libgtop 1.1.3 - en to uk translation catalogue (284 entries)

en: Abort
uk: Припинити

en: Address
uk: Адреса

en: Address of beginning of code segment
uk: Адреса початку сегмента коду

en: Address of end of code segment
uk: Адреса кінця сегмента коду

en: Address of the bottom of stack segment
uk: Адреса нижньої межі сегмента стеку

en: Adjust on exit max value
uk: Вирівняти максимальне значення на виході

en: Alarm clock
uk: Сигнал тривоги

en: Available blocks
uk: Доступних блоків

en: Background read from tty
uk: Зчитування з TTY на тлі

en: Background write to tty
uk: Запис у TTY на тлі

en: Bad argument to system call
uk: Невірний аргумент системного виклику

en: Basename of executable file in call to exec()
uk: Назва виконуваного файла в функції exec()

en: Blocked
uk: Блоковано

en: Broken pipe
uk: Розірвано канал

en: Buffers
uk: Буфери

en: Bus error
uk: Помилка в непрямій адресації

en: Bytes In
uk: Вхідні байти

en: Bytes Out
uk: Вихідні байти

en: Bytes Total
uk: Всього байтів

en: CMaj_Flt
uk: Груп.пом.диск.ст.

en: CMin_Flt
uk: Груп.пом.пр.ст.

en: CPU          (0x%08lx): %12.0f %12.0f %12.0f %12.0f %12.0f
uk: ЦП           (0x%08lx): %12.0f %12.0f %12.0f %12.0f %12.0f

en: CPU          (0x%08lx): %12.3f %12.3f %12.3f %12.3f %12.3f
uk: ЦП           (0x%08lx): %12.3f %12.3f %12.3f %12.3f %12.3f

en: CPU %3d      (0x%08lx): %12.3f %12.3f %12.3f %12.3f %12.3f
uk: ЦП %3d      (0x%08lx): %12.3f %12.3f %12.3f %12.3f %12.3f

en: CPU %3d      (0x%08lx): %12lu %12lu %12lu %12lu %12lu
uk: ЦП %3d      (0x%08lx): %12lu %12lu %12lu %12lu %12lu

en: CPU Time in System Mode
uk: Час ЦП в системному режимі

en: CPU Time in User Mode
uk: Час ЦП в користувацькому режимі

en: CPU Time in User Mode (nice)
uk: Час ЦП в користувацькому режимі (замовлено)

en: CPU Time in the Idle Task
uk: Час простою ЦП

en: CPU Usage
uk: Використання CPU

en: CPU limit exceeded
uk: Перевищення обмеження часу ЦП

en: CSTime
uk: Заг.сис.час

en: CUTime
uk: Заг.кор.час

en: Cached
uk: Кешовано

en: Child status has changed
uk: Було змінено стан нащадка

en: Cmd
uk: Кмнд

en: Collisions
uk: Колізії

en: Command line arguments of the process
uk: Аргументи командного рядка процесу

en: Continue
uk: Продовжити

en: Current limit in bytes on the rss of the process (usually 2,147,483,647).
uk: Поточна межа в байтах для процесу РРН (зазвичай 2,147,483,647).

en: DEBUG
uk: НАЛАГОДЖЕННЯ

en: Data resident set size
uk: Розмір резидентного набору даних

en: Data_RSS
uk: РРН_даних

en: Default max size of queue
uk: Типовий максимальний розмір черги

en: Dirty Size
uk: Брудний розмір

en: Don't fork into background
uk: Не запускатись на тлі

en: EGid
uk: EGID

en: EMT error
uk: Помилка EMT

en: EUid
uk: EUID

en: Effective Group ID
uk: Чинний ідентифікатор групи

en: Effective User ID
uk: Чинний ідентифікатор користувача

en: Enable debugging
uk: Увімкнути налагодження

en: Enable verbose output
uk: Увімкнути детальний вивід

en: End_Code
uk: Кінець_коду

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: Помилка в параметрі %s: %s.
    Запустіть '%s --help' щоб побачити повний список доступних параметрів.

en: Errors In
uk: Вхідні помилки

en: Errors Out
uk: Вихідні помилки

en: Errors Total
uk: Всього помилок

en: File System Usage
uk: Використання файлової системи

en: File size limit exceeded
uk: Перевищення обмеження розміру файла

en: Floating-point exception
uk: Виключення операції з плаваючою крапкою

en: Free Memory
uk: Вільна пам'ять

en: Free Swap Space
uk: Вільний об'єм свопінгу

en: Free blocks
uk: Вільних блоків

en: Free blocks available to non-superusers
uk: Вільних блоків доступних звичайним користувачам

en: Free blocks available to the superuser
uk: Вільних блоків доступних адміністратору

en: Free file nodes
uk: Вільних i-вузлів

en: Free memory size in kB
uk: Розмір вільної пам'яті в Кб

en: Frequency
uk: Частота

en: Full device number of controlling terminal
uk: Повний номер пристрою контролю терміналу

en: GID of process
uk: GID процесу

en: Gid
uk: GID

en: Group ID
uk: Ідентифікатор групи

en: Hangup
uk: Відбій

en: I/O now possible
uk: Можливість вводу-виводу

en: Idle
uk: Простій

en: Idle (%)
uk: Простій (%)

en: Idletime
uk: Час простою

en: Illegal instruction
uk: Невірна команда

en: Information request
uk: Інформаційний запит

en: Input bytes
uk: Вхідні байти

en: Interface Flags
uk: Ознаки інтерфейсу

en: Interrupt
uk: Переривання

en: Invoked from inetd
uk: Викликано з inetd

en: It_Real_Value
uk: Наст.SIGALRM

en: KStk_EIP
uk: EIP

en: KStk_ESP
uk: ESP

en: K_Flags
uk: Озн.ядра

en: Kernel flags of the process.
    
    On Linux, currently every flag has the math bit set, because crt0.s checks for math emulation, so this is not included in the output.
    
    This is probably a bug, as not every process is a compiled C program.
    
    The math bit should be a decimal 4, and the traced bit is decimal 10.
uk: Ознаки ядра для процесу.
    
    В Linux нині кожна ознака має встановлений біт math, оскільки crt0.s перевіряється на емуляцію співпроцесора, тому ознака не включається у вивід.
    
    Можливо, це помилка, бо не кожен процес є програмою на мові C.
    
    Біт math має бути десятковим числом 4, а відслідковуваний біт — десяткове число 10.

en: Kernel scheduling priority
uk: Пріоритет планування ядра

en: Keyboard stop
uk: Клавіатурний сигнал зупинки

en: Kill
uk: Знищення

en: Last PID
uk: Останній PID

en: Length in bytes of the returned string.
uk: Розмір в байтах поверненого рядка.

en: List of currently mounted filesystems
uk: Список змонтованих файлових систем

en: List of running Processes
uk: Список запущених процесів

en: Load Average
uk: Середня завантаженість

en: Load Averange
uk: Середнє завантаження

en: Locked
uk: Блоковано

en: Maj_Flt
uk: Пом.диск.ст.

en: Mask of blocked signals
uk: Маска сигналів, що блокуються

en: Mask of caught signals
uk: Маска сигналів, що перехоплюються

en: Mask of ignored signals
uk: Маска сигналів, що ігноруються

en: Mask of pending signals
uk: Маска сигналів, що очікуються

en: Max number of arrays
uk: Максимальна кількість масивів

en: Max number of segments
uk: Максимальна кількість сегментів

en: Max number of undo entries per process
uk: Максимальна кількість записів відкату на процес

en: Max ops per semop call
uk: Максимальна кількість операцій на виклик семафора

en: Max queues system wide
uk: Максимальна кількість черг в системі

en: Max segment size
uk: Максимальний розмір сегменту

en: Max semaphores per array
uk: Максимальна кількість семафорів на масив

en: Max semaphores system wide
uk: Максимальна кількість семафорів у системі

en: Max shared segments per process
uk: Максимум колективних сегментів на процес

en: Max size of message
uk: Максимальний розмір повідомлення

en: Max total shared memory
uk: Загальний максимум колективної пам'яті

en: Maximum Transfer Unit
uk: Максимальна одиниця передачі

en: Memory Usage
uk: Використання пам'яті

en: Memory in locked pages in kB
uk: Пам'ять в заблокованих сторінках (в Кб)

en: Memory used from user processes in kB
uk: Пам'ять використана в користувацьких процесах в Кб

en: Message Queue Limits
uk: Обмеження черги повідомлень

en: Message segment size
uk: Розмір сегмента повідомлення

en: Min segment size
uk: Мінімальний розмір сегменту

en: Min_Flt
uk: Пом.пр.ст.

en: Mount List
uk: Список монтувань

en: NO-DAEMON
uk: БЕЗ-ДЕМОНУ

en: NWChan
uk: WCHAN

en: Network Load
uk: Завантаження мережі

en: Number of Tasks
uk: Кількість завдань

en: Number of clock ticks since system boot
uk: Кількість тактів годинника від старту системи

en: Number of clock ticks the system spent in system mode
uk: Кількість тактів годинника проведених системою в системному режимі

en: Number of clock ticks the system spent in the idle task
uk: Кількість тактів годинника проведених системою в очікуванні

en: Number of clock ticks the system spent in user mode
uk: Кількість тактів годинника проведених системою в користувацькому режимі

en: Number of clock ticks the system spent in user mode (nice)
uk: Кількість тактів годинника проведених системою в користувацькому режимі (nice)

en: Number of entries in message map
uk: Кількість елементів у мапі повідомлень

en: Number of entries in semaphore map
uk: Кількість елементів у мапі семафорів

en: Number of input bytes
uk: Кількість вхідних байтів

en: Number of jobs running simultaneously averaged over 1, 5 and 15 minutes
uk: Кількість завдань запущених одночасно в середньому за 1, 5 і 15 хвилин

en: Number of list elements
uk: Кількість елементів списку

en: Number of output bytes
uk: Кількість вихідних байтів

en: Number of pages of shared (mmap'd) memory
uk: Кількість сторінок колективної пам'яті (mmap)

en: Number of pages of virtual memory
uk: Кількість сторінок віртуальної пам'яті

en: Number of pages the process has in real memory, minus 3 for administrative purposes. This is just the pages which count towards text, data, or stack space. This does not include pages which have not been demand-loaded in, or which are swapped out.
uk: Кількість сторінок, які процес займає в реальній пам'яті, мінус 3 для адміністративних потреб. Це значення — просто сторінки коду, даних чи ділянки стека. Це число не включає сторінки, які не було завантажено завантажено на запит, чи вивантажено з пам'яті.

en: Number of resident set (non-swapped) pages
uk: Кількість сторінок резидентних наборів (не свопуються)

en: Number of system message headers
uk: Кількість заголовків системних повідомлень

en: Number of tasks currently running
uk: Кількість зараз запущених програм

en: Number of undo structures system wide
uk: Кількість структур відкату у системі

en: Output bytes
uk: Вихідні пакети

en: PGrp
uk: PGRP

en: PID of parent process
uk: PID батьківського процесу

en: PPP State
uk: Стан PPP

en: PPP Statistics
uk: Статистика PPP

en: PPid
uk: PPID

en: Packets In
uk: Вхідні пакети

en: Packets Out
uk: Вихідні пакети

en: Packets Total
uk: Всього пакетів

en: Page In
uk: Сторінок внесено

en: Page Out
uk: Сторінок винесено

en: Percent:
uk: Відсоток:

en: Pid
uk: PID

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Process Arguments
uk: Аргументи процесу

en: Process ID
uk: Ідентифікатор процесу

en: Process Kernel Data information
uk: Інформація про дані процесу ядра

en: Process Memory Map
uk: Мапа пам'яті процесу

en: Process Memory information
uk: Інформація про пам'ять процесу

en: Process Segment information
uk: Інформація про сегменти процесу

en: Process Signal information
uk: Інформація про сигнали процесу

en: Process Status information
uk: Інформація про стан процесу

en: Process Time information
uk: Інформація про час процесу

en: Process UID and TTY information
uk: Інформація про UID та TTY процесу

en: Process group ID
uk: Ідентифікатор групи процесу

en: Profiling alarm clock
uk: Сигнал таймера профілювання

en: Quit
uk: Вихід

en: RTime
uk: Дійс.час

en: Real time accumulated by process (should be utime + stime)
uk: Дійсний час накопичений процесом (має бути utime +stime)

en: Resident
uk: Резидентна

en: Resident Set Size
uk: Розмір резидентного набору

en: Resident Set Size Limit
uk: Обмеження розміру резидентного набору

en: Running Tasks
uk: Запущені завдання

en: SMP CPU Time in System Mode
uk: SMP-час ЦП в системному режимі

en: SMP CPU Time in User Mode
uk: SMP-час ЦП в користувацькому режимі

en: SMP CPU Time in User Mode (nice)
uk: SMP-час ЦП в користувацькому режимі (замовлено)

en: SMP CPU Time in the Idle Task
uk: SMP-час простою ЦП

en: SMP Total CPU Time
uk: Загальний SMP-час ЦП

en: SMP kernel-mode CPU time accumulated by process
uk: SMP-час ЦП накопичений процесом у режимі ядра

en: SMP user-mode CPU time accumulated by process
uk: SMP-час ЦП накопичений процесом у режимі користувача

en: STime
uk: Сист.час

en: Segmentation violation
uk: Помилка сегментації

en: Semaphore Set Limits
uk: Обмеження множини семафорів

en: Semaphore max value
uk: Максимальне значення семафора

en: Server Features
uk: Властивості сервера

en: Session
uk: Сеанс

en: Session ID
uk: Ідентифікатор сеансу

en: ShLib_RSS
uk: РРН_КолБіб

en: Share
uk: Спільна

en: Shared Memory
uk: Колективна пам'ять

en: Shared Memory Limits
uk: Обмеження колективної пам'яті

en: Shared memory size in kB
uk: Розмір колективної пам'яті в Кб

en: Shared-Lib resident set size
uk: Розмір резидентного набору колективних бібліотек

en: Signal
uk: Сигнал

en: Single-Char code for process state (S=sleeping)
uk: Односимвольний код стану процесу (S=приспаний)

en: Size
uk: Розмір

en: Size in kilobytes of message pool
uk: Розмір накопичувача повідомлень в Кб

en: Size of a single list element
uk: Розмір одного елементу списку

en: Size of buffers kB
uk: Розмір буферів у Кб

en: Size of cached memory in kB
uk: Розмір кешованої пам'яті в Кб

en: Spin:
uk: Спін:

en: Stack resident set size
uk: Розмір резидентного набору стеку

en: Stack_RSS
uk: РРН_стеку

en: Standard unix nice level of process
uk: Стандартний рівень UNIX Nice для процесів

en: Start time of process in seconds since the epoch
uk: Час запуску процесу в секундах від початку Епохи

en: Start_Code
uk: Початок_коду

en: Start_Stack
uk: Початок_стеку

en: Start_Time
uk: Час_запуску

en: State
uk: Стан

en: Stop
uk: Зупинка

en: Subnet
uk: Підмережа

en: Swap Usage
uk: Використання свопінгу

en: Sys
uk: Система

en: Sys (%)
uk: Система (%)

en: System Uptime
uk: Час працездатності системи

en: TPGid
uk: TPGID

en: Terminal process group ID
uk: Ідентифікатор групи термінального процесу

en: Termination
uk: Програмне завершення

en: Text resident set size
uk: Розмір набору резидентного тексту

en: Text_RSS
uk: РРН_тексту

en: The current EIP (32-bit instruction pointer).
uk: Поточний EIP (32-бітний вказівник інструкції).

en: The current value of esp (32-bit stack pointer), as found in the kernel stack page for the process.
uk: Поточне значення ESP (32-бітовий вказівник стека), виявлене в сторінці стека ядра для процесу.

en: The number of major faults that the process and its children have made.
uk: Кількість зроблених процесом і його нащадками помилок дискової сторінки

en: The number of major faults the process has made, those which have required loading a memory page from disk.
uk: Кількість зроблених процесом помилок дискової сторінки, що викликали завантаження сторінки з диска.

en: The number of minor faults that the process and its children have made.
uk: Кількість зроблених процесом і його нащадками помилок програмної сторінки

en: The number of minor faults the process has made, those which have not required loading a memory page from disk.
uk: Кількість зроблених процесом помилок програмної сторінки, що не викликали завантаження сторінки з диска.

en: The time (in jiffies) before the next SIGALRM is sent to the process due to an interval timer.
uk: Час (в 1/100 секунди) перед наступним відсиланням процесу сигналу SIGALRM через спрацювання таймера.

en: The time (in jiffies) of the process's next timeout
uk: Час (в 1/100 секунди) наступного тайм-ауту процесу

en: This is the "channel" in which the process is waiting.  This is the address of a system call, and can be looked up in a namelist if you need a textual name.  (If you have an up-to-date /etc/psdatabase, then try ps -l to see the WCHAN field in action)
uk: Це "канал", де процес очікує. Це адреса системного виклику, і його можна знайти в списку назв, якщо необхідно взнати його назву. Якщо є поточний файл /etc/psdatabase, то спробуйте ps -l, щоб побачити поле WCHAN в дії.

en: This is the textual name of the `nwchan' field.
uk: Це текстова назва поля "nwchan".

en: Tick Frequency
uk: Частота тактів

en: Tick frequency
uk: Тактова частота

en: Tick frequency (default is 100)
uk: Частота тактів (типово - 100)

en: Ticks (%ld per second):
uk: Такти  (%ld на секунду):

en: Time in seconds since system boot
uk: Час в секундах від старту системи

en: Time in seconds the system spent in the idle task since system boot
uk: Час в секундах проведений системою в очікуванні з часу завантаження

en: TimeOut
uk: Тайм-аут

en: Total
uk: Всього

en: Total # of pages of memory
uk: Загальна кількість сторінок пам'яті

en: Total (%)
uk: Всього (%)

en: Total CPU Time
uk: Загальний час ЦП

en: Total Memory
uk: Вся пам'ять

en: Total Swap Space
uk: Загальний об'єм свопінгу

en: Total blocks
uk: Загалом блоків

en: Total file nodes
uk: Загалом i-вузлів

en: Total number of swap pages that have been brought in since system boot
uk: Загальна кількість внесених сторінок свопінгу з старту системи

en: Total number of swap pages that have been brought out since system boot
uk: Загальна кількість винесених сторінок свопінгу з старту системи

en: Total number of tasks
uk: Загальна кількість завдань

en: Total physical memory in kB
uk: Загалом фізичної пам'яті в Кб

en: Total size of dirty pages
uk: Загальний розмір брудних сторінок

en: Total size of list
uk: Загальний розмір списку

en: Trace trap
uk: Пастка трасування

en: Tty
uk: TTY

en: UID of process
uk: UID процесу

en: UTime
uk: Кор.час

en: Uid
uk: UID

en: Uptime
uk: Час працездатності

en: Urgent condition on socket
uk: Критичний стан сокета

en: Used Memory
uk: Використана пам'ять

en: Used Swap Space
uk: Використаний об'єм свопінгу

en: Used memory size in kB
uk: Розмір використаної пам'яті в Кб

en: User
uk: Користувач

en: User (%)
uk: Користувач (%)

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: User defined signal 1
uk: Визначений користувачем сигнал 1

en: User defined signal 2
uk: Визначений користувачем сигнал 2

en: VERBOSE
uk: ДЕТАЛЬНО

en: Virtual
uk: Віртуальна

en: Virtual alarm clock
uk: Віртуальний будильник

en: WChan
uk: Назва WCHAN

en: Window size change
uk: Зміна розмірів вікна

en: XCPU_STime
uk: Сист.час SMP

en: XCPU_UTime
uk: Кор.час SMP

en: cumulative stime of process and reaped children
uk: Загальний час процесу і завершених спадкоємних процесів витрачаний в системному режимі

en: cumulative utime of process and reaped children
uk: Загальний час процесу і завершених спадкоємних процесів витрачений в режимі користувача

en: kernel-mode CPU time accumulated by process
uk: Час ЦП накопичений процесом в режимі ядра

en: read data size
uk: зчитування блоку даних

en: user-mode CPU time accumulated by process
uk: Час ЦП накопичений процесом в користувацькому режимі
