libgnome - en to uk translation catalogue (219 entries)

en: A list with names of the first window manager workspaces.
uk: Список з назвами робочих областей першого віконного менеджера

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
uk: Множник прискорення миші. Системним початковим значенням є -1.

en: Allow postponing of breaks
uk: Дозволити відкладання перерви

en: App ID
uk: Ідентифікатор додатка

en: App version
uk: Версія додатка

en: Application options
uk: Параметри додатка

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
uk: Аргумент, що буде передано програмі в терміналі через параметр "exec".

en: Basename of the default theme used by gtk+.
uk: Базова назва типової теми для GTK+

en: Beep when a modifier is pressed
uk: Подавати звуковий сигнал при натисканні модифікатора

en: Bonobo Support
uk: Підтримка Bonobo

en: Bonobo activation Support
uk: Підтримка активізації Bonobo

en: Break time
uk: Період перерви

en: Browser needs terminal
uk: Переглядач потребує термінала

en: Browser understands remote
uk: Переглядач підтримує віддалене керування

en: Can Change Accels
uk: Можливість зміни комбінацій клавіш

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
uk: Не вдається знайти термінал, використовується xterm, навіть якщо він не працює

en: Choose menu item
uk: Вибір елемента меню

en: Click on command button
uk: Клацання на керуючій кнопці

en: Color Shading Type
uk: Тип кольорового переходу

en: Configuration prefix where GNOME was installed
uk: Префікс шляху, за яким було встановлено файли конфігурації GNOME

en: Configuration prefix where this application was installed
uk: Префікс шляху, за яким було встановлено файли конфігурації додатків GNOME

en: Could not create gnome accelerators directory `%s': %s
uk: Не вдається створити каталог комбінацій клавіш GNOME "%s": %s

en: Could not create per-user gnome configuration directory `%s': %s
uk: Не вдається створити окремий конфігураційний каталог користувача "%s": %s

en: Could not set mode 0700 on private per-user gnome configuration directory `%s': %s
uk: Не вдається встановити режим доступу 0700 на окремий приватний конфігураційний каталог користувача "%s": %s

en: Create Directories
uk: Створити каталоги

en: Create standard GNOME directories on startup
uk: Створити типові каталоги GNOME під час запуску

en: Cursor Blink
uk: Блимання курсора

en: Cursor Blink Time
uk: Час блимання курсора

en: Cursor font
uk: Шрифт курсора

en: Cursor size
uk: Розмір курсора

en: Cursor theme
uk: Тема курсора

en: Cursor theme name. Used only by Xservers that support Xcursor, such as XFree86 4.3 and later. This value is only propagated to the X server at the start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
uk: Тема курсора. Використовується лише серверами системи  Xservers, які підтримують розширення Xcursor, такими як XFree86 4.3 і пізнішими версіями. Це значення передається системі X Window лише на початку кожного сеансу, так що зміни, внесені протягом сеансу, не матимуть ефекту до наступного входу в сеанс.

en: Data prefix where GNOME was installed
uk: Префікс шляху,за яким було встановлено дані GNOME

en: Data prefix where this application was installed
uk: Префікс шляху, за яким було встановлено дані додатків GNOME

en: Default browser
uk: Типовий переглядач

en: Default browser for all URLs
uk: Типовий переглядач для всіх типів URL

en: Default font
uk: Типовий шрифт

en: Default help viewer
uk: Типовий переглядач довідки

en: Determines how the image set by wallpaper_filename is rendered. Possible values are "none", "wallpaper", "centered", "scaled", "stretched".
uk: Визначає метод візуалізації зображення встановленого параметром "wallpaper_filename". Можливі значення: "none", "wallpaper", "centered", "scaled" і "stretched".

en: Disable all external thumbnailers
uk: Вимкнути всі зовнішні мініатюризатори

en: Disable command line
uk: Вимкнути командний рядок

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
uk: Вимкнути, якщо дві клавіші натиснуто одночасно

en: Disable print setup
uk: Вимкнути настройку друку

en: Disable printing
uk: Вимкнути друк

en: Disable saving files to disk
uk: Вимкнути збереження файлів на диск

en: Disable sound server usage
uk: Вимкнути використання звукового сервера

en: Distance before a drag is started
uk: Відстань, перш ніж почнеться процес перетягування

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
uk: Відстань в точках, на яку має пересунутись вказівник, перед тим, як розпочнеться прискорення руху миші. Системним початковим значенням є -1.

en: Do not accept a key as being pressed unless held for @delay milliseconds
uk: Не приймати натиснуту клавішу, якщо її не було утримано на протязі @delay мілісекунд

en: Double Click Time
uk: Час подвійного клацання

en: Drag Threshold
uk: Поріг початку переносу

en: Draw Desktop Background
uk: Малювати тло стільниці

en: Dynamic modules to load
uk: Динамічні модулі до завантаження

en: Enable Accessibility
uk: Увімкнути спеціальні можливості

en: Enable Animations
uk: Увімкнути анімацію

en: Enable ESD
uk: Увімкнути ESD

en: Enable Sound
uk: Увімкнути звук

en: Enable sound on startup
uk: Увімкнути звук під час запуску

en: Enable sound server startup.
uk: Увімкнути запуск звукового сервера

en: Enable sound server usage
uk: Увімкнути використання звукового сервера

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Error showing url: %s
uk: Помилка відображення url: %s

en: Exec Arguments
uk: Аргументи параметра exec

en: Extra Moniker factory
uk: Фабрика додаткових монікерів

en: Fallback window manager
uk: Аварійний віконний менеджер

en: Fallback window manager if user window manager can't be found
uk: Аварійний віконний менеджер, на випадок, коли не вдасться знайти вказаний користувачем

en: File Icon Theme
uk: Тема файлових значків

en: File name of the bell sound to be played
uk: Назва файла звуку гудка

en: File to use for the background image
uk: Файл, що використовуватиметься для зображення тла

en: Font name of the cursor. If unset, the default font is used. This value is only propagated to the X server start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
uk: Шрифт курсора. Якщо не встановлено, то буде використано типовий шрифт.Це значення передається системі X Window лише на початку кожного сеансу, так що зміни, внесені протягом сеансу, не матимуть ефекту до наступного входу в сеанс.

en: GConf moniker
uk: Монікер GConf

en: GNOME App Datadir
uk: Каталог даних додатків GNOME

en: GNOME App Libdir
uk: Каталог бібліотек додатків GNOME

en: GNOME App Prefix
uk: Префікс додатків GNOME

en: GNOME App Sysconfdir
uk: Каталог настройок додатків GNOME

en: GNOME Datadir
uk: Каталог даних GNOME

en: GNOME GConf Support
uk: Підтримка системи GConf середовища GNOME

en: GNOME Libdir
uk: Каталог бібліотек GNOME

en: GNOME Library
uk: Бібліотека GNOME

en: GNOME Prefix
uk: Префікс GNOME

en: GNOME Sysconfdir
uk: Каталог конфігурації системи GNOME

en: GNOME Virtual Filesystem
uk: Віртуальна файлова система GNOME

en: GNOME path
uk: Шлях GNOME

en: GTK IM Preedit Style
uk: Стиль передредагування методу GTK IM

en: GTK IM Status Style
uk: Стиль стану методу GTK IM

en: Gtk+ Theme
uk: Тема GTK+

en: HOSTNAME:PORT
uk: НАЗВАВУЗЛА:ПОРТ

en: Have GNOME draw the desktop background
uk: Чи має GNOME малювати тло стільниці

en: Help document %s/%s not found
uk: Документ довідки %s/%s не знайдено

en: Help options
uk: Параметри довідки

en: Help viewer needs terminal
uk: Переглядачу довідки потрібен термінал

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released
uk: Підсвічувати поточне положення вказівника, коли натиснуто і відпущено клавішу "Control"

en: Host:port on which the sound server to use is running
uk: Вузол:порт, де запущено звуковий сервер

en: How many milliseconds it takes to go from 0 to maximum speed
uk: Час розгону, в мілісекундах, від 0 до максимальної швидкості

en: How many milliseconds to wait before mouse movement keys start to operate
uk: Затримка, в мілісекундах, перед початком опрацювання клавіш руху мишею

en: How many pixels per second to move at the maximum speed
uk: Максимальна швидкість руху в точках на секунду

en: How to connect to esd
uk: Як з'єднуватись з esd

en: How to shade the background color. Possible values are "horizontal-gradient", "vertical-gradient", and "solid"
uk: Тип згасання кольору тла. Можливі значення: "horizontal-gradient", "vertical-gradient" і "solid"

en: Human readable name
uk: Призначена для читання людиною назва

en: Human readable name of this application
uk: Призначена для читання людиною назва програми

en: ID string to use for this application
uk: Ідентифікаційний рядок додатка

en: Icon Theme
uk: Тема значків

en: Icon theme to use for the panel, nautilus etc.
uk: Тема значків, що використовуватиметься для панелі, "Наутілуса" тощо.

en: Ignore multiple presses of the _same_ key within @delay milliseconds
uk: Не зважати на багаторазове натиснення однієї клавіші в межах @delay мілісекунд

en: Informational message
uk: Інформаційне повідомлення

en: Key %s not found in configuration
uk: Ключ "%s" не знайдено в конфігурації

en: Keyboard Bell Custom Filename
uk: Назва файла клавіатурного гудка

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
uk: Лівий чи верхній колір для малювання градієнтів, не використовується для суцільного кольору.

en: Length of a double click
uk: Величина подвійного клацання

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds
uk: Величина циклу блимання курсора (в мілісекундах)

en: Library prefix where GNOME was installed
uk: Префікс шляху, за яким було встановлено бібліотеки GNOME

en: Library prefix where this application was installed
uk: Префікс шляху, за яким було встановлено бібліотеки додатків GNOME

en: List of assistive technology applications to start when logging into the GNOME desktop
uk: Перелік програм для людей с обмеженими можливостями, що запускаються при вході в сеанс середовища Гном

en: Locate Pointer
uk: Виявляти позицію вказівника

en: Log in
uk: Вхід у сеанс

en: Log out
uk: Вихід з сеансу

en: MODULE1,MODULE2,...
uk: МОДУЛЬ1,МОДУЛЬ2...

en: Menubar Detachable
uk: Панелі меню можна від'єднувати

en: Menus Have Icons
uk: Меню містять значки

en: Menus Have Tearoff
uk: Меню можна від'єднувати

en: Miscellaneous message
uk: Інше повідомлення

en: Module for GtkFileChooser
uk: Модуль для GtkFileChooser

en: Module to use as the filesystem model for the GtkFileChooser widget. Possible values are "gnome-vfs" and "gtk+".
uk: Модуль, що використовуватиметься в якості моделі файлової системи для віджета GtkFileChooser. Можливими значеннями є "gnome-vfs" і "gtk+".

en: Monospace font
uk: Моноширинний шрифт

en: Motion Threshold
uk: Поріг руху

en: Mouse button orientation
uk: Орієнтація кнопок миші

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
uk: Назва моноширинного шрифту (як у друкарської машинки), що використовується у програмах терміналу

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
uk: Назва методу вводу "Стиль передредагування" пакету  GTK+.

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
uk: Назва методу вводу "Стиль стану" пакету  GTK+.

en: Name of the default font used by gtk+.
uk: Назва типового шрифту GTK+.

en: Names of the workspaces
uk: Назви робочих областей

en: Number of minutes of typing time before break mode starts.
uk: Кількість хвилин активності перед початком перерви.

en: Number of minutes that the typing break should last.
uk: Тривалість перерви.

en: Opacity with which to draw the background picture
uk: Прозорість зображення тла

en: Path in which to look for installed files
uk: Шлях, в якому потрібно шукати встановлені файли

en: Picture Filename
uk: Файл малюнка

en: Picture Opacity
uk: Прозорість малюнка

en: Picture Options
uk: Параметри малюнка

en: Popt Context
uk: Контекст popt

en: Popt Flags
uk: Ознаки popt

en: Popt Table
uk: Таблиця Popt

en: Prefix where GNOME was installed
uk: Префікс, куди встановлено GNOME

en: Prefix where this application was installed
uk: Префікс шляху, за яким було встановлено додатки GNOME

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel's "Run Application" dialog.
uk: Забороняє користувачу доступ до термінала або командного рядка. Наприклад доступ до діалогового вікна панелі "Виконання програми" буде вимкнено.

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all application's "Print Setup" dialogs.
uk: Забороняє користувачу змінювати настройки друку. Наприклад, доступ до діалогового вікна "Настройка друку" буде вимкнено у всіх програмах.

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all application's "Print" dialogs.
uk: Забороняє користувачу друк. Наприклад, доступ до діалогового вікна "Друк" буде вимкнено у всіх програмах.

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all application's "Save as" dialogs.
uk: Забороняє користувачу збереження файлів на диск. Наприклад, доступ до діалогового вікна "Зберегти як" буде вимкнено у всіх програмах.

en: Primary Color
uk: Первинний колір

en: Question dialog
uk: Питальний діалог

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
uk: Правий чи ніжній колір для малювання градієнтів, не використовується для суцільного кольору.

en: Secondary Color
uk: Вторинний колір

en: Select check box
uk: Вибір поля для відмітки

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
uk: Відмітьте, для вимикання всіх зовнішніх програм мініатюризації, незалежно від того, чи вони ввімкнені іншими способами.

en: Single Click
uk: Одинарне клацання

en: Single click to open icons
uk: Одинарне клацання для відкривання значків

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme. This value is only propagated to the X server start of each session, so changing it mid-session won't have an effect until the next time you log in.
uk: Розмір курсора, що визначається темою курсора. Це значення передається системі X Window лише на початку кожного сеансу, так що зміни, внесені протягом сеансу, не матимуть ефекту до наступного входу в сеанс.

en: Sounds for events
uk: Звуки до подій

en: Startup Assistive Technology Applications
uk: Виконувані при вході програми зі спеціальними можливостями

en: Status Bar on Right
uk: Панель стану праворуч

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice
uk: Міняти місцями ліву і праву кнопки для мишей під ліву руку

en: System events
uk: Системні події

en: Terminal application
uk: Термінальна програма

en: Terminal program to use when starting applications that require one
uk: Термінал, що використовуватиметься коли він потрібен додатку

en: The default action does not support this protocol.
uk: Типова команда не підтримує цей протокол.

en: The flags to use for popt
uk: Ознаки, що використовуються для popt

en: The number of workspaces
uk: Кількість робочих областей

en: The number of workspaces the window manager should use
uk: Кількість робочих областей, що має використовувати віконний менеджер

en: The popt context pointer that GnomeProgram is using
uk: Вказівник контексту popt, що використовується GnomeProgram

en: The specified location is invalid.
uk: Вказане розташування неправильне.

en: The table of options for popt
uk: Таблиця параметрів Popt

en: Theme used for displaying file icons
uk: Тема, що використовуватиметься для відображення значків фалів

en: There is no default action associated with this location.
uk: Відсутня типова дія, пов'язана з цим розташуванням.

en: There was an error launching the default action command associated with this location.
uk: Помилка при виконанні типової команди, пов'язаної з цим розташуванням.

en: There was an error parsing the default action command associated with this location.
uk: Помилка при аналізі типової команди, пов'язаної з цим розташуванням.

en: This specifies the size of icons displayed in toolbars
uk: Значення визначає розмір значків, що відображаються в панелях

en: Too many alias levels for a locale, may indicate a loop
uk: Надто багато рівнів псевдонімів для локалі, може свідчити про цикл

en: Toolbar Detachable
uk: Панелі інструментів можна від'єднувати

en: Toolbar Icon Size
uk: Розмір значків в панелях

en: Toolbar Style
uk: Стиль панелі інструментів

en: Toolbar Style. Valid values are "both", "both_horiz", "icon", and "text"
uk: Стиль панелі інструментів. Правильними значеннями є "both", "both_horiz", "icon" і "text"

en: Type time
uk: Період активності

en: Unable to find doc_id %s in the help path
uk: Не вдається знайти doc_id %s за шляхом довідки

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP domain
uk: Не вдається знайти домен GNOME_FILE_DOMAIN_APP_HELP

en: Unable to find the GNOME_FILE_DOMAIN_HELP domain.
uk: Не вдається знайти домен GNOME_FILE_DOMAIN_HELP.

en: Unable to find the help files in either %s or %s.  Please check your installation
uk: Не вдається віднайти файли довідки ні в %s, ні в %s.  Це може свідчити про некоректне встановлення.

en: Unable to show help as %s is not a directory.  Please check your installation.
uk: Не вдається відобразити довідку, бо %s не є каталогом.  Це може свідчити про некоректне встановлення.

en: Unknown error code: %d
uk: Невідомий код помилки: %d

en: Unknown internal error while displaying this location.
uk: Невідома внутрішня помилка при відображенні цього розташування.

en: Unknown type
uk: Невідомий тип

en: Use Custom Font
uk: Використовувати інший шрифт

en: User interface events
uk: Події інтерфейсу користувача

en: User window manager
uk: Віконний менеджер, визначений користувачем

en: Version of this application
uk: Версія цього додатка

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Whether Applications should have accessibility support
uk: Чи мають додатки підтримувати спеціальні можливості

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
uk: Чи потрібно відображати анімацію. Зауважте, що це глобальний ключ, його зміна вплине на поведінку віконного менеджера, панелі тощо.

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry
uk: Чи можуть в меню відображатися значки поруч з елементом

en: Whether menus should have a tearoff
uk: Чи може користувач відривати меню від панелі

en: Whether or not keyboard locking is enabled
uk: Чи дозволяється блокування клавіатури

en: Whether or not keyboard locking is enabled.
uk: Чи дозволяється блокування клавіатури.

en: Whether or not the typing break screen can be postponed.
uk: Чи дозволяється відкладати перерву.

en: Whether the cursor should blink
uk: Чи має курсор блимати

en: Whether the default browser needs a terminal to run
uk: Чи типовому переглядачу потрібен термінал для запуску

en: Whether the default browser understands netscape remote
uk: Чи типовий переглядач підтримує інтерфейс віддаленого керування Netscape

en: Whether the default help viewer accepts URLs
uk: Чи типовий переглядач довідки приймає URL

en: Whether the default help viewer needs a terminal to run
uk: Чи типовому переглядачу довідки потрібен термінал для запуску

en: Whether the user can detach menubars and move them around
uk: Чи може користувач від'єднувати панелі меню і пересувати їх

en: Whether the user can detach toolbars and move them around
uk: Чи може користувач від'єднувати панелі інструментів і пересувати їх

en: Whether the user can dynamically type a new accelerator when a menu is popped up
uk: Чи може користувач динамічно вводити нову комбінацію клавіш, коли з'являється меню

en: Whether to display a status bar meter on the right
uk: Чи відображати панель стану праворуч

en: Whether to play sounds on user events.
uk: Чи подавати звуки під час користувацьких подій.

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
uk: Чи використовувати нетиповий шрифт у додатках GTK+.

en: Window manager to try first
uk: Віконний менеджер, який буде випробуваний першим

en: config indirect moniker
uk: монікер config indirect

en: how long to accelerate in milliseconds
uk: як довго прискорюватися (в мілісекундах)

en: initial delay in milliseconds
uk: початкова затримка у мілісекундах

en: minimum interval in milliseconds
uk: мінімальний інтервал в мілісекундах

en: pixels per seconds
uk: точок на секунду

en: possible values are "on", "off", and "custom".
uk: можливими значеннями є "on", "off" та "custom"
