system-config-network - en to uk translation catalogue (635 entries)

en:  (active)
uk:  (активне)

en:  (dynamic)
uk:  (динамічно)

en: %s - network configuration commandline tool
uk: %s - утиліта налаштовування мережі для командного рядка

en: %s connection
uk: З'єднання %s

en: %s, Device not specified or alias not a number!
uk: %s, Пристрій не вказаний або псевдонім не є числом!

en: (own choice)
uk: (власний вибір)

en: A_ddress:
uk: _Адреса:

en: A_rea Code
uk: _Код міста

en: A_rea code:
uk: Код _міста:

en: A_uthentication key:
uk: Ключ _автентифікації:

en: Ac_tivate
uk: Ак_тивувати

en: Account Setup
uk: Налаштовування рахунку

en: Activate the selected device, calling ifup <device>.
uk: Активувати вибраний пристрій, шляхом виконання ifup <device>.

en: Activating IPsec connection %s, please wait...
uk: Активація з'єднання IPsec %s, зачекайте, будь ласка...

en: Activating network device %s, please wait...
uk: Активація пристрою мережі %s, зачекайте будь ласка...

en: Active
uk: Активне

en: Active Profile
uk: Активний профіль

en: Active profile: %s
uk: Активний профіль: %s

en: Active profile: %s (modified)
uk: Активний профіль: %s (змінений)

en: Add / Edit Hosts entry
uk: Додати / Змінити елемент Hosts

en: Add / Edit IP Address
uk: Додати / Виправити IP адресу

en: Add new Device Type
uk: Нове з'єднання

en: Address:
uk: Адреса:

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжир

en: Aliases
uk: Псевдоніми

en: Aliases:
uk: Псевдоніми:

en: Allow all _users to enable and disable the device
uk: Дозволити всім _користувачам активувати та де-активувати цей пристрій

en: Allow dial on _demand
uk: Дозволити дзвінки по _вимозі.

en: Allow the link come up on demand.
uk: Дозволити встановлення з'єднання по вимозі.

en: American Samoa
uk: Американські Самоа

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.
    Please file a detailed bug report against the component %s at 
    https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
    using the text below.
uk: Виникла необроблена виняткова ситуація. Швидше за все це помилка у
    програмі. Збережіть повний текст помилки у файл та складіть звіт
    про помилку компоненти %s на  https://bugzilla.redhat.com/bugzilla/

en: An unhandled exception has occured.  This is most likely a bug.  Please save the crash dump and file a detailed bug report against system-config-network at https://bugzilla.redhat.com/bugzilla
uk: Виникла необроблена виняткова ситуація. Швидше за все це помилка у програмі. Будь ласка збережіть повний текст помилки у файл та складіть звіт про помилку компоненти system-config-network на  https://bugzilla.redhat.com/bugzilla/

en: Andorra
uk: Андорра

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Associated T-Online _number:
uk: Асоційований _номер T-Online:

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Auto
uk: Авто

en: Auto _Select
uk: Авто_вибір

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic encryption mode selection via IKA (racoon)
uk: Вибір автоматичного режиму шифрування через IKA (racoon)

en: Automatically obtain IP address settings with:
uk: Автоматично отримувати параметри IP адреси за допомогою:

en: Automatically obtain _DNS information from provider
uk: Автоматично отримувати _DNS від провайдера

en: Automatically obtain _IP address settings
uk: Автоматично одержувати параметри _IP адресу

en: Automatically obtain _IP address settings with:
uk: Автоматично отримувати _IP адресу використовуючи:

en: Belarus
uk: Білорусія

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Bind to _MAC address:
uk: Прив'язуватись до _MAC адреси:

en: Bosnia and Hercegovina
uk: Боснія та Герцоговина

en: Brazil
uk: Бразилія

en: British Virgin Islands
uk: Британські Віржинські Острови

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: CIPE (VPN) connection
uk: З'єднання CIPE (VPN)

en: CIPE Configuration
uk: Налаштовування CIPE

en: CTC Device
uk: Пристрій CTC

en: CTC connection
uk: З'єднання CTC

en: Ca_llback
uk: _Зворотний виклик

en: Callback _delay:
uk: З_атримка зворотного виклику:

en: Callback _mode:
uk: _Режим зворотного виклику:

en: Callback setting
uk: Параметри зворотного виклику

en: Canada
uk: Канада

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot activate IPsec connection %s!
uk: Неможливо активувати з'єднання IPsec %s!

en: Cannot activate network device %s!
uk: Неможливо активувати мережний пристрій %s!

en: Cannot configure network device %s
uk: Неможливо налаштувати пристрій мережі %s

en: Cannot deactivate IPsec connection %s!
uk: Неможливо де-активувати з'єднання IPsec %s!

en: Cannot deactivate network device %s!
uk: Неможливо де-активувати пристрій мережі %s!

en: Card
uk: Карта

en: Central African Republic
uk: Центральноафриканська Республіка

en: Changed the following Nicknames due to the initscripts:
uk: Наступні псевдоніми змінено для сумісності зі сценаріями запуску:

en: Changes are saved. You may want to restart the network and network services or restart the computer.
uk: Зміни було збережено. Можливо ви бажаєте перезапустити мережу та мережеві служби або перезапустити комп'ютер.

en: Channel:
uk: Канал:

en: Chile
uk: Чилі

en: China
uk: Китай

en: Choose Hardware Device Type
uk: Виберіть тип апаратного пристрою

en: Choose Hardware Type
uk: Вибір типу обладнання

en: Choose a Provider
uk: Вибір провайдера

en: Click here, if you want to choose a new provider from the ISP database.
uk: Натисніть, щоб обрати провайдера з бази даних провайдерів.

en: Click to activate the selected profile
uk: Натисніть, щоб активувати вибраний профіль

en: Click to bring up the interface
uk: Натисніть, щоб активувати інтерфейсу

en: Click to configure the interface
uk: Натисніть, щоб налаштовувати інтерфейс

en: Click to get infos
uk: Натисніть, щоб отримати зведення

en: Click to have the system automatically select and activate a profile
uk: Натисніть, щоб дозволити системі автоматично вибрати та активувати профіль

en: Click to monitor the interface
uk: Натисніть, щоб відобразити індикатор інтерфейсу

en: Click to shutdown the interface
uk: Натисніть, щоб де-активувати інтерфейсу

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Command failed:
uk: Помилка виконання команди:

en: Command failed: %s
    
    Output:
    %s
uk: Помилка виконання команди: %s
    
    Вивід:
    %s

en: Common
uk: Загальний

en: Configuration for your remote partner
uk: Параметри віддаленого комп'ютера

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure DSL connection
uk: Налаштувати DSL з'єднання

en: Configure Network Settings
uk: Налаштовування параметрів мережі

en: Configure Tunnel
uk: Налаштовування тунелю

en: Configure Wireless Connection
uk: Параметри бездротового з'єднання

en: Configure network devices and connections
uk: Налаштовування пристроїв мережі та з'єднань

en: Configure your connection to the Internet
uk: Налаштовування з'єднання з Інтернет

en: Confirm _starting connection
uk: Підтверджувати вс_тановлення з'єднання

en: Confirm stopping _connection
uk: Підтверджувати за_кінчення з'єднання

en: Connect to
uk: Приєднатись до

en: Contents
uk: Вміст

en: Control and monitor network devices
uk: Керування мережевими пристроями та стеження за мережею

en: Copyright (c) 2001-2004 Red Hat, Inc.
uk: Авторські права належать Red Hat, Inc.

en: Cos_t accumulated from the past connection:
uk: Ціна за попереднє з'єднання:

en: Cost per:
uk: Тариф за:

en: Could not create
    directory %s!
uk: Неможливо створити
    каталог %s!

en: Count:
uk: Рахувати:

en: Create Cipe Connection
uk: Створити Cipe з'єднання

en: Create DSL connection
uk: Створити DSL з'єднання

en: Create Device
uk: Створити пристрій

en: Create Dialup Connection
uk: Створити модемне з'єднання

en: Create Ethernet Device
uk: Створити пристрій Ethernet

en: Create Token Ring Device
uk: Створення пристрою Token Ring

en: Create Wireless Device
uk: Створення пристрою бездротового зв'язку

en: Create a new %s connection.
uk: Створити нове %s з'єднання.

en: Create a new CTC connection.
uk: Створити нове CTC з'єднання.

en: Create a new ISDN connection. This is a connection that uses an Integrated Services Digital Network line to dial into to your Internet Service Provider. This type of technology requires a special phone line to be installed by your telephone company. It also requires a device known as a Terminal Adapter(TA) to terminate the ISDN connection from your ISP. This type of connection is popular in Europe and several other technologically advanced regions.  It is available but uncommon in the USA.  Speeds range from 64kbps to 128kbps.
uk: Створення нового ISDN з'єднання. Цей тип з'єднання використовує лінію Integrated Services Digital Network для зв'язку з провайдером Інтернет. Ця технологія потребує встановлення спеціальної телефонної лінії та пристрою термінальний адаптер (TA). Цей тип зв'язку поширений у Європі та деяких інших розвинених регіонах, у США поширений менше. Швидкість у межах від 64кбіт/с до 128кбіт/с.

en: Create a new IUCV connection.
uk: Створити нове IUCV з'єднання.

en: Create a new Modem connection.  This is a connection that uses a serial analog modem to dial into to your Internet Service Provider. These modems use sound over a normal copper telephone line to transmit data.  These types of connections are available just about anywhere in the world where there is a phone system.
uk: Створення нового модемного з'єднання. Цей тип зв'язку використовує аналоговий модем для з'єднання з вашим провайдером. Такі модеми передають дані звичайними телефонними лініями, перетворюючи їх у звуковий сигнал. Цей тип з'єднань діє майже всюди, де є телефонний зв'язок.

en: Create a new Token Ring connection.
uk: Створення нового з'єднання Token Ring

en: Create a new ethernet connection.
uk: Створення нового з'єднання Ethernet

en: Create a new virtual private network connection with CIPE.
uk: Створення нового з'єднання віртуальної приватної мережі за допомогою CIPE.

en: Create a new wireless connection.
uk: Створення нового бездротового з'єднання

en: Create an xDSL connection.  This is a connection that uses one of several types of broadband connections collective known as Digital Subscriber Lines.  This list includes ADSL (Asymmetric, faster downloads than uploads), IDSL (over an ISDN line for distance), SDSL (Symmetric, downloads and uploads at the same speed), and several others.  These types of connections are common in the United States, and are gaining acceptance elsewhere.  Speeds vary according to the technology used, but generally range from 144kbps to 1.0Mbps.
uk: Створення xDSL з'єднання. Це загальна назва декількох типів швидкісних з'єднань. До цього списку входять:  ADSL (несиметричне - завантаження швидше за відправлення), IDSL (по каналу ISDN),  SDSL (симетричне - завантаження та відправлення з однією швидкістю), та декілька інших. Цей тип зв'язку поширений у США, та також розповсюджується за їх межами. Швидкість залежить від типу технології, зазвичай значення швидкості знаходяться у межах від 144кбіт/с до 1Мбіт/с .

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Cuba
uk: Куба

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська Республіка

en: D Channel Protocol
uk: Протокол D Channel

en: DHCP Settings
uk: Параметри DHCP

en: DNS search path:
uk: Шлях пошуку DNS:

en: Deactivate the selected device, calling ifdown <device>.
uk: Де-активувати вибраний пристрій, шляхом виконання ifdown <device>.

en: Deactivating IPsec connection %s, please wait...
uk: Де-активація з'єднання IPsec %s, зачекайте, будь ласка...

en: Deactivating network device %s, please wait...
uk: Де-активація мережного пристрою %s, зачекайте, будь ласка...

en: Default _gateway address:
uk: Адреса _шлюзу:

en: Default ga_teway address:
uk: Адреса типового _шлюзу:

en: Default gateway IP
uk: IP шлюзу

en: Default gateway address:
uk: Адреса шлюзу:

en: Demand setting
uk: Умови встановлення з'єднання

en: Denmark
uk: Данія

en: Description
uk: Опис

en: Destination
uk: Цільова мережа

en: Destination Network
uk: Цільова мережа

en: Dev_ices
uk: Пр_истрої

en: Device
uk: Пристрій

en: Device %s uses the same Hardware Device "%s" like %s!
uk: Пристрій %s використовує той самий апаратний пристрій "%s", що і %s!

en: Device Type
uk: Тип з'єднання

en: Device _alias number:
uk: Номер _псевдоніму пристрою:

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Dial _mode:
uk: Режим набору:

en: Dial-in _number:
uk: Номер для вхідного дзвінка:

en: Dialup Configuration
uk: Налаштовування віддаленого з'єднання

en: Difficulty level:
uk: Рівень складності:

en: Directory %s is missing!
    Will create it for you!
    You should install the cipe rpm package!
uk: Каталог %s не існує!
    Його буде створено для Вас!
    Вам слід встановити cipe з rpm-пакету!

en: Disconnect from
uk: Від'єднатись від

en: Do you really want to delete "%s"?
uk: Чи ви дійсно бажаєте видалити "%s"?

en: Do you really want to delete device "%s"?
uk: Чи ви дійсно бажаєте видалити пристрій  "%s"?

en: Do you really want to delete profile "%s"?
uk: Чи ви дійсно бажаєте видалити профіль "%s"?

en: Do you want to continue?
uk: Бажаєте продовжувати?

en: Do you want to delete all devices that used "%s"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити усі пристрої, що використовують "%s"?

en: Do you want to save your changes?
uk: Бажаєте зберегти зміни?

en: Do_main:
uk: До_мен:

en: Domain name:
uk: Назва домену:

en: ERROR: Unable to initialize graphical environment.
uk: ПОМИЛКА: Неможливо ініціалізувати графічне оточення.

en: ESSID (network ID):
uk: ESSID (мережний ID):

en: Each connection needs to be associated with a physical device which can be selected below.
uk: Кожне з'єднання має бути пов'язаним з  фізичним пристроєм, який можна обрати нижче.

en: Each device needs to be attached to a physical device which can be selected below. Device Alias support allows you to use multiple virtual devices for one physical device.
uk: Кожен пристрій має бути приєднаний до фізичного пристрою, який можна обрати нижче. Підтримка псевдонімів пристроїв дозволяє вам використовувати декілька віртуальних пристроїв для одного фізичного пристрою.

en: Easy
uk: Просто

en: Edit Domain Name
uk: Змінити назву домену

en: Edit device...
uk: Змінити пристрій...

en: Enable IPv_6 configuration for this interface
uk: Введіть параметри IPv_6 для цього інтерфейсу

en: Enable VJ Connection-_ID Compression
uk: Дозволити стиснення VJ Connection-_ID

en: Enable _Address/Control Compression
uk: Дозволити стиснення _Address/Control

en: Enable _BSD Compression
uk: Дозволити стиснення _BSD

en: Enable _CCP Compression Control Protocol
uk: Дозволити протокол керування стисненням _CCP

en: Enable _Device Alias support
uk: Дозволити підтримку п_севдонімів

en: Enable _Protocol Field Compression
uk: Дозволити стиснення поля _протоколу

en: Enable _VJ TCP/IP Header Compression
uk: Дозволити стиснення заголовків _VJ TCP/IP

en: Enable synchronous PPP for the connection
uk: Дозволити синхронний PPP для з'єднання

en: Encapsulation mode:
uk: Режим інкапсуляції:

en: Enter any numbers you need to dial before the normal phone number. For example, if you need to reach an outside line, or disable call waiting, put the necessary numbers here.
uk: Введіть цифри, які слід вводити перед телефонним номером. Наприклад, для виходу до телефонної мережі з міні-АТС.

en: Enter the Access Concentrator name, if you have been given one by your ISP. In most cases you can leave this blank.
uk: Ведіть назву концентратора доступу, якщо ваш провайдер дав вам його. У більшості випадків його можна залишити пустим.

en: Enter the Service Name, if your ISP requires it. If you don't know it, please contact your ISP. In most cases you can leave this blank.
uk: Введіть назву служби, якщо цього вимагає ваш провайдер. Якщо ви його не знаєте зв'яжіться з провайдером. У більшості випадків його можна залишити пустим.

en: Enter the area code needed to reach your internet provider.
uk: Введіть код міста.

en: Enter the idle time in seconds after which the link should be dropped.
uk: Введіть час простою (у секундах), після якого з'єднання буде розірвано.

en: Enter the login name for this account.
uk: Введіть реєстраційне ім'я цього реєстраційного запису.

en: Enter the login name, that your ISP gave you here.
uk: Введіть реєстраційне ім'я, що видав ваш провайдер.

en: Enter the name of this configuration, usually just the name of your ISP.
uk: Введіть назву цього з'єднання, зазвичай це просто назва вашого провайдера.

en: Enter the password for this account.
uk: Введіть пароль цього реєстраційного запису.

en: Enter the password for your account. If you do not know it, please contact your ISP.
uk: Введіть пароль вашого реєстраційного запису. Якщо ви його не знаєте, зверніться до вашого провайдера.

en: Enter the phone number of your ISP (without prefix/area/country code).
uk: Введіть номер телефону вашого ISP (без префіксів міста та держави).

en: Enter the provider name for this account.
uk: Введіть назву провайдера цього реєстраційного запису.

en: Enter your local phone number. It's optional, if you use a modem.
uk: Введіть власний номер телефону. Якщо ви використовуєте модем, це не обов'язково.

en: Error copying 
    %s
    to %s:
    %s!
uk: Помилка копіювання 
    %s
    в %s:
    %s!

en: Error creating directory!
    %s
uk: Помилка створення каталогу!
    %s

en: Error linking 
    %s
    to %s:
    %s!
uk: Помилка створення посилання 
    %s
    на %s:
    %s!

en: Error parsing line: %s
uk: Помилка при аналізі рядку: %s

en: Error removing
    %s:
    %s!
uk: Помилка видалення
    %s:
    %s!

en: Error renaming 
    %s
    to %s:
    %s!
uk: Помилка перейменування
    %s
    в %s:
    %s!

en: Error saving configuration!
    %s
uk: Помилка збереження параметрів!
    %s

en: Error: %s, %s!
uk: Помилка: %s, %s!

en: Ethernet Configuration
uk: Налаштовування Ethernet

en: Ethernet Device
uk: Пристрій Ethernet

en: Ethernet _device:
uk: Пристрій _Ethernet:

en: Ethernet card
uk: Карта Ethernet

en: Ethernet connection
uk: З'єднання Ethernet

en: Ethernet device:
uk: Пристрій Ethernet:

en: Exit
uk: Вийти

en: Failed to run:
    %s
uk: Неможливо запустити:
    %s

en: Failed to switch to profile %s
uk: Неможливо перемкнутись на профіль %s

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: Gateway
uk: Шлюз

en: Ge_nerate
uk: _Створити

en: Generic Modem
uk: Звичайний модем

en: Germany
uk: Німеччина

en: Greece
uk: Греція

en: H_ostname (optional):
uk: _Назва комп'ютера (не обов'язково):

en: H_osts
uk: Ко_мп'ютери

en: Ha_rdware address:
uk: _Апаратна адреса:

en: Han_gup timeout:
uk: Затримка розривання зв'язку:

en: Hard_ware
uk: Об_ладнання

en: Hardware (CRTSCTS)
uk: Апаратно (CRTSCTS)

en: Hardware device:
uk: Апаратний пристрій:

en: Hardware type:
uk: Тип обладнання:

en: Hardware:
uk: Обладнання:

en: High
uk: Висока

en: Hong Kong
uk: Гонг Конг

en: Host to Host encryption
uk: Шифрування комп'ютер-комп'ютер

en: Hostname:
uk: Назва комп'ютера:

en: Hungary
uk: Угорщина

en: IP Settings
uk: Параметри IP

en: IP address of tunnel device:
uk: IP адреса пристрою тунелю:

en: IP address of tunnel device:
uk: IP адреса пристрою тунелю:

en: IPsec - Connection Type
uk: IPsec - тип з'єднання

en: IPsec - Encryption Mode
uk: IPsec - режим шифрування

en: IPsec - Keys
uk: IPsec - Ключі

en: IPsec - Local Network
uk: IPsec - Локальна мережа

en: IPsec - Nickname
uk: IPsec - Коротка назва

en: IPsec - Remote Network
uk: IPsec - Віддалена мережа

en: IPsec - Summary
uk: IPsec - Загальне

en: IPsec Settings
uk: Параметри IPsec

en: IPsec Tunnel Settings
uk: Параметри тунелю IPsec

en: IPsec activating...
uk: Активація IPsec...

en: IPsec deactivating...
uk: Де-активація IPsec...

en: ISDN Adapters Configuration
uk: Властивості адаптерів ISDN

en: ISDN Configuration
uk: Налаштовування ISDN

en: ISDN Dialup Configuration
uk: Налаштовування віддаленого з'єднання ISDN

en: ISDN _adapters:
uk: _Адаптери ISDN

en: ISDN connection
uk: З'єднання ISDN

en: ISP Login
uk: Реєстраційний запис ISP

en: ISP Password
uk: Пароль ISP

en: ISP Phonenumber
uk: Телефон провайдера

en: IUCV Device
uk: Пристрій IUCV

en: IUCV connection
uk: З'єднання IUCV

en: Iceland
uk: Ісландія

en: Inactive
uk: Не активне

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Internet Configuration Wizard
uk: З'єднання до Інтернет

en: Internet Provider
uk: Провайдер Інтернет

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Italy
uk: Італія

en: Japan
uk: Японія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Key:
uk: Ключ:

en: Korea North
uk: Корейська Народно-Демократична Республіка

en: Korea Republic
uk: Республіка Корея

en: Let _PPP do all authentication
uk: Дозволити _ppp займатись автентифікацією

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Linking %s to devices and putting it in profile %s.
uk: Пов'язується %s з пристроєм та переноситься до профілю %s.

en: List of devices which are currently configurable on your system.
uk: Список пристроїв вашої системи, що можуть бути налаштовані зараз.

en: Lithuania
uk: Литва

en: Lo_cal virtual address:
uk: _Локальна віртуальна адреса:

en: Loading IPsec configuration...
uk: Завантаження параметрів IPsec...

en: Loading Network Configuration...
uk: Завантажуються параметри мережі...

en: Loading configuration...
uk: Завантаження параметрів...

en: Loading device configuration...
uk: Завантаження параметрів пристрою...

en: Loading hardware configuration...
uk: Завантаження параметрів обладнання...

en: Loading profile configuration...
uk: Завантаження параметрів профілю...

en: Local Network
uk: Локальна мережа

en: Local network _address:
uk: _Адреса локальної мережі:

en: Local network _gateway:
uk: _Шлюз локальної мережі:

en: Local port:
uk: Локальний порт:

en: Local port:
uk: Локальний порт:

en: Local subnet _mask:
uk: _Маска локальної мережі:

en: Local virtual address:
uk: Локальна віртуальна адреса:

en: Local virtual address:
uk: Локальна віртуальна адреса:

en: Login name:
uk: Реєстраційне ім'я:

en: Low
uk: Низька

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: M_inimum number of seconds charged:
uk: _Мінімальна оплачувана кількість секунд:

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Make this connection the default _route
uk: Робити це з'єднання типовим _маршрутом

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Malta
uk: Мальта

en: Manual IP Address Settings
uk: Використовувати наступну IP адресу

en: Manual encryption with a fixed key
uk: Ручне шифрування з фіксованим ключем

en: Medium
uk: Середня

en: Mexico
uk: Мексика

en: Mode:
uk: Режим:

en: Modem
uk: Модем

en: Modem Configuration
uk: Налаштовування модема

en: Modem Dialup Configuration
uk: Налаштовування модемного віддаленого з'єднання

en: Modem Initstring
uk: Стрічка ініціалізації модема

en: Modem Properties
uk: Властивості модема

en: Modem _initialization string:
uk: Рядок _ініціалізації модема:

en: Modem _volume:
uk: Г_учність модема:

en: Modem connection
uk: Модемне з'єднання

en: Modem p_ort:
uk: _Порт модему:

en: Modem probing...
uk: Пошук модема...

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Monitor the selected device.
uk: Спостерігати за вибраним пристроєм.

en: Most likely cause of failure is that the tool was not run using a graphical environment.
uk: Швидше за все програму запущено не у графічному середовищі.

en: Name
uk: Назва

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netmask
uk: Маска мережі

en: Network
uk: Мережа

en: Network Adapters Configuration
uk: Властивості адаптерів мережі

en: Network Configuration
uk: Налаштовування мережі

en: Network Device Control
uk: Керування пристроями мережі

en: Network device activating...
uk: Активація пристрою мережі...

en: Network device deactivating...
uk: Де-активація мережного пристрою...

en: Network name (SSID):
uk: Назва мережі (SSID):

en: Network to Network encryption (VPN)
uk: Шифрування мережа-мережа (VPN)

en: New Interface
uk: Новий інтерфейс

en: New Profile
uk: Новий профіль

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Nickname
uk: Назва пристрою

en: Nickname %s is already in use!
    Please choose another one.
uk: Псевдонім %s вже використовується!
    Будь ласка, виберіть інший.

en: Nicknames changed
uk: Псевдоніми змінені

en: No modem was found on your system.
uk: У системі не знайдено жодного модема.

en: None
uk: Немає

en: None - Server Mode
uk: Немає - Режим сервера

en: Norway
uk: Норвегія

en: Off
uk: Звук вимкнено

en: Ok
uk: Гаразд

en: Online time:
uk: Тривалість з'єднання:

en: Other Ethernet Card
uk: Інша Ethernet карта

en: Other Tokenring Card
uk: Інша Token Ring карта

en: Other Wireless Card
uk: Інша карта бездротового зв'язку

en: Output:
uk: Вивід:

en: PPP Option List
uk: Перелік параметрів PPP

en: PPP Settings
uk: Параметри PPP

en: Palestine
uk: Палестина

en: Pass_word:
uk: _Пароль:

en: Password (_again):
uk: Пароль (_знову):

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Phone number:
uk: Номер телефону:

en: Please either start your graphical user interface or set your DISPLAY variable.
uk: Або запустіть ваш графічний інтерфейс, або встановіть значення змінної DISPLAY.

en: Please enter a nickname for the connection:
uk: Введіть назву з'єднання:

en: Please enter here your personal account data. Without this data, access to T-Online is unfortunately not posssible.
uk: Введіть свої особисті дані. Без введення цих даних доступ до T-Online нажаль буде неможливим.

en: Please enter the MTU parameter to set the Maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
uk: Введіть параметр MTU, що встановлює Maximum Transfer Unit цього інтерфейсу. На s390/s390x типовий MTU зазвичай 1492

en: Please enter the MTU parameter to set the maximum Transfer Unit of this interface. On s390/s390x the MTU has 1492 as default setting
uk: Введіть параметр MTU, що встановлює Maximum Transfer Unit цього інтерфейсу. На s390/s390x типовий MTU зазвичай 1492

en: Please enter the name for the profile. The name may only contain letters and digits.
uk: Введіть назву профілю. Назва може містити лише літери та цифри.

en: Please enter your local network settings:
uk: Введіть параметри локальної мережі:

en: Please enter your remote network settings:
uk: Введіть параметри віддаленої мережі:

en: Please select another Hardware Device or 
    activate only one of them.
uk: Виберіть інший апаратний пристрій
    або зробіть активним лише один з них.

en: Please select the hardware device type you want to create
uk: Виберіть тип апаратного пристрою

en: Please select the level of security for this device.
uk: Оберіть рівень безпеки цього пристрою.

en: Please select the type of connection:
uk: Виберіть тип з'єднання:

en: Please select the type of encryption:
uk: Виберіть тип шифрування:

en: Please select the type of hardware device to add:
uk: Виберіть тип апаратного обладнання, що буде встановлено:

en: Please specify your keys or generate them. 
    The keys are symmetric, so your remote partner need to have the same.
uk: Будь ласка, вкажіть або згенеруйте ключі. 
    Ключі симетричні, тому ваш партнер повинен мати ті ж самі ключі.

en: Please start system-config-network with root permissions!
uk: Перезапустіть system-config-network з правами адміністратора!

en: Point to Point (IP):
uk: Точка-точка (IP):

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Prefi_x
uk: Пре_фікс

en: Prefi_x:
uk: Пре_фікс:

en: Prefix (Netmask)
uk: Префікс (маска мережі)

en: Press Finish to get the standard configuration dialog.
uk: Щоб перейти до стандартного діалогу налаштовування натисніть "Завершити".

en: Probing for Modems, please wait...
uk: Триває пошук модемів, зачекайте, будь ласка...

en: Professional
uk: Професійний

en: Profile
uk: Профіль

en: Provider _name:
uk: Назва прова_йдера:

en: Provider name:
uk: Назва провайдера:

en: Remote Host / GW
uk: Віддалений комп'ютер /Шлюз

en: Remote Network
uk: Віддалена мережа

en: Remote _IP address:
uk: Віддалена _IP адреса:

en: Remote _virtual address:
uk: Віддалений _віртуальний порт:

en: Remote network _address:
uk: _Адреса віддаленої мережі:

en: Remote network _gateway:
uk: _Шлюз віддаленої мережі:

en: Remote peer address:
uk: Адреса віддаленого комп'ютера:

en: Remote peer address:
uk: Віддалена адреса:

en: Remote peer p_ort:
uk: П_орт віддаленої машини:

en: Remote peer port:
uk: Порт віддаленого комп'ютера:

en: Remote subnet _mask:
uk: _Маска віддаленої мережі:

en: Remote virtual address:
uk: Віддалена віртуальна адреса:

en: Remote virtual address:
uk: Віддалена віртуальна адреса:

en: Resource
uk: Ресурси

en: Restart if _connection dies
uk: Перезапускати при розриванні _зв'язку

en: Romania
uk: Румунія

en: Russia
uk: Росія

en: Saving IPsec configuration...
uk: Збереження параметрів IPsec...

en: Saving configuration...
uk: Збереження параметрів...

en: Saving device configuration...
uk: Збереження параметрів пристрою...

en: Saving hardware configuration...
uk: Збереження параметрів обладнання...

en: Saving profile configuration...
uk: Збереження параметрів профілю...

en: Secret key:
uk: Таємний ключ:

en: Secret key:
uk: Таємний ключ:

en: Security Level
uk: Рівень безпеки

en: Select Device
uk: Виберіть пристрій

en: Select Device Type
uk: Вибір типу з'єднання

en: Select Ethernet Adapter
uk: Виберіть адаптер Ethernet

en: Select Ethernet Device
uk: Вибір пристрою Ethernet

en: Select ISDN Adapter
uk: Вибір адаптера ISDN

en: Select Modem
uk: Вибір модема

en: Select Provider
uk: Вибір провайдера

en: Select Token Ring Adapter
uk: Виберіть Token Ring адаптер

en: Select Token Ring Device
uk: Вибір пристрою Token Ring

en: Select Wireless Device
uk: Вибір пристрою бездротового зв'язку

en: Select a profile
uk: Виберіть профіль

en: Select the authentication protocol used by your ISP.
uk: Виберіть протокол автентифікації, що використовує ваш провайдер

en: Select the card you want to configure:
uk: Виберіть карту, яку необхідно налаштувати:

en: Select the ethernet card you want to configure:
uk: Виберіть Ethernet карту, яку слід настроїти:

en: Select the ethernet device connected to the DSL modem.
uk: Виберіть пристрій Ethernet, що приєднаний до DSL модема.

en: Select the ethernet device for this account.
uk: Виберіть Ethernet пристрій для цього реєстраційного запису.

en: Select the services you want to provide through this device
uk: Виберіть служби, роботу яких буде дозволено через цей пристрій

en: Select the token ring card you want to configure:
uk: Виберіть карту Token Ring для цього з'єднання:

en: Select the wireless card you want to configure:
uk: Виберіть карту бездротового зв'язку для цього з'єднання:

en: Server Mode
uk: Режим сервера

en: Service
uk: Служба

en: Service Description
uk: Опис служби

en: Services
uk: Служби

en: Shall the following packages, which are needed on your system, be installed?
uk: Чи слід встановити наступні пакети, що потрібні Вашій системі?

en: Singapore
uk: Сінгапур

en: Slovakia
uk: Словенія

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Software (XON/XOFF)
uk: Програмно (XON/XOFF)

en: Sorry, there is nothing to be edited, or this type cannot be edited yet.
uk: Вибачте, але немає що змінювати, або цей тип поки що змінити неможливо.

en: Spain
uk: Іспанія

en: Starting text version
uk: Запускається текстова версія

en: Static IP
uk: Статичний IP

en: Static Network Routes
uk: Статичні маршрути мережі

en: Static routes file %s is invalid
uk: Файл статичних маршрутів %s неправильний

en: Statically set IP addresses:
uk: Встановлювати IP адресу статично:

en: Status
uk: Стан

en: Subnet mask:
uk: Маска мережі:

en: Succeeded. Please read the output.
uk: Виконано. Перегляньте вивід програми.

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switching Profiles
uk: Перемикання профілів

en: Switching to profile %s
uk: Перемикання на профіль %s

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Testing configuration set...
uk: Перевірка набору параметрів...

en: Thailand
uk: Таїланд

en: The "%s" Profile can not be deleted!
uk: Профіль "%s" видалити неможливо!

en: The "%s" profile can't be renamed!
uk: Неможливо змінити назву профілю "%s"!

en: The Ethernet card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
uk: Пристрій Ethernet неможливо ініціалізувати. Перевірте налаштування та спробуйте знову.

en: The Loopback device can not be disabled!
uk: Пристрій loopback вимкнути неможливо!

en: The Loopback device can not be edited!
uk: Параметри пристрою loopback змінювати неможливо!

en: The Loopback device can not be removed!
uk: Пристрій loopback видалити неможливо!

en: The Token Ring card could not be initialized. Please verify your settings and try again.
uk: Неможливо ініціалізувати карту мережі Token Ring. Перевірте параметри та спробуйте знову.

en: The device type %s cannot be edited!
uk: Пристрій типу %s не можна редагувати!

en: The following network interfaces are configured in the active profile.
uk: В активному профілі налаштовано наступні інтерфейси.

en: The name may only contain letters and digits!
uk: Назва може містити лише літери та цифри!

en: The profile can't be named "%s"!
uk: Профіль не може мати назву "%s"!

en: The profile name already exists!
uk: Назва профілю вже існує!

en: Then, at first, enter the nickname for the device.
uk: Далі, по-перше, введіть назву пристрою.

en: This device can not be edited with this tool!
uk: Це пристрій неможливо налаштувати цією програмою!

en: This software is distributed under the GPL. Please Report bugs to Red Hat's Bug Tracking System: http://bugzilla.redhat.com/
uk: Ця програма розповсюджується на умовах GPL. Про помилки повідомляйте у систему стеження за помилками http://bugzilla.redhat.com/

en: This software is distributed under the GPL. Please report bugs to Red Hat's bug tracking system: http://bugzilla.redhat.com/
uk: Ця програма розповсюджується на умовах GPL. Про помилки повідомляйте у систему стеження за помилками http://bugzilla.redhat.com/

en: This wizard still has to be written.
uk: Цей модуль ще потрібно написати.

en: Tie to specific ethernet card
uk: Прив'язати до окремої ethernet карти

en: To activate the IPsec connection %s, the changes have to be saved.
uk: Щоб задіяти IPsec з'єднання %s потрібно зберегти зміни.

en: To activate the network device %s, the changes have to be saved.
uk: Щоб задіяти пристрій %s потрібно зберегти зміни.

en: To be rewritten!
uk: Буде перезаписаний!

en: Token Ring Device
uk: Пристрій Token Ring

en: Token Ring connection
uk: З'єднання Token Ring

en: Token ring card
uk: Карта Token Ring

en: Transmit rate:
uk: Швидкість передачі:

en: Tunnel through device:
uk: Тунель через пристрій:

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Type
uk: Тип

en: Ukraine
uk: Україна

en: United Kingdom
uk: Велика Британія

en: United States of America
uk: Сполучені Штати Америки

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown List %s
uk: Невідомий список %s

en: Unknown option %s
uk: Невідомий параметр %s

en: Updating devices...
uk: Оновлення пристроїв...

en: Updating hardware...
uk: Оновлення обладнання...

en: Updating profiles...
uk: Оновлення профілів...

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: Use DHCP
uk: Використовувати DHCP

en: Use _Callback Control Protocol (CBCP)
uk: Використовувати протокол керування з_воротним зв'язком (_CBCP)

en: Use _Channel Bundling
uk: Використовувати _Channel Bundling

en: Use ethernet device aliases
uk: Використовувати псевдоніми ethernet пристрою

en: Use this form to enter your T-Online account data.
uk: Введіть в цій формі ваші дані реєстраційного рахунку T-Online

en: Used to manipulate encryption or scrambling keys and encryption mode. To set the current encryption key in hex digits enter the key with 0x prepended as 0xXXXXXXXX.
uk: Використовується для керування ключами в режимі шифрування. Щоб ввести поточний ключ шифрування у вигляді шістнадцяткових цифр введіть перед ними префікс 0x у вигляді 0xXXXXXXXX.

en: Very High
uk: Дуже висока

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: Waiting to connect to
uk: Очікується з'єднання з

en: Waiting...
uk: Очікування...

en: What do you want to configure?
uk: Що ви бажаєте налаштувати?

en: Wireless Device Configuration
uk: Налаштовування пристрою бездротового зв'язку

en: Wireless card
uk: Карта бездротового зв'язку

en: Wireless connection
uk: Бездротове з'єднання

en: You have made some changes in your configuration.
uk: Ви внесли зміни у конфігурацію.

en: You have selected the following information:
uk: Ви ввели наступну інформацію:

en: You have to install the following packages, which are needed on your system!
uk: Ви повинні встановити наступні пакети, що потрібні Вашій системі!

en: You may configure IPsec tunnels and host to host connections here.
uk: Тут ви можете налаштувати IPsec тунелі та з'єднання комп'ютер-комп'ютер

en: You may configure network devices associated with physical hardware here.  Multiple logical devices can be associated with a single piece of hardware.
uk: Тут ви зможете налаштувати пристрої мережі, що пов'язані з апаратними пристроями. З одним апаратним пристроєм може бути пов'язано декілька логічних пристроїв.

en: You may configure network hardware physically attached to the computer here.
uk: Тут ви можете налаштувати обладнання фізично приєднане до комп'ютера.

en: You may configure the system's hostname, domain, name servers, and search domain. Name servers are used to look up other hosts on the network.
uk: Тут ви можете налаштувати назву комп'ютера, сервера доменних імен, та пошук в домені.Сервера доменних імен використовуються для пошуку інших комп'ютерів в мережі.

en: You may specify static computer hostname to IP address mappings here.  If DNS is in use, these settings will take precedence over any information it may provide.
uk: Тут ви можете вказати статичну інформацію про перетворення назв комп'ютерів у IP адреси. Ця інформація має пріоритет над інформацією отримуваною з DNS.

en: You must enter a secret key or generate one
uk: Необхідно або ввести таємний ключ, або створити його

en: You will now be guided through the setup of the IPsec connection.
uk: Наразі вам буде запропоновано налаштувати IPsec з'єднання.

en: Yugoslavia
uk: Югославія

en: _AC-name:
uk: _AC-Name:

en: _Accumulate cost over multiple connections
uk: _Накопичувати загальну вартість з'єднань

en: _Activate
uk: _Активувати

en: _Activate connection when computer starts
uk: _Активувати з'єднання при старті комп'ютера

en: _Activate device when computer starts
uk: _Активувати пристрій при старті комп'ютера

en: _Adapter identifier:
uk: Ідентифікатор _Адаптеру:

en: _Adapter:
uk: _Адаптер:

en: _Add...
uk: _Додати...

en: _Address:
uk: _Адреса:

en: _Advanced
uk: _Додатково

en: _Alias:
uk: _Псевдонім

en: _Allow only above Dial-In Number
uk: Дозволити лише вказаний номер Dial-In

en: _Authentication:
uk: _Автентифікація:

en: _Auto
uk: _Автоматично

en: _Basic
uk: _Загальне

en: _Baud rate:
uk: _Швидкість порту:

en: _Channel:
uk: _Канал:

en: _Choose Provider...
uk: _Вибір провайдера...

en: _Compression
uk: С_тиснення

en: _Concurrent user number/suffix:
uk: _Діючий номер/суфікс користувача:

en: _Configure...
uk: Н_алаштувати...

en: _Cost
uk: _Вартість

en: _Deactivate
uk: _Де-активувати

en: _Debug mode
uk: Режим на_лагодження

en: _Delete
uk: В_идалити

en: _Delete...
uk: В_идалити...

en: _Device type:
uk: Тип _пристрою:

en: _Device:
uk: _Пристрій:

en: _Dial mode:
uk: Режим _набору:

en: _Edit
uk: _Правка

en: _Edit...
uk: _Правка...

en: _Encapsulation mode:
uk: Режим _інкапсуляції:

en: _Encryption key:
uk: Ключ _шифрування:

en: _Extra cost to start a connection:
uk: _Додаткова ціна за встановлення з'єднання:

en: _Flow control:
uk: _Керування потоком:

en: _Gateway:
uk: _Шлюз:

en: _General
uk: _Загальні

en: _Generate
uk: _Створити

en: _Hangup timeout:
uk: _Затримка розривання зв'язку:

en: _Hardware Address
uk: _Апаратна адреса

en: _Hardware Device
uk: _Апаратний пристрій

en: _Hardware device
uk: _Апаратний пристрій

en: _Hardware device:
uk: _Апаратний пристрій:

en: _Hardware:
uk: _Обладнання:

en: _High Security (Internet)
uk: _Висока безпека (Інтернет)

en: _Hostname:
uk: Назва комп'ютера:

en: _Hour
uk: _Годину

en: _Info
uk: _Інформація

en: _Key (use 0x for hex):
uk: _Ключ (0х для 16-кових):

en: _Local port:
uk: _Локальний порт:

en: _Login name:
uk: _Реєстраційне ім'я:

en: _Low Security
uk: Ни_зька безпека

en: _Maximum idle time:
uk: _Максимальний період простою:

en: _Minute
uk: _Хвилину

en: _Mode:
uk: _Режим:

en: _Modem device:
uk: Пристрій модему:

en: _Monitor
uk: _Індикатор

en: _New
uk: _Створити

en: _Nickname:
uk: _Псевдонім:

en: _Number of seconds in basic accounting unit:
uk: К_ількість секунд у одиниці підрахунку:

en: _Options
uk: _Параметри

en: _PPP option:
uk: Параметри _PPP:

en: _Personal password:
uk: _Персональний пароль:

en: _Phone Number
uk: Номер телефону

en: _Phone number:
uk: Номер _телефону:

en: _Point to Point (IP):
uk: _Точка-точка (IP):

en: _Primary DNS:
uk: _Головний DNS:

en: _Probe
uk: _Визначити

en: _Probe for Address
uk: _Визначити адреси...

en: _Probe for Address...
uk: _Визначити адреси...

en: _Profile
uk: П_рофіль

en: _Provider
uk: П_ровайдер

en: _Provider name:
uk: Назва _провайдера:

en: _Remote peer address:
uk: Адреса _віддаленого комп'ютера:

en: _Route
uk: _Маршрут

en: _Second
uk: _Секунду

en: _Secondary DNS:
uk: Другий DNS:

en: _Secret key:
uk: _Таємний ключ:

en: _Secure Device (LAN)
uk: _Безпечний пристрій (LAN)

en: _Service-name:
uk: _Назва-служби:

en: _Specified:
uk: _Визначено:

en: _Subnet mask:
uk: _Маска мережі:

en: _T-Online Account
uk: Рахунок _T-Online

en: _T-Online Account Setup
uk: Налаштування реєстраційного рахунку _T-Online

en: _Terminate connection when session closes
uk: _Завершувати з'єднання при закриванні сеансу

en: _Tertiary DNS:
uk: Третій DNS:

en: _Time
uk: _Час

en: _Transmit rate:
uk: _Швидкість передачі:

en: _Tunnel Settings
uk: Параметри _тунелю

en: _Tunnel through device:
uk: Ту_нель через пристрій:

en: _Use Callback
uk: Використовувати зворотний виклик

en: _Use Hardware Address
uk: Використовувати апаратну адресу

en: _Use synchronous PPP
uk: Використовувати _синхронний PPP

en: _Use touch tone dialing
uk: Використовувати тональний набір

en: _Wireless Settings
uk: Параметри _бездротового зв'язку

en: _auto
uk: _автоматично

en: auto
uk: авто

en: clear existing list prior of importing
uk: очистити існуючий перелік перед імпортуванням

en: click the right mouse button for properties
uk: Натисніть праву кнопку миші для перегляду властивостей

en: configured
uk: налаштоване

en: encryption disabled
uk: шифрування вимкнено

en: export / import device list (default)
uk: експортувати / імпортувати перелік пристроїв (типово)

en: export / import hardware list
uk: експортувати / імпортувати перелік обладнання

en: export / import profile list
uk: експортувати / імпортувати перелік профілів

en: export list (default)
uk: експортувати перелік (типово)

en: import from file
uk: імпортувати з файлу

en: import list
uk: імпортувати перелік

en: in
uk: вхід

en: inactive
uk: неактивне

en: manual
uk: вручну

en: none
uk: немає

en: ok
uk: гаразд

en: out
uk: вихід

en: redhat network control - Properties
uk: redhat network control - Властивості

en: set the root directory
uk: встановити кореневий каталог

en: switch / activate profile
uk: перемикнути / активувати профіль

en: system
uk: системне

en: system-config-network - network configuration tool
    
    Usage: system-config-network -v --verbose
uk: system-config-network - утиліта налаштовування мережі
    
    Використання: system-config-network -v --verbose

en: xDSL Configuration
uk: Налаштовування xDSL

en: xDSL connection
uk: xDSL з'єднання
