sawfish-2.0 - en to uk translation catalogue (710 entries)

en:  to:
uk:  на:

en: ** unknown widget **
uk: ** невідомий віджет **

en: 3d hack
uk: 3D Hack

en: <none>
uk: <немає>

en: About
uk: Про

en: About GNOME...
uk: Про GNOME...

en: About:
uk: Про:

en: Accent color for focused windows (if unset uses the GTK+ selection color).
uk: Колір висвітлення вікна у фокусі (якщо не встановлено, використовується колір вибору GTK+).

en: Actions
uk: Дії

en: Activate viewport
uk: Активувати ділянку перегляду

en: Activate viewport column
uk: Активувати стовпчик ділянки перегляду

en: Activate viewport row
uk: Активувати рядок ділянки перегляду

en: Activate workspace
uk: Активувати робоче місце

en: Add
uk: Додати

en: Add...
uk: Додати...

en: Add:
uk: Додати:

en: Added frame `%s'
uk: Додано кадр "%s"

en: Added frame type `%s'
uk: Додано кадр типу "%s"

en: Added pattern `%s'
uk: Додано шаблон "%s"

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Append workspace and send
uk: Додати робоче місце відіслати до нього

en: Apropos function
uk: Показати опис функції

en: Apropos variable
uk: Показати опис змінної

en: Arguments given to the `xterm' command.
uk: Аргументи, що передаються команді "xterm".

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Audio file
uk: Звуковий файл

en: Auto gravity
uk: Автогравітація

en: Auto-Raise
uk: Автоматичне піднімання

en: Automatically reload themes when they are updated.
uk: Автоматично перезавантажувати теми при їх оновленні.

en: Automatically remember other window attributes.
uk: Автоматично запам'ятовувати інші атрибути вікон.

en: Automatically remember window positions.
uk: Автоматично запам'ятовувати позиції вікон.

en: Automatically remember window sizes.
uk: Автоматично запам'ятовувати розміри вікон.

en: Avoid
uk: Уникати

en: Bar image for clicked parts.
uk: Зображення стрічки для клацнутих елементів.

en: Bar image for focused windows.
uk: Зображення стрічки для вікон, що мають фокус.

en: Bar image for highlighted parts.
uk: Зображення стрічки для підсвічених елементів.

en: Bar image for unfocused windows.
uk: Зображення стрічки для вікон, що не мають фокусу.

en: Beep when errors occur.
uk: Видавати звуковий сигнал в разі помилки.

en: Bindings
uk: Комбінації

en: Border width of bar images.
uk: Ширина рамки зображень.

en: Border-only
uk: Лише рамка

en: Browse...
uk: Перегляд...

en: Call command
uk: Виконати команду

en: Call command with output to screen
uk: Виконати команду з виводом на екран

en: Call the command NAME; optionally with the prefix argument PFX-ARG.
uk: Виконати команду NAME з необов'язковим префіксом аргументом PFX-ARG.

en: Cancel
uk: Відміна

en: Class
uk: Клас

en: Click-to-focus mode passes the click through to the application.
uk: Передавати клацання вікну в режимі клацання для фокусування.

en: Clicked
uk: Клацнутий

en: Color of active frames (if unset use GTK+ selection color).
uk: Колір активних кадрів (якщо не встановлено, використовується колір вибору GTK+).

en: Color of active frames in `simple' frame style.
uk: Колір активних кадрів у "простому" стилі рамки.

en: Color of inactive frames (if unset use GTK+ background color).
uk: Колір неактивних кадрів (якщо не встановлено, використовується колір тла GTK+).

en: Color of inactive frames in `simple' frame style.
uk: Колір неактивних кадрів у "простому" стилі рамки.

en: Color to use when drawing text.
uk: Колір тексту.

en: Column:
uk: Стовпчик:

en: Columns:
uk: Стовпчики:

en: Command
uk: Команда

en: Command sequence
uk: Послідовність команди

en: Command:
uk: Команда:

en: Context:
uk: Контекст:

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy the current window to the N'th workspace.
uk: Скопіювати поточне вікно у робоче місце N.

en: Copy the window to the next workspace.
uk: Скопіювати вікно на наступне робоче місце.

en: Copy the window to the previous workspace.
uk: Скопіювати вікно на попереднє робоче місце.

en: Copy to next
uk: Скопіювати на наступне

en: Copy to next workspace
uk: Скопіювати у наступне робоче місце

en: Copy to previous
uk: Скопіювати на попереднє

en: Copy to previous workspace
uk: Скопіювати у попереднє робоче місце

en: Copy to workspace
uk: Скопіювати у робоче місце

en: Copy...
uk: Скопіювати...

en: Create a new workspace at the end of the list, and move the window to it.
uk: Створити нове робоче місце в кінці списку та перенести вікно туди.

en: Create a new workspace at the start of the list, and move the window to it.
uk: Створити нове робоче місце на початку списку та перенести вікно туди.

en: Create a new workspace before the current workspace.
uk: Створити нове робоче місце перед поточним.

en: Create a new workspace following the current workspace.
uk: Створити нове робоче місце за поточним.

en: Crux Theme
uk: Тема Crux

en: Customize
uk: Налаштувати

en: Cycle skip
uk: Обминати при переборі

en: Decrease the size of the current window by one column.
uk: Зменшити розмір поточного вікна на один стовпчик.

en: Decrease the size of the current window by one row.
uk: Зменшити розмір поточного вікна на один рядок.

en: Default
uk: Типово

en: Default font: \w
uk: Типовий шрифт: \w

en: Default frame style:
uk: Типовий стиль кадру (тема):

en: Delay in milliseconds before unshading windows.
uk: Затримка у мілісекундах перед розгортанням вікон.

en: Delay in milliseconds until focused windows are raised.
uk: Затримка в мілісекундах перед підйомом вікна, що отримало фокус.

en: Delete
uk: Стерти

en: Delete all windows in the group that the current window is a member of.
uk: Стерти всі вікна з групи, членом якої є поточне вікно.

en: Delete any workspaces that don't contain any windows.
uk: Видаляти робочі місця, що не містять вікон.

en: Delete empty workspaces
uk: Видалити порожні робочі місця

en: Delete group
uk: Стерти групу

en: Delete the current workspace. Its member windows are relocated to the
    previous workspace.
uk: Стерти поточне робоче місце. Всі вікна в ньому перемістити на попереднє
    робоче місце.

en: Delete the current workspace. Its member windows are relocated to the next
    workspace.
uk: Стерти поточне робоче місце. Всі вікна в ньому перемістити на наступне
    робоче місце.

en: Delete the window, or beep if the window can't be closed safely.
uk: Стерти вікно, чи дати звуковий сигнал якщо його неможливо безпечно закрити.

en: Delete the window.
uk: Стерти вікно.

en: Delete window
uk: Стерти вікно

en: Delete window instance
uk: Видалити копію вікна

en: Delete window safely
uk: Безпечно стерти вікно

en: Depth
uk: Глибина

en: Describe key
uk: Показувати опис клавіш

en: Describe symbol
uk: Описати позначення

en: Destroy window
uk: Знищити вікно

en: Details
uk: Подробиці

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Direction of gradient in `gradient' frame style.
uk: Напрямок градієнту в кадрі градієнтного типу.

en: Directory:
uk: Каталог:

en: Display all errors that have occurred to the screen.
uk: Відображати всі помилки на екран.

en: Display error messages to: \w
uk: Повідомлення про помилки відображати у: \w

en: Display errors
uk: Показати повідомлення про помилки

en: Display only the title bar of the window.
uk: Показувати лише панель заголовку вікна.

en: Display the WWW page of the GNOME project.
uk: Відобразити WWW-сторінку проекту GNOME.

en: Display the applications menu.
uk: Показати меню програм.

en: Display the documentation of a specified symbol.
uk: Показати документацію до вказаного позначення.

en: Display the main menu.
uk: Показати головне меню.

en: Display the menu containing the list of all workspaces.
uk: Показати меню, що містить список всіх робочих місць.

en: Display the menu listing all window operations.
uk: Показати меню всіх дій вікна.

en: Display the menu of all managed windows.
uk: Показати меню всіх керованих вікон.

en: Display the next workspace.
uk: Показати наступне робоче місце.

en: Display the previous workspace.
uk: Показати попереднє робоче місце.

en: Display the window's icon in its menu button.
uk: Показати піктограму вікна у його кнопці меню.

en: Display the workspace containing the window W, then focus on W.
uk: Показати робоче місце, що містить вікно W, тоді сфокусувати W.

en: Display the workspace/viewport containing the window W.
uk: Показати робоче місце і ділянку перегляду, що містить вікно W.

en: Display title buttons to mimic: \w
uk: Показати назви кнопок схоже до: \w

en: Display tooltips for window frames.
uk: Показувати підказки для рамок вікна.

en: Display window
uk: Показати вікно

en: Display window names and icons while cycling through windows.
uk: Показувати назви вікон та піктограм в процесі їх перебору.

en: Display window without focusing
uk: Показати вікно без фокусування

en: Distance between successive placements in `stagger' placement mode.
uk: Відстань між вікнами у "шаховому" порядку їх розташування.

en: Distance in pixels before window edges align with each other.
    
    When moving a window, this option lets you align one of its edges with an edge of another window.
uk: Відстань у пікселах між межами вікон, коли вони починають
    вирівнюватись одне до одного.
    
    Цей параметр дозволяє при пересуванні вікна вирівнювати його межу до межи іншого вікна.

en: Don't automatically remember details of transient windows.
uk: Не запам'ятовувати автоматично подробиці тимчасових вікон.

en: E_xit
uk: Вийти

en: Edge Flipping
uk: Віддзеркалення країв

en: Edit Binding
uk: Змінити комбінації

en: Edit frame style
uk: Виправити стиль кадру

en: Edit theme...
uk: Виправити тему...

en: Edit...
uk: Змінити...

en: Edit:
uk: Змінити:

en: Enable shade-hover mode.
    
    (Temporarily unshades windows while the mouse pointer is over them.)
uk: Показувати перекриті вікна.
    
    (Тимчасово показувати перекриті вікна, якщо курсор знаходиться над ними.)

en: Error Handling
uk: Обробка помилок

en: Event
uk: Подія

en: Execute the given shell command.
uk: Виконати вказану команду оболонки.

en: Focus
uk: Фокус

en: Focus click through
uk: Передавати клацання фокусування вікну

en: Focus desktop
uk: Передати фокусу стільниці

en: Focus mode
uk: Режим передавання фокусу

en: Focus on application windows when they first appear.
uk: Ставити фокус на вікно, що з'являється вперше.

en: Focus on the previous window of the current workspace.
uk: Надати фокус попередньому вікну на поточному робочому місці.

en: Focus when mapped
uk: Фокус при відображенні

en: Focused
uk: Сфокусоване

en: Force the current window to have a unique title.
uk: Примусове використання унікального заголовка поточним вікном.

en: Forget all saved window history.
uk: Забути всю збережену історію вікна.

en: Forget any persistent state associated with the current window.
uk: Забути всі стійкі стани асоційовані з поточним вікном.

en: Frame
uk: Кадр

en: Frame Part _Definitions
uk: Означення частин кадру

en: Frame _Classes
uk: Класи кадрів

en: Frame name
uk: Назва кадру

en: Frame style
uk: Стиль кадру

en: Frame type
uk: Тип кадру

en: Frames
uk: Кадри

en: GNOME WWW...
uk: WWW GNOME...

en: Generated theme in directory `%s'
uk: Створено тему в каталозі "%s"

en: Gnome about
uk: Про GNOME

en: Gnome clear skip tasklist
uk: Скинути параметр НЕ_У_СПИСКУ_ЗАВДАНЬ

en: Gnome clear skip winlist
uk: Скинути параметр НЕ_У_СПИСКУ_ВІКОН

en: Gnome help browser
uk: Програма перегляду довідки Gnome.

en: Gnome logout
uk: Вихід з Gnome

en: Gnome menus update
uk: Оновити меню GNOME

en: Gnome set skip tasklist
uk: Встановити параметр НЕ_У_СПИСКУ_ЗАВДАНЬ

en: Gnome set skip winlist
uk: Встановити параметр НЕ_У_СПИСКУ_ВІКОН

en: Gnome toggle skip tasklist
uk: Перемикнути параметр НЕ_У_СПИСКУ_ЗАВДАНЬ

en: Gnome toggle skip winlist
uk: Перемикнути параметр НЕ_У_СПИСКУ_ВІКОН

en: Gnome www page
uk: Сторінка GNOME в Інтернеті

en: Grab...
uk: Захопити...

en: Gradient Theme
uk: Градієнтна тема

en: Group
uk: Група

en: Grow down
uk: Розтягнути донизу

en: Grow left
uk: Розтягнути до лівого краю

en: Grow right
uk: Розтягнути до правого краю

en: Grow up
uk: Розтягнути догори

en: Grow window down
uk: Розширити вікно вниз

en: Grow window left
uk: Розтягнути вікно до лівого краю

en: Grow window right
uk: Розтягнути вікно до правого краю

en: Grow window up
uk: Розширити вікно вгору

en: Growing and packing of windows
uk: Збільшення та пакування вікон

en: Grows window downwards until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
uk: Розтягнути вікно вниз, доки воно не досягне іншого.
    Дивіться `grow-window-up'.

en: Grows window to the left until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
uk: Розширити вікно ліворуч, доки воно не досягне іншого.
    Дивіться `grow-window-up'.

en: Grows window to the right until it `bumps into' another window.
    See `grow-window-up'.
uk: Розширити вікно праворуч, доки воно не досягне іншого.
    Дивіться `grow-window-up'.

en: Grows window upwards until it `bumps into' another window.
    If the top edge was beyond the screen edge, it is brought back in.
    With a universal prefix arg, maximize upwards instead.
    With a numeric prefix arg, grow upwards by that many increments specified by
    window or pixels instead.
uk: Вікна ростуть вгору доки не досягнуть інших вікон.
    Якщо верхня межа вікна нижче межи екрану, воно повертається назад.
    Якщо вказано загальний префіксований аргумент, тоді максимізується вгору.
    Якщо вказано числовий префіксований аргумент. росте вгору на кількість точок
    вказаних для вікна.

en: Gtkrc reload style
uk: Перечитати конфігураційний файл gtk

en: HIghlighted
uk: Підсвічене

en: Height of title bar.
uk: Висота заголовку.

en: Help about
uk: Довідка про Sawfish

en: Help show faq
uk: Показати відповіді на часті запитання

en: Help show homepage
uk: Показати домашню сторінку

en: Help show news
uk: Показати новини

en: Help show programmer manual
uk: Показати довідник програміста

en: Highlighted
uk: Підсвічене

en: History
uk: Історія

en: Hitting the screen edge selects the next: \w
uk: Торкання до межі екрану вибирає наступний: \w

en: Host
uk: Комп'ютер

en: Icon Name
uk: Назва піктограми

en: Iconified
uk: Мінімізоване

en: Iconify group
uk: Мінімізувати групу

en: Iconify transient group
uk: Мінімізувати тимчасову групу

en: Iconify window
uk: Мінімізувати вікно

en: Iconify workspace windows
uk: Мінімізувати вікна робочого місця

en: If the window is at its highest possible position, then lower it to its
    lowest possible position. Otherwise raise it as far as allowed.
uk: Якщо вікно у найвищий позиції, то опустити його у найнижчу.
    А інакше, підняти його на найвищу можливу позицію.

en: If the window is at its highest possible position, then lower it to its
    lowest possible position. Otherwise raise it as far as allowed. Also changes
    the level of any transient windows it has.
uk: Якщо вікно у найвищій позиції, тоді опустити його до найнижчої.
    В іншому випадку підняти його якнайвище. Також змінити рівень
    будь-яких його тимчасових вікон.

en: If the window is shaded (see `shade-window'), restore it to it's usual
    state.
uk: Якщо вікно згорнуте, повернути його до звичайного стану.

en: Ignore program position
uk: Ігнорувати положення, вказане програмою

en: Ignore stacking requests
uk: Ігнорувати запити зміни стосу

en: Ignore the window.
uk: Ігнорувати вікно.

en: Ignored
uk: Ігнорується

en: Image Properties
uk: Властивості зображення

en: In GNOME _task list
uk: В списку _завдань GNOME

en: In _group
uk: В _групі

en: In _window list
uk: В списку _вікон

en: Inactive
uk: Неактивне

en: Inactive-
    Clicked
uk: Неактивне
    вибране

en: Inactive-
    Highlighted
uk: Неактивне
    підсвічене

en: Include iconified windows when cycling.
uk: Включати мінімізовані вікна в перебір.

en: Include windows on all viewports when cycling.
uk: Включати вікна у всіх ділянках перегляду в перебір.

en: Include windows on all workspaces when cycling.
uk: Включати вікна на всіх робочих місцях в перебір.

en: Increase the size of the current window by one column.
uk: Збільшити розмір поточного вікна на один стовпчик.

en: Increase the size of the current window by one row.
uk: Збільшити розмір поточного вікна на один рядок.

en: Index:
uk: Індекс:

en: Insert workspace
uk: Вставити робоче місце

en: Insert workspace after
uk: Вставити робоче місце перед

en: Insert workspace before
uk: Вставити робоче місце після

en: Invoke the list of commands, one by one.
uk: Виконати список команд, одну за однією.

en: Invoke the user-customization system.
uk: Викликати систему налаштування.

en: Keep transient windows stacked above: \w
uk: Лишати проміжкові вікна зібраними над: \w

en: Key
uk: Клавіша

en: Key:
uk: Клавіша:

en: Keymap containing bindings active anywhere.
uk: Комбінації активні всюди.

en: Keymap containing bindings active only during window cycling operations.
uk: Комбінація містить прив'язки активні лише при перебиранні вікон.

en: Keymap containing bindings active when a client window is focused.
uk: Комбінації активні коли клієнтське вікно сфокусоване.

en: Keymap containing bindings active when reading a string from the user.
uk: Комбінації активні під час зчитування рядка вводу користувача.

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the border of
    a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
uk: Комбінації активні коли вказівник на рамці вікна.
    (Допускаються лише події миші).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the close button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
uk: Комбінації активні коли вказівник на кнопці закриття вікна.
    (Допускаються лише події миші).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the iconify
    button of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
uk: Комбінації активні коли вказівник на кнопці мінімізації вікна.
    (Допускаються лише події миші).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the maximize
    button of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
uk: Комбінації активні коли вказівник на кнопці максимізації вікна.
    (Допускаються лише події миші).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the menu button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
uk: Комбінації активні коли вказівник на кнопці меню вікна.
    (Допускаються лише події миші).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the root window
    (or when no window is focused).
uk: Комбінації активні коли вказівник у головному вікні.
    (або жодного вікна не сфокусовано).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the shade button
    of a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
uk: Комбінації активні коли вказівник на кнопці згортання вікна.
    (Допускаються лише події миші).

en: Keymap containing bindings active when the pointer is in the title of
    a window. (Only mouse-bindings are evaluated in this map.)
uk: Комбінації активні коли вказівник на заголовку вікна.
    (Допускаються лише події миші).

en: Kill client
uk: Знищити клієнта

en: Launch the GNOME about dialog.
uk: Запустити вікно інформації про GNOME.

en: Launch the GNOME help browser.
uk: Запустити програму перегляду довідки.

en: Locale
uk: Локалізація

en: Lock position and size while windows are maximized.
uk: Фіксувати положення і розмір вікон при максимізації.

en: Logout from the current GNOME session.
uk: Вийти з поточного сеансу GNOME.

en: Lower
uk: Опустити

en: Lower group
uk: Опустити групу

en: Lower group depth
uk: Опустити групу

en: Lower layer
uk: Нижній шар

en: Lower single window
uk: Опустити одне вікно

en: Lower the current window to its lowest allowed position in the stacking
    order. Also lower any transient windows that it has.
uk: Опустити поточне вікно до найнижчої позиції у стосі.
    Також опустити всі його тимчасові вікна.

en: Lower the window to its lowest allowed position in the stacking order.
uk: Опустити вікно до найнижчої можливої позиції в стосі.

en: Lower window
uk: Опустити вікно

en: Lower window and transients
uk: Опустити вікно і його діалоги

en: Lower window depth
uk: Опустити вікно

en: Make group sticky
uk: Зробити групу "липкою"

en: Make group unsticky
uk: Відмінити "липкий" стан групи

en: Make window ignored
uk: Ігнорувати вікно

en: Make window not ignored
uk: Не ігнорувати вікно

en: Make window sticky
uk: Зробити вікно липким

en: Make window unsticky
uk: Зробити вікно не липким

en: Map:
uk: Мапа:

en: Mapping
uk: Відображення

en: Match Window Properties
uk: Співпадання властивостей вікна

en: Matched Windows
uk: Співпалі вікна

en: Matchers
uk: Співпадання

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Maximize fill window
uk: Маскимізувати вікно без перекриття інших

en: Maximize fill window horizontally
uk: Максимізувати вікно горизонтально не затуляючи інших

en: Maximize fill window horizontally toggle
uk: Перемикнути горизонтальну максимізацію вікна без перекриття інших

en: Maximize fill window toggle
uk: Перемикнути максимізацію не затуляючи інших

en: Maximize fill window vertically
uk: Максимізувати вікно вертикально не затуляючи інших

en: Maximize fill window vertically toggle
uk: Перемикнути вертикальну максимізацію вікна без перекриття інших

en: Maximize the dimensions of the window.
uk: Максимізувати розміри вікна.

en: Maximize the horizontal dimension of the window.
uk: Максимізувати вікно по горизонталі.

en: Maximize the vertical dimension of the window.
uk: Максимізувати вікно по вертикалі.

en: Maximize the window horizontally without obscuring any other windows.
uk: Максимізувати вікно горизонтально без перекриття інших вікон.

en: Maximize the window vertically without obscuring any other windows.
uk: Максимізувати вікно вертикально без перекриття інших вікон.

en: Maximize the window without obscuring any other windows.
uk: Максимізувати вікно без перекриття інших вікон.

en: Maximize window
uk: Максимізувати вікно

en: Maximize window fullscreen
uk: Маскимізувати на весь екран

en: Maximize window fullscreen toggle
uk: Перемикнути маскимізацію на весь екран

en: Maximize window horizontally
uk: Максимізувати вікно горизонтально

en: Maximize window horizontally toggle
uk: Перемикнути вертикальну максимізацію вікна

en: Maximize window toggle
uk: Перемикнути маскимізацію вікна

en: Maximize window vertically
uk: Максимізувати вікно вертикально

en: Maximize window vertically toggle
uk: Перемикнути горизонтальну максимізацію вікна

en: Maximized
uk: Максимізувати

en: Merge next workspace
uk: Об'єднати з наступним робочим місцем

en: Merge previous workspace
uk: Об'єднати з попереднім робочим місцем

en: Merge with next
uk: Об'єднати з наступним

en: Merge with previous
uk: Об'єднати з попереднім

en: Method of placing dialog windows: \w
uk: Метод розміщення діалогових вікон: \w

en: Method of placing windows: \w
uk: Метод розміщення вікон: \w

en: Minimize
uk: Мінімізувати

en: Minimize all windows on the current workspace.
uk: Мінімізувати всі вікна на поточному робочому місці.

en: Minimize the window.
uk: Мінімізувати вікно.

en: Minimizing a window also removes its: \w
uk: В разі мінімізації вікна, стирати його: \w

en: Minimizing and Maximizing
uk: Мінімізація та максимізація

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Modifier key(s) used for default shortcuts.
uk: Клавіша-модифікатор, що використовуються як типовий модифікатор менеджера вікон.

en: Mono Theme
uk: Монохромна тема

en: Move cursor down
uk: Посунути курсор вниз

en: Move cursor down fine
uk: Перенести курсор униз на 1

en: Move cursor left
uk: Посунути курсор ліворуч

en: Move cursor left fine
uk: Перенести курсор ліворуч на 1

en: Move cursor right
uk: Посунути курсор праворуч

en: Move cursor right fine
uk: Перенести курсор праворуч на 1

en: Move cursor up
uk: Посунути курсор вгору

en: Move cursor up fine
uk: Перенести курсор вгору на 1

en: Move group down
uk: Перенести групу вниз

en: Move group left
uk: Перенести групу ліворуч

en: Move group right
uk: Перенести групу праворуч

en: Move group to current viewport
uk: Перенести групу у поточну ділянку перегляду

en: Move group up
uk: Перенести курсор вгору

en: Move selected window
uk: Перенести вибране вікно

en: Move the current window to the N'th workspace.
uk: Перемістити поточне вікно у робоче місце N.

en: Move the current window to the specified viewport.
uk: Перенести поточне вікно у вказану ділянку перегляду.

en: Move the current workspace one place to the left.
uk: Пересунути поточне робоче місце на одну позицію ліворуч.

en: Move the current workspace one place to the right.
uk: Пересунути поточне робоче місце на одну позицію праворуч.

en: Move the cursor 1 pixel downwards.
uk: Посунути курсор на один піксель вниз.

en: Move the cursor 1 pixel to the left.
uk: Посунути курсор на один піксель ліворуч.

en: Move the cursor 1 pixel to the right.
uk: Посунути курсор на один піксель праворуч.

en: Move the cursor 1 pixel upwards.
uk: Посунути курсор на один піксель вгору.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels downwards.
uk: Перемістити вказівник на "крок переміщення курсору" пікселів вниз.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels to the left.
uk: Перемістити вказівник на "крок переміщення курсору" пікселів ліворуч.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels to the right.
uk: Перемістити вказівник на "крок переміщення курсору" пікселів праворуч.

en: Move the cursor `move-cursor-increment' pixels upwards.
uk: Перемістити вказівник на "крок переміщення курсору" пікселів вгору.

en: Move the viewport one screen down.
uk: Перенести ділянку перегляду на один екран вниз.

en: Move the viewport one screen to the left.
uk: Перенести ділянку перегляду на один екран ліворуч.

en: Move the viewport one screen to the right.
uk: Перенести ділянку перегляду на один екран праворуч.

en: Move the viewport one screen up.
uk: Перенести ділянку перегляду на один екран вгору.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels downwards.
uk: Перемістити вікно нижче на крок зсуву вікна.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels to the left.
uk: Перемістити вікно ліворуч на крок зсуву вікна.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels to the right.
uk: Перемістити вікно праворуч на крок зсуву вікна.

en: Move the window `slide-window-increment' pixels upwards.
uk: Перемістити вікно вище на крок зсуву вікна.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels downwards.
uk: Перемістити групу вікон нижче на крок зсуву вікна.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels to the left.
uk: Перемістити групу вікон ліворуч на крок зсуву вікна.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels to the right.
uk: Перемістити групу вікон праворуч на крок зсуву вікна.

en: Move the window group `slide-window-increment' pixels upwards.
uk: Перемістити групу вікон вище на крок зсуву вікна.

en: Move the window interactively using the mouse.
uk: Перенести вікно інтерактивно використовуючи мишу.

en: Move the window to the next viewport.
uk: Перенести вікно у наступну ділянку перегляду.

en: Move the window to the next workspace.
uk: Перенести вікно на наступне робоче місце.

en: Move the window to the previous viewport.
uk: Перенести вікно у попередню ділянку перегляду.

en: Move the window to the previous workspace.
uk: Перенести вікно на попереднє робоче місце.

en: Move the window to the viewport above, and switch to that viewport.
uk: Перенести вікно у горішню ділянку перегляду, та перейти до тієї ділянки.

en: Move the window to the viewport below, and switch to that viewport.
uk: Перенести вікно у нижню ділянку перегляду, та перейти до тієї ділянки.

en: Move the window to the viewport on the left, and switch to that viewport.
uk: Перенести вікно у ділянку перегляду ліворуч, та перейти до тієї ділянки.

en: Move the window to the viewport on the right, and switch to that viewport.
uk: Перенести вікно у ділянку перегляду праворуч, та перейти до тієї ділянки.

en: Move to the next viewport.
uk: Перенести у наступну ділянку перегляду.

en: Move to the previous viewport.
uk: Перенести у попередню ділянку перегляду.

en: Move viewport down
uk: Перенести ділянку перегляду вниз

en: Move viewport left
uk: Пересунути ділянку перегляду ліворуч

en: Move viewport next
uk: Перейти в наступну ділянку перегляду

en: Move viewport previous
uk: Перейти в попередню ділянку перегляду

en: Move viewport right
uk: Пересунути ділянку перегляду праворуч

en: Move viewport up
uk: Перенести ділянку перегляду вгору

en: Move window down
uk: Пересунути вікно нижче

en: Move window interactively
uk: Перенести вікно інтерактивно

en: Move window left
uk: Пересунути вікно ліворуч

en: Move window next
uk: Перемістити вікно далі

en: Move window previous
uk: Перемістити вікно назад

en: Move window right
uk: Перенести ділянку перегляду праворуч

en: Move window to viewport
uk: Перенести вікно у ділянку перегляду

en: Move window up
uk: Перенести вікно вгору

en: Move workspace _left
uk: Пересунути робоче місце _ліворуч

en: Move workspace _right
uk: Пересунути робоче місце п_раворуч

en: Move workspace backwards
uk: Пересунути робоче місце назад

en: Move workspace forwards
uk: Пересунути робоче місце уперед

en: Move/Resize
uk: Переміщення та зміна розміру

en: Moves window downwards until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
uk: Перенести вікно вниз, доки воно не досягне іншого.
    Дивіться `pack-window-up'.

en: Moves window to the left until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
uk: Перенести вікно ліворуч, доки воно не досягне іншого.
    Дивіться `pack-window-up'.

en: Moves window to the right until it `bumps into' another window.
    See `pack-window-up'.
uk: Перенести вікно праворуч, доки воно не досягне іншого.
    Дивіться `pack-window-up'.

en: Moves window upwards until it `bumps into' another window.
    If the top edge was beyond the screen edge, it is moved back in.
    With a universal prefix arg, move upwards maximally instead.
    With a numeric prefix arg, move upwards by that many pixels instead.
uk: Перенести вікно вгору доки воно не досягне інших вікон.
    Якщо верхня межа вікна нижче межи екрану, воно повертається назад.
    Якщо вказано загальний префіксований аргумент, тоді максимізується вгору.
    Якщо вказано числовий префіксований аргумент - росте вгору на кількість точок
    вказаних для вікна.

en: Name
uk: Назва

en: Never focus
uk: Ніколи не має фокусу

en: New Theme
uk: Нова тема

en: New group
uk: Нова група

en: Next window
uk: Наступне вікно

en: Next workspace
uk: Наступне робоче місце

en: Next workspace window
uk: Наступне вікно робочого місця

en: No
uk: Ні

en: No errors.
uk: Без помилок.

en: No matching item for %S
uk: Немає відповідних елементів для %S

en: No operation
uk: Немає команди

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Звичайний

en: Number of pixels to move pointer in `move-cursor-' commands.
uk: Кількість пікселів на яку переміщується вказівник командою "перемістити вказівник".

en: OK
uk: Гаразд

en: Only flip when interactively moving a window.
uk: Віддзеркалювати лише під час інтерактивного пересування вікна.

en: Open
uk: Відкрити

en: Other
uk: Інше

en: Pack down
uk: Перенести униз

en: Pack left
uk: Перенести ліворуч

en: Pack right
uk: Перенести праворуч

en: Pack up
uk: Перенести догори

en: Pack window down
uk: Перенести вікно вниз

en: Pack window left
uk: Перенести вікно до лівого краю

en: Pack window right
uk: Перенести вікно до правого краю

en: Pack window up
uk: Перенести вікно догори

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Place mode
uk: Режим розміщення

en: Placement
uk: Розміщення

en: Placement weight
uk: Вага розміщення

en: Play sound effects for window events.
uk: Увімкнути звукові ефекти для подій вікон.

en: Popup apps menu
uk: Спливаюче меню програм

en: Popup root menu
uk: Спливаюче головне меню

en: Popup window list
uk: Спливаючий перелік вікон

en: Popup window menu
uk: Спливаюче меню вікна

en: Popup workspace list
uk: Спливаючий перелік робочих місць

en: Position
uk: Позиція

en: Preferences
uk: Вподобання

en: Prepend workspace and send
uk: Вставити робоче місце та відіслати до нього

en: Press key...
uk: Натисніть клавішу...

en: Previous window
uk: Попереднє вікно

en: Previous workspace
uk: Попереднє робоче місце

en: Previous workspace window
uk: Попереднє вікно робочого місця

en: Prompt for a command, execute it, and print any output to the screen.
uk: Запитати команду, виконати її та вивести результат на екран.

en: Prompt for a key sequence, then print its binding.
uk: Запрошення до введення комбінацій клавіш, потім друк їх функцій

en: Prompt for a workspace and switch to it.
uk: Запитати робоче місце і перемикнутись на нього.

en: Properties
uk: Властивості

en: Properties...
uk: Властивості...

en: Put the window in the stacking level above its current level.
uk: Помістити вікно в стос над його поточним рівнем.

en: Put the window in the stacking level beneath its current level.
uk: Помістити вікно в стос під його поточним рівнем.

en: Quit
uk: Вийти

en: Quote event
uk: Екранувати наступну подію

en: Raise
uk: Підняти

en: Raise and pass through click
uk: Підняти та передати клацання

en: Raise and pass through click if focused
uk: Підняти та передати клацання, якщо має фокус

en: Raise group
uk: Підняти групу

en: Raise group and pass through click
uk: Підняти групу та передати клацання

en: Raise group depth
uk: Підняти групу

en: Raise lower group
uk: Підняти/опустити групу

en: Raise lower single window
uk: Підняти/опустити одне вікно

en: Raise lower window
uk: Підняти/опустити вікно

en: Raise lower window and transients
uk: Підняти/опустити вікно і його діалоги

en: Raise on focus
uk: Піднімати після отримання фокусу

en: Raise or pass through click
uk: Підняти або передати клацання

en: Raise single window
uk: Підняти одне вікно

en: Raise the current window to its highest allowed position in the stacking
    order. Also raise any transient windows that it has.
uk: Підняти поточне вікно до найвищої позиції у стосі.
    Також підняти всі його тимчасові вікна.

en: Raise the group of windows that received the current event, then replay
    any pointer events that invoked the command.
uk: Підняти групу вікон, що отримала поточну подію, а потім повторити
    події вказівника, що викликали цю команду.

en: Raise the window that received the current event (if it's focused), then
    replay any pointer events that invoked the command.
uk: Підняти вікно, що отримало поточну подію (якщо воно має фокус),
    а потім повторити події вказівника, що викликали цю команду.

en: Raise the window that received the current event and any transients it
    has, then replay any pointer events that invoked the command.
uk: Підняти вікно і всі його тимчасові вікна, що отримали поточну подію,
    а потім повторити події вказівника, що викликали цю команду.

en: Raise the window that received the current event, then replay any pointer
    events that invoked the command.
uk: Підняти вікно, що отримало поточну подію, а потім повторити події
    вказівника, що викликали цю команду.

en: Raise the window to its highest allowed position in the stacking order.
uk: Підняти вікно до найвищої можливої позиції в стосі.

en: Raise transients and pass through click
uk: Підняти тимчасові та передати клацання

en: Raise window
uk: Підняти вікно

en: Raise window and pass through click
uk: Підняти вікно та передати клацання

en: Raise window and transients
uk: Підняти вікно і його діалоги

en: Raise window depth
uk: Підняти вікно

en: Raise windows when they are focused.
uk: Піднімати вікна коли вони потрапляють у фокус.

en: Raise windows when they are unshaded.
uk: Піднімати вікна під час розгортання.

en: Read theme from `%s'
uk: Зчитати тему з "%s"

en: Reload the gtkrc settings.
uk: Перезавантажити параметри gtkrc.

en: Reload themes in window manager after saving.
uk: Перевантажити теми у менеджері вікон після збереження.

en: Remember _attributes
uk: Запам'ятати _атрибути

en: Remember _dimensions
uk: Запам'ятати _розміри

en: Remember _position
uk: Запам'ятати _позицію

en: Remember the current attributes of the focused window.
uk: Запам'ятовувати поточні ознаки сфокусованого вікна.

en: Remember the current dimensions of the focused window.
uk: Запам'ятати поточні розміри сфокусованого вікна.

en: Remember the current position of the focused window.
uk: Запам'ятати поточну позицію сфокусованого вікна.

en: Remove the copy of the window on the current workspace. If this is the
    last instance remaining, then delete the actual window.
uk: Видалити копію вікна на поточному робочому місці. Якщо це остання копія,
    видалити вікно.

en: Remove unused definitions when saving.
uk: Видалити під час збереження визначення, що не використовуються.

en: Resize selected window
uk: Змінити розмір вибраного вікна

en: Resize the window interactively using the mouse.
uk: Змінити розмір вікна інтерактивно використовуючи мишу.

en: Resize window interactively
uk: Змінити розмір вікна інтерактивно

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Restore the dimensions of the window to its original, unmaximized, state.
uk: Відновити розміри вікна до початкового стану.

en: Restore the window from its minimized state.
uk: Повернути вікно з мінімізованого стану.

en: Role
uk: Роль

en: Row:
uk: Рядок:

en: Rows:
uk: Рядки:

en: Run shell command
uk: Виконати команду оболонки

en: SMaker Theme
uk: Тема SMaker

en: S_haded
uk: З тінню

en: Save Theme _As...
uk: Зберегти тему _як...

en: Saved as `%s'
uk: Збережено як "%s"

en: Sawfish Configurator
uk: Програма налаштовування Sawfish

en: Sawfish Error
uk: Помилка Sawfish

en: Sawfish Theme Builder
uk: Конструктор тем Sawfish

en: Sawfish Themer Preview
uk: Перегляд теми Sawfish

en: Sawfish homepage
uk: Домашня сторінка Sawfish

en: Sawfish manages your windows extensibly.
uk: Розширений набір операцій з вікнами.

en: Select Icon
uk: Вибір піктограми

en: Select Image
uk: Вибір зображення

en: Select _next workspace
uk: Вибрати _наступне робоче місце

en: Select _previous workspace
uk: Вибрати по_переднє робоче місце

en: Select color
uk: Вибір кольору

en: Select file
uk: Вибір файла

en: Select font
uk: Вибір шрифта

en: Select the N'th workspace.
uk: Вибрати робоче місце N.

en: Select the next desktop when the pointer hits screen edge.
uk: Перемикатись у наступну стільницю, якщо вказівник торкнувся межі екрану.

en: Select the next window of the current workspace.
uk: Вибрати наступне вікно на поточному робочому місці.

en: Select the next window, cycling through all possible workspaces.
uk: Вибирати наступне вікно циклічно через всі доступні робочі місця.

en: Select the previous window, cycling through all possible workspaces.
uk: Вибирати попереднє вікно циклічно через всі доступні робочі місця.

en: Select the specified viewport column.
uk: Вибрати вказаний стовпчик ділянки перегляду.

en: Select the specified viewport row.
uk: Вибрати вказаний рядок ділянки перегляду.

en: Select the specified viewport.
uk: Вибрати вказану ділянку перегляду.

en: Select workspace interactively
uk: Вибрати робоче місце інтерактивно

en: Send group to current workspace
uk: Відіслати групу на поточне робоче місце

en: Send group to next workspace
uk: Відіслати групу на наступне робоче місце

en: Send group to previous workspace
uk: Відіслати групу на попереднє робоче місце

en: Send to next workspace
uk: Відіслати до наступного робочого місця

en: Send to previous workspace
uk: Відіслати до попереднього робочого місця

en: Send to workspace
uk: Відіслати до робочого місця

en: Send to workspace down
uk: Відіслати у нижнє робоче місце

en: Send to workspace left
uk: Відіслати у робоче місце ліворуч

en: Send to workspace right
uk: Відіслати у робоче місце праворуч

en: Send to workspace up
uk: Відіслати у горішнє робоче місце

en: Send window to the workspace above the current workspace
uk: Відсилає вікно у робоче місце розташоване над поточним.

en: Send window to the workspace below the current workspace
uk: Відсилає вікно у робоче місце розташоване нижче поточного.

en: Send window to the workspace left of the current workspace
uk: Відсилає вікно у робоче місце розташоване нижче поточного.

en: Send window to the workspace right of the current workspace
uk: Відсилає вікно у робоче місце розташоване нижче поточного.

en: Sends the next key event directly to the focused client window, ignoring
    any window manager bindings that it may have.
uk: Надсилати наступні події безпосередньо сфокусованому клієнтському вікну,
    ігноруючи будь-які прив'язки менеджера вікон, які він може мати.

en: Set the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
uk: Встановити параметр вікна НЕ_У_СПИСКУ_ЗАВДАНЬ.

en: Set the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
uk: Встановити параметр вікна GNOME НЕ_У_СПИСКУ_ВІКОН.

en: Set viewport linear
uk: Перейти на ділянку перегляду з вказаним лінійним покажчиком

en: Set window viewport linear
uk: Перейти вікно на ділянку перегляду з вказаним лінійним покажчиком

en: Shade Hover
uk: Тимчасове висування

en: Shade hover
uk: Тимчасове висування

en: Shade window
uk: Згорнути вікно

en: Shaded
uk: Згорнуте

en: Show current dimensions of windows while resizing.
uk: Показувати поточні розміри вікна під час зміни його розмірів.

en: Show current position of windows while moving.
uk: Показувати поточну позицію вікна під час його пересування.

en: Show full documentation in tooltips.
uk: Показувати повну документацію у підказках.

en: Simple Theme
uk: Проста тема

en: Size window add column
uk: Збільшити розмір вікна по горизонталі

en: Size window add row
uk: Збільшити розмір вікна по горизонталі

en: Size window subtract column
uk: Зменшити розмір вікна по горизонталі

en: Size window subtract row
uk: Зменшити розмір вікна по горизонталі

en: Slide group down
uk: Зсунути групу вниз

en: Slide group left
uk: Зсунути групу ліворуч

en: Slide group right
uk: Зсунути групу праворуч

en: Slide group up
uk: Зсунути групу вгору

en: Slide window down
uk: Зсунути вікно вниз

en: Slide window left
uk: Зсунути вікно ліворуч

en: Slide window right
uk: Зсунути вікно праворуч

en: Slide window up
uk: Зсунути вікно вгору

en: Sound
uk: Звук

en: Stacking
uk: Порядок

en: Start a new xterm.
uk: Запустити новий xterm.

en: State
uk: Стан

en: Sticky
uk: Липке

en: Sticky viewport
uk: Причіплюватись до ділянки перегляду

en: Terminal
uk: Термінал

en: Text is \w justified in window titles.
uk: Текст в заголовку вікна вирівнюється \w.

en: The program launched by the `xterm' command.
uk: Програма, що запускається командою "xterm".

en: The program used to play audio samples. If unset, built-in support for ESD is used.
uk: Програма, що використовується для відтворення звуків. Якщо не встановлено, використовується владнана підтримка для ESD.

en: Theme Directory
uk: Каталог тем

en: Theme name:
uk: Назва теми:

en: This window previews the current theme.
uk: Це вікно демонструє поточну тему.

en: Title-only
uk: Лише заголовок

en: Toggle group sticky
uk: Перемкнути "липкий" стан групи

en: Toggle the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
uk: Перемикнути параметр вікна GNOME НЕ_У_СПИСКУ_ЗАВДАНЬ.

en: Toggle the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
uk: Перемикнути параметр вікна GNOME НЕ_У_СПИСКУ_ВІКОН.

en: Toggle the `stickiness' of the window--whether or not it is a member of
    all workspaces.
uk: Перемикнути "липкість" вінка - чи показуватиметься на усіх
    робочих столах.

en: Toggle the iconification of window W.
uk: Перемикнути стан мінімізації вікна W.

en: Toggle the shaded (only the title bar is displayed) state of the window.
uk: Перемикнути стан згорнутості вікна (відображується лише рядок заголовка).

en: Toggle the state of the window between horizontally maximized and
    unmaximized.
uk: Перемикнути стан вікна між горизонтально максимізованим та
    не максимізованим.

en: Toggle the state of the window between horizontally maximized-filled and
    unmaximized.
uk: Перемикнути стан вікна між горизонтально максимізованим-заповненим і
    не максимізованим.

en: Toggle the state of the window between maximized and unmaximized.
uk: Перемикнути стан вікна між максимізованим та не максимізованим.

en: Toggle the state of the window between maximized-filled and unmaximized.
uk: Перемикнути стан вікна між максимізованим-заповненим і не максимізованим.

en: Toggle the state of the window between vertically maximized and
    unmaximized.
uk: Перемикнути стан вікна між вертикально максимізованим та
    не максимізованим.

en: Toggle the state of the window between vertically maximized-filled and
    unmaximized.
uk: Перемикнути стан вікна між вертикально максимізованим-заповненим і
    не максимізованим.

en: Toggle whether a window is focusable or not.
uk: Перемикнути можливість вікна мати фокус.

en: Toggle whether a window is ignored or not.
uk: Перемикнути режим ігнорування вікна.

en: Toggle whether a window is ignored while window cycling.
uk: Перемикнути режим ігнорування вікна під час циклічного перебору.

en: Toggle whether a window will be include in the window list.
uk: Перемикнути режим включення вікна у список вікон.

en: Toggle window cycle skip
uk: Перемикнути пропуск вікна при перебиранні

en: Toggle window iconified
uk: Перемикнути мінімізованість вікна

en: Toggle window ignored
uk: Перемикнути стан ігнорування вікна

en: Toggle window list skip
uk: Перемикнути стан входження вікна в список вікон

en: Toggle window never focus
uk: Перемикнути отримуватиме вікно фокус чи ні

en: Toggle window shaded
uk: Перемикнути згорнутість вікна

en: Toggle window sticky
uk: Перемикнути липкість вікна

en: Tooltips
uk: Підказки

en: Top-border
uk: Верхня рамка

en: Transfer input focus to the desktop window (if one exists).
uk: Передати фокус вікну стільниці (якщо воно є)

en: Transients above
uk: Проміжкові вікна над ним

en: Type
uk: Тип

en: Undocumented
uk: Недокументовано

en: Ungrouped
uk: Не в групі

en: Uniconify group
uk: Розмінімізувати групу

en: Uniconify transientgroup
uk: Розмінімізувати тимчасову групу

en: Uniconify window
uk: Розмінімізувати вікно

en: Unignore the window.
uk: Вимкнути ігнорування вікна.

en: Unique name
uk: Унікальна назва

en: Uniquify window name
uk: Уніфікувати назву вікна

en: Unmaximize
uk: Розмасимізувати

en: Unmaximize window
uk: Розмасимізувати вікно

en: Unminimizing a window also restores its: \w
uk: В разі розмінімізації вікна, відновлювати його: \w

en: Unset the GNOME SKIP_TASKLIST hint of the window.
uk: Скинути параметр вікна GNOME НЕ_У_СПИСКУ_ЗАВДАНЬ.

en: Unset the GNOME SKIP_WINLIST hint of the window.
uk: Скинути параметр вікна GNOME НЕ_У_СПИСКУ_ВІКОН.

en: Unshade selected windows.
uk: Розгорнути вибрані вікна.

en: Unshade window
uk: Розгорнути вікно

en: Upper layer
uk: Горішній шар

en: Use black-on-white button images.
uk: Використовувати чорно-білі зображення кнопок.

en: Use less memory when creating gradients, possibly affecting quality.
uk: Використовувати менше пам'яті для створення градієнтів, можливо втрачаючи якість.

en: Value
uk: Значення

en: View the workspace above the current workspace
uk: Переглянути робоче місце розташоване вгорі

en: View the workspace below the current workspace
uk: Переглянути робоче місце розташоване нижче

en: View the workspace to the left of the current workspace
uk: Переглянути робоче місце розташоване ліворуч

en: View the workspace to the right of the current workspace
uk: Переглянути робоче місце розташоване праворуч

en: Viewport
uk: Ділянка перегляду

en: Wait for the user to select a window, then interactively move that window.
uk: Зачекати поки користувач обере вікно, а потім інтерактивно переміщувати це вікно.

en: Wait for the user to select a window, then interactively resize that window.
uk: Зачекати поки користувач вибере вікно, а потім інтерактивно змінювати розміри цього вікна.

en: When does the mouse pointer affect the input focus.
uk: Коли вказівник миші впливає на фокус вводу.

en: When raising a window, also raise its: \w
uk: В разі піднімання вікна, піднімати його: \w

en: Whether and how to move the pointer when packing windows.
    
    `maybe' means that the pointer is moved along with the window, if the
    pointer was within the window area before packing.
    
    `always' warps the pointer to the center of the window if it isn't
    already in the window, then does like `maybe'.
    
    `never' means not to warp the pointer.
uk: Метод пересування вказівника при пакуванні вікон.
    
    "можливо" означає, що вказівник переміщується разом з вікном, якщо
    він був над вікном перед пакуванням.
    
    "завжди" перекидає вказівник в центр вікна якщо він не над вікном,
    а потім діє так, як у випадку з "можливо".
    
    "ніколи" означає, що вказівник не переміщується.

en: Whether growing is considered to be maximization.  When you turn
    this on, you can use `unmaximize-window' or something similar to get
    back to the original size.
uk: Чи вважати збільшення розміру максимізацією. Коли це увімкнено,
    можна використовувати розмаксимізацію вікна для повернення попереднього
    розміру.

en: Whether to bump into fully obscured windows when growing or packing
    windows.
uk: Чи потрібно, щоб вікна при розширенні або пакуванні зіштовхувались
    з цілком прихованими вікнами

en: Whether to bump into ignored windows when growing or packing.
uk: Чи потрібно, щоб вікна при розширенні або пакуванні зіштовхувались
    з цілком ігнорованими вікнами

en: Whether to bump into windows on a different depth when growing or packing
    windows.
    `maybe' means only avoided windows in other depths.
uk: Чи потрібно, щоб вікна при розширенні або пакуванні зіштовхувались
    з вікнами розташованими на інших рівнях.
    `можливо' означає уникати тільки вікна на інших рівнях.

en: While changing %s:
uk: Під час заміни %s:

en: Width of window border.
uk: Висота рамки вікна.

en: Window Cycling
uk: Перебирання вікон

en: Window _Frames
uk: _Кадри вікон

en: Window history clear
uk: Очистити історію вікон

en: Window history forget
uk: Забути історію вікна

en: Window history save attributes
uk: Зберегти ознаки вікна

en: Window history save dimensions
uk: Зберегти розміри вікна

en: Window history save position
uk: Зберегти положення вікна

en: Window list skip
uk: Немає в списку вікон

en: Window:
uk: Вікно:

en: Work_spaces
uk: Робочі місця

en: Workspace
uk: Робоче місце

en: Workspace %d
uk: Робоче місце %d

en: Workspace down
uk: Робоче місце внизу

en: Workspace left
uk: Робоче місце ліворуч

en: Workspace names
uk: Назви робочих місць

en: Workspace right
uk: Робоче місце праворуч

en: Workspace up
uk: Робоче місце вгорі

en: Workspace:
uk: Робоче місце:

en: Workspaces
uk: Робочі місця

en: Workspaces:
uk: Робочі місця:

en: Yes
uk: Так

en: [Quote]
uk: [Лапка]

en: [about text]
uk: [текст про]

en: [bottom]
uk: [знизу]

en: [frame-part-table]
uk: [таблиця-частин-рамки]

en: [left]
uk: [ліворуч]

en: [place holder]
uk: [зарезервоване місце]

en: [right]
uk: [праворуч]

en: [title]
uk: [заголовок]

en: [top]
uk: [вгорі]

en: _About
uk: _Про

en: _About Sawfish...
uk: _Про Sawfish...

en: _All settings
uk: В_сі налаштування

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Customize
uk: На_лаштувати

en: _Cyclable
uk: В списку _перемикання між вікнами

en: _FAQ...
uk: _Часті питання...

en: _File
uk: _Файл

en: _Focusable
uk: Отримує _фокус

en: _Forget saved state
uk: _Забути збережений стан

en: _GNOME Help...
uk: Довідка _GNOME...

en: _Help
uk: _Довідка

en: _History
uk: _Історія

en: _Ignored
uk: _Ігнорується

en: _Insert workspace
uk: Вс_тавити робоче місце

en: _Manual...
uk: По_сібник...

en: _News...
uk: _Новини...

en: _Next workspace
uk: _Наступне робоче місце

en: _Open Theme..
uk: _Відкрити тему...

en: _Preferences...
uk: В_подобання...

en: _Preview
uk: _Перегляд

en: _Previous workspace
uk: _Попереднє робоче місце

en: _Programs
uk: _Програми

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Restart
uk: Пе_резапустити

en: _Save Theme
uk: З_берегти тему

en: _Send window to
uk: Пере_містити вікно на

en: _Settings
uk: Па_раметри

en: _Sticky
uk: _Липке

en: _Themes
uk: _Теми

en: _Toggle
uk: Пере_микнути

en: _WWW page...
uk: Сторінка _WWW...

en: _Windows
uk: _Вікна

en: `From' color of active frames in `gradient' frame style.
uk: Початковий колір градієнту в активних кадрах градієнтного стилю.

en: `From' color of inactive frames in `gradient' frame style.
uk: Початковий колір градієнту в неактивних кадрах градієнтного стилю.

en: `To' color of active frames in `gradient' frame style.
uk: Кінцевий колір градієнту в активних кадрах градієнтного стилю.

en: `To' color of inactive frames in `gradient' frame style.
uk: Кінцевий колір градієнту в неактивних кадрах градієнтного стилю.

en: all
uk: всі

en: always
uk: завжди

en: and many others...
uk: і багато інших...

en: center
uk: центр

en: diagonal
uk: діагональна

en: error while building frame: %S
uk: помилка складання кадру: %S

en: group
uk: групу

en: horizontal
uk: горизонтальна

en: left
uk: ліворуч

en: maybe
uk: можливо

en: never
uk: ніколи

en: none
uk: немає

en: not
uk: не

en: nowhere
uk: нікуди

en: parents
uk: батьки

en: right
uk: праворуч

en: screen
uk: екран

en: space %d
uk: місце %d

en: standard-error
uk: стандартний потік помилок

en: transients
uk: тимчасові

en: vertical
uk: вертикальна

en: viewport
uk: ділянка перегляду

en: workspace
uk: робоче місце
