libgnomeui - en to uk translation catalogue (308 entries)

en:   - OK? (yes or no)
uk:   - Гаразд? (так чи ні)

en:  (press return)
uk:  (натисніть "Enter")

en:  (yes or no)
uk:  (так чи ні)

en:  domain %s
uk:  домен  %s

en: %a %b %d %T %Y
uk: %a %d %b %T %Y

en: A logo for the about box
uk: Емблема для блоку інформації про програму

en: A preview of the image currently specified
uk: Попередній перегляд вибраного зображення

en: A single author entry
uk: Запис про одного автора

en: A single documenter entry
uk: Запис про одного автора документації

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
uk: АаБбВвГгҐґДдЕеЄєЖжЗзИиІіЇїЙйКкЛлМмНнОоПпРрСсТтУуФфХхЦцЧчШшЩщЬьЮюЯя

en: About
uk: Про програму

en: About %s
uk: Про програму %s

en: About this application
uk: Про програму

en: An error has occured while trying to launch the default web browser.
    Please check your settings in the 'Preferred Applications' preference tool.
uk: Помилка під час спроби запустити типовий переглядач веб.
    Будь ласка, перевірте ваші настройки в утиліті "Вподобані програми".

en: An error occurred while loading or saving configuration information for %s. Some of your configuration settings may not work properly.
uk: Трапилася помилка під час завантаження чи збереження конфігураційної інформації для %s. Деякі з ваших конфігураційних параметрів можуть працювати невірно.

en: App ID
uk: Ідентифікатор програми

en: Authentication Required
uk: Вимагається реєстрація

en: Author entry
uk: Запис про автора

en: Authors
uk: Автори

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background color as a GdkColor
uk: Колір тла у вигляді GdkColor

en: Background color is set
uk: Колір тла встановлено

en: Background color set
uk: Колір тла встановлено

en: Browse
uk: Огляд

en: Browse Dialog Title
uk: Заголовок вікна вибору

en: Bulleted List
uk: Список з позначками

en: C_lear
uk: О_чистити

en: C_redits
uk: _Автори

en: Calendar
uk: Календар

en: Can't find an hbox, using a normal file selection
uk: Не знайдено горизонтального блоку, використовується звичайний вибір файлу

en: Cancel Logout
uk: Скасувати завершення роботи

en: Child Item 1
uk: Спадкоємний елемент 1

en: Child Item 2
uk: Спадкоємний елемент 2

en: Clear the selection
uk: Очистити вибране

en: Close the current file
uk: Закрити поточний файл

en: Close the current window
uk: Закрити поточне вікно

en: Color used to draw the link
uk: Колір, що використовуватиметься для малювання посилання

en: Comments about the program
uk: Коментарі про програму

en: Comments string
uk: Коментарі

en: Configure the application
uk: Настроїти програму

en: Copy the selection
uk: Копіювати вибране

en: Copyright information for the program
uk: Інформація про авторські права на програму

en: Copyright string
uk: Авторські права

en: Create New _Window
uk: Створити нове _вікно

en: Create a new window
uk: Створити нове вікно

en: Create a progress widget.
uk: Створити віджет перебігу.

en: Create a status widget.
uk: Створити віджет стану.

en: Credits
uk: Інформація про авторів

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
uk: Інформація про перекладачів. Цей рядок має бути позначеним до перекладу

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cut the selection
uk: Вирізати вибране

en: DISPLAY
uk: ДИСПЛЕЙ

en: Date
uk: Дата

en: DateEdit Flags
uk: Індикатори DateEdit

en: Default Path
uk: Початковий шлях

en: Default path for the Browse file window.
uk: Початковий шлях для вікна перегляду файлів.

en: Directory Entry
uk: Поле каталогу

en: Directory that will be searched for icons.
uk: Каталог для пошуку значків.

en: Disable Crash Dialog
uk: Вимкнути діалогове вікно помилки у програмі

en: Disable connection to session manager
uk: Вимкнути з'єднання з менеджером сеансів

en: Do Preview
uk: Показувати взірець

en: Documented by
uk: Автори документації

en: Documenter entry
uk: Запис про автора документації

en: Documenters
uk: Автори документації

en: ERROR:
uk: ПОМИЛКА:

en: End World Hunger
uk: Кінець всесвітнього голоду

en: End the current game
uk: Завершити поточну гру

en: Error
uk: Помилка

en: Fi_les
uk: Фай_ли

en: Fi_les/
uk: Фай_ли/

en: Filename
uk: Файл

en: Filename that should be displayed in the file entry.
uk: Назва файлу, що відображатиметься у полі файлу.

en: Filename that should be displayed in the icon entry.
uk: Назва файлу, що відображатиметься в полі значка.

en: Find Ne_xt
uk: Зна_йти далі

en: Flags for how DateEdit looks
uk: Індикатори вигляду DateEdit

en: Font
uk: Шрифт

en: Font name
uk: Назва шрифту

en: Font size for label
uk: Розмір шрифту для позначок

en: Font size for label in font info mode
uk: Розмір шрифту для позначок у інформаційному режимі

en: Foreground color of the title
uk: Колір тексту заголовка

en: Foreground color of the title as a GdkColor
uk: Колір тексту заголовка у вигляді GdkColor

en: Foreground color of the title is set
uk: Колір тексту заголовка встановлено

en: GNOME GConf UI Support
uk: Підтримка інтерфейсу користувача GNOME GConf

en: GNOME GUI Library
uk: Бібліотека ГІК GNOME

en: GTK entry
uk: Запис GTK

en: Get a hint for your next move
uk: Отримати підказку наступного ходу

en: GnomeEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GnomeEntry if you need to modify or query any of its parameters.
uk: Об'єкт GnomeEntry, який файловий рядок використовує для вводу назв файлів. Можна використовувати цю властивість для отримання GnomeEntry, якщо необхідно змінити чи отримати будь-який з параметрів.

en: GnomeIconSelection: '%s' does not exist or is not a directory
uk: GnomeIconSelection: каталог "%s" не існує або не є каталогом

en: GnomeIconSelection: couldn't open directory '%s'
uk: GnomeIconSelection: не вдається відкрити каталог "%s"

en: GtkEntry that the file entry uses for entering filenames.  You can use this property to get the GtkEntry if you need to modify or query any of its parameters.
uk: Об'єкт GtkEntry, який файловий рядок використовує для вводу назв файлів. Можна використовувати цю властивість для зміни чи отримання будь-якого з параметрів.

en: Has Progress
uk: Має рядок перебігу

en: Has Status
uk: Має рядок стану

en: Here you should enter the name of the directory where icon images are located.
uk: Тут потрібно ввести назву каталогу, де розміщені значки.

en: Hint for item 1
uk: Довідка елемента 1

en: Hint for item 2
uk: Довідка елемента 2

en: History ID
uk: Ідентифікатор історії

en: History id
uk: Ідентифікатор історії

en: ID
uk: ІДЕНТИФІКАТОР

en: Icon Selector
uk: Вибір значків

en: Icon path
uk: Шлях до значка

en: Icon picker dialog.  You can use this property to get the GtkDialog if you need to modify or query any of its properties.
uk: Діалог вибору значка. Ви можете цю властивість, щоб отримати GtkDialog, якщо вам необхідно змінити чи опитати його властивості.

en: Icon selection dialog
uk: Діалог вибору значків

en: Icon selector
uk: Вибір значків

en: Icons Only
uk: Лише значки

en: Image Preview
uk: Перегляд зображення

en: Indent
uk: Відступ

en: Information
uk: Інформація

en: Initial Time
uk: Початковий час

en: Interactivity
uk: Інтерактивність

en: Level of user activity required.
uk: Вимагається рівень активності користувача.

en: Link color
uk: Колір посилання

en: List of authors of the programs
uk: Список авторів програми

en: List of people documenting the program
uk: Список авторів документації до програми

en: Loading Icons...
uk: Завантаження значків...

en: Logo
uk: Емблема

en: Logo Background Color
uk: Колір тла емблеми

en: Logo Background color
uk: Колір тла емблеми

en: Logo Background color as a GdkColor
uk: Колір тла емблеми у вигляді GdkColor

en: Logo Background color is set
uk: Колір тла емблеми встановлено

en: Logo Background color set
uk: Колір тла емблеми встановлено

en: Logo image
uk: Зображення емблеми

en: Lower Hour
uk: Перша година

en: Lower hour in the time popup selector
uk: Перша година у вікні вибору часу

en: Message
uk: Повідомлення

en: Modal
uk: Модальне

en: Mode
uk: Режим

en: Modify the file's properties
uk: Змінити властивості файлу

en: Multiple segmentation faults occurred; can't display error dialog
uk: Численні помилки сегментації; неможливо відобразити повідомлення про помилку

en: Name of the selected font
uk: Назва вибраного шрифту

en: No Icon
uk: Немає значка

en: No Image
uk: Немає зображення

en: Numbered List
uk: Пронумерований список

en: Open a dialog to specify the color
uk: Відкрити діалог для вказування кольору

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: PREFIX
uk: ПРЕФІКС

en: Paste the clipboard
uk: Вставити вміст кишені

en: Path
uk: Шлях

en: Path to file
uk: Шлях до файла

en: Pause the game
uk: Призупинити гру

en: Pick a Font
uk: Вибір шрифту

en: Pick a color
uk: Вибрати колір

en: Picker dialog
uk: Вікно вибору

en: Pixmap Directory
uk: Каталог значків

en: Please pick the icon you want.
uk: Виберіть бажаний значок.

en: Pop up a file selector to choose a file
uk: Викликати діалог для вибору файла

en: Prefere_nces
uk: Н_астройка

en: Preview
uk: Перегляд

en: Preview text
uk: Перегляд тексту

en: Preview text shown in the dialog
uk: Перегляд тексту показано в діалозі

en: Print S_etup...
uk: Пара_метри друку...

en: Print the current file
uk: Надрукувати поточний файл

en: Priority Text Beside Icons
uk: Текст за значками

en: Program name
uk: Назва програми

en: Program version
uk: Версія програми

en: Progress
uk: Перебіг

en: Question
uk: Запитання

en: Quit the application
uk: Вийти з програми

en: R_eplace...
uk: _Замінити...

en: Received invalid color data
uk: Отримано невірні дані кольору

en: Redo the undone action
uk: Повторити відмінену дію

en: Redo the undone move
uk: Повторити скасований хід

en: Remember password for this session
uk: Запам'ятати пароль для цього сеансу

en: Replace a string
uk: Замінити рядок

en: Restart the game
uk: Розпочати гру знову

en: Revert to a saved version of the file
uk: Повернутись до збереженої версії файлу

en: Sans 14
uk: Sans 12

en: Save _As...
uk: Зберегти _як...

en: Save password in keyring
uk: Зберегти пароль у в'язці паролів

en: Save the current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Save the current file with a different name
uk: Зберегти поточний файл з іншою назвою

en: Score
uk: Рахунок

en: Search again for the same string
uk: Шукати той же рядок знову

en: Search for a string
uk: Шукати рядок

en: Segmentation fault!
    Cannot display crash dialog
uk: Segmentation fault!!
    Не вдається відобразити діалог помилки

en: Select Date
uk: Виберіть дату

en: Select Time
uk: Виберіть час

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: Select everything
uk: Виділити все

en: Select file
uk: Вибрати файл

en: Select the date from a calendar
uk: Виберіть дату з календаря

en: Select the time from a list
uk: Вибрати час зі списку

en: Session management
uk: Керування сеансами

en: Setup the page settings for your current printer
uk: Налаштувати параметри сторінки вашого поточного принтера

en: Show Finish
uk: Показати кнопку "Завершити"

en: Show Help
uk: Показати кнопку "Довідка"

en: Show size
uk: Показувати розмір

en: Show size in font info mode
uk: Показувати розмір у інформаційному режимі

en: Show the 'Finish' button instead of the 'Next' button
uk: Показати кнопку "Завершити" замість кнопки "Далі"

en: Show the 'Help' button
uk: Показати кнопку "Довідка"

en: Specify prefix of saved configuration
uk: Вказати префікс збереженої конфігурації

en: Specify session management ID
uk: Вказати ідентифікатор керування сеансом

en: Start a new game
uk: Розпочати нову гру

en: Table Borders
uk: Границі таблиці

en: Table Fill
uk: Заповнення таблиці

en: Text
uk: Текст

en: Text Below Icons
uk: Текст під значками

en: Text Only
uk: Лише текст

en: The Application "%s" has quit unexpectedly.
uk: Програма "%s" несподівано завершилась.

en: The GNOME Session Manager (process %d) has crashed
    due to a fatal error (%s).
    When you close this dialog, all applications will close and your session will exit.
    Please save all your files before closing this dialog.
uk: Менеджер сеансів GNOME (процес %d) зазнав збою
    через фатальну помилку (%s).
    Коли ви закриєте це діалогове вікно, всі програми буде закрито, а ваш сеанс завершено.
    Будь ласка, збережіть всі ваші файли перед закриттям цього діалогового вікна.

en: The GTK entry
uk: Запис GTK

en: The URL that GnomeHRef activates
uk: URL, який активує GnomeHRef

en: The application "%s" attempted to change an aspect of your configuration that your system administrator or operating system vendor does not allow you to change. Some of the settings you have selected may not take effect, or may not be restored next time you use the application.
uk: Додаток "%s" спробувало змінити щось у ваших настройках, що заборонено змінювати системним адміністратором чи операційною системою. Деякі з вибраних параметрів можуть не мати ефекту чи не будуть відновлені під час наступного запуску додатка.

en: The application ID string
uk: Ідентифікаційний рядок програми

en: The initial time
uk: Початковий час

en: The mode of operation of the font picker
uk: Режим роботи вікна вибору шрифту

en: The name of the program
uk: Назва програми

en: The selected GtkFont
uk: Вибраний GtkFont

en: The text on the button
uk: Текст на кнопці

en: The time currently selected
uk: Вибраний час

en: The title of the selection dialog box
uk: Заголовок вікна вибору

en: The version of the program
uk: Версія програми

en: This button will open a window to let you select an icon.
uk: Ця кнопка відкриє вікно, що дозволяє вибрати значок.

en: This button will take you to the URI that it displays.
uk: Ця кнопка перенаправить вас до URI, який вона відображає.

en: This dialog box lets you select an icon.
uk: Цей діалог дозволяє вибрати значок.

en: Time
uk: Час

en: Title
uk: Заголовок

en: Title Foreground
uk: Колір заголовка

en: Title Foreground Color
uk: Колір тексту заголовка

en: Title Foreground color set
uk: Колір тексту заголовка встановлено

en: Title for the Browse file dialog.
uk: Заголовок вікна вибору файлів

en: Title for the Browse icon dialog.
uk: Заголовок вікна вибору значків.

en: Title of the druid
uk: Заголовок помічник

en: Top Ten
uk: Десятка кращих

en: Top Watermark
uk: Верхня позначка

en: Translated by
uk: Перекладачі

en: Un-Indent
uk: Без відступу

en: Undo the last action
uk: Скасувати останню дію

en: Undo the last move
uk: Скасувати останній хід

en: Unique identifier for the file entry.  This will be used to save the history list.
uk: Унікальний ідентифікатор поля файлу. Він використовуватиметься для збереження списку історії.

en: Unique identifier for the icon entry.  This will be used to save the history list.
uk: Унікальний ідентифікатор рядка значка. Його буде використано для зберігання історії.

en: Upper Hour
uk: Остання година

en: Upper hour in the time popup selector
uk: Остання година у вікні вибору часу

en: Usage: gnome_segv2 appname signum
uk: Використання: gnome_segv2 назва_програми номер_сигналу

en: Use GtkFileChooser
uk: Використовувати GtkFileChooser

en: Use desktop default (%s)
uk: Типове для стільниці (%s)

en: Use font in label
uk: Використовувати шрифт в позначках

en: Use font in the label in font info mode
uk: Використовувати шрифт в позначках у інформаційному режимі

en: User
uk: Користувач

en: View help for this application
uk: Показати довідку про цю програму

en: View the scores
uk: Показати рахунки

en: Warning
uk: Попередження

en: Warning:
uk: Попередження:

en: Watermark image for the top
uk: Зображення для верхньої позначки

en: Whether the Browse file window should be modal.
uk: Чи має вікно вибору файлу бути модальним.

en: Whether the file entry is being used to enter directory names or complete filenames.
uk: Поле файлу використовуватиметься для вводу назв каталогів чи повних назв файлів.

en: Whether the pixmap entry should have a preview.
uk: Чи потрібно показувати взірець зображення.

en: Whether to use the new GtkFileChooser widget or the GtkFileSelection widget to select files.
uk: Чи слід використовувати віджет GtkFileChooser для вибору файлів, або ж використовувати GtkFileSelection.

en: Written by
uk: Автори

en: X display to use
uk: X-дисплей до використання

en: You can inform the developers of what happened to help them fix it.  Or you can restart the application right now.
uk: Ви можете сповістити про подію розробників, щоб допомогти виправити помилку. Або перезапустити програму зараз.

en: You must log in to access "%s".
    %s
uk: Необхідно ввійти в сеанс, щоб отримати доступ до "%s".
    %s

en: You must log in to access %s
uk: Необхідно ввійти в сеанс, щоб мати доступ до %s

en: Your HTTP Proxy requires you to log in.
uk: Ваш проксі HTTP вимагає реєстрації.

en: Your password will be transmitted encrypted.
uk: Ваш пароль буде передано зашифрованим.

en: Your password will be transmitted unencrypted.
uk: Ваш пароль буде передано незашифрованим.

en: _About
uk: _Про програму

en: _Browse...
uk: О_гляд...

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Close This Window
uk: _Закрити це вікно

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Debug
uk: _Налагодження

en: _Details
uk: _Докладніше

en: _Domain:
uk: _Домен:

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Edit/
uk: _Правка/

en: _End game
uk: _Завершити гру

en: _File
uk: _Файл

en: _File/
uk: _Файл/

en: _Find...
uk: З_найти...

en: _Game
uk: _Гра

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Hint
uk: Під_казка

en: _Inform Developers
uk: _Сповістити розробників

en: _New
uk: _Створити

en: _New game
uk: _Нова гра

en: _New/
uk: _Створити/

en: _Open...
uk: _Відкрити...

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Pause game
uk: _Призупинити гру

en: _Print...
uk: Д_рук...

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: _Redo move
uk: _Повторити хід

en: _Restart Application
uk: _Перезапустити програму

en: _Restart game
uk: Розпочати гру _знову

en: _Revert
uk: П_овернути

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Scores...
uk: _Рахунки...

en: _Settings
uk: П_араметри

en: _Settings/
uk: П_араметри/

en: _Undo
uk: _Скасувати

en: _Undo move
uk: _Скасувати хід

en: _Username:
uk: _Користувач:

en: _View
uk: _Вигляд

en: _View/
uk: _Вигляд/

en: _Windows
uk: _Вікна

en: _Windows/
uk: _Вікна/

en: gnome_date_edit_get_date deprecated, use gnome_date_edit_get_time
uk: функція gnome_date_edit_get_date небажана, використовуйте gnome_date_edit_get_time

en: n
uk: н

en: no
uk: н

en: process %d: %s
uk: процес %d: %s

en: sans 12
uk: Sans 12

en: y
uk: т

en: yes
uk: так
