metacity - en to uk translation catalogue (450 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
uk: Знайдене у конфігураційній базі даних значення "%s" не є правильним записом комбінації клавіш "%s"

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
uk: У базі даних конфігурації знайдено "%s" - що не є правильним значенням модифікатора клавіші миші.

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
uk: "%s" не є правильною назвою ознаки "focus"

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
uk: "%s" не є правильним значенням ознаки "resize"

en: "%s" is not a valid value for state attribute
uk: "%s" не є правильним станом ознаки "state"

en: %d coordinate expressions parsed in %g seconds (%g seconds average)
uk: %d координатних виразів проаналізовано за %g с (середнє значення: %g c)

en: %d stored in GConf key %s is not a reasonable number of workspaces, current maximum is %d
uk: Значення %d встановлено у ключі GCong %s ― що не є припустимим значенням кількості робочих областей, поточний максимум рівний %d

en: %d stored in GConf key %s is out of range 0 to %d
uk: Значення %d встановлене у ключі GConf %s виходить за межі 0 ― %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
uk: %g мс для малювання однієї рамки вікна

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
uk: (Не реалізовано) Навігація працює лише по програмам, а не по вікнам

en: /Windows/Des_ktop
uk: /Вікна/_Стільниця

en: /Windows/_All docks
uk: /Вікна/Всі _доки

en: /Windows/_Bottom dock
uk: /Вікна/_Нижній док

en: /Windows/_Dialog
uk: /Вікна/_Діалог

en: /Windows/_Left dock
uk: /Вікна/_Лівий док

en: /Windows/_Modal dialog
uk: /Вікна/_Модальний діалог

en: /Windows/_Right dock
uk: /Вікна/_Правий док

en: /Windows/_Splashscreen
uk: /Вікна/_Заставка

en: /Windows/_Top dock
uk: /Вікна/_Верхній док

en: /Windows/_Utility
uk: /Вікна/_Утиліта

en: /Windows/tearoff
uk: /Вікна/відрив

en: /_Windows
uk: /_Вікна

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
uk: у елементі <%s> не було визначено геометрію "%s"

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
uk: <%s> повинен або визначати геометрію, або вказувати на батьківський елемент, який містить геометрію

en: <%s> name "%s" used a second time
uk: у елементі <%s> назва "%s" зустрілась другий раз

en: <%s> parent "%s" has not been defined
uk: у елементі <%s> не було визначено батьківський елемент "%s"

en: <author> specified twice for this theme
uk: <author> в цій темі вказано двічі

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
uk: для цього стилю рамки треба вказати <button function="%s" state="%s" draw_ops="будь-що"/>

en: <copyright> specified twice for this theme
uk: <copyright> в цій темі вказано двічі

en: <date> specified twice for this theme
uk: <date> в цій темі вказано двічі

en: <description> specified twice for this theme
uk: <description> в цій темі вказано двічі

en: <menu_icon function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this theme
uk: для цієї теми потрібно вказати <menu_icon function="%s" state="%s" draw_ops="будь-що"/>

en: <metacity_session> attribute seen but we already have the session ID
uk: було прочитано атрибут <metacity_session>, але ідентифікатор сеансу вже було встановлено

en: <name> specified twice for this theme
uk: <name> в цій темі вказано двічі

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar_font_size option is set to 0, however. Also, this option is disabled if the titlebar_uses_desktop_font option is set to true. By default, titlebar_font is unset, causing Metacity to fall back to the desktop font even if titlebar_uses_desktop_font is false.
uk: Рядок опису шрифту для заголовку вікна. Розмір з опису буде використано лише коли параметр titlebar_font_size встановлено у 0. Цей параметр також вимкнений параметр titlebar_uses_desktop_font встановлено у значення Істина(true). Зазвичай параметр titlebar_font не встановлено, що змушує Метасіті повертатися до шрифту стільниці навіть коли значення titlebar_uses_desktop_font встановлено у Хибність(false).

en: A style called "%s" has not been defined
uk: Стиль "%s" не визначено

en: Action on title bar double-click
uk: Дія при подвійному клацанні на заголовку вікна

en: Activate window menu
uk: Активувати меню вікна

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
uk: Альфа-канал повинен бути у межах 0.0 (невидимість) та 1.0 (повна непрозорість), було %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
uk: Значення альфа-канала "%s" у змішаному кольорі поза межами 0.0 - 1.0

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
uk: Кут повинен бути між 0.0 та 360.0, вказано %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %ld
uk: Додаток встановив неправильне значення _NET_WM_PID %ld

en: Arrangement of buttons on the titlebar
uk: Вирівнювання кнопок у заголовку вікна.

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as "menu:minimize,maximize,close"; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future metacity versions without breaking older versions.
uk: Вирівнювання кнопок у заголовку вікна. Значення має бути рядком, наприклад "menu:minimize,maximize,close"; де двокрапка відокремлює лівий кут вікна від правого, а назви кнопок розділяються комами. Дублікати кнопок не дозволяються. Невідомі назви кнопок просто ігноруються, таким чином можна додавати кнопки з майбутніх версій Метасіті без впливу на старі версії.

en: Aspect ratio "%s" is unknown
uk: Невідомий коефіцієнт пропорційності "%s"

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
uk: Неправильна ознака "%s" у елементі <%s> у цьому контексті

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
uk: Ознака "%s" двічі повторюється у тому самому елементі <%s>

en: Automatically raises the focused window
uk: Автоматично піднімати вікно з фокусом вводу

en: Bar
uk: Прямокутник

en: Benchmark
uk: Продуктивність

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
uk: Формат визначення змішаного кольору такий - "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" не відповідає формату

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
uk: Логічні значення повинні бути "true" або "false", а не "%s"

en: Border
uk: Рамка

en: Border "%s" is unknown
uk: Межа "%s" невідома

en: Border-only window
uk: Вікно лише з рамкою

en: Bug in window manager:
uk: Вада у віконному менеджері:

en: Button Layouts
uk: Розташування кнопок

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
uk: Неприпустимий коефіцієнт пропорційності %g

en: Button layout test %d
uk: Перевірка розташування кнопок %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
uk: Неможливо використовувати два параметра draw_ops у одному елементі <button> (у темі вказано ознаку draw_ops та елемент <draw_ops>, або вказано два елементи)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
uk: Неможливо використовувати два параметра draw_ops у одному елементі <menu_icon> (у темі вказано ознаку draw_ops та елемент <draw_ops>, або вказано два елементи)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
uk: Неможливо використовувати два параметра draw_ops у одному елементі <piece> (у темі вказано ознаку draw_ops та елемент <draw_ops>, або вказано два елементи)

en: Cannot specify both button_width/button_height and aspect ratio for buttons
uk: Параметри button_width/button_height та коефіцієнт пропорційності кнопок вказувати одночасно не можна

en: Class
uk: Клас

en: Clic_k to give focus
uk: Кла_цнути щоб передати фокус

en: Clicking a window while holding down this modifier key will move the window (left click), resize the window (middle click), or show the window menu (right click). Modifier is expressed as "&lt;Alt&gt;" or "&lt;Super&gt;" for example.
uk: Клацання кнопкою миші по вікну з утриманням натиснутою клавіші-модифікатора призведе до пересування вікна(лівою кнопкою), зміни розмірів (середньою кнопкою), або показу меню вікна (правою кнопкою). Модифікатор записується наприклад так  "&lt;Alt&gt;" or "&lt;Super&gt;"

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Close a window
uk: Закрити вікно

en: Commands to run in response to keybindings
uk: Команди призначені комбінаціям клавіш

en: Constant "%s" has already been defined
uk: Константа "%s" вже визначена

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
uk: Вираз координати містить невідомий оператор на початку тексту"%s"

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
uk: Вираз координати містить заборонений символ '%s'

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
uk: Вираз координати містить число з плаваючою комою "%s" яке не вдалось розібрати

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
uk: Вираз координати містить ціле число "%s" яке не вдалось розібрати

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
uk: Здається вираз координати не містить жодного оператору чи операнду

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
uk: Вираз координати закінчується оператором замість операнда

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
uk: Вираз координати містить закриваючу дужку без відповідної відкриваючої

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
uk: Вираз координати містить відкриваючу дужку без відповідної закриваючої

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
uk: Вираз координати містить оператор, там де очікувався оператор

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
uk: Вираз координати містить невідому змінну або константу "%s"

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
uk: Вираз координати містить оператор "%s", там де очікувався операнд

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
uk: Вираз координати містить оператор "%c", за яким йде оператор "%c" без операнду між ними

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer, this is really a Metacity bug, but are you sure you need a huge expression like that?
uk: Буфер аналізатор виразів координати переповнений, це помилка програми Метасіті, але навіщо вам такий великий вираз?

en: Coordinate expression results in division by zero
uk: Вираз координати призвів до ділення на нуль

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
uk: Вираз координати намагається використати оператор знаходження залишку від ділення для числа з плаваючою комою

en: Coordinate expression was empty or not understood
uk: Вираз координати був пустий або його неможливо розпізнати

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
uk: Не вдалось одержати функцію виділення менеджеру вікон на екрані %d дисплею "%s"

en: Could not create directory '%s': %s
uk: Не вдалось створити каталог "%s": %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
uk: Неможливо знайти тему! Перевірте чи існує %s та чи він містить прийнятну тему.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
uk: Не вдалось відкрити для запису файл сеансу "%s": %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
uk: Неможливо проаналізувати "%s" як число з плаваючою комою

en: Could not parse "%s" as an integer
uk: Не вдалось проаналізувати як ціле "%s"

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
uk: Неможливо розібрати значення альфа-канала "%s" у змішаному кольорі

en: Could not parse color "%s"
uk: Не вдалось проаналізувати колір "%s"

en: Could not parse font description "%s" from GConf key %s
uk: Неможливо проаналізувати опис шрифту "%s" у ключі GConf %s

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
uk: Не вдалось проаналізувати компонент тіні "%s" у затіненому кольорі

en: Could not release screen %d on display "%s"
uk: Не вдалось повернути екран %d на дисплеї "%s"

en: Current theme
uk: Поточна тема

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
uk: Затримка у мілісекундах для параметра автоматичного піднімання вікна

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
uk: Визначає, чи система і програми  можуть генерувати озвучений системний гудок. Може використовуватись із "візуальним системним гудком", щоб увімкнути тихі системні гудки.

en: Dialog Box
uk: Діалог

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
uk: Не вдалось розпізнати стрілку "%s" у елементі <%s>

en: Did not understand color component "%s" in color specification
uk: Неможливо розпізнати компонент кольору "%s" у визначенні кольору

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
uk: Не вдалось розпізнати тип заповнення "%s" у елементі <%s>

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
uk: Не вдалось розпізнати тінь "%s" у елементі <%s>

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
uk: Не вдалось розпізнати режим "%s" у елементі <%s>

en: Did not understand state "%s" in color specification
uk: Неможливо розпізнати режим "%s" у визначенні кольору

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
uk: Не вдалось розпізнати останні символи "%s" у рядку "%s"

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
uk: Не вдалось розпізнати значення "%s" типу градієнту

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
uk: Вимкнути неправильні функції, що потрібні лише старим поламаним програмам

en: Distance "%s" is unknown
uk: Невідома відстань "%s"

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
uk: Намальовано %d рамок за %g с клієнтського часу (%g мс на рамку) і %g с календарного часу, включаючи ресурси сервера X Window (%g мс на кадр)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
uk: Не допускається використання елементу <%s> нижче <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементі <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементі <constant>

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементах <distance>, <border>, <aspect_ratio>

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементі операції малювання

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
uk: Елемент <%s> не дозволяється у елементах <name>, <author>, <date> і <description>

en: Enable Visual Bell
uk: Увімкнути візуальний системний гудок

en: Error %d was expected but %d given
uk: Очікувалась помилка %d, але трапилась помилка %d

en: Error closing session file '%s': %s
uk: Помилка закриття файлу сеансу "%s": %s

en: Error launching metacity-dialog to ask about killing an application: %s
uk: Помилка при відкриванні діалогу закриття програми: %s

en: Error launching metacity-dialog to print an error about a command: %s
uk: Помилка при відкриванні діалогу виводу повідомлення про помилку у команді: %s

en: Error launching metacity-dialog to warn about apps that don't support session management: %s
uk: Помилка запуску діалогового вікна Метасіті із застереженням про те, що додаток не має підтримки сеансів: %s

en: Error loading theme: %s
uk: Помилка завантаження теми: %s

en: Error not expected but one was returned: %s
uk: Помилка не виконувалась, але її повернуто: %s

en: Error reading from dialog display process: %s
uk: Помилка при зчитуванні з діалогового процесу: %s

en: Error setting name for workspace %d to "%s": %s
uk: Помилка встановлення назви робочої області %d у "%s": %s

en: Error setting number of workspaces to %d: %s
uk: Помилка встановлення кількості робочих областей у %d: %s

en: Error was expected but none given
uk: Очікувалась помилка, але її не трапилось

en: Error writing session file '%s': %s
uk: Помилка запису файлу сеансу "%s": %s

en: Failed to a open connection to a session manager, so window positions will not be saved: %s
uk: Неможливо відкрити з'єднання до менеджера сесій, тому позиції вікон не будуть збережені: %s

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
uk: Збій виконання fdopen() для журналу %s: %s

en: Failed to get hostname: %s
uk: Збій при отриманні назви комп'ютера: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
uk: Збій завантаження схеми "%s": %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
uk: Не вдалось відкрити дисплей X Window System "%s"

en: Failed to open debug log: %s
uk: Збій відкриття налагоджувального журналу: %s

en: Failed to parse message "%s" from dialog process
uk: Збій при аналізі повідомлення "%s" від діалогового процесу

en: Failed to parse saved session file: %s
uk: Збій аналізування збереженого файлу сеансу: %s

en: Failed to read saved session file %s: %s
uk: Збій під час зчитування збереженого файлу сеансу "%s": %s

en: Failed to read theme from file %s: %s
uk: Збій зчитування теми з файлу %s: %s

en: Failed to restart: %s
uk: Збій перезапуску: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
uk: Збій зчитування каталогу тем: %s

en: Fake menu item %d
uk: Фальшивий елемент меню %d

en: Fatal IO error %d (%s) on display '%s'.
uk: Фатальна помилка вводу-виводу %d (%s) на дисплеї "%s".

en: Focus behavior:
uk: Поведінка фокусу:

en: Forcing this application to quit will cause you to lose any unsaved changes.
uk: Примусове завершення програми спричинить втрату всіх незбережених даних.

en: Frame geometry does not specify size of buttons
uk: Геометрія рамки не визначає розміри кнопок

en: Frame style already has a button for function %s state %s
uk: Стиль рамки вже містить кнопку для функції %s зі станом %s

en: Frame style already has a piece at position %s
uk: У стилю рамки вже є кусок рамки у позиції %s

en: GConf key "%s" is set to an invalid type
uk: Ключ GConf "%s" встановлено у неправильний тип

en: GConf key '%s' is set to an invalid value
uk: Ключ GConf "%s" встановлено у неправильний тип

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
uk: При визначенні кольору GTK після вказування режиму повинна бути закриваюча прямокутна дужка, наприклад gtk:fg[NORMAL], де NORMAL - режим; неможливо розібрати "%s"

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
uk: При визначенні кольору GTK потрібно вказувати режим у прямокутних дужках, наприклад gtk:fg[NORMAL], де NORMAL - режим; неможливо розібрати "%s"

en: Gradients should have at least two colors
uk: Градієнти повинні мати принаймні два кольори

en: Hide all windows and focus desktop
uk: Приховувати всі вікна та активувати робочу стільницю

en: If true, and the focus mode is either "sloppy" or "mouse" then the focused window will be automatically raised after a delay (the delay is specified by the auto_raise_delay key).
uk: Якщо встановлено, та для режиму передачі фокусу вибрано або "за вказівником", або "миша" тоді вікно з фокусом буде автоматично піднято після затримки (затримка визначається параметром auto_raise_delay key).

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
uk: Якщо встановлено, параметр titlebar_font ігнорується, та використовується стандартний шрифт для заголовків вікон.

en: If true, metacity will give the user less feedback and less sense of "direct manipulation", by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications and terminal servers to function when they would otherwise be impractical.
uk: Якщо встановлено, то "Метасіті" зменшує об'єм виводу і можливість прямої маніпуляції для користувача, використанням контурних рамок, уникненням анімації та іншими шляхами. Це суттєве зменшення зручності у використанні для багатьох користувачів, але може дозволити старим програмам і термінальним серверам функціонувати, продовжуючи час їхньої служби.

en: If true, then Metacity works in terms of applications rather than windows. The concept is a bit abstract, but in general an application-based setup is more like the Mac and less like Windows. When you focus a window in application-based mode, all the windows in the application will be raised. Also, in application-based mode, focus clicks are not passed through to windows in other applications. The existence of this setting is somewhat questionable. But it's better than having settings for all the specific details of application-based vs. window-based, e.g. whether to pass through clicks. Also, application-based mode is largely unimplemented at the moment.
uk: Якщо встановлено, Метасіті працює лише з програмами, а не з вікнами. Концепція трошки абстрактна, але в цілому робота з додатками більше схожа до Mac та менше на Windows. При активації вікна у режимі роботи з додатками, піднімаються всі вікна цього додатку. Крім того, в режимі роботи з додатками, клацання мишею не передається вікнам інших додатків. Раціональність такого параметра сумнівна, але це краще ніж описувати у параметрах всі відмінності режиму роботи з додатками від режиму роботи з вікнами (наприклад, чи передавати клацання мишею). Крім того, реалізація режиму роботи з додатками здебільшого ще не завершена.

en: If true, trade off usability for less resource usage
uk: Якщо встановлено, зменшує зручність використання для зменшення використання ресурсів

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
uk: Вставлення сюди draw_ops "%s" призведе до створення циклічного посилання

en: Integer %ld is too large, current max is %d
uk: Значення цілого %ld надто велике, максимумом є %d

en: Integer %ld must be positive
uk: Значення цілого %ld має бути додатнім

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
uk: Неприпустимий масштаб заголовку "%s" (можливі значення: xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)

en: Large Title Font
uk: Великий шрифт заголовка

en: Line %d character %d: %s
uk: Рядок %d, символ %d: %s

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
uk: Завантажено тему "%s" за %g с

en: Lost connection to the display '%s';
    most likely the X server was shut down or you killed/destroyed
    the window manager.
uk: Втрачено з'єднання з дисплеєм "%s";
    очевидно було зупинено X-сервер, або ви припинили роботу
    віконного менеджера.

en: Lower window below other windows
uk: Перенести вікна нижче усіх вікон

en: Ma_ximize
uk: Ма_ксимізувати

en: Maximize Window
uk: Максимізувати вікно

en: Maximize a window
uk: Максимізувати вікно

en: Maximize window horizontally
uk: Максимізувати вікно горизонтально

en: Maximize window vertically
uk: Максимізувати вікно вертикально

en: Metacity
uk: Метасіті

en: Metacity was compiled without support for verbose mode
uk: "Метасіті" було скомпільовано без підтримки режиму докладних повідомлень

en: Mi_nimize
uk: М_інімізувати

en: Minimize Window
uk: Мінімізувати вікно

en: Minimize a window
uk: Мінімізувати вікно

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
uk: Відсутнє <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="будь-що"/>

en: Modal Dialog Box
uk: Модальний діалог

en: Modifier to use for modified window click actions
uk: Модифікатор, що використовується для дій при клацанні з модифікатором

en: Move a window
uk: Перенести вікно

en: Move backward between panels and the desktop immediately
uk: Негайний перехід у зворотному напрямку між панелями та робочою стільницею

en: Move backwards between panels and the desktop with popup
uk: Перехід у зворотному напрямку між панелями та робочою стільницею з появою меню

en: Move backwards between windows immediately
uk: Негайний перехід у зворотному напрямку між вікнами

en: Move between panels and the desktop immediately
uk: Негайний перехід між панелями та робочою стільницею

en: Move between panels and the desktop with popup
uk: Перехід між панелями та робочою стільницею з появою меню

en: Move between windows immediately
uk: Негайний перехід між вікнами

en: Move between windows with popup
uk: Перехід між панелями та робочою стільницею з появою меню

en: Move focus backwards between windows using popup display
uk: Передача фокусу у зворотному напрямку між вікнами з появою меню

en: Move to Another _Workspace
uk: Перенести у іншу робочу область

en: Move to Workspace R_ight
uk: Перенести у робочу область _праворуч

en: Move to Workspace _Down
uk: Перенести у робочу область в_низу

en: Move to Workspace _Left
uk: Перенести у робочу область _ліворуч

en: Move to Workspace _Up
uk: Перенести у робочу область в_верху

en: Move window one workspace down
uk: Перенести вікно на робочу область нижче

en: Move window one workspace to the left
uk: Перенести вікно у робочу область ліворуч

en: Move window one workspace to the right
uk: Перенести вікно у робочу область праворуч

en: Move window one workspace up
uk: Перенести вікно на робочу область вище

en: Move window to workspace 1
uk: Перенести вікно на робочу область 1

en: Move window to workspace 10
uk: Перенести вікно на робочу область 10

en: Move window to workspace 11
uk: Перенести вікно на робочу область 11

en: Move window to workspace 12
uk: Перенести вікно на робочу область 12

en: Move window to workspace 2
uk: Перенести вікно на робочу область 2

en: Move window to workspace 3
uk: Перенести вікно на робочу область 3

en: Move window to workspace 4
uk: Перенести вікно на робочу область 4

en: Move window to workspace 5
uk: Перенести вікно на робочу область 5

en: Move window to workspace 6
uk: Перенести вікно на робочу область 6

en: Move window to workspace 7
uk: Перенести вікно на робочу область 7

en: Move window to workspace 8
uk: Перенести вікно на робочу область 8

en: Move window to workspace 9
uk: Перенести вікно на робочу область 9

en: Name of workspace
uk: Назва робочої області

en: No "%s" attribute on <%s> element
uk: Немає ознаки "%s" елементі <%s>

en: No "%s" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "%s" елементі <%s>

en: No "alpha" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "alpha" у елементі <%s>

en: No "arrow" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "arrow" елементі <%s>

en: No "bottom" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "bottom" у елементі <%s>

en: No "color" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "color" у елементі <%s>

en: No "extent_angle" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "extent_angle" у елементі <%s>

en: No "filename" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "filename" у елементі <%s>

en: No "focus" attribute on <%s> element
uk: Немає ознаки "focus" елементі <%s>

en: No "function" attribute on <%s> element
uk: Немає ознаки "function" елементі <%s>

en: No "height" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "height" у елементі <%s>

en: No "left" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "left" у елементі <%s>

en: No "name" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "name" елементі <%s>

en: No "position" attribute on <%s> element
uk: Немає ознаки "position" елементі <%s>

en: No "resize" attribute on <%s> element
uk: Немає ознаки "resize" у елементі <%s>

en: No "right" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "right" у елементі <%s>

en: No "shadow" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "shadow" у елементі <%s>

en: No "start_angle" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "start_angle" у елементі <%s>

en: No "state" attribute on <%s> element
uk: Немає ознаки "state" елементі <%s>

en: No "state" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "state" у елементі <%s>

en: No "style" attribute on <%s> element
uk: Немає ознаки "style" елементі <%s>

en: No "top" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "top" у елементі <%s>

en: No "type" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "type" у елементі <%s>

en: No "value" attribute on <%s> element
uk: Немає ознаки "value" елементі <%s>

en: No "value" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "value" у елементі <%s>

en: No "width" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "width" елементі <%s>

en: No "x" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "x" елементі <%s>

en: No "x1" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "x1" елементі <%s>

en: No "x2" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "x2" елементі <%s>

en: No "y" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "y" елементі <%s>

en: No "y1" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "y1" елементі <%s>

en: No "y2" attribute on element <%s>
uk: Немає ознаки "y2" елементі <%s>

en: No <%s> set for theme "%s"
uk: Не встановлено <%s> для теми "%s"

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
uk: Параметр <draw_ops> з назвою "%s" не було визначено

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
uk: Не було визначено параметру <draw_ops> з назвою "%s"

en: No command %d has been defined.
uk: Команду %d не визначено.

en: No draw_ops provided for button
uk: Для кнопки не визначено параметр draw_ops

en: No draw_ops provided for frame piece
uk: Для частини рамки не визначено параметр draw_ops

en: No draw_ops provided for menu icon
uk: Для значка меню не визначено параметр draw_ops

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
uk: Немає стилю рамки для вікна типу "%s" у темі "%s", додайте елемент  <window type="%s" style_set="будь-що"/>

en: No text is allowed inside element <%s>
uk: Текст не дозволяється у елементі <%s>

en: Normal Application Window
uk: Звичайне вікно програми

en: Normal Title Font
uk: Звичайний шрифт заголовка

en: Number of workspaces
uk: Кількість робочих областей

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum (to prevent accidentally destroying your desktop by asking for 34 million workspaces).
uk: Кількість робочих областей. Повинно бути більшим за нуль, та має визначений максимум (щоб упередити руйнування робочої стільниці кількістю робочих областей) у 34 мільйони.

en: On _Top
uk: На _верху

en: Only on _This Workspace
uk: Лише на _цій робочій області

en: Open another one of these windows
uk: Відкрити інше вікно

en: Opened log file %s
uk: Відкрито журнал %s

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
uk: Найвищим елементом в темі має бути  <metacity_theme>, не <%s>

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
uk: Властивість %s вікна 0x%lx містить неправильний UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
uk: Властивість %s вікна 0x%lx містить неправильний UTF-8 у пункті %d списку

en: Put on _All Workspaces
uk: Помістити на _всі робочі області

en: Raise obscured window, otherwise lower
uk: Підняти затулене вікно, або опустити його

en: Raise window above other windows
uk: Підняти вікно над іншими

en: Resize a window
uk: Змінити розміри вікна

en: Roll _Up
uk: З_горнути

en: Run a defined command
uk: Запустити зазначену команду

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
uk: Екран %d на дисплеї "%s" вже контролюється менеджером вікон

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
uk: Екран %d на дисплеї "%s" вже контролюється менеджером вікон; спробуйте вказати параметр --replace, щоб замінити поточний менеджер вікон.

en: Screen %d on display '%s' is invalid
uk: Екран %d на дисплеї "%s" не правильний

en: Select how to give focus to windows
uk: Вибір способу передачі фокусу вводу вікнам

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
uk: Компонент тіні "%s" у затіненому кольорі від'ємний

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
uk: Формат тіні такий - "shade/base_color/factor", "%s" не відповідає формату

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
uk: Не слід використовувати ознаку "resize" у елементі <%s> для максимізованого та згорнутого стану

en: Show the panel menu
uk: Показати меню панелі

en: Show the panel run dialog
uk: Показати діалог запуску панелі

en: Small Title Font
uk: Малий шрифт заголовка

en: Some applications break specifications in ways that result in window manager misfeatures. For example, ideally Metacity would place all dialogs in a consistent position with respect to their parent window. This requires ignoring application-specified positions for dialogs. But some versions of Java/Swing mark their popup menus as dialogs, so Metacity has to disable dialog positioning to allow menus to work in broken Java applications. There are several other examples like this. This option puts Metacity in full-on Correct mode, which perhaps gives a moderately nicer UI if you don't need to run any broken apps. Sadly, workarounds must be enabled by default; the real world is an ugly place. Some of the workarounds are workarounds for limitations in the specifications themselves, so sometimes a bug in no-workarounds mode won't be fixable without amending a spec.
uk: Деякі програми програми порушують специфікації, о призводить до неправильної роботи менеджера вікон. Наприклад, у ідеалі Метасіті повинен розміщувати всі діалогові вікна у послідовних позиціях по відношенню до батьківського вікна. Для цього потрібно ігнорувати координати діалогових вікон визначені у програмі. Але деякі версії Java/Swing відзначають свої спливаючі меню як діалогові вікна, тому Метасіті змушений відключати функції розміщення діалогових вікон, щоб дозволити роботу зіпсованих Java програм. Є ще декілька подібних прикладів. Цей параметр перемикає Метасіті к режим повної сумісності зі стандартом, що робить більш привабливий інтерфейс, якщо ви не використовуєте зіпсованих програм. Нажаль, цей трюк мусить бути ввімкненим у типовій конфігурації; таким створений світ. Деякі трюки є обхідними шляхами недоробок у стандарті, тому помилку іноді неможливо усунути без зміни специфікацій.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
uk: Якась програма вже використовує клавішу %s з модифікатором %x в якості прив'язки

en: Style has already been specified for state %s focus %s
uk: Стиль вже було визначено для ознак state %s focus %s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
uk: Стиль вже було визначено для ознак state %s resize %s focus %s

en: Switch to workspace 1
uk: Перейти в робочу область 1

en: Switch to workspace 10
uk: Перейти в робочу область 10

en: Switch to workspace 11
uk: Перейти в робочу область 11

en: Switch to workspace 12
uk: Перейти в робочу область 12

en: Switch to workspace 2
uk: Перейти в робочу область 2

en: Switch to workspace 3
uk: Перейти в робочу область 3

en: Switch to workspace 4
uk: Перейти в робочу область 4

en: Switch to workspace 5
uk: Перейти в робочу область 5

en: Switch to workspace 6
uk: Перейти в робочу область 6

en: Switch to workspace 7
uk: Перейти в робочу область 7

en: Switch to workspace 8
uk: Перейти в робочу область 8

en: Switch to workspace 9
uk: Перейти в робочу область 9

en: Switch to workspace above this one
uk: Перейти в робочу область вище

en: Switch to workspace below this one
uk: Перейти в робочу область нижче

en: Switch to workspace on the left
uk: Перейти в робочу область ліворуч

en: Switch to workspace on the right
uk: Перейти в робочу область праворуч

en: System Bell is Audible
uk: Системний гудок озвучується

en: Take a screenshot
uk: Зробити знімок екрана

en: Take a screenshot of a window
uk: Зробити знімок вікна

en: Tells Metacity how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
uk: Вказує "Метасіті", як реалізувати візуальну індикацію системного гудка. На даний момент, доступні два значення: "fullscreen", що спричиняє короткочасне перемикання екрану в чорно-білий режим, і "frame_flash", що спричиняє блимання заголовка програми, що викликала гудок. Якщо не відомо, яка програма викликала гудок, що часто буває для типових системних гудків, відбувається блимання заголовка сфокусованого вікна.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
uk: Ключі /apps/metacity/global_keybindings/run_command_N визначають комбінації клавіш, що відповідають цим командам. Натискання комбінації клавіш run_command_N призводить до виконання command_N

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
uk: Ключ /apps/metacity/global_keybindings/run_command_screenshot визначає комбінацію клавіш, що викликає команду вказану в цьому параметрі.

en: The /apps/metacity/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
uk: Ключ /apps/metacity/global_keybindings/run_command_window_screenshot визначає комбінацію клавіш, що викликає команду вказану в цьому параметрі.

en: The keybinding that runs the correspondingly-numbered command in /apps/metacity/keybinding_commands The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш для запуску команд з відповідним номером у ключі  /apps/metacity/keybinding_commands Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to the workspace above the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область розташовану вище поточної. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to the workspace below the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область розташовану нижче поточної. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to the workspace on the left of the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область розташовану ліворуч поточної. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to the workspace on the right of the current workspace. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область розташовану праворуч поточної. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 1. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 1. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 10. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 10. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 11. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 11. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 12. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 12. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 2. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 2. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 3. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 3. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 4. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 4. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 5. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 5. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 6. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 6. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 7. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 7. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 8. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 8. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding that switches to workspace 9. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що перемикає на робочу область з номером 9. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to activate the window menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш активації меню вікна. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to close a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш закривання вікна. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to enter "move mode" and begin moving a window using the keyboard. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переходу у режим "переміщення", у цьому режимі вікно переміщується клавішами клавіатури. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to enter "resize mode" and begin resizing a window using the keyboard. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переходу у режим "зміни розмірів", у цьому режимі клавішами клавіатури змінюється розмір вікна. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to hide all normal windows and set the focus to the desktop background. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш приховування всіх звичайних вікон та передачі фокусу вводу стільниці. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to maximize a window The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш максимізації вікна. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to minimize a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш мінімізації вікна. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window one workspace down. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області розташованої під поточною. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window one workspace to the left. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області розташованої ліворуч поточної. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window one workspace to the right. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області розташованої праворуч поточної. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window one workspace up. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області розташованої над поточною. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 1. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 1. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 10. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 10. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 11. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 11. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 12. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 12. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 2. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 2. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 3. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 3. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 4. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 4. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 5. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 5. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 6. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 6. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 7. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 7. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 8. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 8. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move a window to workspace 9. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш переміщення вікна до робочої області з номером 9. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move focus backwards between panels and the desktop, using a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш передачі фокусу вводу у зворотному напрямку між панелями та стільницею з появою меню. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move focus backwards between panels and the desktop, without a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш передачі фокусу вводу у зворотному напрямку між панелями та стільницею без появи меню. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move focus backwards between windows without a popup window. Holding "shift" together with this binding makes the direction go forward again. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш передачі фокусу вводу у зворотному напрямку між вікнами без появи меню. При утримуванні "Shift" разом з цією комбінацією напрямок перемикається на прямий.Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move focus backwards between windows, using a popup window. Holding "shift" together with this binding makes the direction go forward again. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш передачі фокусу вводу у зворотному напрямку між вікнами з появою меню. При утримуванні "Shift" разом з цією комбінацією напрямок перемикається на прямий.Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move focus between panels and the desktop, using a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш передачі фокусу вводу у прямому напрямку між панелями та стільницею з появою меню. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move focus between panels and the desktop, without a popup window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш передачі фокусу вводу у прямому напрямку між панелями та стільницею без появи меню. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move focus between windows without a popup window. (Traditionally &lt;Alt&gt;Escape) Holding the "shift" key while using this binding reverses the direction of movement. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш передачі фокусу вводу у прямому напрямку між вікнами без появи меню. (Зазвичай це &lt;Alt&gt;Escape) При утримуванні "Shift" разом з цією комбінацією напрямок перемикається на зворотний.Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to move focus between windows, using a popup window. (Traditionally &lt;Alt&gt;Tab) Holding the "shift" key while using this binding reverses the direction of movement. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш передачі фокусу вводу у прямому напрямку між вікнами з появою меню. (Зазвичай це &lt;Alt&gt;Tab) При утримуванні "Shift" разом з цією комбінацією напрямок перемикається на зворотний.Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to toggle always on top. A window that is always on top will always be visible over other overlapping windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш перемикання стану чи показувати вікно завжди на верху. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to toggle fullscreen mode. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш перемикання у повноекранний режим. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to toggle maximization. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш перемикання максимізації. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to toggle shaded/unshaded state. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш перемикання стану згорнутості. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to toggle whether the window is on all workspaces or just one. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш перемикання стану чи показувати вікно на усіх робочих областях, чи лише на одній. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding used to unmaximize a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш перемикання мінімізації вікна. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding which display's the panel's "Run Program" dialog box. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що викликає діалог панелі для запуску програм. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding which invokes the panel's screenshot utility to take a screenshot of a window. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що викликає утиліту панелі для створення знімку вікна. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад  "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding which invokes the panel's screenshot utility. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що викликає утиліту панелі для створення знімку екрана. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The keybinding which shows the panel's main menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що показує головне меню панелі. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього і нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: The name of a workspace.
uk: Назва робочої області

en: The screenshot command
uk: Команда створення знімку екрана

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
uk: Тема визначає вигляд рамки вікна, заголовку та таке інше.

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
uk: Затримка перед підніманням вікна, якщо встановлено параметр auto_raise. Затримка вказується у тисячних долях секунди.

en: The window "%s" is not responding.
uk: Вікно "%s" не відповідає на запити.

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
uk: Режим передачі фокусу вікна визначає як слід активувати вікно. Можливі три значення "click" означає, що для передачі фокусу вікну потрібно клацнути по ньому; "sloppy" означає, що вікно отримуватиме фокус коли вказівник миші входить у межі вікна; "mouse" означає, що вікно отримуватиме фокус коли вказівник миші входить у межі вікна і втрачає фокус, коли виходить з вікна;

en: The window screenshot command
uk: Команда створення знімку вікна

en: Theme already has a menu icon for function %s state %s
uk: Тема вже має значок меню для функції %s зі станом %s

en: Theme contained an expression "%s" that resulted in an error: %s
uk: Тема містить вираз "%s" що призводить до помилки: %s

en: Theme file %s did not contain a root <metacity_theme> element
uk: Файл теми %s не містить елемента <metacity_theme>

en: There was an error running "%s":
    %s.
uk: Виникла помила під час запуску "%s":
    %s.

en: These windows do not support "save current setup" and will have to be restarted manually next time you log in.
uk: Ці вікна не підтримують "збереження поточних параметрів", при наступному входженні їх треба запустити власноруч.

en: This is a demo button with a 'quit' icon
uk: Це демонстраційна кнопка із значком виходу

en: This is a demo button with an 'open' icon
uk: Це демонстраційна кнопка із значком відкривання

en: This is a sample message in a sample dialog
uk: Це зразок повідомлення у зразковому діалозі

en: This keybinding changes whether a window is above or below other windows. If the window is covered by another window, it raises the window above other windows. If the window is already fully visible, it lowers the window below other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш що визначає, чи вікно розташовується над чи під іншими вікнами. Якщо вікно перекрите іншим вікном, вона піднімає вікно над іншими вікнами. Якщо вікно не перекрите ніякими вікнами - опускає нижче інших вікон. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: This keybinding lowers a window below other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що опускає вікно нижче інших вікон. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: This keybinding raises the window above other windows. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що піднімає вікно над іншими вікнами. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: This keybinding resizes a window to fill available horizontal space. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що змінює розмір вікна, щоб заповнити весь горизонтальний простір. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: This keybinding resizes a window to fill available vertical space. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
uk: Комбінація клавіш, що змінює розмір вікна, щоб заповнити весь вертикальний простір. Використовується формат "&lt;Control&gt;a" або "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1. Аналізатор достатньо гнучкий та дозволяє використання верхнього та нижнього регістру та скорочень, наприклад "&lt;Ctl&gt;" та "&lt;Ctrl&gt;". Якщо цей параметр встановити у спеціальне значення "disabled", то для цієї дії не буде призначено комбінації клавіш.

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, and 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window.
uk: Цей параметр визначає ефект від подвійного клацання по заголовку вікна. Поточними можливими значеннями є 'toggle_shade' - згортає і розгортає вікно, та 'toggle_maximize' - максимізує і відновлює вікно.

en: Title
uk: Заголовок

en: Toggle always on top state
uk: Перемикання стану завжди на верху

en: Toggle fullscreen mode
uk: Перемикання повноекранного режиму

en: Toggle maximization state
uk: Перемикання стану максимізації

en: Toggle shaded state
uk: Перемикання стану згорнутості

en: Toggle window on all workspaces
uk: Перемикання стану показу на всіх робочих областях

en: Torn-off Menu
uk: Відірване меню

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a 'bell' or 'beep'; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments, or when 'audible bell' is off.
uk: Увімкнути візуальну індикацію системного гудка, корисно в шумних середовищах і в разі вимкнення звуку системного гудка.

en: Unknown attribute %s on <geometry> element
uk: Невідома ознака %s у елементі <geometry>

en: Unknown attribute %s on <maximized> element
uk: Невідома ознака %s у елементі <maximized>

en: Unknown attribute %s on <metacity_session> element
uk: Невідома ознака %s у елементі <metacity_session>

en: Unknown attribute %s on <window> element
uk: Невідома ознака %s у елементі <window>

en: Unknown element %s
uk: Невідомий елемент %s

en: Unknown function "%s" for button
uk: Невідома функція кнопки - "%s"

en: Unknown function "%s" for menu icon
uk: Невідома функція "%s" для значка меню

en: Unknown position "%s" for frame piece
uk: Невідома позиція "%s" кусок рамки

en: Unknown state "%s" for button
uk: Невідомий стан кнопки - "%s"

en: Unknown state "%s" for menu icon
uk: Невідомий стан "%s" для значка меню

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
uk: Невідомий параметр style_set "%s" у елементі <%s>

en: Unknown type "%s" on <%s> element
uk: Невідомий тип "%s" у елементі <%s>

en: Unma_ximize
uk: Дема_ксимізувати

en: Unmaximize Window
uk: Демаксимізувати вікно

en: Unmaximize a window
uk: Демаксимізація вікна

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: Usage: metacity-theme-viewer [THEMENAME]
uk: Використання: metacity-theme-viewer [НАЗВА_ТЕМИ]

en: Use standard system font in window titles
uk: Використання стандартного шрифту у заголовках вікон

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
uk: Визначені користувачем константи повинні починатись з великої літери; "%s" не починається з великої літери

en: Utility Palette
uk: Допоміжна палітра

en: Visual Bell Type
uk: Тип візуального гудка

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
uk: Вікно %s встановило значення SM_CLIENT_ID на себе, замість вікна зі значенням WM_CLIENT_LEADER, як це визначено у ICCCM.

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
uk: Вікно %s встановило натяк MWM, який вказує що його розмір не може змінюватись, але встановило мінімальний розмір %d x %d та максимальний %d x %d; що не має сенсу.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
uk: Вікно 0x%lx має властивість %s
    тип якої очікувався %s у форматі %d
    але насправді має тип %s формат %d n_items %d.
    Швидше за все - це помилка у програмі, а не у менеджері вікон.
    Вікно має title="%s" class="%s" name="%s"

en: Window Focus
uk: Фокус вікна

en: Window Focus Preferences
uk: Властивості фокусу вікна

en: Window Menu
uk: Меню вікна

en: Window Title Goes Here
uk: Тут буде заголовок вікна

en: Window focus mode
uk: Режим отримання фокусу вікном

en: Window manager error:
uk: Помилка віконного менеджера:

en: Window manager warning:
uk: Попередження віконного менеджера:

en: Window manager:
uk: Віконний менеджер:

en: Window title font
uk: Шрифт заголовка вікна

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
uk: Типу вікна "%s" вже було визначено набір стилів

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
uk: Трюк для роботи із зіпсованими програмами вимкнено. Деякі додатки можуть поводитись неправильно.

en: Workspace %d
uk: Робоча область %d

en: Workspace %s%d
uk: Робоча область %s%d

en: Workspace 1_0
uk: Робоча область 1_0

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Force Quit
uk: Завершити _примусово

en: _Move
uk: Пере_нести

en: _Point to give focus
uk: Від_мітити щоб надати фокус

en: _Raise window on focus
uk: Пі_днімати вікно при отриманні фокусу

en: _Resize
uk: Змінити _розмір

en: _Unroll
uk: _Розгорнути

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
uk: геометрія рамки не визначає розмір "%s"

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
uk: геометрія рамки не визначає розмір "%s" рамки "%s"

en: metacity %s
    Copyright (C) 2001-2002 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    This is free software; see the source for copying conditions.
    There is NO warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
uk: metacity %s
    Copyright (C) 2001-2002 Havoc Pennington, Red Hat, Inc., and others
    Це - вільне програмне забезпечення; умови копіювання дивіться у тестах програми.
    Не надається НІЯКИХ гарантій; навіть ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПРОДАЖУ чи ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНІЙ МЕТІ.

en: metacity [--sm-disable] [--sm-client-id=ID] [--sm-save-file=FILENAME] [--display=DISPLAY] [--replace] [--version]
uk: metacity [--sm-disable] [--sm-client-id=ІДЕНТИФІКАТОР] [--sm-save-file=ФАЙЛ] [--display=ДИСПЛЕЙ] [--replace] [--version]

en: nested <window> tag
uk: вкладений елемент <window>

en: position expression test returned FALSE but didn't set error
uk: перевірка виразу позиції повернула значення ХИБНІСТЬ, але не встановила помилки

en: position expression test returned TRUE but set error
uk: перевірка виразу позиції повернула значення ІСТИНА, але встановила помилку

en: x value was %d, %d was expected
uk: Значення X було %d, а очікувалось ― %d

en: y value was %d, %d was expected
uk: Значення Y було %d, а очікувалось ― %d
