redhat-config-kickstart - en to uk translation catalogue (272 entries)

en: (for example: hda or sdc)
uk: (наприклад: hda чи sdc)

en: (for example: hda1 or sdc3)
uk: (наприклад: hda1 чи sdc3)

en: A network device with the name %s already exists.  Please choose another device name
uk: Мережний пристрій з назвою %s вже існує. Виберіть іншу назву пристрою

en: About Kickstart Configurator
uk: Про програму настройки Kickstart

en: Additional Size Options
uk: Додаткові параметри розміру

en: Administration Tools
uk: Засоби адміністрування

en: Applications
uk: Додатки

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Authentication Configuration
uk: Параметри автентифікації

en: Authentication options are not applicable on upgrades.
uk: Параметри автентифікації не застосовні при оновленнях.

en: Authentication:
uk: Автентифікація:

en: Authoring and Publishing
uk: Підготовка публікацій

en: Auto
uk: Автоматично

en: Basic Configuration
uk: Основні параметри

en: Basic Configuration (required)
uk: Основні параметри (обов'язково)

en: Boot Loader Options
uk: Параметри завантажувача

en: Boot Loader Options (required)
uk: Параметри завантажувача (обов'язково)

en: Bootloader options are not applicable to the %s platform
uk: Параметри завантажувача не застосовні до платформи %s

en: CD-ROM
uk: Компакт-диск

en: Choose one of the following options:
uk: Виберіть один з наступних варіантів:

en: Choose the Installation Method:
uk: Виберіть метод встановлення:

en: Clear Master Boot Record
uk: Очищати головний завантажувальний запис (MBR)

en: Color Depth
uk: Якість передачі кольору

en: Configure the X Window System
uk: Налаштовувати X Window

en: Confirm Password:
uk: Підтвердження паролю:

en: Could not open display because no X server is running.
uk: Неможливо відкрити дисплей через те, що X сервер не запущено.

en: Could not read monitor database
uk: Неможливо прочитати базу даних моніторів

en: Could not read video card database
uk: Неможливо прочитати базу даних відеокарт.

en: Create a RAID device [default = /dev/md0]
uk: Створити пристрій RAID [типово = /dev/md0]

en: Create a kickstart file
uk: Створює kickstart файл

en: Create a software RAID partition
uk: Створити розділ програмного RAID

en: DNS Name Server
uk: Сервер DNS

en: Default Desktop:
uk: Типове середовище:

en: Default Language:
uk: Типова мова:

en: Desktops
uk: Графічні середовища

en: Development
uk: Розробка

en: Development Tools
uk: Засоби розробки

en: Device
uk: Пристрій

en: Device/
    Partition Number
uk: Пристрій/
    Номер розділу

en: Disable firewall
uk: Вимкнути брандмауер

en: Disabled
uk: Вимкнений

en: Display Configuration
uk: Конфігурація дисплею

en: Display configuration is not applicable on upgrades.
uk: Конфігурація дисплею не застосовна при оновленнях.

en: Do not clear Master Boot Record
uk: Не очищати головний завантажувальний запис (MBR)

en: Do not initialize the disk label
uk: Не ініціалізувати мітку диску

en: Do not install a boot loader
uk: Не встановлювати завантажувач

en: Drive :
uk: Пристрій:

en: Editors
uk: Редактори

en: Emulate 3 Buttons
uk: Імітувати третю кнопку

en: Enable Hesiod Support
uk: Ввімкнути підтримку Hesiod

en: Enable Kerberos 5 Authentication
uk: Ввімкнути автентифікацію Kerberos 5

en: Enable LDAP
uk: Ввімкнути LDAP

en: Enable NIS
uk: Ввімкнути NIS

en: Enable SMB Authentication
uk: Ввімкнути автентифікацію SMB

en: Enable firewall
uk: Ввімкнути брандмауер

en: Enable nscd
uk: Ввімкнути nscd

en: Enabled
uk: Ввімкнений

en: Enabled in reconfiguration mode
uk: Ввімкнений у режимі реконфігурації

en: Encrypt GRUB password
uk: Зашифрувати пароль GRUB

en: Encrypt root password
uk: Шифрувати пароль root

en: Engineering and Scientific
uk: Наукові та інженерні

en: Error
uk: Помилка

en: FTP Directory:
uk: Каталог FTP:

en: FTP Password
uk: Пароль FTP

en: FTP Server
uk: Сервер FTP

en: FTP Server:
uk: Сервер FTP:

en: FTP Username
uk: Користувач FTP

en: File System Type:
uk: Тип файлової системи:

en: Fill all unused space on disk
uk: Заповнити весь незайнятий простір диску

en: Firewall Configuration
uk: Конфігурація брандмауера

en: Firewall configuration is not applicable on upgrades.
uk: Настройки брандмауера не застосовні при оновленнях.

en: Fixed size
uk: Фіксований розмір

en: Force to be a primary partition (asprimary)
uk: Примусово стати головним розділом (asprimary)

en: Format
uk: Формат

en: Format RAID device
uk: Форматувати пристрій RAID

en: Format partition
uk: Форматувати розділ

en: GNOME Desktop Environment
uk: Графічне середовище GNOME

en: GNOME Software Development
uk: Розробка з використанням GNOME

en: GRUB Options:
uk: Параметри GRUB:

en: Games and Entertainment
uk: Ігри та розваги

en: Gateway:
uk: Шлюз:

en: General
uk: Загальні

en: Graphical Internet
uk: Графічні засоби Інтернет

en: Graphics
uk: Графіка

en: Grow to maximum of (MB):
uk: Збільшуватись до максимум (Мб):

en: Grub passwords do not match.  Please try again.
uk: Паролі GRUB не співпадають. Спробуйте ще раз.

en: HTTP Directory:
uk: Каталог HTTP:

en: HTTP Server:
uk: Сервер HTTP:

en: Hard Drive
uk: Жорсткий диск

en: Hard Drive Directory:
uk: Каталог жорсткого диску:

en: Hard Drive Partition:
uk: Розділ жорсткого диску:

en: Hard Drives
uk: Жорсткі диски

en: Help is not available.
uk: Довідка недоступна.

en: Hesiod Authentication
uk: Автентифікація Hesiod

en: Horizontal Sync:
uk: Частота рядків:

en: Hz
uk: Гц

en: IP Address:
uk: Адреса IP:

en: Initialize the disk label
uk: Ініціалізувати мітку диску

en: Install boot loader on Master Boot Record (MBR)
uk: Встановлювати завантажувач у головний завантажувальний запис (MBR)

en: Install boot loader on first sector of the boot partition
uk: Встановлювати завантажувач у перший сектор розділу

en: Install new boot loader
uk: Встановлювати новий завантажувач

en: Installation Method
uk: Метод встановлення

en: Installation Method (required)
uk: Метод встановлення (обов'язково)

en: KDE Desktop Environment
uk: Графічне середовище KDE

en: KDE Software Development
uk: Розробка з використанням KDE

en: Kerberos 5 Authentication
uk: Автентифікація Kerberos 5

en: Kerberos Domain Controller (KDC):
uk: Контролер домену Kerberos (KDC):

en: Kerberos Master Server:
uk: Головний сервер Kerberos:

en: Kernel Development
uk: Засоби розробки ядра

en: Kernel parameters:
uk: Параметри ядра:

en: Keyboard:
uk: Клавіатура:

en: Kickstart Configurator
uk: Налаштовування Kickstart

en: Kickstart Configurator @VERSION@
     Copyright (c) 2000-2002 Red Hat, Inc.
     Copyright (c) 2000-2002 Brent Fox <bfox@redhat.com>
     Copyright (c) 2000-2002 Tammy Fox <tfox@redhat.com>
     A graphical interface for creating a kickstart file
uk: Kickstart Configurator @VERSION@
     Copyright (c) 2000-2002 Red Hat, Inc.
     Copyright (c) 2000-2002 Brent Fox <bfox@redhat.com>
     Copyright (c) 2000-2002 Tammy Fox <tfox@redhat.com>
    Графічний інтерфейс для створення kickstart файлу.

en: LDAP Authentication
uk: Автентифікація LDAP

en: LDAP Base Name:
uk: Базове ім'я LDAP сервера:

en: LDAP Server:
uk: Сервер LDAP:

en: Language Support:
uk: Підтримка мов:

en: Mail Server
uk: Сервер електронної пошти

en: Make RAID Device
uk: Створити пристрій RAID

en: Make partition on specific drive (ondisk)
uk: Зробити розділ на вказаному пристрої (ondisk)

en: Monitor
uk: Монітор

en: Mount Point/
    RAID
uk: Точка монтування/
    RAID

en: Mount Point:
uk: Точка монтування:

en: Mouse:
uk: Миша:

en: NFS Directory:
uk: Каталог NFS:

en: NFS Server:
uk: Сервер NFS:

en: NIS Authentication
uk: Автентифікація NIS

en: NIS Domain:
uk: Домен NIS:

en: NIS Server:
uk: Сервер NIS:

en: Name Server:
uk: Сервер імен:

en: Name Switch Cache Daemon (nscd) Authentication
uk: Автентифікація Name Switch Cache Daemon (nscd)

en: Netmask:
uk: Маска мережі:

en: Network Configuration
uk: Конфігурація мережі

en: Network Device Information
uk: Інформація про мережний пристрій

en: Network Device:
uk: Мережний пристрій:

en: Network Servers
uk: Мережні служби

en: Network Servers (AS and ES only)
uk: Мережні служби (лише AS та ES)

en: Network Type
uk: Тип мережі

en: Network Type:
uk: Тип мережі:

en: News Server
uk: Сервер новин

en: No
uk: Ні

en: Number of spares:
uk: Кількість запасних

en: Office/Productivity
uk: Офісні програми

en: On first boot, Setup Agent is:
uk: При першому завантаженні, агент настройки:

en: Other ports: (1029:tcp)
uk: Інші порти: (1029:tcp)

en: Package Selection
uk: Вибір пакетів

en: Package selection is not applicable on upgrades.
uk: Вибір пакетів не застосовний при оновленнях.

en: Partition :
uk: Розділ:

en: Partition Information
uk: Інформація про розділи

en: Partition Information (required)
uk: Інформація про розділи (обов'язково)

en: Partition Options
uk: Параметри розділу

en: Partition options are not applicable on upgrades.
uk: Параметри розділу не застосовні при оновлення.

en: Password:
uk: Пароль:

en: Perform installation in interactive mode
uk: Виконувати встановлення у інтерактивному режимі

en: Perform installation in text mode (graphical is default)
uk: Виконувати встановлення у текстовому режимі (типовим є графічний)

en: Perform new installation
uk: Виконувати нове встановлення

en: Please enter a hard drive directory.
uk: Введіть каталог жорсткого диску.

en: Please enter a hard drive partition.
uk: Вкажіть розділ жорсткого диску.

en: Please enter an FTP directory.
uk: Вкажіть каталог FTP.

en: Please enter an FTP password.
uk: Вкажіть пароль FTP.

en: Please enter an FTP server.
uk: Вкажіть FTP сервер.

en: Please enter an FTP user name.
uk: Вкажіть користувача FTP.

en: Please enter an HTTP server directory.
uk: Введіть каталогу на HTTP сервері.

en: Please enter an HTTP server.
uk: Вкажіть сервер HTTP.

en: Please enter an NFS directory.
uk: Вкажіть каталог NFS.

en: Please enter an NFS server.
uk: Вкажіть NFS сервер.

en: Please fill in the network information
uk: Вкажіть параметри мережі

en: Please select a partition from the list.
uk: Виберіть розділ зі списку.

en: Please select a root password.
uk: Вкажіть пароль root.

en: Post-Installation Script
uk: Сценарій після встановлення

en: Pre-Installation Script
uk: Сценарій перед встановленням

en: Preserve existing partitions
uk: Зберігати наявні розділи

en: Preview Options
uk: Параметри

en: Printing Support
uk: Підтримка друку

en: Probe for monitor
uk: Визначати монітор автоматично

en: Probe for video card
uk: Визначати відеокарту автоматично

en: RAID Device:
uk: Пристрій RAID:

en: RAID Level:
uk: Рівень RAID:

en: RAID Options
uk: Параметри RAID

en: Raid Devices
uk: Пристрої Raid

en: Raid Members
uk: Частини RAID

en: Reboot system after installation
uk: Перезавантажувати систему після встановлення

en: Remove all existing partitions
uk: Видаляти всі існуючі розділи

en: Remove existing Linux partitions
uk: Видаляти існуючі розділи Linux

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Root Password:
uk: Пароль root:

en: Root passwords do not match.
uk: Паролі користувача root не співпадають.

en: Run outside of the chroot environment
uk: Запускати поза chroot оточенням

en: SMB Authentication
uk: Автентифікація SMB

en: SMB Servers:
uk: Сервери SMB:

en: SMB Workgroup:
uk: Робоча група SMB:

en: SQL Database Server
uk: Сервер баз даних SQL

en: Save File
uk: Збереження файлу

en: Security level:
uk: Рівень безпеки:

en: Select packages to install.
uk: Виберіть пакети для встановлення.

en: Server Configuration Tools
uk: Засоби налаштовування сервера

en: Server Configuration Tools (AS and ES only)
uk: Засоби налаштовування сервера (лише AS та ES)

en: Servers
uk: Сервери

en: Size (MB)
uk: Розмір (Мб)

en: Size (MB):
uk: Розмір (Мб):

en: Software RAID allows you to combine several disks into a larger RAID device.  A RAID device can be configured to provide additional speed and reliability compared to using an individual drive.  For more information on using RAID devices please consult the kickstart documentation.
uk: Програмний RAID дозволяє об'єднувати декілька дисків у великий пристій RAID. Пристрій RAID можна настроїти для отримання додаткової швидкості та надійності у порівнянні з окремим диском. Докладнішу інформацію про використання RAID дивіться у документацій з kickstart.

en: Sound and Video
uk: Звук та відео

en: Specify a device on which to create the partition.
uk: Вкажіть розділ на якому створити розділ.

en: Specify a mount point for the partition.
uk: Вкажіть точку монтування розділу.

en: Specify an FTP username and password
uk: Вказати ім'я та пароль FTP користувача

en: Start the X Window System on boot
uk: Запускати X Window при завантаженні

en: Static IP
uk: Статичний IP

en: Subsection
uk: Підрозділ

en: System
uk: Система

en: System Tools
uk: Системні засоби

en: Target Architecture:
uk: Цільова архітектура:

en: Text-based Internet
uk: Текстові засоби Інтернет

en: The device you specified is not a valid device name. Please use a valid device name such as "hda1" or "sda3".
uk: Вказана назва пристрою не є правильною назвою. Використовуйте правильну назву пристрою, таку як "hda1" або "sda3".

en: The file "%s" cannot be accessed.
uk: Не вдається отримати доступ до файлу "%s".

en: The mount point "%s" is already in use.  Please select another mount point.
uk: Точка монтування "%s" вже використовується. Вкажіть іншу точку монтування.

en: The partition you specified does not begin with "hd" or "sd".  Partitions must have a valid device name and partition number such as "hda1" or "sda3".
uk: Вказаний вами розділ починається не з "hd" or "sd". Назви розділів повинні містити правильну назву пристрою та число, наприклад "hda1" або "sda3".

en: The partition you specified does not end in a number.  Partitions must have a partition number such as "hda1" or "sda3".
uk: Вказаний вами розділ не закінчується на число. Назви розділів повинні містити число, наприклад "hda1" чи "sda3".

en: Time Zone:
uk: Часовий пояс:

en: To create a new RAID partition, you must specify either a hard drive device name or an existing partition.
uk: Для створення нового розділу RAID необхідно вказати або пристрій жорсткого диску або існуючий розділ.

en: To use RAID you must first create at least two partitions of type 'software RAID'.  Then you can create a RAID device which can be formatted and mounted.
uk: Для використання RAID спочатку необхідно створити принаймні два розділи типу "програмний RAID". Потім ви зможете створити пристрій RAID, який можна відформатувати та змонтувати.

en: Trusted devices:
uk: Довірені пристрої:

en: Trusted services:
uk: Довірені пристрої:

en: Try running 'system-config-kickstart --help' for a list of options.
uk: Для отримання переліку параметрів запустіть 'system-config-kickstart --help'.

en: Type
uk: Тип

en: Type your %post script below:
uk: Введіть нижче ваш %post сценарій:

en: Type your %pre script below:
uk: Введіть нижче ваш %pre сценарій:

en: Upgrade an existing installation
uk: Оновлювати існуючу систему

en: Upgrade existing boot loader
uk: Оновлювати існуючий завантажувач

en: Usage: system-config-kickstart [--help] [--generate <filename>] [<kickstart_filename>]
            
    --help                  Print out this message
    --generate <filename>   Generate a kickstart file from the current machine and write
                            it to <filename>.  This option runs on the console, so it is
                            useful for servers that do not have X currently running.
    <kickstart_filename>    This option will cause the GUI to launch with the values from
                            the kickstart file already filled in.
uk: Використання: system-config-kickstart [--help] [--generate <ім'я файлу>] [<ім'я_kickstart_файлу>]
            
    --help                  Вивести це повідомлення
    --generate <ім'я файлу> Створити kickstart файл з поточної машини та записати його у
                            <ім'я файлу>.  Цей параметр виконується у консолі, тому він корисний
                            на серверах, де немає запущеного графічного інтерфейсу.
    <ім'я_kickstart_файлу>  Цей параметр призведе до запуску графічної частини заповненої
                            значеннями з kickstart файлу.

en: Use GRUB password
uk: Використовувати пароль для GRUB

en: Use MD5
uk: Використовувати MD5

en: Use Shadow Passwords
uk: Використовувати тіньові паролі

en: Use UTC clock
uk: Використовувати час UTC

en: Use an interpreter:
uk: Використовувати інтерпретатор:

en: Use broadcast to find NIS server
uk: Використовувати широкомовні запити для пошуку NIS

en: Use custom monitor sync rates
uk: Власний діапазон розгорток монітора

en: Use existing partition (onpart)
uk: Використовувати існуючий розділ (onpart)

en: Use recommended swap size
uk: Використовувати рекомендований розмір swap

en: Vertical Sync:
uk: Частота кадрів:

en: Video Card
uk: Відеокарта

en: Video Card RAM:
uk: Обсяг пам'яті відеокарти:

en: Warning: An error in this script might cause your kickstart installation to fail. Do not include the %post command at the beginning.
uk: Увага: помилка у цьому сценарії може привести до збою при встановленні через kickstart. Не вставляйте команду %post на початку.

en: Warning: An error in this script might cause your kickstart installation to fail. Do not include the %pre command at the beginning.
uk: Увага: помилка у цьому сценарії може привести до збою при встановленні через kickstart. Не вставляйте команду %pre на початку.

en: Web Server
uk: Web-сервер

en: Windows File Server
uk: Файловий сервер для Windows

en: X Software Development
uk: Розробка ПЗ для X

en: X Window System
uk: Система X Window

en: Yes
uk: Так

en: You currently have %d software RAID partition(s) free to use.
uk: Наразі є %d вільних розділи(ів) програмного RAID.

en: You have choosen the following configuration. Click Save File to save the kickstart file.
uk: Ви вибрали наступну конфігурацію. Щоб зберегти kickstart файл натисніть "Зберегти файл".

en: You must select at least 2 partitions in order to use RAID %s
uk: Для використання RAID %s необхідно вказати принаймні 2 розділи

en: You must select at least 3 partitions in order to use RAID %s
uk: Для використання RAID %s необхідно вказати принаймні 3 розділи

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add
uk: _Додати

en: _Add Network Device
uk: _Додати мережний пристрій

en: _Automatically Resolve Dependencies
uk: _Автоматично розв'язувати залежності

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Delete
uk: В_идалити

en: _Delete Network Device
uk: В_идалити мережний пристрій

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Edit Network Device
uk: _Змінити мережний пристрій

en: _File
uk: _Файл

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Ignore Dependencies
uk: _Ігнорувати залежності

en: _Open File
uk: _Відкрити файл

en: _Preview
uk: _Перегляд

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Save File
uk: З_берегти файл

en: _Save to File
uk: З_берегти файл

en: kHz
uk: кГц

en: software RAID
uk: програмний RAID

en: x86, AMD64, or Intel EM64T
uk: x86, AMD64, чи Intel EM64T
