printconf - en to uk translation catalogue (376 entries)

en: "%s" is not a valid queue name.
uk: "%s" не є правильною назвою черги.

en: '%s' does not exist, or is not writable.
uk: "%s" не існує або недоступний для запису.

en: '%s', '%s', '%s'
    '%s' or '%s'
uk: "%s", "%s", "%s"
    "%s" або "%s"

en: (Specified)
uk: (Визначено)

en: (recommended
    driver is %s)
uk: (рекомендований
    драйвер - %s)

en: (this is the
    recommended driver)
uk: (рекомендований
    драйвер)

en: 72pt per inch
uk: 72 пункта на дюйм

en: ASC_II text test page
uk: Пробна сторінка ASC_II текст

en: About
uk: Інформація

en: About to create the following queue:
uk: Буде створено наступну чергу:

en: About to create the following queue:
uk: Буде створено наступну чергу:

en: Add Alias
uk: Додати псевдонім

en: Add a new option
uk: Додати новий параметр

en: Add a new print queue
uk: Додати нову чергу друку

en: Add a new queue
uk: Додати нову чергу

en: Add an Alias
uk: Додати псевдонім

en: Add an allowed host
uk: Додати дозволений вузол

en: Add queue option
uk: Додати параметр черги

en: Add/edit queue option
uk: Додати/Редагувати параметри черги

en: Alias:
uk: Псевдонім::

en: Aliases
uk: Псевдоніми

en: Aliases:
uk: Псевдоніми:

en: Allowed hosts
uk: Дозволені вузли

en: An existing queue has an alias of that name.
uk: Ця назва співпадає з псевдонімом існуючої черги.

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply changes
uk: Застосувати зміни

en: Applying changes.
    Please wait...
uk: Застосовуються зміни.
    Зачекайте будь ласка...

en: Assume Unknown Data is Text
uk: Вважати що невідомий тип даних це текст.

en: At end of job:
uk: Наприкінці завдання:

en: At start of job:
uk: На початку завдання:

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Autoselect driver
uk: Автовибір драйвера

en: Available drivers:
uk: Доступні драйвери:

en: Back
uk: Назад

en: Banner pages
uk: Рекламні сторінки

en: Banner pages (start,end):
    for example, '%s'
uk: Рекламні сторінки (початок,кінець):
    наприклад, "%s"

en: Big5 PostScript test page
uk: Пробна сторінка Big5 PostScript

en: Billing label
uk: Рахунок

en: Bottom margin (pt):
uk: Нижня межа (у пунктах):

en: Bottom margin in pt (1/72 in)
uk: Нижня межа у пунктах (1/72 дюйма)

en: Browsed queues
uk: Перегляд черг

en: Can't determine the printer model attached to this device.
uk: Неможливо визначити модель принтера, під'єднаного до цього пристрою.

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Change Type
uk: Змінити тип

en: Characters per inch
uk: Символів на дюйм

en: Choose the manufacturer
uk: Виберіть виробника

en: Choose the queue type
uk: Виберіть тип черги

en: Choose the type of queue you want to use
uk: Виберіть який тип черги бажаєте використовувати

en: Choose which other computers may use this queue.
uk: Виберіть інші комп'ютери, які можуть користуватися цією чергою.

en: Comment
uk: Коментар

en: Configure printers
uk: Налаштувати принтери

en: Confirm Delete
uk: Підтвердить видалення

en: Conflicting commands: %s and %s
uk: Конфліктуючі команди: %s та %s

en: Convert Text to Postscript
uk: Перетворювати текст в Postscript

en: Couldn't load driver information.
uk: Неможливо завантажити інформацію про драйвер.

en: Create a New Queue
uk: Створити нову чергу

en: Custom
uk: Інший

en: Custom Command
uk: Власна команда

en: Custom Device
uk: Інший пристрій

en: Custom Filter
uk: Власний фільтр

en: Custom device
uk: Нестандартний пристрій

en: Default
uk: Типово

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Alias
uk: Видалити псевдонім

en: Delete the selected queue
uk: Видалити вибрану чергу

en: Description
uk: Опис

en: Details
uk: Подробиці

en: Device
uk: Пристрій

en: Device File
uk: Файл пристрою

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Do you want to save the changes
    you made to your printer configuration?
uk: Бажаєте зберегти зміни
    до конфігурації принтера?

en: Do you wish to enable it anyway?
uk: Бажаєте увімкнути все одно?

en: Do you wish to use it anyway?
uk: Бажаєте використати все одно?

en: Done
uk: Виконано

en: Driver
uk: Драйвер

en: Driver notes:
uk: Нотатки драйвера:

en: Driver options
uk: Параметри драйвера

en: Driver:
uk: Драйвер:

en: ERROR: No box named "%s" found.
uk: ПОМИЛКА: Не знайдено комп'ютер з назвою "%s".

en: ERROR: box "%s" is not a writable interface.
uk: ПОМИЛКА: комп'ютер "%s" не є інтерфейсом доступним для запису.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit %s
uk: Редагувати %s

en: Edit Alias
uk: Редагувати псевдонім

en: Edit Driver
uk: Змінити драйвер

en: Edit Driver Options
uk: Редагувати параметри драйвера

en: Edit Local Printer
uk: Редагувати локальний принтер

en: Edit Name and Aliases
uk: Редагувати назву й псевдоніми

en: Edit Queue
uk: Редагувати чергу

en: Edit a print queue
uk: Редагувати чергу друку

en: Edit queue option
uk: Редагувати параметри черги

en: Edit the alias
uk: Редагувати псевдонім

en: Edit the selected queue
uk: Редагувати вибрану чергу

en: Edit this host
uk: Редагувати вузол

en: Edit this option
uk: Редагувати параметр

en: Effective Filter Locale
uk: Діюче значення локалізації принтера

en: Enable _LPD protocol
uk: Дозволити протокол _LPD

en: Enter the Jetdirect ip and port to use.
uk: Введіть IP адресу та порт Jetdirect принтера.

en: Enter the LPD server and queue to use.
uk: Вкажіть LPD сервер та назву черги.

en: Enter the NCP server and queue to use.
uk: Вкажіть NCP сервер та назву черги.

en: Enter the SMB share to use.
uk: Вкажіть загальний ресурс SMB.

en: Enter the device you would like to use.
uk: Вкажіть пристрій, до якого під'єднаний сервер.

en: Error
uk: Помилка

en: Executive
uk: Виконавчий

en: Exit
uk: Вихід

en: Failed to parse alchemist context: 
    %s
uk: Помилка аналізу контексту alchemist: 
    %s

en: Failed to write queues.
uk: Помилка при збереженні черг.

en: Filter options
uk: Параметри фільтру

en: Finish
uk: Завершити

en: Finish Making New Queue
uk: Закінчити створення нової черги

en: Finish, and create the new print queue
uk: Завершити та створити нову чергу друку

en: Float: Min %s | Max %s
uk: Дробове: Мін %s | Макс %s

en: Folio
uk: Пів сторінки

en: For example: /dev/lp0
uk: Наприклад:  /dev/lp0

en: General
uk: Загальне

en: Generic
uk: Загальне

en: Generic (click to select manufacturer)
uk: Загальний (натисніть щоб вибрати виробника)

en: HH:MM:SS or '%s'.
    Use GMT.
uk: ЧЧ:ХХ:СС або "%s".
    Використовувати GMT.

en: Here are the messages that appeared in the error log:
uk: Повідомлення з журналу помилок:

en: Host IP
uk: IP адреса сервера

en: I don't know enough about this printer model to choose a driver.
uk: Недостатньо інформації про модель принтера, щоб визначити драйвер.

en: IP port number (often 9100)
uk: Номер порту IP (зазвичай 9100)

en: IPP Print Queue
uk: Черга друку IPP

en: If you like, you can enter a description of the printer to help you identify it more easily.
uk: Якщо бажаєте, можна вказати опис для принтера, щоб визначати його простіше.

en: Imageable Area
uk: Область друку

en: Importing CUPS queues ...
uk: Імпортуються черги CUPS...

en: Info
uk: Інформіція

en: Initializing alchemist edit environment ...
uk: Ініціалізація робочого середовища alchemist...

en: Initializing linux printing database ...
uk: Ініціалізація бази даних друку linux...

en: Integer: Min %s | Max %s
uk: Ціле: Мін %s | Макс %s

en: Invalid name
uk: Неправильна назва

en: Invalid option name
uk: Неправильна назва параметра

en: Invalid printconf context
uk: Неправильний контекст printconf

en: Invalid value
uk: Неправильне значення

en: It is part of the "ncpfs" package, as distributed by Red Hat.
uk: Це частина пакету "ncpfs" в дистрибутиві Red Hat.

en: It is part of the "samba-client" package, as distributed by Red Hat.
uk: Це частина пакету "samba-client" в дистрибутиві Red Hat.

en: JPE_G test
uk: Перевірка JPE_G

en: Japanese EUC PostScript test page
uk: Пробна сторінка Японського EUC PostScript

en: Japanese JIS PostScript test page
uk: Пробна сторінка Японського JIS PostScript

en: Japanese SJIS PostScript test page
uk: Пробна сторінка Японського SJIS PostScript

en: Japanese _EUC text test page
uk: Пробна сторінка Японського _EUC тексту

en: Japanese _JIS text test page
uk: Пробна сторінка Японського _JIS тексту

en: Japanese _SJIS text test page
uk: Пробна сторінка Японського _SJIS тексту

en: Jetdirect (JETDIRECT) Data
uk: Параметри Jetdirect (JETDIRECT)

en: Jetdirect Printer
uk: Jetdirect принтер

en: LPD Data
uk: Дані LPD

en: Landscape (%s or %s)
uk: Ландшафтна (%s або %s)

en: Ledger
uk: Гроссбух

en: Left margin (pt):
uk: Ліва межа (у пунктах):

en: Left margin in pt (1/72 in)
uk: Ліва межа у пунктах (1/72 дюйма)

en: Linefeed translation
uk: Перетворювати Linefeed

en: Lines per inch
uk: Ліній на дюйм

en: Loading printer information.
    Please wait...
uk: Завантажується інформацію про принтер.
    Зачекайте будь ласка...

en: Local Printer Device
uk: Локальний пристрій друку

en: Lpd Queue:
uk: Черга Lpd:

en: Model
uk: Модель

en: NCP print queues require the "nprint" program, which does not appear to be installed.
uk: Черги друку NCP потребують наявності програми "nprint", яку не встановлено.

en: Name
uk: Назва

en: Name and Type
uk: Назва й тип

en: Name:
uk: Назва:

en: Names
uk: Назви

en: Need device, make and model.
uk: Потрібно вказати пристрій, виробника та модель.

en: Network _devices
uk: Мережеві _пристрої

en: Networked CUPS (_IPP)
uk: Мережевий CUPS (_IPP)

en: Networked _JetDirect
uk: Мережевий _JetDirect

en: Networked _Novell (NCP)
uk: Мережевий _Novell (NCP)

en: Networked _UNIX (LPD)
uk: Мережевий _UNIX (LPD)

en: Networked _Windows (SMB)
uk: Мережевий _Windows (SMB)

en: New
uk: Новий

en: Next
uk: Далі

en: No
uk: Ні

en: No handler for command:
uk: Не існує обробника для команди:

en: None
uk: Немає

en: Notes from the Linux Printing Database
uk: Нотатки з бази даних дуку Linux

en: Novell Netware Printer (NCP) Data
uk: Дані Novell Netware Printer (NCP)

en: Novell Print Queue
uk: Черга друку Novell

en: Now run printconf-backend (or restart lpd service).
uk: Тепер слід запустити printconf-backend (або перезавантажити службу lpd)

en: Number of columns on a page
uk: Число стовпчиків на сторінці

en: Number of document pages per
    printed page: 1, 2, 4, 6, 9, or 16
uk: Кількість сторінок документу на
    одну друковану сторінку: 1, 2, 4, 6, 9, або 16

en: Ok
uk: Гаразд

en: On the following screens, you will be asked to provide basic information for adding a new print queue.  You will be able to edit the more advanced options afterwards.
    
    Nothing will be done to your settings until you hit "Finish" on the last screen.
uk: Зараз Вам буде запропоновано ввести основну інформацію, яка необхідна для створення черги друку.  Після цього ви зможете налаштувати параметри черги більш детально.
    
    Зміни до конфігурації не буде застосовано доки ви не натиснете кнопку "Застосувати" на останньому кроці.

en: Option name
uk: Назва параметра

en: Override?
uk: Перевизначити властивості?

en: Page Size
uk: Розмір сторінки

en: Page label
uk: Мітка сторінки

en: Passwd
uk: Пароль

en: Password:
uk: Пароль:

en: Path:
uk: Шлях:

en: Patience
uk: Терпіння

en: Pick the printer device from the list, or enter it using "Custom" below.
uk: Виберіть пристрій друку зі списку внизу або введіть його використовуючи кнопку "Інший".

en: Please enter a name for this queue.  Choose a short name that begins with a letter and contains no spaces.
uk: Будь ласка, введіть назву для черги.  Виберіть коротку назву, яка починається з букви та не містить пробілів.

en: Port
uk: Порт

en: Port:
uk: Порт:

en: Port:
uk: Порт:

en: Postscript Printer
uk: Postscript принтер

en: Prerender Postscript
uk: Попереднє перетворення Postscript

en: Pretty-print text (%s or %s)
uk: Якісний шрифт (%s або %s)

en: Printer Device
uk: Пристрій друку

en: Printer Device:
uk: Пристрій друку:

en: Printer configuration
uk: Налаштовування принтера

en: Printer configuration - %s
uk: Налаштовування принтера - %s

en: Printer driver
uk: Драйвер принтера

en: Printer hostname or IP address
uk: Ім'я сервера або IP адрес

en: Printer model
uk: Модель принтера

en: Printer notes:
uk: Нотатки принтера:

en: Printer/driver _notes...
uk: _Нотатки до принтера/драйвера

en: Printer:
uk: Принтер.

en: Printer:
uk: Принтер:

en: Printing
uk: Друк

en: Quatro
uk: Чверть сторінки

en: Queue
uk: Черга

en: Queue Driver
uk: Драйвер черги

en: Queue Name
uk: Назва черги

en: Queue Type
uk: Тип черги

en: Queue name
uk: Назва черги

en: Queue options
uk: Параметри черги

en: Queue type
uk: Тип черги

en: Queue type:
uk: Тип черги:

en: Queue:
uk: Черга:

en: Queue:
uk: Черга:

en: Raw Print Queue
uk: Безпосередня (raw) черга друку

en: Really delete "%s"?
uk: Дійсно видалити "%s"?

en: Remove this host from the list
uk: Видалити сервер зі списку

en: Remove this option
uk: Видалити параметр

en: Rescan devices
uk: Пересканувати пристрої

en: Reset to the default options
uk: Скинути до типових параметрів

en: Right margin (pt):
uk: Права межа (у пунктах):

en: Right margin in pt (1/72 in)
uk: Права межа у пунктах (1/72 дюйма)

en: SMB print queues require the "smbclient" program, which does not appear to be installed.
uk: Черга друку SMB потребує програму "smbclient", яку не встановлено в системі.

en: Scaling (percentage)
uk: Масштабування (у відсотках)

en: Select a queue type:
uk: Виберіть тип черги

en: Select the Driver to use with this Queue.
uk: Виберіть драйвер який слід використовувати для черги.

en: Select the appropriate printer manufacturer and model.
uk: Виберіть відповідного виробника та модель принтера.

en: Select the printer manufacturer and model.
uk: Виберіть виробника та модель принтера.

en: Select the printer manufacturer and model. Depending on how the remote queue is configured, you may need to select the generic PostScript option here.
uk: Виберіть виробника та модель принтера. В залежності від параметрів віддаленої черги, вам тут можна вказати стандартний принтер PostScript.

en: Send End-of-Transmission (EOT)
uk: Надсилати End-of-Transmission (EOT)

en: Send Form-Feed (FF)
uk: Надсилати Form-Feed (FF)

en: Sent %s
    to '%s' queue.  Does it look okay?
uk: %s було надіслано
    до черги "%s". Має правильний вигляд?

en: Sent %s to "%s".
uk: Надіслати %s to "%s".

en: Server
uk: Сервер

en: Server hostname or IP address:
uk: Назву сервера або IP адрес:

en: Server:
uk: Сервер:

en: Set as _default
uk: Встановити як _типове

en: Set as de_fault
uk: Встановити як _типову

en: Set as default queue
uk: Встановити як типову чергу

en: Setting Up
uk: Встановлення

en: Share
uk: Загальний ресурс

en: Share:
uk: Загальний ресурс:

en: Share:
uk: Ресурс:

en: Sharing properties
uk: Властивості загального доступу

en: Short description:
uk: Короткий опис:

en: Short description:
uk: Короткий опис:

en: Single _IP address
uk: Єдина _IP адреса

en: Specify Device:
uk: Виберіть пристрій:

en: Specify the device to use.
uk: Вкажіть пристрій.

en: Specify...
uk: Ввести...

en: Statement
uk: Офіційний звіт

en: Strict RFC1179
uk: Дотримуватись RFC1179

en: Strict RFC1179 compliance
uk: Дотримуватись сумісності з RFC1179

en: Tabloid
uk: Малоформатна газета

en: Test
uk: Випробувати

en: Test %s
uk: Перевірка %s

en: Text Only Printer
uk: Текстовий принтер

en: The name "%s" is already in use. Please choose a different name.
uk: Назва "%s" вже використовується. Будь ласка, виберіть іншу назву.

en: The name "%s" is bad. Please choose a name of the form [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.
uk: Неправильна назва "%s". Будь ласка, виберіть ім'я з шаблону [a-zA-Z][a-zA-Z0-9_-]*.

en: There are no options available for this driver.
uk: Для цього драйвера немає параметрів.

en: There is already a queue with that name.
uk: Черга з такою назвою вже існує.

en: There was a problem sending %s
    to '%s' queue:
uk: Виникла проблема під час відсилання %s
    до черги "%s":

en: There was an error trying to print the test page.
uk: Трапилась помилка під час друку пробної сторінки.

en: These settings are system-wide.
uk: Ці параметри стосуються всієї системи.

en: This allows older systems to print to this machine
uk: Дозволяє старішим системам використовувати принтер цього комп'ютера

en: This driver requires Hewlett Packard's hpijs driver (available in the hpijs package) which does not appear to be installed.
uk: Цей драйвер потребує Hewlett Packard hpijs драйвер (пакет hpijs), який не встановлено в системі.

en: This driver requires the Omni Print Driver System, which does not appear to be installed.
uk: Цей драйвер потребує системи друку Omni, яку не встановлено в системі.

en: This driver requires the oki4drv daemon to be running, and it does not appear to be.
uk: Цей драйвер потребує запущений служба oki4drv, але службу схоже не запущено.

en: This enables CUPS IPP browsing
uk: Дозволяє сканування черг IPP у CUPS

en: This imported printer is protected from overrides. You can not edit it.
uk: Цей принтер захищено від перевизначення властивостей. Ви не можете його редагувати.

en: This is an imported printer. Do you want to create a local override?
uk: Це імпортована черга. Бажаєте перевизначити її як локальну?

en: This is the description of the printer.
uk: Опис принтера

en: This is the name of the queue.  It must begin with a letter and contain no spaces.
uk: Це назва черги.  Вона повинна починатися з букви та не повинна містити пробіли.

en: Top margin (pt):
uk: Верхня межа (у пунктах):

en: Top margin in pt (1/72 in)
uk: Верхня межа у пунктах (1/72 дюйма)

en: Translate \n->\r\n
uk: Заміняти \n->\r\n

en: Type
uk: Тип

en: Type in an IP address
uk: Введіть IP адрес

en: Type in the netmask, or the CIDR mask length
uk: Введіть мережеву маску або довжину маски CIDR

en: Type in the share name
uk: Введіть назву ресурсу

en: Type:
uk: Тип:

en: Type:
uk: Тип:

en: Unix Print Queue
uk: Черга друку Unix

en: Use control-F to search
uk: Використовуйте Ctrl-F для пошуку

en: User
uk: Користувач

en: User name:
uk: Назва користувача:

en: User:
uk: Користувач:

en: Value
uk: Значення

en: Value for this option
uk: Значення для параметра

en: Value must be a number
uk: Значення має бути числом

en: Warning
uk: Попередження

en: Windows Print Queue
uk: Черга друку Windows

en: Windows Printer (SMB) Data
uk: Дані Windows-принтера (SMB)

en: Word-wrapping (%s or %s)
uk: Перенос слів (%s або %s)

en: Workgroup
uk: Робоча група

en: Workgroup:
uk: Робоча група:

en: Would you like to print a test page?
uk: Бажаєте надрукувати пробну сторінку?

en: Would you like to print a test page?
    Answering 'yes' will apply all changes
    and print a test page to this printer.
uk: Бажаєте надрукувати пробну сторінку?
    Відповідь "так" призведе до застосування усіх змін
    та друку пробної сторінки на цьому принтері.

en: Yes
uk: Так

en: You are changing an option
    that has no effect in the print
    spooler you are using (%s).
uk: Ви змінюєте параметри,
    що не можуть вплинути на менеджер
    друку, який ви використовуєте (%s).

en: You cannot delete an imported printer.
uk: Ви не можете видалити імпортований принтер.

en: You have made changes, would you like to save them?
    If you say no, you will not be able to print test pages.
uk: Ви внесли зміни, бажаєте їх зберегти?
    Якщо скажете ні, ви не зможете друкувати пробні сторінки.

en: You have made changes, would you like to save them? If you say no, your changes will be lost.
uk: Ви внесли зміни, бажаєте їх зберегти? Якщо виберете ні, зміни буде втрачено.

en: You must be root to run this program.
uk: Щоб запустити програму потрібні повноваження root.

en: You must choose a share, not a host.
uk: Необхідно вибрати не сервер, а загальний ресурс.

en: You must choose an SMB share to print to.
uk: Необхідно вибрати ресурс SMB для друку.

en: You must run printconf-backend as root.
uk: Необхідно запускати printconf-backend з повноваженнями root.

en: You must run printconf-tui as root.
uk: printconf-tui потрібно запускати з повноваженнями root.

en: You must select a device.
uk: Необхідно вибрати пристрій.

en: You must select a printer model.
uk: Необхідно вибрати модель принтера.

en: You must select a printer queue to delete.
uk: Необхідно вказати яку чергу принтера видалити.

en: You must select a printer queue to edit.
uk: Необхідно вказати яку чергу друку редагувати.

en: You must select a queue to print to.
uk: Необхідно вибрати чергу для друку.

en: You must select an alias to delete.
uk: Необхідно вказати який псевдонім видалити.

en: You must select an alias to edit.
uk: Необхідно вказати який псевдонім редагувати.

en: You must specify a JetDirect printer to print to.
uk: Необхідно вказати JetDirect принтер для друку.

en: You must specify a SMB share to print to.
uk: Необхідно вказати ресурс SMB для друку.

en: You must specify a device.
uk: Необхідно вказати пристрій.

en: You must specify a driver.
uk: Необхідно вказати драйвер.

en: You must specify a path.
uk: Необхідно вказати шлях.

en: You must specify a queue on the NCP server to print to.
uk: Необхідно вказати чергу для друку на NCP сервері.

en: You must specify a queue on the NCP server.
uk: Необхідно вибрати чергу на сервері NCP.

en: You must specify a queue.
uk: Необхідно вказати чергу.

en: You must specify a server.
uk: Необхідно вказати сервер.

en: You must specify an IP port number.
uk: Необхідно вказати номер порту IP.

en: You must specify an NCP server to print to.
uk: Необхідно вказати NCP сервер для друку.

en: You must specify an SMB share to print to.
uk: Необхідно вибрати ресурс SMB для друку.

en: You must specify the ip address of a JetDirect printer.
uk: Необхідно вказати ip адресу JetDirect принтера.

en: _A4 PostScript test page
uk: Пробна сторінка _A4 PostScript

en: _Action
uk: Д_ія

en: _Add...
uk: _ Додати...

en: _All hosts
uk: _Усі сервери

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Automatically find remote shared queues
uk: _Автоматично знаходити віддалені загальні черги

en: _Big5 text test page
uk: Пробна сторінка тексту _Big5

en: _CUPS test page
uk: Пробна сторінка _CUPS

en: _Cancel
uk: _Відмінити

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Custom device
uk: _Інший пристрій

en: _Defaults
uk: _Типово

en: _Delete
uk: _Видалити

en: _Delete queue
uk: _Видалити чергу

en: _Don't save
uk: _Не зберігати

en: _Duplex test
uk: _Дуплексний друк

en: _Edit queue
uk: _Редагувати чергу

en: _Edit...
uk: _Редагувати

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Locally-connected
uk: _Локальне з'єднання

en: _Network address
uk: _Мережеві адреса

en: _New queue
uk: _Нова черга

en: _Notes...
uk: _Зауваження...

en: _Remove
uk: _Видалити

en: _Rescan devices
uk: _Пересканувати пристрої

en: _Save
uk: _Зберегти

en: _Sharing...
uk: Загальний _доступ...

en: _Test
uk: _Випробування

en: _This queue is available to other computers
uk: _Зробити чергу доступною для інших комп'ютерів

en: _US Letter PostScript test page
uk: Пробна сторінка PostScript _US Letter

en: _classified
uk: _класифікований

en: _none
uk: _немає

en: _secret
uk: _таємний

en: _standard
uk: _стандартний

en: _topsecret
uk: _дуже таємний

en: _unclassified
uk: нек_ласифікований

en: add-local: No information available about %s %s
uk: add-local: не вдалося знайти інформацію про %s %s

en: add-local: no suitable name available
uk: add-local: не знайдено відповідної назви

en: add-local: queue name '%s' not unique
uk: add-local: назва черги "%s" не є унікальною.

en: c_onfidential
uk: кон_фіденційний

en: local
uk: локальний

en: none
uk: немає
