yum - en to uk translation catalogue (192 entries)

en: 
    
    Problem with gpg sig or md5sum on %s
uk: 
    
    Проблема з підписом GPG або md5-сумою у %s

en: 
        Usage:  yum [options] <update | upgrade | install | info | remove | list |
                clean | provides | search | check-update | groupinstall | groupupdate |
                grouplist >
                    
             Options:
              -c [config file] - specify the config file to use
              -e [error level] - set the error logging level
              -d [debug level] - set the debugging level
              -y answer yes to all questions
              -t be tolerant about errors in package commands
              -R [time in minutes] - set the max amount of time to randomly run in.
              -C run from cache only - do not update the cache
              --installroot=[path] - set the install root (default '/')
              --version - output the version of yum
              --exclude=some_pkg_name - packagename to exclude - you can use
                this more than once
              --download-only - only download packages - do not run the transaction
              -h, --help this screen
uk: 
        Використання:  yum [параметри] <update | upgrade | install | info | remove | list |
                clean | provides | search | check-update | groupinstall | groupupdate |
                grouplist >
                    
             Параметри:
              -c [конфіг. файл] - вказати файл конфігурації
              -e [рівень помилок] - встановити ступінь докладності помилок
              -d [рівень налагодження] - встановити ступінь докладності налагодження
              -y відповідати "так" на всі питання
              -t терпимо відноситися до помилок у командах пакетів
              -R [час у хвилинах] - встановити максимальний час випадкової затримки.
              -C працювати лише з кешем, не оновлювати його
              --installroot=[шлях] - встановити кореневий каталог встановлення (типово '/')
              --version - вивести версію yum
              --exclude=певна_назва_пакету - назва пакету, який вилучатиметься - можна
                використовувати цей параметр більше одного разу
              --download-only - лише завантажувати пакети - не запускати транзакцію
              -h, --help вивести це повідомлення

en: 
       Total: %d
       Used: %d
       Src: %d
uk: 
       Загалом: %d
       Використано: %d
       SRC: %d

en: 
    Already found tuple: %s %s:
    %s
uk: 
    Вже знайдено кортеж: %s %s:
    %s

en: 
    Checking sig on %s
uk: 
    Перевірка сигнатури %s

en: 
    Writing header.info file
uk: 
    Записується файл header.info

en: 
    ignoring bad rpm: %s
uk: 
    ігнорується неправильний rpm: %s

en: 
    ignoring srpm: %s
uk: 
    ігнорується srpm: %s

en: %s is installed and is the latest version.
uk: %s вже встановлено, та це остання версія.

en: %s is not a dir
uk: %s не є каталогом

en: %s is not writable
uk: Файл %s не доступний для запису

en: %s results returned
uk: Повернуто %s результатів

en: All dependencies resolved and no conflicts detected
uk: Всі залежності перевірені, конфліктів не знайдено

en: Arch
uk: Арх.

en: Arch   : %s
uk: Арх.  : %s

en: Attempt to delete a missing file %s - ignoring.
uk: Спроба видалити неіснуючий файл %s - ігнорується.

en: Available package: %s.%s %s:%s-%s from %s matches with
     %s
uk: Наявний пакет: %s.%s %s:%s-%s з %s надає
     %s

en: Bad Header for pkg %s.%s trying to get headers for the nevral - exiting
uk: Пошкоджений заголовок пакету %s.%s, виконується спроба отримати заголовки для nevral -завершення

en: Bad URL: %s
uk: Неправильний URL: %s

en: Best version for %s is %s:%s-%s
uk: Найкращою версією для %s є %s:%s-%s

en: CacheDir: %s
uk: Каталог кешу: %s

en: Cannot delete %s - check perms
uk: Неможливо видалити %s - перевірте права доступу

en: Cannot delete file %s
uk: Не вдається видалити файл %s

en: Cannot download %s in caching only mode or when running as non-root user.
uk: Не вдається завантажити %s використовуючи кеш або не від користувача root.

en: Cannot find a package matching %s
uk: Не вдається знайти пакет, що відповідає %s

en: Cannot find any conf file.
uk: Не знайдено файл настройок.

en: Checking deps %d/%d complete
uk: Перевірка залежностей %d/%d

en: Cleaning all headers
uk: Видалення всіх файлів пакетів

en: Cleaning old headers
uk: Видалення старих заголовків

en: Cleaning packages
uk: Видалення файлів пакетів

en: Cleaning packages and old headers
uk: Видалення пакетів та старих заголовків

en: Completed Download and test, Exiting.
uk: Завантаження та перевірку виконано. Завершення роботи.

en: Completing update for %s  - %d/%d
uk: Оновлення пакетів для %s  - %d/%d

en: Could not open RPM database for reading. Perhaps it is already in use?
uk: Не вдається відкрити базу RPM для читання. Можливо база вже використовується.

en: Creating Transaction Set
uk: Створення транзакції

en: Damaged Header %s
uk: Пошкоджений заголовок %s

en: Damaged RPM %s, removing.
uk: Пошкоджений RPM %s, видалення.

en: Damaged or Bad header.info from %s
uk: Пошкоджений або неправильний header.info з %s

en: Deleting entry from Available packages
uk: Видалення запису з переліку доступних пакетів

en: Dep Installed:
uk: Встановлено по залежностям:

en: Dependencies resolved
uk: Залежності розв'язані

en: Description:
     %s
uk: Опис:
     %s

en: Digesting rpm - %s - %d/%d
uk: Підшивка пакетів - %s - %d/%d

en: Directory of rpms must be a directory.
uk: Каталог з пактами повинен бути каталогом.

en: Directory of rpms must exist
uk: Повинен існувати каталог з пакетами

en: Downloading Packages
uk: Завантаження пакетів

en: Downloading needed headers
uk: Отримання необхідних заголовків

en: ERROR: Url Return no Content-Length  - something is wrong
uk: Помилка: URL не повертає параметр Content-Length  - щось не так

en: Erase: No matches for %s
uk: Видалення: Немає відповідностей %s

en: Erased:
uk: Видалено:

en: Erasing: %s %d/%d
uk: Видалення: %s %d/%d

en: Error - %s cannot be found
uk: Помилка - %s не знайдено

en: Error Reading Header on %s
uk: Помилка читання заголовка %s

en: Error accessing File: %s
uk: Помилка доступу до файлу: %s

en: Error accessing URL: %s
uk: Помилка при доступі до URL: %s

en: Error creating dir %s: %s
uk: Помилка створення каталогу %s: %s

en: Error getting file %s
uk: Помилка отримання файлу %s

en: Error installing lilo.conf  The message was:
uk: Помилка встановлення lilo.conf  Повідомлення було:

en: Error installing the new bootloader:
uk: Помилка встановлення нового завантажувача:

en: Error moving %s to %s, fatal
uk: Критична помилка переміщення %s у %s

en: Error opening rpm %s - error %s
uk: Помилка відкривання rpm %s - помилка %s

en: Error parsing command line arguments: %s
uk: Помилка аналізу аргументів командного рядка: %s

en: Error reading lilo.conf: The messages was:
uk: Помилка читання lilo.conf: Повідомлення про помилку:

en: Error restoring the backup of lilo.conf  The backup was:
uk: Помилка відновлення резервної копії lilo.conf  Резервна копія була:

en: Error: Cannot find baseurl or name for server '%s'. Skipping
uk: Помилка: не вдається визначити URL або назву сервера '%s'. Пропущено

en: Error: Could not find the GPG Key necessary to validate pkg %s
uk: Помилка: не вдається знайти GPG ключ, необхідний для перевірки %s

en: Error: Unsigned Package %s
uk: Помилка: непідписаний пакети %s

en: Error: Untrusted GPG key on %s
uk: Помилка: Неправильний GPG ключ у %s

en: Error: You may also check that you have the correct GPG keys installed
uk: Помилка: необхідно переконатись у тому, що у вас встановлено коректний GPG ключ

en: Error: You may need to disable gpg checking to install this package
uk: Помилка: Можливо необхідно вимкнути перевірку GPG для встановлення пакету

en: Error: You may want to run yum clean or remove the file: 
     %s
uk: Помилка: Спробуйте виконати команду yum clean або видалити файл: 
     %s

en: Errors installing:
uk: Помилка встановлення:

en: Errors reported doing trial run
uk: Помилки під час перевірочного виконання

en: Errors within the dir(s):
     %s
uk: Помилки у каталозі(ах):
     %s

en: Existing lock %s: another copy is running. Aborting.
uk: Файл %s вже існує, виконується інша копія. Завершення.

en: Exiting on User Cancel
uk: Завершення за вимогою користувача

en: Exiting on user command.
uk: Вихід за вимогою користувача.

en: Exiting.
uk: Завершення.

en: Failed to find section: %s
uk: Не вдається знайти розділ: %s

en: Finding obsoleted packages
uk: Пошук застарілих пакетів

en: Finding updated packages
uk: Пошук оновлених пакетів

en: Found %s.
uk: Знайдено %s.

en: Found best arch for install only pkg %s
uk: Найкраща архітектура для встановлення пакету %s

en: From %s installing %s
uk: З %s встановлюється %s

en: From %s updating %s
uk: З %s оновити %s

en: Gathering header information file(s) from server(s)
uk: Отримання файлів заголовків з серверів

en: Getting %s
uk: Отримання %s

en: Getting header.info from server
uk: Отримання з сервера файлу header.info

en: Got a file - yay
uk: Знайдено файл - ой

en: Got an empty Header, something has gone wrong
uk: Отримано порожній заголовок, щось пішло не так

en: Group  : %s
uk: Група : %s

en: Group %s does not exist
uk: Група %s не існує

en: Grub found - making this kernel the default
uk: Знайдено GRUB - ядро встановлюється типовим

en: HTTP Error (%s): %s
uk: Помилка HTTP (%s): %s

en: Header cannot be opened or does not match %s, %s.
uk: Заголовок не відкривається або не відповідає %s, %s.

en: Header for pkg %s not found
uk: Заголовок пакету %s не знайдено

en: I will do the following:
uk: Будуть виконані наступні дії:

en: I will erase these to satisfy the dependencies:
uk: Необхідно видалити ці пакети для розв'язання залежностей:

en: I will install/upgrade these to satisfy the dependencies:
uk: Необхідно встановити/оновити це для розв'язання залежностей:

en: IOError - # %s - %s
uk: Помилка вводу/виводу - # %s - %s

en: IOError: %s
uk: Помилка вводу/виводу: %s

en: Installed package: %s.%s %s:%s-%s matches with
     %s
uk: Встановлений пакет: %s.%s %s:%s-%s надає
     %s

en: Installed:
uk: Встановлено:

en: Insufficient server config - no servers found. Aborting.
uk: Не знайдений файл настройок сервера - репозиторій не знайдено. Завершення роботи.

en: Invalid clean option %s
uk: Неправильний параметр очистки %s

en: Kernel Updated/Installed, checking for bootloader
uk: Ядро оновлено/встановлено, оновлюється завантажувач

en: Lilo found - adding kernel to lilo and making it the default
uk: Знайдено Lilo - типово буде завантажуватись нове ядро

en: Local file does not exist: %s
uk: Відсутній локальний файл: %s

en: Looking in Available Packages:
uk: Перегляд наявних пакетів:

en: Looking in Installed Packages:
uk: Перегляд наявних пакетів:

en: Looking in available packages for a providing package
uk: Перегляд доступних пакетів, що надають пакет

en: Looking in installed packages for a providing package
uk: Пошук пакета серед встановлених пакетів

en: Name
uk: Назва

en: Name   : %s
uk: Назва : %s

en: Need a list of groups to update
uk: Необхідно вказати перелік пакетів для оновлення

en: Need a provides to match
uk: Необхідно вказати ще один параметр

en: Need an item to search
uk: Необхідний параметр для пошуку

en: Need to pass a list of pkgs to erase
uk: Необхідно вказати список пакетів для встановлення

en: Need to pass a list of pkgs to install
uk: Необхідно вказати перелік параметрів для встановлення

en: No Package %s
uk: Пакет %s не знайдений

en: No Package %s, %s
uk: Немає пакету %s, %s

en: No Packages Available for Update
uk: Немає пакетів доступних для оновлення

en: No Packages Available for Update or Install
uk: Немає доступних пакетів для встановлення чи оновлення

en: No Packages Available to List
uk: Немає доступних для перегляду пакетів

en: No Packages installed not included in a repository
uk: Встановлених пакетів, не існуючих у репозиторії не знайдено

en: No actions to take
uk: Ніякі дії не потрібні

en: No bootloader found, Cannot configure kernel, continuing.
uk: Завантажувач не знайдено, завантажування нового ядра не налаштована, продовження.

en: No bootloader found, Cannot configure kernel.
uk: Завантажувач не знайдено, завантаження нового ядра не налаштовано.

en: No groups provided or accessible on any server.
uk: Групи не доступні ні на одному сервері.

en: No header - huh?
uk: Немає заголовка - як це так?

en: No packages found
uk: Пакети не знайдені

en: No rpms to work with and no header dir. Creating an empty repository.
uk: Не знайдено пакетів та каталогу заголовків. Створення порожнього репозиторію.

en: NonMatching RPM version, %s, removing.
uk: Невідповідна версія RPM, %s, видаляється.

en: Not a normal file: %s
uk: Не є звичайним файлом: %s

en: Nothing in any group to update or install
uk: У жодній групі немає що оновлювати чи встановлювати

en: OSError: %s
uk: Помилка ОС: %s

en: Odd header %s suddenly disappeared
uk: Непарний заголовок %s несподівано зник

en: Options Error: %s
uk: Помилка параметра: %s

en: Options Error: no commands found
uk: Помилка параметрів: команда не знайдена

en: Please ask your sysadmin to update the headers on this system.
uk: Попросіть адміністратора оновити заголовки у вашій системі.

en: Please run yum in non-caching mode to correct this header.
uk: Запустіть yum у звичайному режимі, щоб виправити цей заголовок.

en: Post-Trim Len: %d
uk: Довжина після усікання: %d

en: Pre-Trim Len: %d
uk: Довжина перед усіканням: %d

en: Putting back old headers
uk: Повернення старих заголовків

en: RPM %s fails md5 check
uk: Помилка перевірки md5-суми пакета %s

en: Release: %s
uk: Випуск: %s

en: Repo
uk: Репозиторій

en: Repo   : %s
uk: Репозиторій : %s

en: Resolving dependencies
uk: Розв'язання залежностей

en: Running test transaction:
uk: Запуск перевірочної транзакції:

en: Server: %s
uk: Сервер: %s

en: Size   : %s
uk: Розмір: %s

en: Summary: %s
uk: Зведення: %s

en: Test transaction complete, Success!
uk: Перевірочна транзакція успішно завершена!

en: The file %s is damaged.
uk: Файл %s пошкоджений.

en: This is probably because of a downed server or an invalid header.info on a repository.
uk: Можливо сервер вимкнений або неправильний файл header.info у репозиторії.

en: Transaction(s) Complete
uk: Транзакція завершена

en: Unable to check if PID %s is active
uk: Не вдається перевірити, чи активний процес %s

en: Unable to determine boot loader.
uk: Неможливо визначити завантажувач.

en: Unable to find pid
uk: Не вдається знайти pid

en: Unable to run grubby correctly: the message was:
uk: Не вдається запустити grubby: повідомлення про помилку:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: Usage:
        yum-arch [options] (path of dir where headers/ should/does live)
        options are:
         -d  = check dependencies and conflicts in tree
         -v  = more verbose output
         -vv = even more verbose output
         -n  = don't generate headers
         -c  = check pkgs with gpg and md5 checksums - cannot be used with -n
         -z  = gzip compress the headers (default, deprecated as an option)
         -s  = generate headers for source packages too
         -l  = use symlinks as valid rpms when building headers
         -x, --exclude = wildcards to exclude from processing
         -q  = make the display more quiet
         -h, --help = this screen
uk: Використання:
        yum-arch [параметри] (лях каталогу, що містить/повинен містити заголовки)
        параметри:
         -d  = перевіряти конфлікти та залежності у дереві
         -v  = виводити докладнішу інформацію
         -vv = виводити додаткову налагоджувальну інформацію
         -n  = не створювати заголовків
         -c  = перевіряти пакети з GPG та md5 - неможливо використовувати разом з -n
         -z  = стискати заголовки за алгоритмом gzip (типово ввімкнено, застарілий параметр)
         -s  = створювати заголовки також для src пакетів
         -l  = вважати символічні посилання як дійсними rpm файлами при створенні заголовків
         -x, --exclude = шаблони для виключення з обробки
         -q  = "тихий" режим
         -h, --help = це повідомлення

en: Using cached header.info file
uk: Використовується кешований файл header.info

en: Version
uk: Версія

en: Version: %s
uk: Версія: %s

en: You need to be root to perform these commands
uk: Для виконання цієї команди потрібні привілеї суперкористувача

en: You're not root, we can't install things
uk: У вас невистачає прав для встановлення пакетів

en: [deps: %s]
uk: [залежності: %s]

en: [erase: %s]
uk: [видалення: %s]

en: [install: %s]
uk: [встановлення: %s]

en: [update: %s]
uk: [оновлення: %s]

en: adding %s
uk: додається %s

en: asking for package %s.%s - does not exist in nevral - bailing out - check rpmdb for errors
uk: Запит на пакет %s.%s - не існує у nevral - викинутий - перевірте помилки у rpmdb

en: bestarch %s does not provide resetting to arch %s
uk: bestarch %s не забезпечує скидання на архітектуру %s

en: bestarch = %s for %s
uk: bestarch = %s для %s

en: depcheck: package %s conflicts with %s
uk: залежності: пакет %s конфліктує з %s

en: depcheck: package %s needs %s
uk: залежності: пакету %s потрібен %s

en: errors found
uk: знайдено помилки

en: excluded: %s
uk: виключено: %s

en: failover: out of servers to try
uk: обробка помилки: закінчились сервери для спроб

en: getting %s
uk: отримання %s

en: getting %s from cachedb
uk: отримання %s з cachedb

en: getting %s from comps db
uk: отримання %s з бази даних компонентів

en: getting groups from server: %s
uk: отримання груп з сервера: %s

en: ignoring bad rpm: %s
uk: ігнорується неправильний пакет: %s

en: ignoring srpm: %s
uk: ігнорується srpm пакет: %s

en: lilo options that are not supported by yum are used in the default lilo.conf. This file will not be modified. The options include:
uk: Параметри lilo не підтримуються yum. Будуть використані параметри з lilo.conf. Файл lilo.conf залишиться незмінним. Параметри включають:

en: localrpmdb not defined
uk: localrpmdb не визначено

en: retrygrab() failed for:
      %s%s
      Executing failover method
uk: Помилка у retrygrab():
      %s%s
      Виконується метод обробки помилки

en: using cached groups from server: %s
uk: використовуються кешовані групи з сервера: %s

en: using ftp, http[s], or file for servers, Aborting - %s
uk: Використовуйте протоколи ftp, http[s], або file. Завершення роботи - %s
