b>Типовий споживач</b>

en: <b>Default Source</b>
uk: <b>Типове джерело</b>

en: <no description>
uk: <немає опису>

en: <none>
uk: <немає>

en: <not described>
uk: <без опису>

en: <not named>
uk: <без назви>

en: <span weight="bold" size="x-large">Testing...</span>
uk: <span weight="bold" size="x-large">Перевірка...</span>

en: A CD player for GNOME
uk: Програвач для  GNOME

en: A Cappella
uk: Капела

en: A GNOME/GStreamer-based mixer application
uk: Регулятор гучності оснований на GNOME/GStreamer

en: A description for the audio profile
uk: Опис аудіо-профілю

en: A description of the profile, containing more information and describing when to use this profile.
uk: Опис профілю, містить додаткову інформацію та описує випадки використання профілю.

en: A filename extension to be used when storing files encoded with this profile.
uk: Розширення файлів, яке використовується коли файли що зберігаються, кодуються цим профілем.

en: A partial GStreamer pipeline to use for this profile.
uk: Частковий конвеєр GStreamer для використання у цьому профілі.

en: A short name for the audio profile
uk: Коротка назва аудіо-профілю

en: A short name for the audio profile, to be used in selections and uniquely identifying the profile.
uk: Коротка назва аудіо-профілю, яка буде використовуватись для вибору та унікальної ідентифікації профілю.

en: A sound recorder for GNOME
uk: Записувач звуку для GNOME

en: About
uk: Про програму

en: Acid
uk: Кислотна

en: Acid Jazz
uk: Ейсід-джаз

en: Acid Punk
uk: Ейсід-панк

en: Acoustic
uk: Акустика

en: Act as recording level meter.
uk: Діє як індикатор рівня запису.

en: Address of the server to contact for CD queries
uk: Адреса сервера, до якого надсилатимуться запити про CD

en: Adjust the volume level
uk: Настроїти гучність

en: Album Line
uk: Рядок альбому

en: Alternative
uk: Альтернативна

en: Ambient
uk: Амбіент

en: Anime
uk: Анімація

en: Art Rock
uk: Арт-рок

en: Artist Line
uk: Рядок виконавця

en: Artist and Title
uk: Виконавець та назва

en: Attempt to _eject CD when CD Player exits
uk: Намагатись від_крити лоток, під час виходу з програвача

en: Attempt to eject CD when CD Player exits
uk: Намагатись відкрити лоток, під час виходу з програвача

en: Audio
uk: Аудіо

en: Audio Information
uk: Аудіо інформація

en: Avantgarde
uk: Авангард

en: Ballad
uk: Балада

en: Bass
uk: Низькі

en: Beat
uk: Біт

en: Bebop
uk: Бібоп

en: Big Band
uk: Біґ-бенд

en: Bit rate:
uk: Кількість біт:

en: Black Metal
uk: Блек-метал

en: Blues
uk: Блюз

en: BritPop
uk: Бритпоп

en: CD Database
uk: База даних CD

en: CD Database Preferences
uk: Настройка бази даних програвача CD

en: CD Display
uk: Дисплей програвача компакт-дисків

en: CD Player
uk: Програвач компакт-дисків

en: CD Player Behaviour:
uk: Поведінка програвача компакт-дисків:

en: CD Player De_vice:
uk: Пр_истрій програвача компакт-дисків:

en: CD Player Preferences
uk: Настройка програвача компакт-дисків

en: CD device to use
uk: Який CD використовувати

en: CD player theme
uk: Тема програвача компакт-дисків

en: CDDB Track Editor
uk: Редактор доріжок CDDB

en: Cabaret
uk: Кабаре

en: Cannot connect to sound daemon.
    Please run 'esd' at a command prompt.
uk: Не вдається встановити з'єднання з сервером звуку.
    Будь ласка, запустить "esd" з командного рядка.

en: Cannot create CDDBTrackEditor factory.
    This may be caused by another copy of cddb-track-editor already running.
uk: Не вдається створити фабрику редактора доріжок.
    Можливо вже запущено іншу копію cddb-track-editor.

en: Cannot create player
uk: Не вдається створити програвача

en: Category
uk: Категорія

en: Celtic
uk: Кельтська

en: Chamber Music
uk: Камерна

en: Channel %d of %s Slider
uk: Канал %d регулятора %s

en: Chanson
uk: Шансон

en: Chorus
uk: Хор

en: Christian Rap
uk: Християнський реп

en: Christian Rock
uk: Християнський рок

en: Classical
uk: Класика

en: Classical Rock
uk: Класичний рок

en: Click Ok to finish.
uk: Натисніть "Гаразд" для завершення

en: Close
uk: Закрити

en: Close this window
uk: Закрити вікно

en: Club
uk: Клубна

en: Club-House
uk: Клуб-Хаус

en: Comedy
uk: Комедія

en: Configure defaults for GStreamer applications
uk: Настройка параметрів програм GStreamer

en: Connect to the esd server on this host.
uk: Встановити з'єднання з сервером esd на цьому комп'ютері.

en: Contemporary Christian
uk: Сучасна християнська

en: Contents
uk: Вміст

en: Could not load UI resource %s
uk: Не вдається завантажити ресурс графічного інтерфейсу %s

en: Country
uk: Кантрі

en: Create a new sample
uk: Створити новий фрагмент

en: Cult
uk: Культова

en: Custom
uk: Власне

en: Dance
uk: Танцювальна

en: Dance Hall
uk: Денс-хол

en: Data CD
uk: Компакт-диск з даними

en: Death Metal
uk: Дет-метал

en: Delete Profile
uk: Видалення профілю

en: Delete profile "%s"?
uk: Видалити профіль "%s"?

en: Delete these %d profiles?
uk: Видалити ці %d профілів?

en: Delete these two profiles?
uk: Видалити ці два профілі?

en: Device path
uk: Шлях до пристрою

en: Disc ID
uk: Ідентифікатор

en: Disc _Title:
uk: Назва д_иску:

en: Disc error
uk: Помилка диску

en: Disco
uk: Диско

en: Display help for Sound Recorder
uk: Показати довідку записувача звуку

en: Displays information about the currently playing album, artist and time elapsed
uk: Відображує інформацію про альбом, виконавця та час що минув

en: Dream
uk: Мрійлива

en: Drive Error
uk: Помилка пристрою

en: Drive open
uk: Привід відкритий

en: Drum & Bass
uk: Ударна та бас

en: Drum Solo
uk: Барабанне соло

en: Duet
uk: Дует

en: Dummy option
uk: Порожній параметр

en: ESD Server Host
uk: Комп'ютер сервера ESD

en: Easy Listening
uk: Легка музика

en: Edit Audio Profile
uk: Правка аудіо профілю

en: Edit GMAudio Profiles
uk: Правка профілів GMAudio

en: Editing Disc ID:
uk: Правка ID диску:

en: Editing Disc ID: %s
uk: Правка ID диску: %s

en: Editing profile "%s"
uk: Правка профілю "%s"

en: Eject
uk: Витягти

en: Eject CD
uk: Витягти

en: Eject the CD when CD player quits?
uk: Виймати диск під час виходу з програвача?

en: Electronic
uk: Електронна

en: Error setting device
uk: Помилка встановлення пристрою

en: Ethnic
uk: Народна

en: Euro-House
uk: Євро-хаус

en: Euro-Techno
uk: Євро-техно

en: Eurodance
uk: Євроденс

en: Expander Size
uk: Розмір розширювача

en: Failed to construct test pipeline for '%s'
uk: Не вдається створити перевірочний конвеєр для "%s"

en: Failure instantiating main window
uk: Не вдається ініціалізувати головне вікно

en: Fast forward
uk: Перейти вперед

en: Fast-Fusion
uk: Фаст-ф'южн

en: File Information
uk: Інформація про файл

en: File _Extension:
uk: _Розширення файла:

en: File _Information
uk: _Інформація про файл

en: File information
uk: Інформація про файл

en: File size:
uk: Розмір файла:

en: Filename:
uk: Файл:

en: Folder:
uk: Тека:

en: Folk
uk: Фолк

en: Folk/Rock
uk: Фолк-рок

en: Folklore
uk: Фольклор

en: FreeDB _round robin server
uk: Ци_клічний сервер FreeDB

en: Freestyle
uk: Вільний стиль

en: Funk
uk: Фанк

en: Fusion
uk: Ф'южн

en: GConf Error (FIXME): %s
uk: Помилка GConf (FIXME): %s

en: GStreamer Preferences
uk: Настройки GStreamer

en: Game
uk: Ігрова

en: Gangsta Rap
uk: Бандитський реп

en: Gospel
uk: Госпел

en: Gothic
uk: Готична

en: Gothic Rock
uk: Готичний рок

en: Grunge
uk: Ґранж

en: Hard Rock
uk: Хард-рок

en: Hardcore
uk: Хардкор

en: Heavy Metal
uk: Хеві-метал

en: Hide advanced disc options
uk: Приховати додаткові параметри диску

en: Hide advanced track options
uk: Приховати додаткові параметри доріжки

en: Hip-Hop
uk: Хіп-Хоп

en: Hos_tname:
uk: _Комп'ютер:

en: Host is %s
uk: Комп'ютером є %s

en: Hostna_me:
uk: _Комп'ютер:

en: House
uk: Хаус

en: Humour
uk: Гумор

en: Indie
uk: Інді

en: Industrial
uk: Індустріальна

en: Info Line
uk: Рядок інформації

en: Information to send to server
uk: Інформація для відсилання на сервер

en: Instrumental
uk: Інструментальна

en: Instrumental Pop
uk: Інструментальний поп

en: Instrumental Rock
uk: Інструментальний рок

en: Invalid CD device
uk: Неправильний пристій компакт-дисків

en: JPop
uk: Джей-поп

en: Jazz
uk: Джаз

en: Jazz+Funk
uk: Джаз+Фанк

en: Jungle
uk: Джанґл

en: Latin
uk: Латиноамериканська

en: Length
uk: Час звучання

en: Length:
uk: Тривалість:

en: Line for displaying information
uk: Рядок для відображення інформації

en: Line for displaying the name of the album
uk: Рядок для відображення назви альбому

en: Line for displaying the name of the artist
uk: Рядок для відображення імені виконавця

en: Line for displaying the time elapsed for the current track
uk: Рядок для відображення часу, що минув для поточної доріжки

en: List of audio recording profiles. The list contains strings naming subdirectories relative to /system/gstreamer/audio/profiles.
uk: Перелік профілів запису звуку. Перелік містить рядки з назвами підкаталогів відносно /system/gstreamer/audio/profiles.

en: List of profiles
uk: Список профілів

en: Location
uk: Розташування

en: Lock
uk: Спільн.

en: Login Information
uk: Реєстраційна інформація

en: Main toolbar
uk: Головний пенал

en: Meditative
uk: Медитативна

en: Merengue
uk: Меренга

en: Metal
uk: Метал

en: Modify your CD database preferences
uk: Зміна настройок бази даних CD

en: Monitor the recording input volume
uk: Індикатор рівня запису

en: Monitor the sound output volume
uk: Індикатор рівня виходу звуку

en: Multimedia Systems Selector
uk: Вибір мультимедійної системи

en: Multiple matches...
uk: Декілька відповідностей...

en: Musical
uk: Мюзикл

en: Mute
uk: Вимкн.

en: National Folk
uk: Національний фолк

en: Native American
uk: Народна американська

en: Negerpunk
uk: Негропанк

en: New
uk: Створити

en: New Age
uk: Нью Ейдж

en: New Profile
uk: Створення профілю

en: New Wave
uk: Нью Вейв

en: Next track
uk: Наступна доріжка

en: No CD device
uk: Немає пристрою компакт-дисків

en: No Cdrom
uk: Немає компакт-диска

en: No disc
uk: Немає диска

en: Noise
uk: Шум

en: Nu-Metal
uk: Ню-метал

en: Number of channels:
uk: Кількість каналів:

en: Oldies
uk: Стара музика

en: Only start if there isn't already a CD player application running
uk: Запускати лише у випадку, коли немає вже запущеного програвача компакт-дисків

en: Open
uk: Відкрити

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Open a vertical version of the meter.
uk: Відкрити вертикальну версію індикатора

en: Open preferences
uk: Відкрити вікно настройки

en: Open track editor
uk: Відкрити редактор доріжок

en: Opera
uk: Опера

en: Other
uk: Інше

en: Other _FreeDB server:
uk: Інший сервер _FreeDB:

en: Other _server:
uk: Інший _сервер:

en: P_revious track
uk: П_опередня доріжка

en: Pause
uk: Пауза

en: Paused
uk: Призупинено

en: Pipe_line:
uk: _Конвеєр:

en: Play
uk: Відтворити

en: Play / Pause
uk: Відтв. / Пауза

en: Play audio CDs
uk: Грати звукові компакт-диски

en: Play sound
uk: Відтворити звук

en: Play the CD on startup
uk: Програвати CD на початку

en: Play when the CD player starts?
uk: Починати відтворення під час запуску програвача?

en: Playing
uk: Відтворення

en: Playing %s - %s
uk: Відтворення %s - %s

en: Playing...
uk: Відтворення...

en: Polka
uk: Полька

en: Polsk Punk
uk: Польський панк

en: Pop
uk: Поп

en: Pop-Folk
uk: Поп-Фолк

en: Pop/Funk
uk: Поп/Фанк

en: Port
uk: Порт

en: Position
uk: Позиція

en: Power Ballad
uk: Потужна балада

en: Pranks
uk: Пранкс

en: Preferences
uk: Настройка

en: Previous
uk: Попередня

en: Previous track
uk: Попередня доріжка

en: Primus
uk: Примус

en: Profile Description:
uk: Опис профілю:

en: Profile _Description:
uk: _Опис профілю:

en: Profile _name:
uk: _Назва профілю:

en: Progressive Rock
uk: Прогресивний рок

en: Psychedelic
uk: Психоделічна

en: Psychedelic Rock
uk: Психоделічний рок

en: Punk
uk: Панк

en: Punk Rock
uk: Панк-рок

en: Quit
uk: Вийти

en: Quit the application
uk: Вийти з програми

en: R&B
uk: Ритм-блюз

en: Rap
uk: Реп

en: Rave
uk: Рейв

en: Ready
uk: Готовий

en: Rec.
uk: Запис

en: Recent _Files
uk: Не_давні файли

en: Record
uk: Запис

en: Record as
uk: Записати як

en: Record sound
uk: Запис звуку

en: Record sound clips
uk: Запис звукових фрагментів

en: Recording level
uk: Рівень запису

en: Recording level monitor
uk: Індикатор рівня запису

en: Recording...
uk: Запис...

en: Reggae
uk: Регі

en: Retro
uk: Ретро

en: Rewind
uk: Повернутись назад

en: Rhythmic Soul
uk: Ритмічний соул

en: Rock
uk: Рок

en: Rock & Roll
uk: Рок-н-рол

en: Run Mixer
uk: Запустити мікшер

en: Run _Mixer
uk: Запустити _мікшер

en: Run the audio mixer
uk: Запустити аудіо мікшер

en: Salsa
uk: Салса

en: Samba
uk: Самба

en: Sample rate:
uk: Частота фрагмента:

en: Satire
uk: Сатира

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save _As...
uk: Зберегти _як...

en: Save file as
uk: Зберегти файл як

en: Save the current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Save the current file with a different name
uk: Зберегти поточний файл з іншою назвою

en: Sen_d no information
uk: _Не надсилати інформації

en: Send _other information:
uk: Надсилати _іншу інформацію:

en: Send real _information
uk: Надсилати _справжню інформацію

en: Server
uk: Сервер

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Server type
uk: Тип сервера

en: Set device
uk: Вказати пристрій

en: Should the CD be ejected when the CD player quits?
uk: Чи виймати компакт-диск під час виходу з програвача?

en: Show advanced disc options
uk: Показати додаткові параметри диску

en: Show advanced track options
uk: Показати додаткові параметри доріжки

en: Show information about the current file
uk: Показати інформацію про поточний файл

en: Show information for Sound Recorder
uk: Показати інформацію про записувач звуку

en: Size of the expander arrow
uk: Розмір стрілки розширювача

en: Ska
uk: Ска

en: Slow Rock
uk: Повільний рок

en: Sonata
uk: Соната

en: Song length:
uk: Тривалість фрагменту:

en: Sorry, no mixer elements and/or devices found
uk: Не знайдено елементів та/чи пристроїв мікшерів

en: Soul
uk: Соул

en: Sound Clip
uk: Звуковий фрагмент

en: Sound Recorder
uk: Запис звуку

en: Soundtrack
uk: Звукова доріжка

en: Southern Rock
uk: Південний рок

en: Space
uk: Космічна

en: Specify the X position of the meter.
uk: Вказати Х-координату індикатора

en: Specify the Y position of the meter.
uk: Вказати Y-координату індикатора.

en: Speech
uk: Промова

en: Start _playing CD when CD Player starts
uk: Починати від_творення під час запуску програвача

en: Start playing CD when CD Player starts
uk: Починати відтворення під час запуску програвача

en: Stop
uk: Зупинити

en: Stop sound
uk: Зупинити звук

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Swing
uk: Свінг

en: Symphonic Rock
uk: Симфонічний рок

en: Symphony
uk: Симфонія

en: Synthpop
uk: Синпоп

en: Tango
uk: Танго

en: Te_st
uk: Пере_вірити

en: Techno
uk: Техно

en: Techno-Industrial
uk: Техно-індустріальна

en: Terror
uk: Терор

en: Testing Pipeline
uk: Перевірка конвеєра

en: The CD player is unable to run correctly.
    
    Press 'Details' for more details on reasons for the failure.
    
    Press 'Set device' to go to a dialog where you can set the device, or press 'Quit' to quit the CD player
uk: Програвач компакт-дисків нездатний запуститись належним чином.
    
    Для перегляду подробиць чи причин натисніть "Подробиці". 
    
    Щоб відрити діалог, де ви зможете вказати пристрій натисніть "Вказати пристрій", або натисніть "Вийти" щоб вийти.

en: The default file extension for this profile
uk: Типове розширення файлів для цього профілю

en: The file "%s" is missing. This indicates that the application is installed incorrectly, so the dialog can't be displayed.
uk: Файл "%s" не існує. Це означає, що програма встановлена неправильно, тому діалогове вікно не може бути відображене.

en: The hostname that will be sent with all queries
uk: Назва комп'ютера, яка відправлятиметься з кожним запитом до сервера

en: The partial GStreamer pipeline used
uk: Частковий конвеєр GStreamer, що використовується

en: The path to the CD drive that the CD player should use to play CDs
uk: Шлях до пристрою CD, який програвач компакт-дисків буде використовувати для програвання дисків

en: The port that the server is running the database on
uk: Порт сервера на якому запущено базу даних

en: The type of the server to contact for CD queries. Possible values are 0 (FreeDB round robin server), 1 (other freedb server) and 2 (other server).
uk: Тип сервера запитів про компакт-диски. Можливими значеннями є 0 (циклічний сервер FreeDB), 1 (інший сервер FreeDB) і 2 (інший сервер).

en: The username
uk: Назва користувача

en: The username that will be sent with all queries
uk: Назва користувача, яка відправлятиметься з кожним запитом до сервера

en: There is no CD device set. This means that the CD player
    will be unable to run. Click 'Set device' to go to a dialog
    where you can set the device, or click 'Quit' to quit the CD player.
uk: Не встановлено пристрою зчитування компакт-дисків. Це означає, що
    програвач CD не може запуститись. Натисніть "Вказати пристрій" щоб
    перейти до діалогу де ви зможете вказати пристрій, або натисніть
    "Вийти" щоб вийти з програми програвання компакт-дисків.

en: There was an error displaying help: 
    %s
uk: Помилка відображення довідки: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
uk: Помилка відображення довідки: %s

en: There was an error forgetting profile dir %s. (%s)
uk: Помилка видалення каталогу профілю %s. (%s)

en: There was an error getting the list of gm_audio profiles. (%s)
uk: Помилка отримання списку профілів gm_audio. (%s)

en: There was an error starting %s: %s
uk: Помилка при запуску %s: %s

en: There was an error subscribing to notification of terminal profile list changes. (%s)
uk: Помилка підпису на сповіщення про зімни списку профілів терміналів. (%s)

en: There were multiple matches found in the database.
    Below is a list of possible matches, please choose the best match
uk: У базі даних знайдено декілька відповідностей.
    Виберіть найкращий варіант з приведеного нижче списку.

en: This key specifies which user information will be sent to the server to contact for CD queries. Possible values are 0 (no information), 1 (real information) and 3 (other information).
uk: Цей ключ визначає, яку користувацьку інформацію необхідно відсилати на сервер про запити про компакт-диски. Можливими значеннями є 0 (ніякої інформації), 1 (справжню інформацію) та 3 (іншу інформацію).

en: Thrash Metal
uk: Треш-метал

en: Time Line
uk: Рядок часу

en: Title
uk: Назва

en: Top 40
uk: Кращі 40

en: Track List
uk: Список доріжок

en: Track editor
uk: Редактор доріжок

en: Trance
uk: Транс

en: Trip-Hop
uk: Трип-хоп

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown / Unknown
uk: Невідомий / Невідомий

en: Unknown Album
uk: Невідомий альбом

en: Unknown Artist
uk: Невідомий виконавець

en: Unknown artist
uk: Невідомий виконавець

en: Unknown disc
uk: Невідомий диск

en: Unknown size
uk: Розмір невідомий

en: Unknown track
uk: Невідома доріжка

en: Video
uk: Відео

en: Vocal
uk: Вокал

en: Volume Control
uk: Регулятор гучності

en: Volume Meter
uk: Індикатор гучності

en: Volume control
uk: Регулятор гучності

en: Volume monitor
uk: Індикатор гучності

en: What theme should the CD player use for it's appearance
uk: Які тему повинен використовувати програвач компакт-дисків

en: When the CD player is started, should it start playing the CD?
uk: Чи починати відтворення компакт-диска під час запуску програвача?

en: Whether or not this profile is to be used
uk: Використовувати, чи не використовувати цей профіль

en: Whether or not to use and display this profile.
uk: Відображати та використовувати, чи не відображати та не використовувати цей профіль.

en: X-Position
uk: Х-координата

en: Y-Position
uk: Y-координата

en: You already have a profile called "%s"
uk: Профіль з назвою "%s" вже існує

en: You do not seem to have permission to access %s.
uk: Здається ви не маєте належних прав для доступу %s.

en: You must select one or more profiles to delete.
uk: Необхідно відмітити для видалення один або декілька профілів.

en: Your hostname
uk: Назва вашого комп'ютера

en: _About
uk: _Про програму

en: _About CD player
uk: _Про програвач компакт-дисків

en: _Active ?
uk: _Активний ?

en: _Apply change
uk: Заст_осувати зміни

en: _Artist:
uk: _Виконавець:

en: _Available Themes:
uk: Доступні _теми:

en: _Close Window
uk: _Закрити вікно

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Control
uk: _Керування

en: _Create
uk: С_творити

en: _Details
uk: _Докладніше

en: _Disc comments:
uk: _Коментарі:

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Eject disc
uk: _Витягти диск

en: _Extra track data:
uk: Дані _додаткової доріжки

en: _File
uk: _Файл

en: _GStreamer Pipeline:
uk: _Конвеєр GStreamer

en: _Genre:
uk: _Стиль:

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Input:
uk: В_хід:

en: _Name:
uk: Наз_ва:

en: _New
uk: _Створити

en: _Next track
uk: _Наступна доріжка

en: _Open...
uk: _Відкрити...

en: _Output:
uk: В_ихід:

en: _Pipeline:
uk: _Конвеєр:

en: _Play
uk: _Відтворити

en: _Play / Pause
uk: _Гра / пауза

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Profile name:
uk: _Назва профілю:

en: _Profiles:
uk: _Профілі:

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Record
uk: За_писати

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Set device
uk: _Вказати пристрій

en: _Stop
uk: _Зупинити

en: _Test
uk: Пере_вірити

en: _Update Server List
uk: _Оновити список серверів

en: _Year:
uk: _Рік:

en: hour
uk: година

en: hours
uk: годин

en: identity
uk: тотожність

en: minute
uk: хвилина

en: minutes
uk: хвилин

en: second
uk: секунда

en: seconds
uk: секунд
