gnome-utils 2.4.1 - en to uk translation catalogue (361 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
uk: 
    ... Надто багато помилок ...

en: %B %e
uk: %e %B

en: %d File Found | %d Files Found
uk[0]: Знайдено %d файл
uk[1]: Знайдено %d файли
uk[2]: Знайдено %d файлів

en: %d file found | %d files found
uk[0]: Знайдено %d файл
uk[1]: Знайдено %d файли
uk[2]: Знайдено %d файлів

en: %ld byte | %ld bytes
uk[0]: %ld байт
uk[1]: %ld байти
uk[2]: %ld байтів

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
uk: %d-%-m-%Y, %-H:%M

en: %s could not be opened.
uk: %s не може бути відкритим.

en: %s is not a regular file.
uk: %s не є звичайним файлом.

en: %s is not user readable. Either run the program as root or ask the sysadmin to change the permissions on the file.
uk: %s не може бути прочитаний. Або запустіть програму як root, або попросіть системного адміністратора змінити права доступу до файла.

en: %s not a log file.
uk: %s не є журналом.

en: (stopped)
uk: (зупинено)

en: /dev/floppy/0 or /dev/fd0
uk: /dev/floppy/0 або /dev/fd0

en: 0 for the quick format, 1 for a standard one (adds a low-level format) and finally 2 for a thorough format (adds a bad blocks scan).
uk: 0 - швидке форматування, 1 - стандартне (додається низького рівня форматування) та нарешті 2 - повне форматування (додається перевірка дефектних блоків).

en: <No log loaded>
uk: <Журналу не завантажено>

en: <empty>
uk: <пусто>

en: <small><i><b>Note</b>: The mbadblocks utility isn't installed on this system.  It must be installed in order to perform a thorough DOS (fat) formatting.</i></small>
uk: <small><i><b>Увага</b>: У вашій системі не встановлено програму mbadblocks. Її необхідно встановити, для повного DOS (fat) форматування.</i></small>

en: <span weight="bold">Filesystem Settings</span>
uk: <span weight="bold">Параметри файлової системи</span>

en: <span weight="bold">Formatting Mode</span>
uk: <span weight="bold">Режим форматування</span>

en: <span weight="bold">Physical Settings</span>
uk: <span weight="bold">Фізичні параметри</span>

en: A client for the MIT dictionary server.
uk: Клієнт до словникового сервера MIT.

en: A serious error occured. Please check that your server and port are correct. For reference the default server is dict.org and the port 2628
uk: Сталася серйозна помилка. Перевірте що ви правильно вказали сервер та порт.Типові значення: сервер - dict.org, порт - 2628

en: A system log viewer for GNOME.
uk: Перегляд системних журналів для GNOME.

en: ADVANCED USERS ONLY - Default backend for FAT formatting
uk: ЛИШЕ ДЛЯ ДОСВІДЧЕНИХ КОРИСТУВАЧІВ - Типова програма форматування FAT

en: A_vailable options:
uk: _Можливі параметри:

en: Abnormal child process termination.
uk: Аварійне завершення породженого процесу.

en: Abnormal mbadblocks child process termination.
uk: Аварійне завершення породженого процесу mbadblocks.

en: Ac_tions...
uk: _Дії...

en: Accessories
uk: Допоміжні

en: Action Database
uk: База даних подій

en: Action that will be executed if all previous regexps. are matched. This is executed by a system command: system (action).
uk: Дія, яка виконуватиметься, у разі відповідності всіх попередні регулярних виразів. Дія виконується використовуючи команду system, тобто: system (дія).

en: Actions
uk: Дії

en: Add an action
uk: Додати дію

en: Add logs to monitor
uk: Додати журнал до списку контрольованих

en: Alert Buttons
uk: Кнопки застереження

en: Alert Type
uk: Тип застереження

en: April
uk: Квітень

en: Are you sure you want to open %d document? | Are you sure you want to open %d documents?
uk[0]: Бажаєте відкрити %d документ?
uk[1]: Бажаєте відкрити %d документа?
uk[2]: Бажаєте відкрити %d документів?

en: Are you sure you want to open %d folder? | Are you sure you want to open %d folders?
uk[0]: Бажаєте відкрити %d теку?
uk[1]: Бажаєте відкрити %d теки?
uk[2]: Бажаєте відкрити %d тек?

en: August
uk: Серпень

en: Automatically start a search
uk: Автоматично починати пошук

en: Bad data in cyl %d.  Continuing...
uk: Пошкоджені дані в циліндрі %d.  Продовження...

en: Browse
uk: Переглянути

en: Calendar
uk: Календар

en: Can't write to actions database!
uk: Не вдається записати в базу дій!

en: Cannot connect to server
uk: Не вдається з'єднатися з словниковим сервером

en: Cannot initialize bonobo.
uk: Не вдається ініціалізувати Bonobo.

en: Cannot open action data base <%s>! Open failed.
uk: Не вдається відкрити базу даних подій <%s>!

en: Cannot open description data base <%s>! Open failed.
uk: Не вдається відкрити базу даних описів <%s>! Свій при відкриванні.

en: Cannot open regexp data base <%s>! Open failed.
uk: Не вдається відкрити базу даних регулярних виразів <%s>! Збій при відкриванні.

en: Cesar Miquel (miquel@df.uba.ar)
uk: Чезар Міґель (miquel@df.uba.ar)

en: Check Spelling
uk: Перевірка орфографії

en: Check _Spelling
uk: Перевірка _орфографії

en: Check word spelling
uk: Перевірка орфографії

en: Checking for bad blocks...
uk: Перевірка на дефектні блоки...

en: Checking for bad blocks... (this might take a while)
uk: Перевірка наявності дефектних блоків... (може зайняти певний час)

en: Checking for bad blocks... Done
uk: Перевірка на дефектні блоки... Завершено

en: Click to Remove the '%s' Rule
uk: Клацніть, щоб видалити "%s" правило

en: Click to Start the search
uk: Клацніть щоб почати пошук

en: Click to Stop the search
uk: Клацніть щоб зупинити пошук

en: Click to do the spell check
uk: Клацніть, щоб виконати перевірку орфографії

en: Clos_e All
uk: За_крити все

en: Close all Log files
uk: Закрити всі журнали

en: Collapse all the rows
uk: Згорнути всі рядки

en: Contains the _text
uk: Містить _текст

en: Could not delete "%s".
uk: Не вдається видалити "%s".

en: Could not determine current floppy geometry.
uk: Не вдається визначити поточну геометрію дискети.

en: Could not display help for the floppy formatter.
    %s
uk: Не вдається відобразити довідку.
    %s

en: Could not move "%s" to the trash.
uk: Не вдається перемістити документ "%s" у смітник.

en: Could not move "%s" to trash.
uk: Не вдається перемістити документ "%s" у смітник.

en: Could not open document "%s".
uk: Не вдається відкрити документ "%s".

en: Could not open folder "%s".
uk: Не вдається відкрити теку "%s"

en: Could not open help document.
uk: Не вдається відкрити вміст довідки.

en: Could not save "%s" document to "%s".
uk: Не вдається зберегти документ "%s" у "%s".

en: Could not save document.
uk: Не вдається зберегти документ.

en: Currently _monitored logs:
uk: Журнали, що вже _контролюються:

en: DEVICE
uk: ПРИСТРІЙ

en: D_efault strategy:
uk: Типова с_тратегія:

en: Database
uk: База даних

en: Database Name
uk: Назва бази даних

en: Date
uk: Дата

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: Date modified more than (da_ys)
uk: Да_та останньої зміни більша за (діб)

en: Date:
uk: Дані:

en: De_fault Server
uk: Типовий с_ервер

en: December
uk: Грудень

en: Def_ault Port
uk: Типовий п_орт

en: Default Strategy
uk: Типова стратегія:

en: Default filesystem type
uk: Типова файлова система

en: Default formatting mode
uk: Типовий режим форматування

en: Deleting "%s" failed: %s.
uk: Помилка видалення "%s": %s.

en: Description of this entry.
uk: Опис цього запису.

en: Description:
uk: Опис:

en: Dictionary
uk: Словник

en: Dictionary Lookup
uk: Пошук в словнику

en: Dictionary Preferences
uk: Настройка словника

en: Dictionary server
uk: Словниковий сервер

en: Do you want to delete "%s" permanently?
uk: Бажаєте остаточно видалити "%s"?

en: Double Density 3.5" (720KB)
uk: Подвійна щільність 3.5" (720 Кб)

en: Double Density 5.25" (360KB)
uk: Подвійна щільність 5.25" (360 Кб)

en: Edit Action
uk: Правка дії

en: Edit an action
uk: Правка дії

en: Enter a Word or select one from the list below
uk: Введіть слово або виберіть його зі списку

en: Enter a value for search rule
uk: Введіть значення для правила пошуку

en: Enter a word to know the spelling
uk: Введіть слово, правопис якого треба знайти

en: Enter the Port Number
uk: Введіть номер порту

en: Enter the Server Name
uk: Введіть назву сервера

en: Enter the file name you want to search
uk: Введіть назву файла, що ви хочете знайти

en: Enter the folder name where you want to start the search
uk: Введіть назву теки, з якої ви хочете розпочати пошук

en: Entry Detail
uk: Подробиці про елемент

en: Entry changed called for a non entry option!
uk: Викликано зміну запису для параметру, що не є записом!

en: Error closing device %s
uk: Помилка закривання пристрою %s

en: Error during completion of formatting
uk: Помилка під час завершення форматування

en: Error formatting track #%d
uk: Помилка форматування доріжки #%d

en: Error invoking query: %s
uk: Помилка виконання запиту: %s

en: Error parsing actions data base
uk: Помилка аналізу бази дій

en: Error parsing the search command.
uk: Помилка граматичного аналізу команди пошуку.

en: Error running the search command.
uk: Помилка запуску команди пошуку.

en: Error while checking the bad blocks.
uk: Помилка при перевірці на дефектні блоки.

en: Error while creating a unique filename for the bad blocks list file.
uk: Помилка при створенні унікальної назви файла з переліком дефектних блоків.

en: Error while executing specified action
uk: Помилка при виконанні вказаної дії

en: Error while filling the bad blocks list file.
uk: Помилка при заповненні файла з переліком дефектних блоків.

en: Error while searching for files.
uk: Помилка при пошуку файлів.

en: Error while spawning the (%s) command: %s.
uk: Помилка при виконанні (%s) команди: %s

en: Error while spawning the mbadblocks command: %s.
uk: Помилка виконання команди mbadblocks: %s.

en: Error: [%s]
uk: Помилка: [%s]

en: Expands or collapses a list of search options.
uk: Розгортає чи згортає перелік параметрів пошуку.

en: Failed to open device %s for badblock checking
uk: Не вдається відкрити пристрій %s для перевірки на дефектні блоки

en: February
uk: Лютий

en: File already opened
uk: Файл вже відкрито

en: File is empty
uk: Файл порожній

en: File system _type:
uk: _Тип файлової системи:

en: Find
uk: Знайти

en: Floppy Formatter
uk: Форматування дискет

en: Floppy _density:
uk: _Щільність дискети:

en: Floppy de_vice:
uk: _Пристрій дискети:

en: Floppy formatted successfully.
uk: Дискету успішно відформатовано.

en: Floppy formatting cancelled.
uk: Форматування дискети відмінено.

en: Folder
uk: Тека

en: Follow symbolic links
uk: Переходити за символьними посиланнями

en: Format Floppy Disks
uk: Форматування дискет

en: Format Progress
uk: Прогрес форматування

en: Formatting the disk...
uk: Форматування диску...

en: Formatting the disk... Done
uk: Форматування дискети... Завершено

en: GConf error:
      %s
uk: Помилка GConf:
      %s

en: Generic error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s
uk: Загальна помилка доступу до пристрою дисковода %s.
    
    Код помилки: %s

en: Generic error accessing floppy device %s.
    
    Error code %s:%d
uk: Загальна помилка доступу до пристрою дисковода %s.
    
    Код помилки %s:%d

en: High Density 3.5" (1.44MB)
uk: Висока щільність 3.5" (1.44 Мб)

en: High Density 5.25" (1.2MB)
uk: Висока щільність 5.25" (1.2 Мб)

en: Host Name
uk: Назва комп'ютера

en: I don't know what this is, but it's very wrong.
uk: Не відомо, що відбувається, але це дуже погано.

en: If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
uk: Якщо ви заміните існуючий файл, його вміст буде втрачено.

en: Image/label border
uk: Рамка зображення/позначки

en: Include other filesystems
uk: Охоплювати інші файлові системи

en: Insufficient permissions to open floppy device %s.
uk: Недостатньо прав доступу для відкривання пристрою дисковода %s.

en: Internal Error: Unable to seek to the correct location.
uk: Внутрішня помилка: Не вдається перейти у потрібне місце.

en: Internal Error: Weird value (%ld) in do_test
uk: Внутрішня помилка: дивне значення (%ld) у функції do_test

en: Invalid option passed to sortby command line argument.
uk: У аргументі sortby передано неправильний параметр.

en: January
uk: Січень

en: July
uk: Липень

en: June
uk: Червень

en: Last Date:
uk: Остання зміна:

en: Last Modified:
uk: Востаннє змінено:

en: Linux Native (ext2)
uk: Рідна Linux (ext2)

en: Log Information
uk: Інформація про журнал

en: Log Line Details
uk: Подробиці про рядок

en: Log file to open up on startup
uk: Файл журналу, що відкриватиметься на початку

en: Look Up for a Word
uk: Знайти слово

en: Look in Folder Entry
uk: Шукати у вказаній теці

en: Looking up word...
uk: Пошук слова...

en: Lookup done
uk: Пошук завершено

en: Lookup word in dictionary
uk: Знайти слово в словнику

en: Lookup words in an online dictionary
uk: Пошук слів в словнику

en: Making filesystem on disk...
uk: Створення файлової системи на диску...

en: Making filesystem on disk... Done
uk: Створення файлової системи на диску... Завершено

en: March
uk: Березень

en: May
uk: Травень

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Mo_ve to Trash
uk: Пере_містити у смітник

en: Modified:
uk: Змінено:

en: Monitor Logs
uk: Контролювати журнали

en: Monitor Options
uk: Параметри контролю

en: Monitoring Logs...
uk: Контроль журналів...

en: Moving "%s" failed: %s.
uk: Помилка переміщення "%s": %s.

en: Na_me does not contain
uk: На_зва не містить

en: Name
uk: Назва

en: Name Contains Entry
uk: Назва містить елемент

en: Name matches regular e_xpression
uk: Назва відповідає регулярному виразу

en: Neither the mke2fs nor the mkdosfs/mformat applications are installed. You can't format a floppy without one of them.
uk: Не встановлено ані mke2fs, ані mkdosfs/mformat програм. Ви не можете форматувати дискети без хоча б однієї з них.

en: No Files Found
uk: Файлів не знайдено

en: No files found
uk: Файлів не знайдено

en: No log files to open
uk: Немає журналів для відкривання

en: No matches found
uk: Не знайдено відповідників

en: Not enough memory!
uk: Недостатньо пам'яті!

en: November
uk: Листопад

en: Number of Lines:
uk: Кількість рядків:

en: O_pen Folder
uk: Відкрити _теку

en: October
uk: Жовтень

en: Open new logfile
uk: Відкривання нового журналу

en: Owned by _group
uk: Належить _групі

en: Owned by _user
uk: Належить _користувачу

en: Owner is unrecognized
uk: Власник невідомий

en: Port
uk: Порт

en: Port Entry
uk: Поле порту

en: Port used to connect to server
uk: Порт для з'єднання з словниковим сервером

en: Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
uk: Проблема із зчитуванням циліндра %d, очікувалось %d, прочитано %d

en: Process
uk: Процес

en: Process:
uk: Процес:

en: Properties
uk: Властивості

en: Read Error:
    Problem reading cylinder %d, expected %d, read %d
uk: Помилка зчитування:
    Проблема із зчитуванням циліндра %d, очікувалось %d, прочитано %d

en: ReadLogStats: out of memory
uk: ReadLogStats: вихід за межі пам'яті

en: Regular expression that will match process part of message.
uk: Регулярний вираз, з яким буде порівнюватись частина повідомлення, що визначає процес.

en: Regular expression that will match the log name.
uk: Регулярний вираз, з яким буде порівнюватись назва журналу.

en: Regular expression that will match the message.
uk: Регулярний вираз, з яким буде порівнюватись повідомлення.

en: Remove an action
uk: Видати дію

en: Remove logs from monitor
uk: Видалити журнал зі списку контрольованих

en: Reset port to default
uk: Повернути типове значення порту

en: Reset server to default
uk: Повернути типове значення сервера

en: S_earch results:
uk: _Результати пошуку:

en: S_ize at least (kilobytes)
uk: _Розмір принаймні (кілобайт)

en: S_witch Log
uk: Пере_микнути журнал

en: Save Search Results As...
uk: Зберегти результати пошуку як...

en: Search Rule Value Entry
uk: Поле значення правила пошуку

en: Search Rules Menu
uk: Меню правил пошуку

en: Search Strategy
uk: Стратегія пошуку

en: Search _results:
uk: _Результати пошуку:

en: Search all databases
uk: Шукати в усіх базах даних

en: Search for Files
uk: Пошук файлів

en: Search s_trategy:
uk: Стратегія _пошуку:

en: Search your disk for files
uk: Шукати файли на дисках

en: Searching...
uk: Триває пошук...

en: Select a search rule from the menu
uk: Створити новий вигляд документу

en: Select the '%s' constraint
uk: Вибирає '%s' обмеження

en: September
uk: Вересень

en: Server
uk: Сервер

en: Server Entry
uk: Поле сервера

en: Set sort order to descending, the default is ascending
uk: Встановлює порядок сортування на низхідний, типовий порядок - висхідний

en: Set the text of 'Look in folder'
uk: Визначає текст поля "Перевіряти теки"

en: Set the text of 'Name contains'
uk: Визначає текст поля "Назва містить"

en: Show Calendar Log
uk: Показати календар журналу

en: Show Entry Detail
uk: Показати подробиці про елемент

en: Show Log Properties
uk: Показати інформацію про журнал

en: Show hidden and backup files
uk: Показувати приховані файли та резервні копії файлів

en: Show more _options
uk: Показати додаткові _параметри

en: Show more options
uk: Показати додаткові параметри

en: Si_ze at most (kilobytes)
uk: Р_озмір не більше (кілобайт)

en: Size
uk: Розмір

en: Size:
uk: Розмір:

en: Smart _lookup
uk: _Розумний пошук

en: Sort files by one of the following: name, folder, size, type, or date
uk: Сортувати файли по: name, folder, size, type, чи date

en: Specifies the log file to open up at startup. The default is either /var/adm/messages or /var/log/messages, depending on your operating system.
uk: Визначає файл журналу що відкриватиметься на початку. Типово або /var/adm/messages, або /var/log/messages залежно від дистрибутива.

en: Specify whether to use smart lookup. This key is dependant on whether the dictionary server supports this option. The default is TRUE
uk: Визначає чи використовувати розумний пошук. Цей ключ залежить від того, чи підтримує сервер цю можливість. Типове значення TRUE

en: Spell check done
uk: Перевірку орфографії завершено

en: Spell-checking...
uk: Перевірка орфографії...

en: Start Date:
uk: Початкова дата:

en: String not found
uk: Рядок не знайдено

en: Switch between already opened logs
uk: Перемикнутись між вже відкритими журналами

en: System Log
uk: Системний журнал

en: System Log Viewer
uk: Переглядач системних журналів

en: TOUCHED!!
uk: ЗМІНЕНО!!

en: TRUE to set mkdosfs as the preferred FAT formatting backend or FALSE to set mtools as the preferred FAT formatting backend.
uk: TRUE якщо для форматування FAT використовуватиметься програма mkdosfs або FALSE якщо mtools.

en: Tag that identifies the log file.
uk: Ярлик, який ідентифікує файл журналу.

en: The bad blocks checking utility (mbadblocks) reported the following errors:
    %s.
uk: Програма перевірки дефектних блоків (mbadblocks) повідомляє про такі помилки:
    %s.

en: The buttons shown in the alert dialog
uk: Кнопки, що показуються у діалоговому вікні застереження

en: The database to use in the dictionary server.
uk: База даних, що використовується сервером.

en: The device %s is disconnected.
    Please attach device to continue.
uk: Пристрій %s від'єднаний.
    Щоб продовжити, підключіть пристрій.

en: The device to format
uk: Пристрій для форматування

en: The dictionary server to connect to. The default server is dict.org. See http://www.dict.org for details on other servers
uk: До якого словникового сервера під'єднатись. Типово це сервер на dict.org. Докладніше про інші сервери дивіться на http://www.dict.org.

en: The document "%s" already exists.  Would you like to replace it?
uk: Документ "%s" вже існує. Бажаєте його замінити?

en: The document does not exist.
uk: Документ не існує.

en: The document name you selected is a folder.
uk: Вибраний вами документ є текою.

en: The filesystem creation utility (%s) reported the following errors:
    
    %s (%d)
uk: Програма створення файлових систем (%s) повідомляє про такі помилки:
    
    %s (%d)

en: The floppy has been formatted, but <b>%d bad block</b> (out of %d) has been found and marked. | The floppy has been formatted, but <b>%d bad blocks</b> (out of %d) have been found and marked.
uk[0]: Дискету було відформатовано, але було знайдено та відмічено <b>%d дефектний блок</b> ( з %d).
uk[1]: Дискету було відформатовано, але було знайдено та відмічено <b>%d дефектних блоки</b> ( з %d).
uk[2]: Дискету було відформатовано, але було знайдено та відмічено <b>%d дефектних блоків</b> ( з %d).

en: The name of the individual database to use in the dictionary server. ! specifies that gnome-dictionary should search all databases in a given server
uk: Назва окремої бази даних на словниковому сервері. ! вказує, що словник Gnome повинен шукати в усіх базах даних сервера

en: The nautilus file manager is not running.
uk: Менеджер файлів Наутілус не запущений.

en: The port number to connect to. The default port is 2628.
uk: До якого порту під'єднатись. Типовий порт 2628.

en: The search strategy to use
uk: Яка стратегія пошуку буде використовуватись

en: The search strategy to use. This is dependant on the search strategy that the dictionary server supports. The default strategy is 'lev' - Match words within Levenshtein distance one
uk: Яку стратегію пошуку використовувати. Це залежить від підтримуваної сервером стратегії пошуку. Типовою стратегією є 'lev' - відповідними є слова з відстанню Лівінштейна, що дорівнює одиниці.

en: The type of alert
uk: Тип застереження

en: The volume name can't contain any blank space.
uk: Назва тому не може містити пропуски.

en: There is no installed viewer capable of displaying the document.
uk: Немає програми відображення здатної відобразити документ.

en: There was an error displaying help: 
    %s
uk: Помилка відображення довідки: 
    %s

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
uk[0]: Буде відкрито %d окреме вікно.
uk[1]: Буде відкрито %d окремих вікна.
uk[2]: Буде відкрито %d окремих вікон.

en: Thorou_gh (adds a bad blocks check to the standard mode)
uk: П_овний (як і стандартний але з перевіркою дефектних блоків)

en: Too many logs to monitor. Remove one and try again
uk: Надто багато контрольованих журналів. Видаліть один та спробуйте знову.

en: Too many open logs. Close one and try again
uk: Надто багато відкритих журналів. Закрийте один та спробуйте знову.

en: Trash is unavailable.  Could not move "%s" to the trash.
uk: Смітник відсутній. Не вдається перемістить "%s" у смітник.

en: Type
uk: Тип

en: Unable to access the floppy disk.
    
    Please confirm that it is in the drive
    with the drive door shut.
uk: Не вдається отримати доступ до дискети.
    
    Переконайтесь, що дискета в дисководі.

en: Unable to create filesystem correctly.
uk: Не вдається коректно створити файлову систему.

en: Unable to open any device, formatting cannot continue.
uk: Не вдається відкрити жоден пристрій, продовжити форматування неможливо.

en: Unable to open logfile!
uk: Не вдається відкрити журнал!

en: Unable to open the device %s, formatting cannot continue.
uk: Не вдається відкрити пристрій %s, продовжити форматування неможливо.

en: Unable to perform requested operation. 
    Either the server you are using is not available 
    or you are not connected to the Internet.
uk: Не вдається виконати дію. Або тому що сервер котрий
    ви використовуєте вимкнено, або тому що ви не під'єднані в
    Інтернет.

en: Unable to write to device %s
uk: Помилка запису у пристрій %s

en: Unable to write to the floppy.
    
    Please confirm that it is not write-protected.
uk: Помилка запису на дискету.
    
    Переконайтесь, що дискета не захищена від запису.

en: Unknown mke2fs starting signature, cancelling.
uk: Невідома початкова сигнатура mke2fs, відмінено.

en: Use smart lookup
uk: Використовувати розумний пошук

en: Verifying the format...
uk: Перевірка формату...

en: Verifying the format... Done
uk: Перевірка формату... Завершено

en: View the system log file
uk: Перегляд системних журналів

en: Volume _name:
uk: _Назва тому:

en: While searching the following errors were reported.
uk: При виконанні пошуку виникли наступні помилки.

en: Width of border around the label and image in the alert dialog
uk: Ширина рамки навколо позначки та зображення у діалоговому вікні застереження

en: Word
uk: Слово

en: Word Entry
uk: Поле слова

en: You did not select a document name.
uk: Ви не вибрали назву документа.

en: You do not have the proper permissions to write to %s, formatting will not be possible.
    Contact your system administrator about getting write permissions.
uk: Ви не маєте належних прав для запису в %s, форматування неможливе.
    Щоб отримати права зверніться до системного адміністратора.

en: You may not have write permissions to the document.
uk: Недостатньо прав для запису документу.

en: _About...
uk: _Про...

en: _Action:
uk: _Дія:

en: _Add
uk: _Додати

en: _Calendar
uk: _Календар

en: _Collapse All
uk: З_горути всі

en: _Database:
uk: _База даних:

en: _Date modified less than (days)
uk: _Дата останньої зміни менша за (діб)

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Dictionary
uk: _Словник

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Entry Detail
uk: Подробиці про е_лемент

en: _Execute actions
uk: Ви_конати дії

en: _Find
uk: З_найти

en: _Format
uk: _Форматувати

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hide application
uk: _Приховати програму

en: _Log name:
uk: _Назва тому:

en: _Look Up Selected Text
uk: _Шукати виділений текст

en: _Look Up Word
uk: З_найти слово

en: _Look in folder:
uk: _Шукати у теці:

en: _Lookup
uk: _Шукати

en: _Message:
uk: _Повідомлення:

en: _Monitor...
uk: Кон_тролювати...

en: _Name contains:
uk: Н_азва містить:

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Port:
uk: _Порт:

en: _Preferences...
uk: Н_астройка...

en: _Process:
uk: П_роцес:

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: _Quick (only creates the filesystem)
uk: _Швидкий (лише створення файлової системи)

en: _Remove
uk: В_идалити

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Save Results As...
uk: З_берегти результати як...

en: _Search for:
uk: Знай_ти:

en: _Select logs to monitor:
uk: _Виберіть журнал для контролю:

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: _Show Dictionary
uk: _Показувати вікно словника

en: _Standard (adds a low-level format to the quick mode)
uk: _Стандартний (також виконується низького рівня форматування)

en: _Tag:
uk: _Ярлик:

en: _Word:
uk: С_лово:

en: action to execute when regexps are TRUE
uk: дія, що виконується коли регулярний вираз справджується

en: description
uk: опис

en: ext2 for the linux native filesystem or fat for the DOS filesystem.
uk: "ext2" - рідна файлова система linux або "fat" - файлова система DOS.

en: link (broken)
uk: посилання (неправильне)

en: link to %s
uk: посилання на %s

en: log name regexp
uk: регулярний вираз для журналу

en: message regexp
uk: регулярний вираз для повідомлення

en: process regexp
uk: регулярний вираз для процесу

en: tag: [%s]
    log_name: [%s]
    process: [%s]
    message: [%s]
    description: [%s]
    action: [%s]
uk: ярлик: [%s]
    назва: [%s]
    процес: [%s]
    повідомлення: [%s]
    опис: [%s]
    дія: [%s]

en: tmp_list is NULL
uk: tmp_list -- NULL

en: today at %-I:%M %p
uk: сьогодні о %-H:%M

en: yesterday at %-I:%M %p
uk: вчора о %-H:%M
