pan - en to uk translation catalogue (353 entries)

en:  (%lu lines in %lu articles)
uk: (%lu рядків у %lu статтях)

en:  (%lu lines in 1 article)
uk: (%lu рядків у 1 статті)

en:  (Read-Only)
uk:  (для зчитування)

en: % Done
uk: % виконано

en: %d:%02d:%02d (%.2f KB/s)
uk: %d:%02d:%02d (%.2f кб/с)

en: %s
    
    Matches: %u
    Group: %s
    Rule: %s
uk: %s
    
    Співпадіння: %u
    Група: %s
    Правило: %s

en: %u articles match rule %s
uk: %u статтей співпадають з правилом %s

en: (%u selected)
uk: (%u вибрано)

en: (No Group)
uk: (Немає груп)

en: (e.g., *anime*)
uk: (наприклад - *anime*)

en: /D_ownload Flagged
uk: /Завантажити позначені статті

en: /Dele_te Group
uk: /Стерти групу

en: /Get New Headers and _Bodies
uk: /Отримати нові заголовки та статті

en: /Get New _Headers
uk: /Завантажити нові заголовки

en: /Group _Properties...
uk: /Властивості групи...

en: /Mark Group _Read
uk: /Позначити як прочитану

en: /Refresh Article _Counts
uk: /Оновити лічильник статтей

en: /_Articles
uk: /Статті

en: /_Articles/---
uk: /Статті/---

en: /_Articles/D_ownload Flagged
uk: /Статті/Завантажити позначені статті

en: /_Articles/Down_load
uk: /Статті/Завантажити

en: /_Articles/_Delete
uk: /Статті/Стерти

en: /_Articles/_Flag
uk: /Статті/Позначити

en: /_Articles/_Ignore Thread
uk: /Статті/Ігнорувати гілку

en: /_Articles/_Watch Thread
uk: /Статті/Продивитись гілку

en: /_Copy to Folder
uk: /С_копіювати у теку

en: /_Delete
uk: /Стерти

en: /_Delete Group's Articles
uk: /Стерти статті групи

en: /_Edit
uk: /Виправити

en: /_Edit/---
uk: /Виправити/---

en: /_File
uk: /Файл

en: /_File/---
uk: /Файл/---

en: /_File/Clea_r
uk: /_Файл/О_чистити

en: /_File/Delete _Folder...
uk: /_Файл/Стерти _теку...

en: /_File/Save _As...
uk: /_Файл/Зберегти _як...

en: /_File/Send Later
uk: /Файл/Відіслати пізніше

en: /_File/Send Now
uk: /Файл/Відіслати зараз

en: /_File/Work On_line
uk: /_Файл/Працювати в _мережі

en: /_File/_Cancel Last Task
uk: /_Файл/_Скасувати останнє завдання

en: /_File/_Close
uk: /_Файл/За_крити

en: /_File/_Edit Article in Folder
uk: /_Файл/Зміни_ти статтю в теці

en: /_File/_New Folder...
uk: /Файл/Нова тека...

en: /_File/_Print Article...
uk: /Файл/Друкувати статтю...

en: /_File/_Quit
uk: /_Файл/Ви_йти

en: /_File/_Save Changes
uk: /_Файл/З_берегти зміни

en: /_File/_Save...
uk: /_Файл/З_берегти...

en: /_Help
uk: /Допомога

en: /_Help/---
uk: /Допомога/---

en: /_Help/Pan _Home Page...
uk: /Допомога/Домашня сторінка Pan...

en: /_Help/Report a _Bug...
uk: /_Довідка/Звіт про _помилку...

en: /_Help/_About...
uk: /_Довідка/_Про...

en: /_Newsgroups
uk: /Групи новин

en: /_Newsgroups/---
uk: /Групи новин/---

en: /_Newsgroups/Get New Headers and _Bodies
uk: /Групи новин/Отримати нові заголовки та статті

en: /_Newsgroups/Get New _Headers
uk: /Групи новин/Отримати нові заголовки

en: /_Newsgroups/Group _Properties...
uk: /Групи новин/Властивості групи...

en: /_Newsgroups/Refresh Article _Counts
uk: /Групи новин/Оновити лічильник статтей

en: /_Newsgroups/_Unsubscribe
uk: /Групи новин/Відписатись

en: /_Servers
uk: /Сервери

en: /_Servers/---
uk: /Сервери/---

en: /_Servers/Get List of _All Groups
uk: /_Сервери/Отримати список _всіх груп

en: /_Servers/Get List of _New Groups
uk: /_Сервери/Отримати список _нових груп

en: /_Subscribe
uk: /Передплатити

en: /_Tools
uk: /_Інструменти

en: /_Tools/---
uk: /_Інструменти/---

en: /_Tools/Custom _Filters...
uk: /_Інструменти/Нетипові _фільтри...

en: /_Tools/News _Servers...
uk: /_Інструменти/_Сервери новин...

en: /_Tools/_Log Viewer...
uk: /_Інструменти/Перегляд _журналу

en: /_Tools/_Posting Profiles...
uk: /_Інструменти/_Профілі публікації...

en: /_Tools/_Rules...
uk: /_Інструменти/_Правила...

en: /_Tools/_Task Manager...
uk: /_Інструменти/_Менеджер завдань

en: /_Unsubscribe
uk: /Відписатись

en: /_View
uk: /Перегляд

en: /_View/---
uk: /Перегляд/---

en: <More>
uk: <Далі>

en: A newsreader for GNOME
uk: Програма читання новин для GNOME.

en: ALL OF:
uk: ВСІ, що

en: ANY OF:
uk: БУДЬ-ЯКІ, що

en: About
uk: Про

en: About %s
uk: Про %s

en: About You
uk: Про вас

en: Actions
uk: Дії

en: Add a File to the Attachment List
uk: Додати файл до списку долучень

en: Add a new filter
uk: Додати новий фільтр.

en: Add a new profile
uk: Додати новий профіль

en: Add a new server
uk: Додати новий сервер

en: All Groups
uk: Всі групи

en: Applications
uk: Додатки

en: Article "%s" not posted.
uk: Статтю "%s" не опубліковано.

en: Article "%s" posted.
uk: Статтю "%s" опубліковано.

en: Article %s (%s) canceled
uk: Статтю %s (%s) скасовано

en: Article Cache
uk: Кеш статтей

en: Article h_as
uk: Стаття має

en: Attachments
uk: Долучення

en: Authentication failed: %s
uk: Збій автенфікації: %s

en: Authentication failed: need a password
uk: Збій автенфікації: потрібний пароль

en: Author
uk: Автор

en: Authors
uk: Автори

en: Baltic
uk: Балтійське

en: Body
uk: Тіло

en: Can't create file "%s" %s
uk: Неможливо створити файл "%s": %s

en: Can't write to "%s": %s
uk: Неможливо записати у "%s": %s

en: Cancel Last Task
uk: Скасувати останнє завдання

en: Canceling article
uk: Скасування статті

en: Case Sensiti_ve
uk: Регістрова _чутливість

en: Central European
uk: Центральноєвропейське

en: Charset
uk: Набір символів

en: Chinese Simplified
uk: Спрощене китайське

en: Chinese Traditional
uk: Китайське традиційне

en: Clear the log window
uk: Очистити вікно журналу

en: Close the log window
uk: Закрити вікно журналу

en: Closing %d connections
uk: Закриття %d з'єднань

en: Colors
uk: Кольори

en: Connecting
uk: З'єднання

en: Connecting to mail server
uk: З'єднання з поштовим сервером

en: Connection
uk: З'єднання

en: Connection _Limit:
uk: _Ліміт з'єднаня:

en: Connections
uk: З'єднання

en: Corrupt header skipped: %s
uk: Зіпсований заголовок пропущено: %s

en: Couldn't create directory "%s": %s
uk: Не вдалося створити каталог "%s": %s

en: Create New Folder
uk: Створити нову теку.

en: Custom Headers
uk: Нетипові заголовки

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: Cyrillic, Ukrainian
uk: Кирилиця, Українське

en: Date
uk: Дата

en: Decoding "%s"
uk: Розкодування: "%s"

en: Default charse_t:
uk: Типове _кодування:

en: Delete Selected Task(s)
uk: Стерти вибрані завдання

en: Delete the selected line
uk: Стерти вибраний рядок

en: Description
uk: Опис

en: Download Directory
uk: Каталог завантажування

en: Downloading %d
uk: Звантаження %d

en: Downloading %u articles
uk: Звантаження %u статтей

en: ERROR: Message appears to have no new content.
uk: ПОМИЛКА: Схоже що повідомлення не має нового вмісту.

en: ERROR: Message is empty.
uk: ПОМИЛКА: Повідомлення порожнє.

en: ERROR: Must have one author in From: line
uk: ПОМИЛКА: Має бути один автор у полі "Від:"

en: ERROR: No recipients specified.
uk: ПОМИЛКА: Не вказано отримувачів.

en: ERROR: No subject specified.
uk: ПОМИЛКА: Не вказано заголовок.

en: ERROR: Posting to a very large number of groups.
uk: ПОМИЛКА: Публікація у дуже великій кількості груп.

en: ERROR: invalid address "%s"
uk: ПОМИЛКА: неправильна адреса ``%s''

en: Edit the selected filter
uk: Виправити вибраний фільтр

en: Edit the selected profile
uk: Виправити вибраний профіль

en: Edit the selected server
uk: Змінити вибраний сервер

en: Edit with an External Editor
uk: Редагування зовнішнім редактором

en: Editor
uk: Редактор

en: Email "%s" not sent.
uk: Поштове повідомлення "%s" не відправлено.

en: Email "%s" sent.
uk: Поштове повідомлення "%s" відправлено.

en: Error
uk: Помилка

en: Error opening directory "%s": %s)
uk: Помилка відкриття каталогу "%s": %s

en: Error opening file "%s": %s
uk: Помилка відкриття файла "%s": %s

en: Error opening temporary file: "%s"
uk: Помилка відкриття тимчасового файла "%s"

en: Error reading file "%s": %s
uk: Помилка зчитування файла "%s": %s

en: Error reading from socket.
uk: Помилка зчитування з сокету.

en: Error reading from socket: %s
uk: Помилка зчитування з сокета: %s

en: Error renaming "%s" as "%s": %s.
uk: Помилка перейменування "%s" на "%s": %s.

en: Error saving file "%s" - is the disk full?
uk: Помилка збереження файла "%s". Диск повний?

en: Error starting external editor: %s
uk: Помилка запуску зовнішнього редактора: %s

en: Error writing article to temporary file: %s
uk: Збій запису статті у тимчасовий файл: %s

en: Error writing to socket.
uk: Помилка запису в сокет.

en: Error writing to socket: %s
uk: Помилка запису в сокет: %s

en: Estimated Article Size
uk: Очикуванний розмір статті

en: Expired %u articles from `%s'
uk: Застаріло %u статтей з групи "%s"

en: Extra Headers
uk: Додаткові заголовки

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Files
uk: Файли

en: Files to Attach
uk: Файли для долучення

en: Filtering Articles
uk: Фільтрування статтей

en: Filters
uk: Фільтри

en: Folders
uk: Теки

en: Followup-To
uk: Інші статті

en: Font Family
uk: Гарнітура

en: Fonts
uk: Шрифти

en: From
uk: Від

en: Getting "%s"
uk: Отримання "%s"

en: Getting %d of %d
uk: Отримання %d з %d

en: Getting header list failed: %s
uk: Збій отримання списку заголовків: %s

en: Got unexpected response from mail server: expected %d; got %s
uk: Отримано неочікувану відповідь від поштового сервера: очікувалось %d; отримано %s

en: Greek
uk: Грецьке

en: Groups
uk: Групи

en: Handshaking with mail server
uk: Сполучення з поштовим сервером

en: Ignored
uk: Ігнорувалась

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейське

en: License
uk: Ліцензія

en: Lines
uk: Рядки

en: List Newsgroups failed: %s
uk: Збій формування списку груп новин: %s

en: Loaded %d of %d articles
uk: Завантажено %d з %d статтей

en: Loading %u of %d groups
uk: Завантаження групи %u з %d

en: Loading group "%s"
uk: Завантаження групи "%s"

en: Log Entry
uk: Журнальний запис

en: Ma_ximum Cache Size (Megs):
uk: М_аксимальний розмір кеша (Мб):

en: Mail Server
uk: Сервер пошти

en: Mail sent!
uk: Кореспонденцію відіслано!

en: Mail server not ready
uk: Поштовий сервер не працює

en: Mailing article "%s"
uk: Відсилання статті "%s"

en: Mark as
uk: Позначити як

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message-ID
uk: Ідентифікатор повідомлення:

en: Move Selected Task(s) Down
uk: Перенести вибрані завдання нище

en: Move Selected Task(s) Up
uk: Перенести вибрані завдання вище

en: Move Selected Task(s) to Bottom
uk: Перенести вибрані завдання в низ

en: Move Selected Task(s) to Top
uk: Перенести вибрані завдання в гору

en: New
uk: Новий

en: New Folder Name:
uk: Назва нової теки

en: New Groups
uk: Нові групи

en: New Message
uk: Новє повідомлення

en: New Profile
uk: Новий профіль

en: New Rule
uk: Нове правило

en: New Server
uk: Новий сервер

en: New groups retrieval failed: %s
uk: Збій отримання нових груп: %s

en: News Server
uk: Сервер новин

en: Newsgroups
uk: Групи новин

en: No Attachments
uk: Немає двійкових долучень

en: No Connections
uk: Немає з'єднаннь

en: No Tasks
uk: Немає завдань

en: No articles found for group "%s"
uk: Не знайдено статтей у групі "%s"

en: No known recipients
uk: Невідомі одержувачі

en: No new articles in group "%s"
uk: Немає нових статтей в групі "%s"

en: Not Queued
uk: Не в черзі

en: Offline
uk: Від'єднатись

en: Open the Status Log
uk: Відкрити журнал станів

en: Open the Task Manager
uk: Відкрити менеджер завдань

en: Organization
uk: Організація

en: Pan %s Started
uk: Pan %s запущено

en: Pan %s Task Manager
uk: Менеджер завдань Pan %s

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running)
uk: Менеджер завдань Pan %s (%d в черзі, %d запущено)

en: Pan %s Task Manager (%d Queued, %d Running, %d Stopped)
uk: Менеджер завдань Pan %s (%d в черзі, %d запущено, %d зупинено)

en: Pan Newsreader
uk: Переглядач новин "Pan"

en: Pan Setup Wizard
uk: Помічник встановлення Pan

en: Pan is Offline
uk: Pan не в мережі

en: Pan is Online
uk: Pan в мережі

en: Pan: Download Headers for group `%s'
uk: Pan: Завантажити заголовки групи "%s"

en: Pan: Edit Profile
uk: Pan: правити профіль

en: Pan: Edit Rule
uk: Pan: Виправити правило

en: Pan: Edit Server
uk: Pan: Зміна даних про сервер

en: Pan: Filters
uk: Pan: Фільтри

en: Pan: Print
uk: Pan: Друк

en: Pan: Profile
uk: Pan: Профіль

en: Pan: Rules
uk: Pan: Правила

en: Pan: Servers
uk: Pan: Сервери

en: Pan: Task Manager
uk: Pan: Менеджер завдань

en: Parts
uk: Частини

en: Por_t:
uk: Пор_т:

en: Post
uk: Опублікувати

en: Post to Newsgroup
uk: Опублікувати у групі новин

en: Posting and mailing article "%s"
uk: Публікація та відсилання статті "%s"

en: Posting article "%s"
uk: Публікація статті "%s"

en: Print Command:
uk: Команда друку:

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Profile
uk: Профіль

en: Programmer
uk: Програміст

en: Programmer, 0.6 - 0.7
uk: Програміст, 0.6 - 0.7

en: Project Originator, Programmer
uk: Автор проекту, програміст

en: Properties for "%s"
uk: Властивості для "%s"

en: Queued
uk: Поставлено в чергу

en: Read
uk: Прочитана

en: References
uk: Посилання

en: Refreshing Group "%s"
uk: Поновлення групи "%s"

en: Remove a File from the Attachment List
uk: Видалити файл із списку долучень

en: Remove the selected filter
uk: Стерти вибраний фільтр

en: Remove the selected profile
uk: Стерти вибраний профіль

en: Remove the selected server
uk: Видалити вибраний сервер

en: Removing
uk: Видалення

en: Restart Selected Task(s)
uk: Перезапустити вибрані завдання

en: Rot13
uk: ROT13

en: Rot13 Selected Text
uk: Зашифрувати вибраний текст за допомогою ROT13

en: Rule Name:
uk: Назва правила:

en: Rule applies to all newsgroups
uk: Правило застосовується до всіх груп новин

en: Rule applies to specific newsgroups:
uk: Правило застосовується до вказаних груп:

en: Rule applies to:
uk: Правило застосовується до:

en: Rules
uk: Правила

en: Running
uk: Запущено

en: Sampling %d articles
uk: Вибірка %d статтей

en: Save Article can't access path "%s"
uk: Не вдалося отримати доступ до шляху "%s" для збереження статті

en: Save attachments in:
uk: Зберегти долучення як:

en: Save message to file
uk: Зберегти повідомлення у файлі

en: Save the log to a file
uk: Зберегти журнал у файлі

en: Saved "%s"
uk: Збережено "%s"

en: Saved %d articles in "%s" in %.1f seconds (%.0f art/sec)
uk: Збережено %d статтей в "%s" за %1f с (%.0f статтей/с)

en: Saved %d groups in "%s" in %.1f seconds (%.0f groups/sec)
uk: Збережено %d груп в "%s" за %1f секунд (%.0f груп/с)

en: Saved %d of %u groups
uk: Збережено %d статтей з %u груп

en: Saved article body to "%s"
uk: Збережено тіло статті у "%s"

en: Saving "%s"
uk: Збереження "%s"

en: Saving Articles
uk: Збереження статтей

en: Saving Attachments
uk: Збереження долучень

en: Saving `%s'
uk: Збереження "%s"

en: Select Color
uk: Вибір кольору

en: Select Font
uk: Вибір шрифта

en: Select Signature File
uk: Вибір файла підпису

en: Select the file to attach.
uk: Виберіть файл для долучення.

en: Send Later
uk: Відіслати пізніше

en: Send Now
uk: Відіслати зараз

en: Sending Mail
uk: Відсилання кореспонденції

en: Sending mail
uk: Відсилання кореспонденції

en: Server
uk: Сервер

en: Servers
uk: Сервери

en: Show a_lert:
uk: Показати попередження:

en: Status
uk: Стан

en: Stop Selected Task(s)
uk: Зупинити вибрані завдання

en: Stopped
uk: Зупинено

en: Stopping
uk: Зупинка

en: Subject
uk: Тема

en: Subscribed
uk: Передплачені

en: Subscribed Newsgroups
uk: Передплачені групи новин:

en: Tasks
uk: Завдання

en: Tasks: %u/%u
uk: Завдань: %u/%u

en: Thanks to
uk: Подяки

en: The Task Manager is Empty
uk: Менеджер завдань порожній

en: The organization you're associated with.
uk: Організація, з якою ви пов'язані.

en: Time
uk: Час

en: Total
uk: Загалом

en: Turkish
uk: Турецьке

en: Turn line wrap on/off
uk: Увімкнути/вимкнути перенос у тілі повідомлення

en: Type in a group search string and press ENTER.  Wildcards are allowed.
uk: Наберіть рядок для пошуку групи і натисніть "Ввід". Дозволяються шаблони.

en: Unicode, UTF-8
uk: Унікод, UTF-8

en: Unread
uk: Непрочитані

en: WARNING: %d lines are more than 80 characters wide.
uk: УВАГА:  %d рядків мають ширину більше вісімдесяти символів

en: WARNING: Crossposting without setting Followup-To.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Перехресна публікація без встановлення інших статтей.

en: WARNING: Posting to a large number of groups.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Публікація у великій кількості груп.

en: WARNING: Signature is more than 4 lines long
uk: УВАГА: підпис довше чотирьох рядків

en: WARNING: Signature is more than 80 characters wide.
uk: ПІДПИС: підпис ширше вісімдесяти символів.

en: WARNING: Signature prefix with no signature.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Префікс підпису без підпису.

en: WARNING: The message is entirely quoted text!
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Повідомлення містить лише процитований текст!

en: WARNING: The message is mostly quoted text.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Повідомлення в основному містить процитований текст.

en: Watched
uk: Очікувалась

en: Western
uk: Західне

en: Western, New
uk: Західне (нове)

en: Wildcard group specification:
uk: Маска групи:

en: Wrap Text
uk: Перенос тексту

en: You have successfully entered all of
    the information required to set up Pan.
    
    To save these settings, click Save.
uk: Ви успішно ввели всю інформацію
    необхідну для встановлення Pan.
    
    Щоб зберегти ці налаштування натисніть "Завершити".

en: You haven't loaded an article to print.
uk: Не завантажено статтю для друку.

en: Your message was saved in the folder "pan.sendlater"
uk: Ваше повідомлення збережено у теці "pan.sendlater"

en: [This is an email copy of a Usenet post to "%s"]
uk: [Це поштова копія статті в Usenet опублікованої в "%s"]

en: _Address:
uk: _Адреса:

en: _Article
uk: Стаття

en: _Author:
uk: _Автор:

en: _Browse...
uk: _Вибрати...

en: _Delete article
uk: Стерти статтю

en: _Directory:
uk: _Каталог:

en: _Flag body for download
uk: Позначити вміст для отримання

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Message-ID:
uk: _Ідентифікатор повідомлення:

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Organization:
uk: _Організація:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: _Retrieve Body
uk: Отримати вміст

en: _Signature File:
uk: Файл _підпису:

en: _Subject:
uk: _Тема:

en: _Unread Only
uk: _Лише непрочитані

en: _Username:
uk: _Користувач:

en: _Watch thread (highlights the thread)
uk: Очікувати гілку (підсвічує гілку)

en: contains
uk: містять

en: does not contain
uk: не містять
