gnome-panel 2.0.11 - en to uk translation catalogue (536 entries)

en: 
    
    (If you choose not to reload it at this time you can always add it by right clicking on the panel and clicking on the "Add to Panel" submenu)
uk: 
    
    (Якщо ви вирішите не перезавантажувати його зараз, ви зможете це зробити клацнувши правою кнопкою на панелі та додавши його у пункті меню "Додати до панелі")

en: 
    
    Do you want to delete the applet from your configuration?
uk: 
    
    Бажаєте видалити аплет з вашої конфігурації?

en: %A %B %d
uk: %A %e %B

en: %A, %B %d %Y
uk: %A, %d %B %Y

en: %I:%M %p
uk: %H:%M %p

en: %I:%M:%S %p
uk: %H:%M:%S %p

en: %a %b %e
uk: %a %e %b

en: %l:%M %p
uk: %k:%M %p

en: %l:%M:%S %p
uk: %k:%M:%S %p

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. If anyone is found using it, he should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
uk: "%s" зовсім нічого не робить. Він лише займає місце на диску та збільшує час компіляції, а також, будучи завантаженим, він займає місце на панелі та в пам'яті. Якщо будь-хто знайшов застосування цьому аплету, то його необхідно відправити на психіатричне обстеження.

en: %s the Fish
uk: Рибка %s

en: %s the Fish Says:
uk: Рибка %s говорить:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
uk: Рибка %s, сучасний оракул

en: %s the Fish, the fortune teller
uk: Рибка %s для середовища GNOME

en: (with minor help from George)
uk: (з невеличкою допомогою Жоржа)

en: 12 hour
uk: 12 годин

en: 24 hour
uk: 24 години

en: 24-hour
uk: 24 години

en: <b>Animation</b>
uk: <b>Анімація</b>

en: <b>General</b>
uk: <b>Загальне</b>

en: <b>Options</b>
uk: <b>Параметри</b>

en: <b>Preview</b>
uk: <b>Перегляд</b>

en: <b>Restoring Minimized Windows</b>
uk: <b>Відновлення мінімізованих вікон</b>

en: <b>Switcher</b>
uk: <b>Перемикач</b>

en: <b>Window Grouping</b>
uk: <b>Групування вікон</b>

en: <b>Window List Content</b>
uk: <b>Вміст списку вікон</b>

en: <b>Window List Size</b>
uk: <b>Розмір списку вікон</b>

en: <b>Workspaces</b>
uk: <b>Робочі області</b>

en: <small>Opaque</small>
uk: <small>Непрозорий</small>

en: <small>Transparent</small>
uk: <small>Прозорий</small>

en: ???
uk: без назви

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
uk: Рибка без імені — нудна рибка. Додайте життя своїй рибці, давши їй ім'я.

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
uk: Перелік ідентифікаторів (IID) аплетів які панель ігноруватиме. Таким чином ви можете вимкнути завантаження деяких аплетів або їх показ у меню. Наприклад, щоб вимкнути аплет mini-commander додайте 'OAFIID:GNOME_MiniCommanderApplet' у цей список. Для вступу змін у силу необхідно перезавантажити аплет.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/general/$(profile)/toplevels/$(id).
uk: Список ідентифікаторів панелі, кожен з яких ідентифікує окрему панель верхнього рівня. Параметри для кожної панелі зберігаються в /apps/panel/general/$(profile)/toplevels/$(id).

en: A list of panel applet IDs. Each ID identifies an individual panel applet. The settings for each of these applets are stored in /apps/panel/general/$(profiles)/applets/$(id).
uk: Список ідентифікаторів аплетів панелі, кожен з яких ідентифікує окремий об'єкт панелі. Параметри для кожного з цих аплетів зберігаються в /apps/panel/general/$(profiles)/applets/$(id).

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/general/$(profiles)/objects/$(id).
uk: Список ідентифікаторів об'єктів панелі, кожен з яких ідентифікує окремий об'єкт панелі (наприклад, кнопку запуску, кнопку команди чи меню). Параметри для кожного з цих об'єктів зберігаються в /apps/panel/general/$(profiles)/objects/$(id).

en: A simple applet for testing the GNOME-2.0 panel
uk: Простий аплет для перевірки панелі GNOME 2.0

en: About GNOME
uk: Про _GNOME

en: About _GNOME
uk: Про _GNOME...

en: Accessories
uk: Стандартні

en: Action button type
uk: Тип дії кнопки

en: Actions
uk: Дії

en: Ad_just Date & Time...
uk: На_строїти дату й час...

en: Add new item to this menu
uk: Додати новий елемент до цього меню

en: Add this as drawer to panel
uk: Додати до панелі як шухляду

en: Add this as menu to panel
uk: Додати до панелі як меню

en: Add this launcher to panel
uk: Додати цю кнопку запуску до панелі

en: All Day
uk: Весь день

en: Amusements
uk: Розваги

en: An unknown error occurred while trying to open %s
uk: Невідома помилка під час відкривання %s

en: And many, many others...
uk: та багато-багато інших...

en: Animation _speed:
uk: _Швидкість анімації:

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Applet Bonobo IID
uk: IID аплету Bonobo

en: Applet IIDs to disable from loading
uk: Ідентифікатори (IID) аплетів, для вимкнення їх завантаження

en: Applet:
uk: Аплет:

en: Applications
uk: Програми

en: Appointments
uk: Зустрічі

en: Area where notification icons appear
uk: Зона, де з'являтиметься піктограма сповіщення

en: Arro_ws on hide buttons
uk: _Стрілки на кнопках приховування

en: Autoclose drawer
uk: Автоматично закривати шухляду

en: Automatically hide panel into corner
uk: Автоматично ховати панель у куток

en: Background
uk: Тло

en: Background _image:
uk: Зображення _тла:

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background color opacity
uk: Непрозорість кольору тла

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Background type
uk: Тип тла

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Bottom
uk: Внизу

en: Bottom Centered Panel
uk: Нижня центрована панель

en: Bottom Edge Panel
uk: Нижня бічна панель

en: Bottom Expanded Edge Panel
uk: Нижня розширена бічна панель

en: Bottom Floating Panel
uk: Нижня відірвана панель

en: Browse
uk: Переглянути

en: CDE Menu
uk: Меню СDE

en: Calendar
uk: Календар

en: Can't find an empty spot
uk: Не вдається знайти вільне місце

en: Cannot add to run box
uk: Не вдається додати до діалогу запуску

en: Cannot convert '%s' from UTF-8
uk: Не вдається перетворити '%s' з UTF-8

en: Cannot create launcher
uk: Не вдається створити кнопку запуску

en: Cannot display help document
uk: Не вдається відобразити довідковий документ

en: Cannot display location '%s'
uk: Не вдається відобразити "%s"

en: Cannot execute '%s'
uk: Не вдається виконати "%s"

en: Cannot launch command '%s'
uk: Не вдається запустити команду "%s"

en: Cannot launch entry
uk: Не вдається запустити пункт

en: Cannot launch icon
uk: Не вдається запустити піктограму

en: Cannot load entry
uk: Не вдається завантажити пункт

en: Cannot open recently used document
uk: Не вдається відкрити недавно використаний документ

en: Cannot remove menu item %s
uk: Не вдається видалити пункт меню %s

en: Cannot save changes to launcher
uk: Не вдається зберегти зміни у кнопці запуску

en: Cannot save launcher to disk
uk: Не вдається зберегти кнопку запуску на диску

en: Cannot save menu item to disk
uk: Не вдається зберегти пункт меню на диску

en: Cannot show %s
uk: Не вдається показати %s

en: Center panel on x-axis
uk: Центрувати панель горизонтально

en: Center panel on y-axis
uk: Центрувати панель вертикально

en: Choose a file to append to the command...
uk: Вибрати файл, щоб додати його до команди...

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
uk: Клацніть тут, щоб сховати всі вікна і показати стільницю.

en: Click here to restore hidden windows.
uk: Клацніть тут, щоб відновити приховані вікна.

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
uk: Клацніть на вікні програми, яке треба примусово завершити. Для скасування натисніть кнопку "Esc".

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
uk: Клацніть на цій кнопці, щоб вибрати файл, назву якого буде додано до командного рядка.

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
uk: Клацніть на цій кнопці, щоб запустити вибрану програму чи виконати команду, вказану в полі вводу.

en: Clock
uk: Годинник

en: Clock Applet Factory
uk: Фабрика аплетів годинника

en: Clock Preferences
uk: Властивості годинника

en: Clock _type:
uk: _Тип годинника:

en: Close _drawer when launcher is clicked
uk: Засовувати шу_хляду при натисканні кнопки запуску в ній

en: Co_lor:
uk: _Колір:

en: Co_mmand to run when clicked:
uk: _Команда, що запускатиметься на клацанні:

en: Command entry
uk: Поле вводу команди

en: Command icon
uk: Піктограма команди

en: Command to execute on click
uk: Команда, що виконуватиметься з клацанням на рибці

en: Complete panel lockdown
uk: Повне блокування панелі

en: Computer Clock
uk: Комп'ютерний годинник

en: Confirm panel removal
uk: Запитувати підтвердження на видалення панелі

en: Copy _Date
uk: Копіювати _дату

en: Copy _Time
uk: Копіювати _час

en: Could not get directory name from path: %s
uk: Не вдається отримати назву файлу з шляху: %s

en: Could not get file name from path: %s
uk: Не вдається отримати назву файлу з шляху: %s

en: Couldn't find a suitable application
uk: Не вдається знайти належну програму

en: Create Launcher
uk: Створити кнопку запуску

en: Create new file in the given directory
uk: Створити новий файл у вказаному каталозі

en: Custom _format:
uk: Власний _формат:

en: Custom format
uk: Власний формат

en: Custom format of the clock
uk: Власний формат годинника

en: D_on't Delete
uk: _Не видаляти

en: Debian Menu
uk: Меню Debian

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
uk: Визначає правила групування вікон програм у списку вікон. Можливими значеннями є "never", "auto" і "always".

en: Delete Panel
uk: Видалити панель

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Details: %s
uk: Подробиці: %s

en: Disable Force Quit
uk: Вимкнути примусове завершення

en: Disable Lock Screen
uk: Вимкнути замикання екрану

en: Disable Logging Out
uk: Вимкнути вихід з сеансу

en: Display "Run Application" dialog keybinding
uk: Комбінація клавіш для відображення діалогу запуску програм

en: Display a swimming fish or another animated creature
uk: Відображає рибку, що пливе, чи інше анімаційне створіння

en: Display all workspaces
uk: Показувати всі робочі області

en: Display workspace names
uk: Показувати назви робочих областей

en: Drawer
uk: Шухляда

en: Drawer and panel _animation
uk: _Анімація шухляд і панелей

en: E_xpand
uk: Роз_ширювати

en: Enable animations
uk: Увімкнути анімацію

en: Enable arrows on hide buttons
uk: Увімкнути стрілки на кнопках прибирання

en: Enable hide buttons
uk: Увімкнути кнопки прибирання

en: Enable keybindings
uk: Увімкнути комбінації клавіш

en: Enable program list in "Run Application" dialog
uk: Увімкнути список програм у діалозі запуску програм.

en: Enable tooltips
uk: Увімкнути підказки

en: Enter a command string here to run it.
uk: Введіть тут командний рядок.

en: Entire menu
uk: Все меню

en: Error getting value for '%s': %s
uk: Помилка отримання значення для "%s": %s

en: Error loading display_all_workspaces value for Workspace Switcher: %s
uk: Помилка при завантаженні значення display_all_workspaces аплету перемикання робочих областей: %s

en: Error loading display_workspace_names value for Workspace Switcher: %s
uk: Помилка при завантаженні значення display_workspace_names аплету перемикання робочих областей: %s

en: Error loading gconf directory '%s': %s
uk: Помилка завантаження каталогу gconf "%s": %s

en: Error loading glade file %s
uk: Помилка завантаження файла інтерфейсу glade %s

en: Error loading num_rows value for Workspace Switcher: %s
uk: Помилка завантаження значення кількості рядків у аплеті перемикання робочих областей: %s

en: Error reading GConf boolean value '%s': %s
uk: Помилка зчитування двійкового значення GConf "%s": %s

en: Error reading GConf integer value '%s': %s
uk: Помилка зчитування цілого значення GConf "%s": %s

en: Error reading GConf list value '%s': %s
uk: Помилка зчитування значення списку GConf "%s": %s

en: Error reading GConf string value '%s': %s
uk: Помилка зчитування рядкового значення GConf "%s": %s

en: Error watching gconf key '%s': %s
uk: Помилка спостереження за ключем "%s": %s

en: Exception from popup_menu '%s'
uk: Виняток із контекстного меню "%s"

en: Expand program list in "Run Application" dialog
uk: Розгортати список програм у діалозі запуску програм.

en: Expand to occupy entire screen width
uk: Розширювати до займання всієї ширини екрана

en: FIXME - is this resolved with the new menu stuff
uk: чи це вирішено з новими меню?

en: FIXME - need to define limits
uk: потрібно визначити межі

en: Factory for creating clock applets.
uk: Фабрика для створення аплетів годинника.

en: Factory for the window navigation related applets
uk: Фабрика для створення аплетів навігації між вікнами

en: Failed to get pixmap %s
uk: Помилка при отриманні растру %s

en: Failed to launch time configuration tool: %s
uk: Не вдається запустити засіб встановлення дати й часу: %s

en: Failed to load %s: %s
uk: Помилка при завантаженні %s: %s

en: Failed to load image %s
uk: Не вдається завантажити зображення %s

en: Failed to locate a program for configuring the date and time. Perhaps none is installed?
uk: Не вдається знайти програму встановлення дати і часу. Можливо вона не встановлена?

en: Fast
uk: Швидка

en: File %s already exists. Overwrite?
uk: Файл %s вже існує. Переписати?

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Find files, folders, and documents on your computer
uk: Шукати файли, теки і документи на вашому комп'ютері

en: Fish
uk: Рибка

en: Fish Preferences
uk: Настройки "рибки"

en: Fit image to panel
uk: Підігнати зображення під панель

en: Force Quit
uk: Примусове завершення

en: Force a misbehaving application to quit
uk: Примусово завершити програму, яка поводиться неправильно

en: Force this application to exit?
    (Any open documents will be lost.)
uk: Завершити цю програму примусово?
    (Всі зміни у відкритих документах буде втрачено.)

en: Frames in fish's animation
uk: Кадрів у анімації

en: From Whence That Stupid Fish Came
uk: Звідки приплила ця дурна рибка

en: GNOME Panel Shell
uk: Оболонка панелі

en: General
uk: Загальне

en: Get the current time and date
uk: Відображує поточну дату і час

en: Glade file for the screenshot program is missing.
    Please check your installation of gnome-panel
uk: Відсутній glade файл програми створення знімків екрану.
    Перевірте встановлення gnome-panel

en: Grab a window instead of the entire screen
uk: Знімати вікно замість всього екрана

en: Group windows when _space is limited
uk: Групувати вікна коли простір _обмежений

en: Hide Panel
uk: Сховати панель

en: Hide application windows and show the desktop
uk: Кнопка згортає програми и вікна програм, щоб показати стільницю

en: Highlight launchers on mouseover
uk: Підсвічувати кнопку запуску під вказівником

en: Hour format
uk: Формат відображення часу

en: I've detected a panel already running,
    and will now exit.
uk: Панель вже запущено.
    Нову панель не буде запущено.

en: Icon used for object's button
uk: Піктограма для кнопки об'єкта

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
uk: Чи запитувати підтвердження для знищення панелі.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
uk: Чи закривати шухляду, коли користувач натискає на кнопці запуску в ній.

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
uk: Чи підсвічувати кнопку запуску, коли вказівник миші знаходиться над нею.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
uk: Якщо встановлено, то на боках панелі буде розміщено кнопки ховання панелі. Цей параметр має сенс лише тоді, коли встановлено параметр enable_buttons.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
uk: Якщо встановлено, то на боках панелі буде розміщено кнопки показу/приховування. Вони використовуються для перенесення панелі за межі екрану таким чином, що залишається лише кнопка, яка дозволяє знову розгорнути панель.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
uk: Чи показувати дату в годиннику, разом з часом.

en: If true, display seconds in time.
uk: Чи показувати секунди в часі.

en: If true, display time in Universal Coordinated Time zone.
uk: Чи показувати універсальний (UCT) час.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
uk: Якщо встановлено, то ховання і показ панелі буде анімаційним, а не моментальним.

en: If true, panel-specific keybindings are enabled.
uk: Чи вмикати особливі для панелей комбінації клавіш.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
uk: Чи показувати дату в підказці, коли вказівник миші знаходиться над годинником.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
uk: Якщо встановлено, то список відомих програм у діалозі "Запустити програму" буде розгорнутим. Цей параметр має значення лише тоді, коли встановлено параметр enable_program_list.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
uk: Якщо встановлено, то в діалозі "Запустити програму" стає доступним список відомих програм. Чи буде він розгорнутим, чи ні — визначається параметром show_program_list.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
uk: Якщо встановлено, то зображення тла буде повернуте, якщо панель зорієнтовано вертикально.

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
uk: Якщо встановлено, то значення з custom_icon використовується, як визначена користувачем піктограма для кнопки. Якщо ж цей параметр не встановлено, то значення custom_icon ігнорується. Цей параметр має сенс лише тоді, коли тип об'єкта містить значення "menu-object" або "drawer-object".

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
uk: Чи анімація рибки має повертатись на вертикальних панелях.

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
uk: Якщо встановлено, то зображення буде масштабоване (із збереженням відношення сторін) до висоти панелі (якщо панель горизонтальна).

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
uk: Якщо встановлено, то зображення буде масштабоване до розмірів панелі. Відношення сторін зображення не зберігатиметься.

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
uk: Якщо встановлено, то значення параметра menu_path використовується , як шлях, з якого буде конструюватись меню. Якщо ж цей параметр не встановлено, то параметр menu_path ігнорується. Цей параметр має сенс лише тоді коли, тип об'єкта містить значення "menu-object".

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
uk: Якщо встановлено, то в разі, коли вказівник миші залишає зону панелі, панель автоматично ховається за межі екрана. Переміщення вказівника миші до цієї межі викличе показ схованої панелі.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
uk: Якщо встановлено, панель не буде дозволяти користувачу примусово завершувати програму, шляхом блокування доступу до кнопки примусового завершення.

en: If true, the panel will not allow a user to lock their screen, by removing access to the lock screen menu entries.
uk: Якщо встановлено, панель не буде дозволяти користувачу замикати екран, шляхом блокування доступу до кнопки замикання екрану.

en: If true, the panel will not allow a user to log out, by removing access to the log out menu entries.
uk: Якщо встановлено, панель не буде дозволяти користувачу завершувати сеанс, шляхом видалення пунктів меню завершення сеансу.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
uk: Якщо встановлено, панель не буде дозволяти вносити зміни у її настройки. Проте індивідуальні аплети можуть потребувати окремого блокування. Щоб зміни ввійшли у силу необхідно перезапустити панель.

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
uk: Якщо встановлено, то панель займатиме всю ширину екрана (чи висоту, якщо панель вертикальна). Такі панелі можуть знаходитись лише по краях екрана. Якщо ж цей параметр не встановлено, то панель займатиме стільки простору, скільки буде необхідно для розміщення включених в неї аплетів і кнопок.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
uk: Чи інтерпретувати позицію об'єкта відносно правого (або нижнього, для вертикальних панелей) краю панелі.

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
uk: Чи забороняти користувачу переносити аплет без його розблокування.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
uk: Якщо встановлено, то список вікон показуватиме вікна зі всіх робочих областей, а не лише з поточного.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
uk: Якщо встановлено, то перемикач робочих областей відображатиме всі області, а не лише поточну.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace.
uk: Якщо встановлено, то перемикач робочих областей відображатиме їх назви, а не вікна в ньому.

en: If true, the x key is ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x key specifies the location of the panel.
uk: Якщо встановлено, то X-координата ігнорується і панель розміщується в центрі екрану по осі X. Якщо панель змінює розмір, вона, все одно, лишається на тому ж місці, тобто розширюється у обидві сторони.  Якщо ж параметр не встановлено, то значення X-координати визначає положення панелі.

en: If true, the y key is ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y key specifies the location of the panel.
uk: Якщо встановлено, то Y-координата ігнорується і панель розміщується в центрі екрану по осі Y. Якщо панель змінює розмір, вона, все одно, лишається на тому ж місці, тобто розширюється у обидві сторони.  Якщо ж параметр не встановлено, то значення Y-координати визначає положення панелі.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
uk: Якщо встановлено, то відбуватиметься перенесення у поточну робочу область вікон, що демінімізуються. Інакше відбуватиметься перемикання на робочу область вікна.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
uk: Чи показувати підказки для об'єктів у панелях.

en: Image Background Details
uk: Подробиці зображення тла

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
uk: Використовуючи систему Xinerama, можна розміщати панель на індивідуальний монітор. Цей параметр визначає поточний монітор, на якому розміщено панель.

en: Incomplete '%s' background type received
uk: Отримано незавершений тип тла "%s"

en: Incomplete '%s' background type received: %s
uk: Отримано незавершений тип тла "%s": %s

en: Insufficient memory to save the screenshot.
    Please free up some resources and try again.
uk: Недостатньо пам'яті для збереження знімку.
    Будь ласка, звільніть місце та спробуйте ще.

en: Internet time
uk: в стилі Internet

en: Interpret position relative to bottom/right edge
uk: Інтерпретувати позицію відносно нижнього (правого) краю панелі.

en: Key %s is not set, can't load launcher
uk: Ключ %s не встановлено, неможливо завантажити кнопку запуску

en: Large
uk: Великий

en: Launcher Properties
uk: Властивості кнопки запуску

en: Launcher from menu
uk: Кнопка запуску з меню

en: Launcher location
uk: Положення кнопки запуску

en: Launcher...
uk: Кнопка запуску...

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left Centered Panel
uk: Ліва центрована панель

en: Left Edge Panel
uk: Ліва бічна панель

en: Left Expanded Edge Panel
uk: Ліва розширена бічна панель

en: Left Floating Panel
uk: Ліва відірвана панель

en: Lock
uk: Замкнути

en: Lock Screen
uk: Замкнути екран

en: Lock screen
uk: Замкнути екран

en: Lock the object to the panel
uk: Блокування положення об'єкта на панелі

en: Lock the screen so that you can temporarily leave your computer
uk: Замкнути екран, щоб ви змогли тимчасово відійти від комп'ютера

en: Lock the screen so you can temporarily leave your computer
uk: Замкнути екран, щоб ви змогли тимчасово відійти від комп'ютера

en: Log Out
uk: Завершити роботу

en: Log out of GNOME
uk: Вийти з GNOME

en: Log out of this session to log in as a different user or to shut down the computer
uk: Вийти з сеансу та зайти під іншим ім'ям або вимкнути комп'ютер

en: M_inimum size:
uk: М_інімальний розмір:

en: Ma_ximum size:
uk: Ма_ксимальний розмір:

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Maximum window list size
uk: Максимальний розмір списку вікон

en: Medium
uk: Середня

en: Menu
uk: Меню

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Menu content path
uk: Шлях до вмісту меню

en: Minimum window list size
uk: Мінімальний розмір списку вікон

en: Move windows to current workspace when unminimized
uk: Переносити мінімізовані вікна у поточну область

en: Name to identify panel
uk: Назва панелі

en: No 'Exec' or 'URL' field in entry
uk: В пункті немає поля "Exec" чи "URL"

en: No URI provided for panel launcher desktop file
uk: Не встановлено URI для файлу кнопки запуску панелі

en: No Windows Open
uk: Немає відкритих вікон

en: Not enough room to write file %s
uk: Недостатньо місця для запису %s

en: Notification Area
uk: Зона сповіщення

en: Notification Area Factory
uk: Фабрика зон сповіщення

en: Number of _workspaces:
uk: Кількість робочих _областей:

en: Object's position on the panel
uk: Положення об'єкта на панелі

en: Open URL: %s
uk: Відкрити URL посилання: %s

en: Orientation:
uk: Орієнтація:

en: Panel
uk: Панель

en: Panel '%s' is set to be displayed on screen %d which is not currently available. Not loading this panel.
uk: Панель "%s" налаштована для відображення на екрані %d, який зараз недоступний. Ця панель не завантажується.

en: Panel ID list
uk: Список ідентифікаторів панелей

en: Panel Notification Area
uk: Зона сповіщення панелі

en: Panel Preferences
uk: Властивості панелі

en: Panel Properties
uk: Властивості панелі

en: Panel applet ID list
uk: Список ідентифікаторів аплетів панелі

en: Panel attached to drawer
uk: Приєднана до шухляди панель

en: Panel autohide delay
uk: Затримка автоматичного ховання панелі

en: Panel autounhide delay
uk: Затримка автоматичного показу панелі

en: Panel object ID list
uk: Список ідентифікаторів об'єктів панелі

en: Panel object type
uk: Тип об'єкта панелі

en: Panel orientation
uk: Орієнтація панелі

en: Panel size
uk: Розмір панелі

en: Pause per frame
uk: Затримка на кадр

en: Pick a color
uk: Виберіть колір

en: Popup panel menu keybinding
uk: Комбінація клавіш виклику меню панелі

en: Prefs Dir:
uk: Вподобані каталоги:

en: Properties
uk: Властивості

en: Protect your computer from unauthorized use
uk: Захистити ваш комп'ютер від несанкціонованого використання

en: Put into run dialog
uk: Помістити в діалог запуску

en: Ranges that hint what sizes are acceptable for the applet
uk: Змінює розмір підказки, щоб вона була прийнятна для аплету

en: Recent Documents
uk: Останні документи

en: Remove this item
uk: Видалити цей елемент

en: Restart _Screensaver Daemon
uk: Перезапустити демон з_берігача екрана

en: Restore to current _workspace
uk: Відновлювати в по_точну робочу область

en: Restore to na_tive workspace
uk: Відновлювати в по_чаткову робочу область

en: Right
uk: Праворуч

en: Right Centered Panel
uk: Права центрована панель

en: Right Edge Panel
uk: Права бічна панель

en: Right Expanded Edge Panel
uk: Права розширена бічна панель

en: Right Floating Panel
uk: Права відірвана панель

en: Rotate image on vertical panels
uk: Розвертати зображення на вертикальних панелях

en: Rotate image when panel is _vertical
uk: Повертати зображення на _вертикальних панелях

en: Rotate on vertical panels
uk: Розвертати на вертикальних панелях

en: Rows in workspace switcher
uk: Рядків у перемикачі робочих областей

en: Run
uk: Виконати

en: Run Application
uk: Виконати програму

en: Run Application...
uk: Виконати програму...

en: Run a command
uk: Виконати команду

en: Run an Application by entering a command
uk: Виконання програми (шляхом вводу команди)

en: Run in _terminal
uk: Запустити в _терміналі

en: Run with _file...
uk: Запустити з _файлом...

en: S_tyle:
uk: _Стиль:

en: Save Screenshot
uk: Зберегти знімок

en: Save screenshot to _desktop
uk: Зберегти знімок на _стільці

en: Save screenshot to _file:
uk: З_берегти знімок у файлі:

en: Save screenshot to _web page (save in ~/public__html)
uk: Зберегти знімок у _web сторінку (зберегти у ~/public__html)

en: Screenshot
uk: Знімок

en: Screenshot-%d.png
uk: Екран-%d.png

en: Screenshot-%s-%d.png
uk: Екран-%s-%d.png

en: Screenshot-%s.png
uk: Екран-%s.png

en: Screenshot.png
uk: Екран.png

en: Search
uk: Пошук

en: Search for Files
uk: Пошук файлів

en: Search for Files...
uk: Пошук файлів...

en: Select an application to view its description.
uk: Вибрати програму перегляду опису.

en: Select preferences for all your panels
uk: Вибрати вподобання для всіх ваших панелей

en: Select this box to run the command in a terminal window.
uk: Виберіть для запуску команди у вікні терміналу.

en: Sh_ow windows from current workspace
uk: Показувати вікна з _поточної робочої області

en: Show Desktop
uk: Кнопка розчистки робочої стільниці

en: Show Desktop Button
uk: Кнопка розчистки робочої стільниці

en: Show _all workspaces in:
uk: Показувати _всі робочі області у:

en: Show _date
uk: Показувати _дату

en: Show _only the current workspace
uk: Показувати лише _поточну робочу область

en: Show _seconds
uk: Показувати _секунди

en: Show date in clock
uk: Показувати дату в годиннику

en: Show date in tooltip
uk: Показувати дату в підказці

en: Show hide _buttons
uk: Показувати _кнопки приховування

en: Show list of known _applications
uk: Показувати список відомих _програм

en: Show time with seconds
uk: Показувати секунди

en: Show windows from a_ll workspaces
uk: Показувати вікна з _усіх робочих областей

en: Show windows from all workspaces
uk: Показувати вікна з усіх робочих областей

en: Show workspace _names in switcher
uk: Показувати _назви робочих областей в перемикачі

en: Size
uk: Розмір

en: Size:
uk: Розмір:

en: Slow
uk: Повільна

en: Small
uk: Малий

en: Solid c_olor
uk: Суцільний _колір

en: Some of these properties are locked down
uk: Деякі з цих властивостей недоступні

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
uk: Вказує колір тла панелі у форматі #RGB.

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
uk: Вказує файл, що використовується для зображення тла. Якщо зображення містить альфа-канал, то його буде суміщено на прозорих ділянках із зображенням тла стільниці.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує затримку в мілісекундах, яка має пройти між моментом коли вказівник миші з'явиться в зоні панелі і автоматичним показуванням цієї панелі. Має сенс лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує затримку в мілісекундах, яка має пройти між моментом коли вказівник миші залишить панель і автоматичним хованням цієї панелі. Має сенс лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
uk: Вказує кількість точок, видимих коли панель автоматично ховається за межі екрану. Цей параметр має зміст лише тоді, коли встановлено параметр auto_hide.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
uk: Вказує ступінь непрозорості кольору тла. Якщо колір має якусь прозорість (значення менше 65535), то колір буде "суміщено" із зображенням тла стільниці.

en: Specify a gconf location in which the applet preferences should be stored
uk: Вказати розміщення GConf, де потрібно зберегти властивості аплету

en: Specify a profile name to load
uk: Вказати назву профілю для завантаження

en: Specify an applet IID to load
uk: Вказати IID аплету для завантаження

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
uk: Вказати початкову орієнтацію аплету (top, bottom, left чи right)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
uk: Вказати початковий розмір аплету (xx-small, medium, large тощо)

en: St_retch
uk: Розтя_гувати

en: Stretch image to panel
uk: Розтягнути зображення по панелі

en: SuSE Menu
uk: Меню SuSE

en: Switch between open windows
uk: Аплет перемикає фокус між вікнами відкритими вікнами

en: Switch between workspaces
uk: Аплет перемикає відображення між робочими областями

en: Take Screenshot...
uk: Зробити знімок...

en: Take a screenshot of your desktop
uk: Зробити знімок вашої стільниці

en: Take screenshot
uk: Зробити знімок екрана

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
uk: Робити знімок після вказаної затримки (у секундах)

en: Take window screenshot
uk: Зробити знімок вікна

en: Tasks
uk: Завдання

en: Test Bonobo Applet
uk: Тестовий аплет Bonobo

en: Test Bonobo Applet Factory
uk: Фабрика тестового аплету Bonobo

en: The "%s" applet appears to have died unexpectedly.
    
    Do you want to reload this applet?
uk: Схоже, що аплет "%s" несподівано припинив роботу.
    
    Перезавантажити цей аплет?

en: The Applet's containing Panel is locked down
uk: Панель яка містить аплет заблокована

en: The Applet's containing Panel's background color or pixmap
uk: Аплет містить колір чи зображення тла панелі

en: The Applet's containing Panel's orientation
uk: Аплет містить орієнтацію панелі

en: The Applet's containing Panel's size in pixels
uk: Аплет містить розмір панелі в точках

en: The Applet's flags
uk: Ознаки аплету

en: The Bonobo implementation ID of the applet - e.g. "OAFIID:GNOME_ClockApplet". This key is only relevant if the object_type key is "bonobo-applet".
uk: Ідентифікатор реалізації аплету Bonobo (Bonobo implementation ID) — наприклад, "OAFIID:GNOME_ClockApplet".  Цей параметр має сенс лише тоді, коли тип об'єкта містить "bonobo-applet".

en: The Clock displays the current time and date
uk: Годинник показує поточну дату і час

en: The GNOME Panel
uk: Панель GNOME

en: The Window List shows a list of all windows and lets you browse them.
uk: Список вікон показує всі вікна та дозволяє їх переглядати.

en: The Window Selector shows a list of all windows and lets you browse them.
uk: Вибір вікон показує всі вікна та дозволяє їх переглядати.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
uk: Перемикач робочих областей показує зменшену версію ваших робочих областей, що дає змогу керувати вікнами.

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
uk: Тип дії, що реалізує кнопка. Можливими значеннями є "lock", "logout", "run", "search" і "screenshot". Цей параметр має значення лише тоді, коли тип об'єкта містить "action-applet".

en: The default application for this type of file cannot handle remote files
uk: Стандартна для цього типу файлів програма не може працювати з віддаленими файлами

en: The fish's animation pixmap
uk: Анімаційне зображення рибки

en: The fish's name
uk: Ім'я рибки

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
uk: Висота панелі (чи ширина, якщо панель вертикально). Панель визначає мінімальний розмір в роботі, виходячи з розміру шрифту та інших індикаторів. Максимальний розмір обмежено чвертю висоти екрана (чи ширини, для вертикальних панелей).

en: The icon of the command to be run.
uk: Піктограма команди для виконання.

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
uk: Ідентифікатор панелі приєднаної до цієї шухляди. Цей параметр має зміст лише тоді, коли тип об'єкта містить "drawer-object".

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
uk: Ідентифікатор панелі верхнього рівня, що містить цей об'єкт.

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
uk: Місцезнаходження файла .desktop, що описує кнопку запуску. Цей параметр має сенс лише тоді, коли тип об'єкта (object_type) містить "launcher-object""".

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
uk: Місцезнаходження файла зображення, що використовується в якості піктограми кнопки. Цей параметр має сенс лише тоді, коли тип об'єкта (object_type) містить "drawer-object" або "menu-object" і встановлено параметр use_custom_icon.

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Горизонтальне положення панелі. Це значення має сенс лише в нерозширеному режимі. В розширеному режимі це значення ігнорується, і панель розміщується на межі екрану у відповідності з орієнтацією.

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
uk: Вертикальне положення панелі. Це значення має зміст лише в нерозширеному режимі. В розширеному це значення ігнорується, і панель розміщується на межі екрану у відповідності з орієнтацією.

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
uk: Орієнтація панелі. Можливими значеннями є "top" (вгорі), "bottom" (внизу), "left" (зліва), "right" (справа). У розширеному режимі значення визначає, біля якої сторони екрана розміщено панель. В нерозширеному — різниця між "top" і "bottom" те така важлива, обидва значення визначають, що це горизонтальна панель, але все ж визначає деякі аспекти поведінки об'єктів на панелі. Наприклад, із значенням "top" меню кнопки буде зорієнтовано вниз, а із "bottom" — вгору.

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
uk: Виявлено проблему при завантаженні "%s".

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
uk: Шлях, з якого буде сконструйовано вміст меню. Параметр має сенс лише тоді, коли встановлено параметр use_menu_path і параметр object_type має значення "menu-object".

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
uk: Положення об'єкта на панелі. Положення визначається кількістю точок від лівого (чи верхнього, для вертикальних панелей) краю панелі.

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
uk: Швидкість, з якому має відбуватись анімація. Можливими значеннями є "slow" (повільно), "medium" (помірно), і "fast" (швидко). Цей параметр має зміст лише тоді, коли встановлено параметр enable_animations.

en: The system administrator has disallowed
    modification of the panel configuration
uk: Системний адміністратор заборонив
    зміну параметрів панелі

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
uk: Текст, що використовуватиметься в якості підказки для даної шухляди або цього меню. Цей параметр має сенс лише тоді, коли object_type містить "drawer-object" або "menu-object".

en: The type of this panel object. Possible values are "drawer-object", "menu-object", "launcher-object", "bonobo-applet", "action-applet" and "menu-bar".
uk: Тип об'єкта панелі. Можливі значення: "drawer-object", "menu-object", "launcher-object", "bonobo-applet", "action-applet" і "menu-bar".

en: The use of this key was deprecated in GNOME 2.6 in favour of the 'format' key. The schema is retained for compatibility with older versions.
uk: Використання цього ключа небажане у GNOME 2.6, використовуйте ключ 'format'. Ця схема зберігається для сумісності з попередніми версіями.

en: The user's directory in which screenshots should be saved so as to appear on the web.
uk: Каталог користувача, в якому слід зберігати знімки екрана, щоб вони з'явились на веб-сторінці.

en: The water needs changing!
    (Look at today's date)
uk: Необхідно змінити воду!
    (Подивіться на сьогоднішню дату)

en: There was a problem registering the panel with the bonobo-activation server.
    The error code is: %d
    The panel will now exit.
uk: Виникла проблема з реєстрацією панелі на сервері активації Bonobo.
    Код помилки: %d
    Панель завершує роботу.

en: There was an error displaying help: 
    %s
uk: Помилка відображення довідки: 
    %s

en: There was an error displaying help: %s
uk: Помилка відображення довідки: %s

en: This button lets you hide all windows and show the desktop
uk: Ця кнопка дозволяє згортати всі вікна і показувати стільницю

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
uk: Призначена для читання людиною назва панелі. Назва має ідентифікувати панель. Основне призначення — служити заголовком вікна панелі, що корисно під час перемикання між панелями.

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
uk: Цей параметр визначає, скільки рядків (при горизонтальному розміщенні) чи стовпчиків (при вертикальному), показує перемикач робочих областей. Цей параметр має сенс лише коли встановлено параметр display_all_workspaces.

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
uk: Цей ключ визначає команду, що виконуватиметься з клацанням на рибці.

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
uk: Цей параметр визначає назву файла зображення, що його буде застосовано в анімації.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format.
uk: Цей ключ вказує формат, який аплет годинника використовує, якщо тип ключа формату встановлено у "custom". Для отримання бажаного формату можете використовувати специфікатори перетворення, що підтримуються функцією strftime().

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display internet time. The internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
uk: Цей ключ вказує формат часу, який використовується аплетом годинника. Можливі значення:  "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" та "custom" (власний). Якщо встановлено значення "internet", годинник відображатиме час у стилі Інтернет. Час у стилі Інтернет поділяє день на 1000 ".beats". У цій системі немає часових поясів, час однаковий в усьому світі. Якщо встановлено "unix", годинник відображає час у секундах з початку епохи, тобто 01.01.1970. Якщо встановлено "custom", годинник відображає час відповідно до формату вказаному у ключі custom_format.

en: This key specifies the maximum width that the window list requests. The maximum width setting is useful to limit the size of the window list in large panels, where the window list could fill the entire space available.
uk: Цей параметр визначає максимальну ширину, яку займатиме список вікон. Вказування максимальної ширини корисне для обмеження розміру списку у великих панелях, де він може зайняти весь доступний простір.

en: This key specifies the minimum width that the window list requests.
uk: Цей параметр визначає мінімальну ширину, яку займатиме список вікон.

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
uk: Цей параметр визначає кількість кадрів, що показуватимуться в анімації.

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
uk: Цей ключ визначає кількість секунд показу кожного кадру.

en: This key specifies the program to run in order to configure the time.
uk: Цей ключ визначає програму, що запускатиметься для настройки часу.

en: This launch icon does not specify a url to show.
uk: Ця кнопка не має визначеної адреси (URL) для відображення.

en: This program is responsible for launching other applications and embedding small applets within itself.
uk: Ця програма відповідальна за запуск інших програм та вбудовування маленьких аплетів у собі.

en: Time configuration tool
uk: Засіб настройки часу

en: Tool to switch between windows
uk: Інструмент перемикання між вікнами

en: Tooltip displayed for drawer or menu
uk: Підказка для шухляди чи меню

en: Top
uk: Вгорі

en: Top Centered Panel
uk: Верхня центрована панель

en: Top Edge Panel
uk: Верхня бічна панель

en: Top Expanded Edge Panel
uk: Верхня розширена бічна панель

en: Top Floating Panel
uk: Верхня відірвана панель

en: Toplevel panel containing object
uk: Панель верхнього рівня, що містить об'єкт

en: UNIX time
uk: в стилі UNIX

en: Un_lock
uk: Роз_блокувати

en: Unable to create png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
uk: Не вдається створити інформацію про png.
    Можливо у вашій системі пошкоджена версія libpng

en: Unable to create the file:
    "%s"
    Please check your permissions of the parent directory
uk: Не вдається створити файл:
    "%s"
    Перевірте права на батьківський каталог

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
uk: Не вдається виконати "%s"
    
    Подробиці: %s

en: Unable to get the name of the command to execute
uk: Не вдається отримати назву команди для виконання

en: Unable to initialize png structure.
    You probably have a bad version of libpng on your system
uk: Не вдається ініціалізувати png структуру.
    Можливо у вашій системі пошкоджена версія libpng

en: Unable to load panel stock icon '%s'
uk: Не вдається завантажити внутрішню піктограму панелі "%s"

en: Unable to locate the command to execute
uk: Не вдається знайти команду для виконання

en: Unable to obtain AppletShell interface from control
uk: Не вдається отримати інтерфейс AppletShell з елемента керування

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
uk: Не вдається відкрити файл %s для кнопки запуску панелі%s%s

en: Unable to set png info.
    You probably have a bad version of libpng on your system
uk: Не вдається встановити інформацію png.
    Можливо у вашій системі пошкоджена версія libpng

en: Unable to take a screenshot of the current desktop.
uk: Не вдається зробити знімок поточної стільниці.

en: Unknown Window
uk: Невідоме вікно

en: Unknown background type received
uk: Отримано невідомий тип тла

en: Use UNIX time
uk: Показувати час у стилі UNIX

en: Use UTC
uk: Використовувати UTC

en: Use _UTC
uk: Використовувати _UTC

en: Use custom icon for object's button
uk: Використовувати вказану користувачем піктограму до кнопки об'єкта

en: Use custom path for menu contents
uk: Використовувати вказаний користувачем шлях до вмісту меню

en: Use internet time
uk: Показувати час у стилі Інтернет

en: Utility
uk: Утиліти

en: Visible pixels when hidden
uk: Кількість видимих точок у схованої панелі

en: Wanda Factory
uk: Фабрика Ванди

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
uk: Увага: Схоже, що команда буде робити щось дійсно корисне.
    Зваживши на те, що це непотрібний аплет, ви можливо не захочете
    робити цього. Ми наполегливо рекомендуємо уникати використання
    "%s" для будь-чого що може зробити цей аплет "практичним" чи корисним.

en: Web directory
uk: Веб-каталог

en: When a panel is deleted, the panel and its
     settings are lost. Delete this panel?
uk: З видаленням панелі буде втрачено усі настройки
    цієї панелі. Видалити цю панель?

en: When to group windows
uk: Умови групування вікон

en: Which type of background should be used for this panel. Possible values are "gtk" - the default GTK+ widget background will be used, "color" - the color key will be used as background color or "image" - the image specified by the image key will be used as background.
uk: Який тип тла використовувати для панелі. Можливими значеннями є "gtk" (системне тло віджетів GTK+), "color" (тло певного кольору) і "image" (в якості тла використовується зображення).

en: Will run command: '%s'
uk: Буде запущено: "%s"

en: Window List
uk: Список вікон

en: Window List Preferences
uk: Властивості списку вікон

en: Window Navigation Applet Factory
uk: Фабрика аплетів перемикання між вікнами

en: Window Selector
uk: Вибір вікон

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
uk: В багато-екранному режимі, ви можете розміщувати панель на індивідуальний екран. Даний параметр визначає поточний екран, на якому розміщено панель.

en: Workspace Names
uk: Назви робочих областей

en: Workspace Switcher
uk: Перемикач робочих областей

en: Workspace Switcher Preferences
uk: Властивості перемикача робочих областей

en: Workspace na_mes:
uk: Назви робочих областей:

en: X Large
uk: Дуже великий

en: X Small
uk: Дуже малий

en: X co-ordinate of panel
uk: Горизонтальна координата панелі

en: X screen where the panel is displayed
uk: Екран системи X Window, на якому розміщено панель.

en: XX Large
uk: Дуже-дуже великий

en: XX Small
uk: Дуже-дуже малий

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
uk: Монітор в системі Xinerama, на якому розміщено панель.

en: Y co-ordinate of panel
uk: Вертикальна координата панелі

en: You can not create a new launcher at this location since the location is not writable.
uk: Ви не можете створити тут кнопку запуску тому, що сюди записувати неможливо

en: You cannot remove your last panel.
uk: Не можна видаляти останню панель.

en: You do not have fortune installed or you have not specified a program to run.
    
    Please refer to fish properties dialog.
uk: У вас не встановлено програму fortune чи у вас не вказано програму для запуску.
    
    Будь ласка, зверніться до діалогу властивостей рибки.

en: You have to specify a name.
uk: Необхідно вказати назву.

en: You have to specify a valid URL or command.
uk: Необхідно вказати правильний URL чи команду.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
uk: Або ваш віконний менеджер не підтримує кнопку розчистки стільниці, або він не запущений.

en: _About Panels
uk: _Про панель...

en: _About...
uk: _Про програму...

en: _Activate Screensaver
uk: _Активувати зберігач екрану

en: _Add to Panel
uk: Додати д_о панелі

en: _Always group windows
uk: Завжди _групувати вікна

en: _Autohide
uk: _Автоматичне приховування

en: _Delete This Panel
uk: В_идалити цю панель

en: _Delete This Panel...
uk: В_идалити цю панель...

en: _File:
uk: _Файл:

en: _Force quit
uk: Примусово за_вершити

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Icon:
uk: _Значок:

en: _Kill Screensaver Daemon
uk: З_нищити демон зберігача екрана

en: _Lock
uk: За_блокувати

en: _Lock Screen
uk: _Замкнути екран

en: _Move
uk: Пере_нести

en: _Name of fish:
uk: _Ім'я рибки:

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Never group windows
uk: _Ніколи не групувати вікна

en: _New Panel
uk: _Створити панель

en: _None (use system theme)
uk: _Немає (системна тема)

en: _Orientation:
uk: _Орієнтація:

en: _Pause per frame:
uk: Затримка _на кадр:

en: _Preferences...
uk: Н_астройка...

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: _Remove From Panel
uk: В_идалити з панелі

en: _Rotate on vertical panels
uk: _Розвертати на вертикальних панелях

en: _Run
uk: _Виконати

en: _Scale
uk: _Масштабувати

en: _Size:
uk: _Розмір:

en: _Tile
uk: _Фоновий малюнок

en: _Total frames in animation:
uk: К_адрів у анімації:

en: columns
uk: стовпчик(ів)

en: file not found
uk: файл не знайдено

en: frames
uk: кадрів

en: none
uk: немає

en: pixels
uk: точок

en: query returned exception %s
uk: запит викликав виняткову ситуацію %s

en: rows
uk: рядок(ів)

en: seconds
uk: секунд
