gstreamer 0.8.0 - en to uk translation catalogue (177 entries)

en:          Trying to run anyway.
uk:          Спроба запуститись у будь-якому разі.

en:  iterations (sum %
uk:  ітерацій (сума %

en:  ns).
uk:  нс).

en:  ns, average %
uk:  нс, середнє %

en:  ns, max %
uk:  нс, максимум %

en:  ns, min %
uk:  нс, мінімум %

en: Additional debug info:
    %s
uk: Додаткова налагоджувальна інформація:
    %s

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
uk: Перелік розділених комою пар "назва_категорії:рівень" для встановлення певних рівнів окремим категоріям. Наприклад: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Could not close resource.
uk: Не вдається закрити ресурс.

en: Could not close supporting library.
uk: Не вдається закрити бібліотеку підтримки.

en: Could not decode stream.
uk: Не вдається розкодувати потік.

en: Could not demultiplex stream.
uk: Не вдається демультиплексувати потік.

en: Could not determine type of stream.
uk: Не вдається визначити тип потоку.

en: Could not encode stream.
uk: Не вдається закодувати потік.

en: Could not get/set settings from/on resource.
uk: Не вдається отримати/встановити параметри з/у ресурсі.

en: Could not initialize supporting library.
uk: Не вдається ініціалізувати бібліотеку підтримки.

en: Could not multiplex stream.
uk: Не вдається мультиплексувати потік.

en: Could not open file "%s" for reading.
uk: Не вдається відкрити файл "%s" для читання.

en: Could not open file "%s" for writing.
uk: Не вдається відкрити файл "%s" для запису.

en: Could not open resource for reading and writing.
uk: Не вдається відкрити ресурс для читання чи запису.

en: Could not open resource for reading.
uk: Не вдається відкрити ресурс для читання.

en: Could not open resource for writing.
uk: Не вдається відкрити ресурс для запису.

en: Could not perform seek on resource.
uk: Не вдається виконати позиціювання у ресурсі.

en: Could not read from resource.
uk: Не вдається прочитати з ресурсу.

en: Could not synchronize on resource.
uk: Не вдається синхронізуватись з ресурсом.

en: Could not write to resource.
uk: Не вдається записати у ресурс.

en: Default debug level from 1 (only error) to 5 (anything) or 0 for no output
uk: Типовий рівень налагодження від 1 (лише помилки) до 5 (усе), або 0 - без налагодження

en: Disable accelerated CPU instructions
uk: Вимкнути прискорені інструкції процесора

en: Disable colored debugging output
uk: Вимкнути оформлення кольором налагоджувальних повідомлень

en: Disable debugging
uk: Вимкнути налагодження

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
uk: Вимкнути перехоплення помилок сегментації при завантаженні модулів

en: Do not install a fault handler
uk: Не встановлювати обробник збоїв

en: Do not output status information of TYPE
uk: Не виводити інформацію про статус типу ТИП

en: ERROR: could not parse command line argument %d: %s.
uk: ПОМИЛКА: не вдається проаналізувати аргумент командного рядка %d: %s.

en: ERROR: from element %s: %s
uk: ПОМИЛКА: у елементі %s: %s

en: ERROR: no toplevel pipeline element in file '%s'.
uk: ПОМИЛКА: немає верхнього елементу каналу у файлі "%s".

en: ERROR: parse of xml file '%s' failed.
uk: ПОМИЛКА: помилка при аналізі xml файлу "%s".

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
uk: ПОМИЛКА: канал не може бути сконструйований.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
uk: ПОМИЛКА: канал не може бути сконструйований: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
uk: ПОМИЛКА: канал не може почати відтворення.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
uk: ПОМИЛКА: не знайдений елемент "pipeline".

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
uk: У елементі не реалізовано перехоплення цього потоку. Напишіть про помилку.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
uk: Вимкнути докладну діагностику завантаження модулів

en: Error closing file "%s".
uk: Помилка закривання файлу "%s".

en: Error while writing to file "%s".
uk: Помилка при записуванні у файл "%s".

en: Execution ended after %
uk: Виконання закінчено після %

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
uk: ЗНАЙДЕНО ТЕГ  : знайдено у елементі "%s".

en: Failed after iterations as requested.
uk: Помилка після ітерацій у запитаному порядку.

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.  Please file a bug.
uk: Розробники GStreamer не призначили код для цієї помилки. Складіть звіт про помилку.

en: GStreamer encountered a general core library error.
uk: GStreamer перехопив загальну помилку основної бібліотеки.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
uk: GStreamer перехопив загальну помилку основної бібліотеки підтримки.

en: Internal GStreamer error: caps problem.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка у можливостях. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: код не реалізований. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: event problem.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка події. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: negotiation problem.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка встановлення зв'язку. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: pad problem.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: проблема наповнення. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: scheduler problem.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка у планувальнику. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: seek problem.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка позиціювання. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: state change failed.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка зміни стану. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: tag problem.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка тегу. Напишіть про помилку.

en: Internal GStreamer error: thread problem.  File a bug.
uk: Внутрішня помилка GStreamer: помилка потоку виконання. Напишіть про помилку.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
uk: Інтернаціональний стандартний код запису (ISRC) - дивіться http://www.ifpi.org/isrc/

en: LEVEL
uk: РІВЕНЬ

en: LIST
uk: ПЕРЕЛІК

en: Make all warnings fatal
uk: Вважати всі попередження помилками

en: No error message for domain %s.
uk: Немає повідомлення про помилку для домену %s.

en: No file name specified for reading.
uk: Не вказана назва файлу для читання.

en: No file name specified for writing.
uk: Не вказана назва файлу для запису.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
uk: Немає стандартного повідомлення про помилку для домену %s та коду %d.

en: Number of times to iterate pipeline
uk: Кількість ітерацій каналу

en: Output status information and property notifications
uk: Вивести інформацію про статус та сповіщення властивостей

en: Output tags (also known as metadata)
uk: Вивести теги (також відомі як метадані)

en: PATHS
uk: ШЛЯХИ

en: PLUGINS
uk: МОДУЛІ

en: Print alloc trace (if enabled at compile time)
uk: Вивести трасу розподілу (якщо ввімкнено при компіляції)

en: Print available debug categories and exit
uk: Вивести наявні категорії налагодження та вийти

en: Print the GStreamer version
uk: Вивести версію GStreamer

en: REGISTRY
uk: РЕЄСТР

en: RUNNING pipeline ...
uk: ЗАПУСКАЄТЬСЯ канал ...

en: Registry to use
uk: Реєстр, що використовується

en: Resource busy or not available.
uk: Ресурс зайнятий або недоступний.

en: Resource not found.
uk: Ресурс не існує.

en: SCHEDULER
uk: ПЛАНУВАЛЬНИК

en: Save xml representation of pipeline to FILE and exit
uk: Зберегти xml представлення каналу у файл ФАЙЛ та завершитись

en: Stream is of the wrong format.
uk: Потік у неправильному форматі.

en: TYPE1,TYPE2,...
uk: ТИП1,ТИП2,...

en: The stream is of a different type than handled by this element.
uk: Потік іншого типу ніж тип, який обробляє цей елемент.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
uk: Відсутній кодек, який здатен обробляти цей тип потоку.

en: There is no element present to handle the stream's mime type %s.
uk: Немає елементу для обробки потоку з MIME типом %s.

en: Usage: gst-xmllaunch <file.xml> [ element.property=value ... ]
uk: Використання: gst-xmllaunch <file.xml> [ елемент.властивість=значення ... ]

en: WARNING: element named '%s' not found.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: елемент з назвою "%s" не існує.

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: помилковий канал: %s

en: WARNING: only one toplevel element is supported at this time.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: наразі підтримується лише один верхній елемент.

en: album
uk: альбом

en: album containing this data
uk: альбом, що містить ці дані

en: album gain in db
uk: рівень альбому у дБ

en: artist
uk: артист

en: audio codec
uk: аудіо кодек

en: bitrate
uk: щільність потоку бітів

en: caps
uk: можливості

en: codec
uk: кодек

en: codec the audio data is stored in
uk: кодек, яким закодовані звукові дані

en: codec the data is stored in
uk: кодек, яким закодовані дані

en: codec the video data is stored in
uk: кодек, яким закодовані відео дані

en: comment
uk: коментар

en: commonly used title
uk: загальновживаний заголовок

en: contact
uk: контакти

en: contact information
uk: контактна інформація

en: copyright
uk: авторські права

en: copyright notice of the data
uk: примітка про авторські права даних

en: could not link %s to %s
uk: не вдається прив'язати %s до %s

en: could not link sink element for URI "%s"
uk: не вдається прив'язати елемент-споживач для URI "%s"

en: could not parse caps "%s"
uk: не вдається проаналізувати можливості "%s"

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
uk: не вдається встановити властивість "%s" елемента "%s" у значення "%s"

en: count of discs inside collection this disc belongs to
uk: кількість дисків у зібранні, до якого належить цей диск

en: count of tracks inside collection this track belongs to
uk: кількість доріжок у збірці, до якої належить ця доріжка

en: date
uk: дата

en: date the data was created (in Julian calendar days)
uk: тата створення (за Юліанським календарем)

en: description
uk: опис

en: detected capabilities in stream
uk: визначені можливості у потоці

en: disc count
uk: кількість дисків

en: disc number
uk: номер диску

en: disc number inside a collection
uk: номер диску у зібранні

en: duration
uk: тривалість

en: empty pipeline not allowed
uk: порожній канал не допускається

en: encoder
uk: кодер

en: encoder used to encode this stream
uk: кодер, що використовувався для кодування цих даних

en: encoder version
uk: версія кодера

en: exact or average bitrate in bits/s
uk: точна або приблизна щільність потоку бітів у біт/с

en: free text commenting the data
uk: довільний текст з описом даних

en: genre
uk: жанр

en: genre this data belongs to
uk: жанр цих даних

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
uk: тривалість у одиницях виміру GStreamer (наносекунди)

en: license
uk: ліцензія

en: license of data
uk: ліцензія даних

en: link without sink element
uk: зв'язок без елемента-споживача

en: link without source element
uk: зв'язок без елемента-джерела

en: location
uk: адреса

en: maximum
uk: максимум

en: maximum bitrate
uk: максимальна щільність потоку бітів

en: maximum bitrate in bits/s
uk: максимальна щільність потоку бітів у біт/с

en: minimum
uk: мінімум

en: minimum bitrate
uk: мінімальна щільність потоку бітів

en: minimum bitrate in bits/s
uk: мінімальна щільність потоку бітів у біт/с

en: no bin "%s", skipping
uk: немає контейнера "%s", пропускається

en: no element "%s"
uk: немає елементу "%s"

en: no element to link URI "%s" to
uk: відсутній елемент для зв'язку URI "%s" до

en: no property "%s" in element "%s"
uk: немає властивості "%s" у елементі "%s"

en: no sink element for URI "%s"
uk: відсутній елемент-споживач для URI "%s"

en: no source element for URI "%s"
uk: відсутній елемент-джерело для URI "%s"

en: nominal bitrate
uk: номінальна щільність потоку бітів

en: nominal bitrate in bits/s
uk: номінальна щільність потоку бітів у біт/с

en: organization
uk: організація

en: original location of file as a URI
uk: оригінальне розташування файлу у вигляді URI

en: peak of the album
uk: пік альбому

en: peak of the track
uk: пік доріжки

en: performer
uk: виконавець

en: person(s) performing
uk: особа(и), що виконала

en: person(s) responsible for the recording
uk: особа, що відповідальна за запис

en: replaygain album gain
uk: рівень відтворення альбому

en: replaygain album peak
uk: пік програвання альбому

en: replaygain track gain
uk: рівень відтворення доріжки

en: replaygain track peak
uk: пік відтворення доріжки

en: serial
uk: номер

en: serial number of track
uk: послідовний номер доріжки

en: short text describing the content of the data
uk: короткий текст з описом вмісту даних

en: specified empty bin "%s", not allowed
uk: вказаний порожній контейнер "%s", не допускається

en: title
uk: заголовок

en: track count
uk: кількість доріжок

en: track gain in db
uk: рівень доріжки у дБ

en: track number
uk: номер доріжки

en: track number inside a collection
uk: номер доріжки у збірці

en: version
uk: версія

en: version of the encoder used to encode this stream
uk: версія кодера, що використовувався для кодування цих даних

en: version of this data
uk: версія цих даних

en: video codec
uk: відео кодек
