redhat-config-packages - en to uk translation catalogue (138 entries)

en:  Byte
uk:  Байт

en:  Bytes
uk:  Байт

en:  Kilobyte
uk:  Кілобайт

en:  Kilobytes
uk:  Кілобайт

en:  Megabyte
uk:  Мегабайт

en:  Megabytes
uk:  Мегабайт

en: "%s" disk %d needed to install packages
uk: Для встановлення пакетів потрібен диск "%s" CD %d

en: %d package is queued for installation
uk: %d пакет поставлено в чергу для встановлення

en: %d package is queued for removal
uk: %d пакет поставлено в чергу для видалення

en: %d packages are queued for installation
uk: %d пакетів поставлено в чергу для встановлення

en: %d packages are queued for removal
uk: %d пакетів поставлено в чергу для видалення

en: %s Package Details
uk: Подробиці пакету %s

en: <b>Extra Packages</b>
uk: <b>Додаткові пакети</b>

en: <b>Standard Packages</b>
uk: <b>Стандартні пакети</b>

en: <span  weight="bold" size="larger">Completed system preparation</span>
    
    %d packages are queued for installation
    %d packages are queued for removal
    
    This will take %s of diskspace.
uk: <span  weight="bold" size="larger">Підготовку системи завершено</span>
    
    %d пакетів поставлено в чергу для встановлення
    %d пакетів поставлено в чергу для видалення
    
    Це займе %s дискового простору.

en: <span size="larger" weight="bold">Insert the next CD.</span>
uk: <span size="larger" weight="bold">Вставте наступний CD.</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Add or Remove Packages</span>
uk: <span size="xx-large" color="white">Встановлення/Видалення пакетів</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Installation Overview</span>
uk: <span size="xx-large" color="white">Огляд встановлення пакетів</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Package Installation Overview</span>
uk: <span size="xx-large" color="white">Огляд встановлення пакетів</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Package Removal Overview</span>
uk: <span size="xx-large" color="white">Огляд видалення пакетів</span>

en: <span size="xx-large" color="white">Package Update Overview</span>
uk: <span size="xx-large" color="white">Огляд оновлення пакетів</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Checking system package status</span>
    
    The package manager program is searching your system to determine which packages are currently installed.
uk: <span weight="bold" size="larger">Збираються відомості про пакети системи</span>
    
    Менеджер пакетів складає перелік встановлених у системі пакетів.

en: <span weight="bold" size="larger">Could not remove packages</span>
uk: <span weight="bold" size="larger">Не вдається видалити пакети</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Package Conflict Detected</span>
uk: <span weight="bold" size="larger">Виявлено конфлікт пакетів</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Preparing system update</span>
    
    Before modifying the packages on your system, package dependencies must be determined. This process may take a few minutes.
uk: <span weight="bold" size="larger">Підготовка до оновлення системи</span>
    
    Перед модифікацією пакетів системи необхідно визначити залежності між ними. Цей процес може зайняти декілька хвилин.

en: <span weight="bold" size="larger">Updating system</span>
    
    Installing and removing individual packages.
uk: <span weight="bold" size="larger">Оновлення системи</span>
    
    Встановлення та видалення окремих пакетів.

en: A dependency loop was found.  This tool does not support uninstalling packages yet.
uk: Знайдено циклічну залежність. Ця програма ще не підтримує видалення таких пакетів.

en: A newer version of "%s" is currently installed.
uk: Вже встановлена новіша версія "%s".

en: A package group can have both Base and Optional package members.  Base packages are always available when the package group is installed.
    
    Select the optional packages to be installed:
uk: Група пакетів може містити як основні пакети, так і додаткові. Основні пакети завжди доступні, якщо групу пакетів встановлено
    Виберіть додаткові пакети для встановлення:

en: A package group can have both standard and extra package members.  Standard packages are always available when the package group is installed.
uk: Група пакетів може містити як основні пакети, так і додаткові. Основні пакети завжди доступні, якщо групу пакетів встановлено

en: Add/Remove Applications
uk: Встановлення/видалення пакетів

en: Adding individual packages to the system.
uk: Додавання в систему окремих пакетів.

en: Administrator level permissions are needed to run this program because it can install and remove system packages.
uk: Для запуску цієї програми необхідно мати пава адміністратора, тому що ця програма може встановлювати та видаляти системні пакети.

en: An excessive number of packages are queued for removal.  Please check the list below to confirm that all the packages should be removed.
uk: В чергу для видалення поставлено надто багато пакетів. Перевірте список та переконайтесь, що всі ці пакети дійсно треба видалити.

en: Checking System Status
uk: Перевірка стану системи

en: Checking system package status
uk: Перевірка стану пакетів у системі

en: Completed System Preparation
uk: Підготовку системи завершено

en: Computing package dependencies
uk: Визначення залежностей пакетів

en: Con_tinue
uk: П_родовжити

en: Could Not Open Package
uk: Неможливо відкрити пакет

en: Could not remove packages
uk: Не вдається видалити пакети

en: Dependency Loop Found.
uk: Знайдено циклічну залежність.

en: Details
uk: Подробиці

en: Error installing packages
uk: Помилка встановлення пакетів

en: Finding Tree
uk: Обхід дерева

en: Finish
uk: Готово

en: Full Name:
uk: Повне ім'я:

en: Header List Not Found.
uk: Список заголовків не знайдено.

en: Hide _Details
uk: Приховати _подробиці

en: Insert the disk and press OK.
uk: Вставте диск та натисніть "Гаразд"

en: Insert the disk and press OK.  If the disk is unavailable this operation can be canceled, but the packages already installed may not function correctly.
uk: Вставте диск та натисніть "Гаразд". Якщо диск недоступний цю операцію можна перервати, але вже встановлені пакети можуть функціонувати неправильно.

en: Install packages from '%s'
uk: Встановити пакети з '%s'

en: Install packages from this CD.
uk: Встановити пакети з цього CD.

en: Installation Tree Not Found.
uk: Не знайдено дерево встановлення.

en: Installing Packages
uk: Встановлення пакетів

en: Installing and removing individual packages.
uk: Встановлення та видалення окремих пакетів.

en: Installing and removing individual packages.
uk: Встановлення та видалення окремих пакетів.

en: Installing individual packages.
uk: Встановлення окремих пакетів.

en: Manage packages installed on the system
uk: Керування встановленими в системі пакетами

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Mount Point
uk: Точка монтування

en: No Files Specified.
uk: Файли не вказані.

en: Nodes Needed
uk: Невистачає вузлів

en: Not enough disk space
uk: Недостатньо дискового простору

en: One of the packages selected for addition require a package selected for removal.
uk: Один з вибраних для встановлення пакетів потребує пакет, вибраний для видалення.

en: One of the packages selected for addition require some packages selected for removal.
uk: Один з вибраних для встановлення пакетів потребує деякі пакети, вибрані для видалення.

en: Package
uk: Пакет

en: Package Group Selection
uk: Вибір груп пакетів

en: Package Information
uk: Відомості про пакет

en: Package Installation Complete
uk: Встановлення пакетів завершено

en: Package Management
uk: Керування пакетами

en: Package Not Found
uk: Пакет не знайдено

en: Package Removal Complete
uk: Видалення пакетів завершено

en: Package Update Complete
uk: Оновлення пакетів завершено

en: Package already installed
uk: Пакет вже встановлено

en: Packages Not Found
uk: Пакети не знайдено

en: Packages to be Installed
uk: Пакети, які будуть встановлені

en: Packages to be Removed
uk: Пакети, які будуть видалені

en: Please insert the '%s' disc %d and press OK.  If this disk is unavailable, this operation can be canceled, but the packages installed may not work correctly.
uk: Вставте диск "%s" CD %d та натисніть "Гаразд". Якщо диск недоступний цю операцію можна перервати, але вже встановлені пакети можуть функціонувати неправильно.

en: Please specify files to install as arguments.
uk: Вкажіть як аргументи файли, які слід встановити.

en: Preparing System Update
uk: Підготовка до оновлення системи

en: Preparing to install
uk: Підготовка до встановлення

en: Prior to system update, this tool must determine which packages need upgrading.  This may take a few minutes.
uk: Перед оновленням системи ця програма повинна визначити, які пакети необхідно оновлювати. Це може зайняти декілька хвилин.

en: Processing Headers
uk: Обробка заголовків

en: Reading RPM Headers
uk: Читання заголовків RPM

en: Reading individual package headers
uk: Зчитуються заголовки окремих пакетів

en: Reading system state
uk: Читання стану системи

en: Remove individual packages.
uk: Видалення окремих пакетів.

en: Removing Packages
uk: Видалення пакетів

en: Removing individual packages from the system.
uk: Видалення з системи окремих пакетів

en: Removing packages
uk: Видалення пакетів

en: Required by
uk: Потрібен пакету

en: Select the extra packages to be installed:
uk: Виберіть додаткові пакети:

en: Show _Details
uk: Показати _подробиці

en: Size:
uk: Розмір:

en: Some of the packages selected for addition require a package selected for removal.
uk: Декілька вибраних для встановлення пакетів потребують пакет, вибраний для видалення.

en: Some of the packages selected for addition require some packages selected for removal.
uk: Декілька вибраних для встановлення пакетів потребують пакети, вибрані для видалення.

en: Source RPM
uk: RPM з вихідним кодом

en: Space Needed
uk: Невистачає місця

en: System Packages
uk: Системні пакети

en: System Update
uk: Оновлення системи

en: The comps package does not appear to be installed.  This package is required for the main package management interface of the package manager.
uk: Схоже, що пакет comps не встановлено. Цей пакет потрібен головному інтерфейсу програми керування пакетами.

en: The disk was unable to be accessed for reading.  Please confirm that it is in the drive and try again.
uk: Не вдається отримати доступ для читання до диску. Переконайтесь що диск встановлено у пристрої CD-ROM.

en: The file "%s" could not be read.  Make sure that you have the proper permissions on it
uk: Файл "%s" прочитати неможливо. Перевірте, чи достатньо у вас прав для читання цього файлу.

en: The file "%s" does not appear to be a valid RPM file.
uk: Схоже, що файл "%s" не є правильним файлом RPM.

en: The file "%s" is a source RPM which cannot be installed with system-config-packages.
uk: Файл "%s" є пакетом з вихідним кодом та не може бути встановлений програмою system-config-packages.

en: The file %s cannot be opened. This is due to a missing file, a bad package, or bad media. Press <return> to try again.
uk: Неможливо відкрити файл %s. Можливі причини: файл відсутній, пошкоджений пакет або зіпсований носій. Натисніть <Enter> для повторної спроби.

en: The following package could not be found on your system.  Installation cannot continue until it is installed.
uk: Наступний пакет не може бути знайдений у вашій системі. Встановлення неможливо продовжувати, доки не буде встановлено цей пакет.

en: The following packages could not be found on your system.  Installation cannot continue until they are installed.
uk: Наступні пакети не можуть бути знайдені у вашій системі. Встановлення неможливо продовжувати, доки не буде встановлено ці пакети.

en: The package "%s" is currently installed.
uk: Пакет "%s" вже встановлено.

en: The package manager program is searching your system to determine which packages are currently installed.
uk: Програма керування пакетами визначає, які пакети встановлено у системі.

en: The packages were installed successfully.
uk: Пакети було успішно встановлено.

en: The packages were removed successfully.
uk: Пакети було успішно видалено.

en: The packages were successfully installed.
uk: Пакети успішно встановлено.

en: The packages were updated successfully.
uk: Пакети успішно оновлено.

en: The path %s does not appear to contain a header list which is required to function.
uk: Схоже, що лях %s не містить список заголовків, який потрібен для роботи програми.

en: The path %s does not look like a valid installation source.
uk: Шлях %s не є правильним деревом встановлення.

en: The system update was successfully completed.
uk: Оновлення системи успішно завершено.

en: There was an error installing %s.  This can indicate media failure, lack of disk space, and/or hardware problems.  This is a fatal error and your install will be aborted.  Please verify your media and try your install again.
    
    Press the OK button to reboot your system.
uk: При встановленні пакету %s виникла помилка.  Це може означати пошкодження носія, недостаток вільного місця та/або проблеми з обладнанням. Це фатальна помилка, тому встановлення буде перервано. Перевірте носій та спробуйте ще раз. 
    
    Натисніть на кнопку "Гаразд", щоб перезавантажити систему.

en: There was an error installing packages.
    
    Exiting.
uk: При встановленні пакетів виникла помилка.
    
    Завершення.

en: This will free up %s of diskspace.
uk: Це звільнить %s дискового простору.

en: This will take %s of diskspace.
uk: Це займе %s дискового простору.

en: Total install size: %s
uk: Загальний обсяг встановлення: %s

en: Unable to access disk.
uk: Неможливо отримати доступ до диску.

en: Unable to find comps file.
uk: Не вдається знайти файл comps.

en: Unlocatable package
uk: Пакет не знайдено

en: Update Complete
uk: Оновлення завершено

en: Updating System
uk: Оновлення системи

en: Updating system
uk: Оновлення системи

en: Upgrading System
uk: Оновлення системи

en: Warning:
uk: Увага:

en: You don't appear to have enough disk space to install the packages you've selected. You need more space on the following file systems:
uk: Для встановлення вибраних вами пакетів недостатньо вільного місця на диску. Необхідно більше місця на наступних файлових системах:

en: You don't appear to have enough file nodes to install the packages you've selected. You need more file nodes on the following file systems:
uk: Для встановлення вибраних вами пакетів недостатньо вільних вузлів файлової системи. Необхідно більше вільних вузлів на наступних файлових системах:

en: You have selected a package for removal that is depended upon by a necessary system package.  This package must be unselected before package removal can continue.
uk: Ви вибрали для видалення пакет, від якого залежить необхідний системний пакет. Вибір цього пакету необхідно відмінити перед продовженням процедури видалення.

en: Your account does not have permissions to run %s.
uk: Недостатньо прав для виконання %s.

en: _Keep the packages currently listed to be removed
uk: _Не видаляти пакети, що внесені в список для видалення

en: _Remove the packages currently listed to be installed
uk: _Видаляти пакети, що внесені в список для встановлення

en: _Update
uk: О_новити
